Pogoń Siedlce

1

• KONIEC MECZU! CHROBRY GŁOGÓW REMISUJE Z POGONIĄ SIEDLCE 1:1!

• Sędzia spotkania doliczył do regulaminowego czasu gry cztery minuty.

• Sebastian Krawczyk groźnie uderzał piłkę sprzed linii pola karnego, ale ta powędrowała wysoko ponad poprzeczką.

• Ostatniej zmiany dokonują siedlczanie. Za Kamila Dmowskiego wejdzie Ernest Dzięcioł.

• Ostatnia zmiana w głogowskim zespole, za Dominika Kościelniaka pojawi się na placu gry Igor Szopa.

• Dobre dośrodkowanie w wykonaniu Dominika Kościelniaka, do piłki dopada Łukasz Szczepaniak, który będą w okolicy jedenastego metra uderzył prosto w prawy róg bramki. Świetną interwencją w tej sytuacji popisał się Rafał Misztal, który wyciągnął się między słupkami niczym struna i wyłapał futbolówkę.

• Daniel Dybiec został ukarany żółtą kartką.

• Zmiana również w Chrobrym, Mateusz Hałambiec schodzi z boiska, zastąpi go Marcel Gąsior.

• Zmiana w Pogoni Siedlce, Adama Dudę zastąpi Michał Ogrodnik.

• Krzysztof Bodziony zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale piłka trafiła w poprzeczkę.

• Sędzia podobnie jak w pierwszej połowie zarządził przerwę na uzupełnienie płynów. Chociaż w Głogowie jest już po 20, nadal jest bardzo gorąco.

• Kolejna zmiana, tym razem w ekipie gości. Plac gry opuścił Dawida Dzięgielewski, w jego miejsce pojawił się Sebastian Krawczyk.

• Pierwsza zmiana w zespole Chrobrego. Z boiskiem żegna się Damian Sędziak, zastąpi go Łukasz Szczepaniak.

• Konrad Wrzesiński został ukarany żółtą kartką.

• Teraz "piłeczka" była po stronie gości z Siedlec, którzy bardzo dobrze wykorzystali błąd w defensywie Chrobrego. Adam Duda znalazł się w sytuacji sam na sam ze Sławomirem Janickim, ale pierwszy strzał napastnika Pogoni golkiper Chrobrego obronił, zaś po dobitce futbolówka trafiła w boczną siatkę bramki.

• Maciej Górski ofiarnie walczył o piłkę i leżąc już na murawie uderzył ją w kierunku bramki Pogoni. Futbolówka minęła jednak bramkę rywali o kilka centymetrów.

• Michał Michalec został ukarany żółtą kartką.

• Cóż za szansa Chrobrego! Niebezpieczeństwo pod bramką Pogoni Siedlce stworzył Wołodymyr Hudyma, który uderzył głową, a piłka minęła tylko prawy słupek.

• WRACAMY PO PRZERWIE I ROZPOCZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

• KONIEC PIERWSZEJ PIERWSZEJ POŁOWY! DO PRZERWY CHROBRY GŁOGÓW REMISUJE Z POGONIĄ SIEDLCE 1:1!

• Daniel Chyła został ukarany żółtą kartką.

• Konrad Wrzesiński uderzał z narożnika boiska piętką, ale trafił w słupek.

• Paweł Pskit przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

• Mateusz Hałambiec został ukarany żółtą kartką.

• Do zakończenia pierwszej połowy pozostało już tylko kilka minut. Chrobry Głogów stwarza sobie więcej sytuacji, ale goście z Siedlec jak na razie skutecznie odpierają ataki gospodarzy.

• I znów Chrobry miał świetną okazję, aby objąć prowadzenie. Pech dopadł jednak Macieja Górskiego, który nie zdołał dopaść do piłki głową.

• Chrobry wykorzystał przewagę, jaką stworzył sobie w ostatnich minutach i szybko zareagował na stratę gola. Gola na 1:1 strzelił Michał Michalec, który po tym, jak jeden z jego kolegów wybił piłkę z rzutu rożnego, skierował futbolówkę do siatki rywali.

• GOOOL!! MICHAŁ MICHALEC!! CHROBRY DOPROWADZA DO WYRÓWNANIA I W GŁOGOWIE MAMY JUŻ 1:1!

• Chociaż to Chrobry Głogów stworzył w ostatnich kilku minutach więcej okazji bramkowym, to Pogoń Siedlce obejmuje prowadzenie. Krzysztof Bodziony zdecydował się na oddanie strzału z dystansu z okolicy dwudziestego piątego metra, którym pewnie pokonał Sławomira Janickiego.

• GOOOL! KRZYSZTOF BODZIONY! POGOŃ SIEDLCE PROWADZI Z CHROBRYM 1:0!

• Zawodnicy uzupełnili płyny i wracają do gry.

• Z uwagi na wielki upał panujący w Głogowie, sędzia zarządził krótką przerwę na uzupełnienie płynów. Piłkarze obu drużyn mogą chwilkę odetchnąć.

• Dzieje się na stadionie w Głogowie! Chrobry znów miał okazję, aby prowadzić. Damian Sędziak świetnie dośrodkował do Macieja Górskiego, a ten płaskim strzałem pokonał pokonał Rafała Misztala. wypuścił w uliczkę Górskiego, który strzałem, po którym piłka wpadła do siatki tuż przy prawym słupku. Sędzia odgwizdał jednak w tej sytuacji spalonego.

• Ależ szansa Chrobrego Głogów na objęcie prowadzenia! Wołodymyr Hudyma będąc na linii końcowej odegrał futbolówkę w kierunku Macieja Górskiego, który dobrze ją przyjął i zdecydował się na oddanie strzału. Koniec końców napastnik głogowian trafił prosto w Rafała Misztala, który cudem uchronił swoją drużynę przed stratą gola!

• Statystyki obu drużyn po kwadransie gry nie wskazują, aby któraś ze stron dominowała. Głogowianie i siedlczanie przeprowadzili w tym czasie po dziesięć ataków. Żadna ze stron nie oddała jeszcze strzału.

• Kibice zgromadzeni na stadionie w Głogowie wyrazili swoje niezadowolenie z decyzji podjętej przez arbitra, Pawła Pskita. Duda przewrócił się na mniej więcej dwudziestym metrze przed bramką gospodarzy, sędzia odgwizdał faul, zdaniem kibiców Chrobrego i Damiana Byrtka wyrażającego swoje niezadowoleni, niesłusznie.

• Krótki okres gry, w którym lekką przewagę optyczną mają goście z Siedlce. Dawid Dzięgielewski w niedługim odstępie czasu dwukrotnie zdecydował się na oddanie strzału na bramkę rywali.Pierwsza próba zakończyła się minimalnym lotem piłki ponad poprzeczkę, druga zaś była dość nieudanym, płaskim strzałem z okolicy dwudziestego metra.

• Jak na razie niewiele dzieje się na placu gry. Żadna ze stron nie stworzyła jeszcze dogodnej sytuacji strzeleckiej, gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska, a piłkarze obu zespołów sprawiają wrażenie, jakby wzajemnie badały swoje możliwości.

• Pogoda w Głogowie nie zachęca do gry. Termometr wskazuje 36 stopni Celsjusza, na niebie nie ma ani jednej chmurki, a na boisku panuje wielki upał.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi Chrobrego: Rzepecki, Ziemniak, Gąsior, Machaj, Szopa, Malinowski, Szczepaniak.

• Rezerwowi Pogoni: Frąckowiak, Krawczyk, Dzięcioł, Paczkowski, Dziubiński, Ogrodnik, Krawczyk.

• - Zdajemy sobie sprawę, że czeka nas ciężki mecz... My na to nie będziemy patrzyli, że przegrali u siebie wysoko. Musimy patrzeć na siebie, musimy być w pełni skoncentrowani Zagrać swój dobry mecz, tak żaby powalczyć o trzy punkty - powiedział przed meczem trener gospodarzy, Ireneusz Mamrot.

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Chrobry - Pogoń Siedlce LIVE! Czy głogowianie pójdą za ciosem?.

• Witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Chrobry Głogów - Pogoń Siedlce!