• Pewnie strzelony karny i 1:0.

• Jesteśmy po losowaniu. Rozpoczyna Kolumbia i James Rodriguez

• Zaczynamy rzuty karne za około 3-4 minuty

• Rzut rożny dla Argentyny na 10 sekund do końca spotkania.

• 1 minuta do końca. Najprawdopodobniej będziemy świadkami rzutów karnych.

• Żółta kartka dla Lionela Messiego za dyskusję z sędzią.

• Do regulaminowego czasu gry sędzia główny doliczył 4 minuty

• Piłka wybita z linii bramki Kolumbii przez Murilo. Piękne podanie prostopadłe Messiego do Teveza, przecięte przez Zapatę. Nie szczęśliwie, bo toczyła się ona do bramki, ale Murilo zdążył wybić przed Lavezzim.

• Lavezzi zastępuje Angela Di Marie.

• Żółta kartka dla Falcao za uderzenie łokciem Garaya.

• Za zmęczonego Ibarbo wchodzi Muriel

• Jednak dośrodkowanie Cuadrado nie dochodzi do Falcao i zaprzepaszczona szansa na bramkę dla Kolumbii.

• Wątpliwy faul Rojo na Jamesie z prawej strony pola karnego. Dobra sytuacja dla Jamesa na strzał na bramkę.

• Rzut rożny dla Argentyny.

• Stuprocentowa sytuacja Argentyny. Otamendi strzelił głową w światło bramki, jednak Ospina broni końcówkami palców i paruje strzał na słupek.

• Rzut rożny dla Argentyny po próbie dryblingu Di Marii

• Świetny strzał Banegi z 25 metrów, ale od poprzeczki wylatuje ponad bramkę.

• Za Javiera Pastore wchodzi Ever Banega.

• Zuniga fauluje taktycznie Messiego, ale sędzia nie decyduje się pokazać mu żółtej kartki.

• Za Jacksona Martineza wchodzi Radamel Falcao.

• Carlos Tevez zastępuje Sergio Aguero.

• Dobre podanie prostopadłe Pastore do Messiego, ale w ostatnim momencie Murilo czyści akcje.

• Jednak dośrodkowanie - nie dokładne. Kolumbia próbowała wyjść z kontratakiem, ale prostopadłe podanie przejął Mascherano.

• Rzut wolny około 30 metrów od bramki Ospiny. Spodziewamy się strzału Messiego lub Di Marii.

• Strzał głową Martineza zatrzymany przez Romero.

• Bardzo dobra akcja Kolumbii. Cuardado wbiegł w pole karne, próbował wgrać piłkę w środek pola karnego, jednak nie dokładnie, ale do piłki doszedł James. Próbował strzelać, chociaż nie miał pozycji i piłka wyszła na rzut rożny.

• Pierwsza w tym meczu składna akcja Kolumbii zatrzymana przez Zabaletę przez wejscie w idealnym tempie w Ibarbo.

• Mocny strzał Messiego z rogu pola karnego, ale wysoko ponad bramką.

• Rojo został mocno zaatakowany przez Cuadrado, ale sędzia nie zdecydował się pokazać żółtej kartki a w konsekwencji czerwonej.

• Ospina w podobnym stylu do Neuera ratuje Kolumbię przed stuprocentową okazją do zdobycia gola. Do świetnego zagrania górnego Messiego próbował dojść Di Maria, jednak na około 18 metrze Ospina wybił piłkę i wpadł na Di Marie. Argentyńczyk się podniósł, ale Ospina nadal leży na boisku. Wszyscy w Kolumbii na pewno chcieliby, żeby grał dalej, bo jest on na razie tak zwany "Man of the Match".

• Ciekawe rozegranie rzutu wolnego przez Argentynę , ale w ostatnim momencie obrońca Kolumbii wybija piłkę która wędrowała do Messiego.

• Faul Ibarbo na Zabalecie w dobrym miejscu do dośrodkowania lewą nogą. Wykonawcą rzutu wolnego jest Angel Di Maria.

• Rozpoczyna Kolumbia!

• Pierwsza połowa kończy się wynikiem bezbramkowym. Zapraszamy za 15 minut.

• Groźna sytuacja Argentyny po szybkim wznowieniu gry z rzutu wolnego, ale po raz kolejny Ospina świetnie broni.

• Żółta kartka dla Cuardado za faul powstrzymujący rajd Rojo.

• Di Maria podawał płasko w środek pola karnego do Aguero , ale nie dużo brakowało, że Zapata pokonałby swojego bramkarza przypadkowym wybiciem piłki wślizgiem.

• Posiadanie Piłki : 60 do 40 dla Argentyny

• Santiago Arias ukarany żółtą kartką za kopnięcie Leo Messiego po zwodzie.

• Zapata brzydko zaatakował Aguero, ale sędzia nie pokazuje kartki.

• Żółta kartka dla Mascherano za brzydki faul od tyłu na Jamesie Rodriguezie

• Szansa na dośrodkowanie dla Messiego.

• Spięcie między Mascherano a Ibarbo szybko stłumione przez meksykańskiego sędziego.

• Stuprocentowa sytuacja Argentyny. Świetny przerzut Mascherano przechwycony przez Pastore. Po jego podaniu strzelał Aguero, Ospina obronił piłkę, jednak futbolówka trafiła do Messiego, który miał dwustuprocentową sytuację, ale po raz drugi obronił Ospina.

• Za Teofilo Gutierreza wchodzi Edwin Cardona. Powód zmiany nieznany.

• Dobre dośrodkowanie Di Marii zakończone nie dokładnym strzałem Aguero.

• Mejia ukarany żółtą kartką za taktyczny faul na Messim.

• Sergio Aguero ukarany przez sędziego żółtą kartką za protesty.

• Rzut rożny dla Argentyny po wybiciu Zunigi.

• Świetna długa piłka do Gutierreza od Cuardado, ale nie dokładnie przyjął sobie piłkę i atak został spalony na panewce.

• Złe dośrodkowanie Messiego i Ospina od bramki.

• Rzut wolny dla Argentyny w dogodnym miejscu do dośrodkowania lewą nogą.

• Dobry strzał z daleka Di Marii , ale Ospina dobrze ustawiony i łatwo łapie piłkę.

• James Rodriguez ukarany żółtą kartką za dyskusję z sędzią.

• Świetna akcja indywidualna Messiego. Poprowadził piłkę dobre 30-40 metrów, bardzo dobrze podał do Angela Di Marii, ale on już nie dokładnie podaje do Aguero.

• Dobre dośrodkowanie skrzydłowego Manchesteru United do Rojo, ale obrońca faworytów nie trafia w bramkę.

• Bardzo groźna sytuacja Argentyny. Di Maria podawał płasko w środek pola karnego, ale Ospina broni strzał Pastore. Rzut rożny dla Argentyny.

• Groźna strata Cuardado na 40 metrze od bramki Ospiny, ale Zapata "wyczyścił" sytuację.

• Ibarbo ostro faulowany przez Zabaletę.

• Rozpoczynają Argentyńczycy.

• Kapitanem Kolumbii z powodu nieobecności Falcao jest James Rodriguez, a Argentyny oczywiście gwiazda FC Barcelony Lionel Messi.

• Tymczasem hymn Argentyny.

• Na stadionie w Vina del Mar odgrywany jest hymn Kolumbii

• Obie drużyny wychodzą na murawę.

• Spotkanie zapowiada się bardzo interesująco. Argentyna jako główny pretendent do zdobycia Mistrzostwa Ameryki Południowej jest uważana za faworyta tego spotkania. Kolumbia nie prezentuje się tak dobrze jak podczas MŚ w Brazylii. Kolumbia jednak ma spory potencjał w postaci indywidualności, jakimi są James Rodriguez, Juan Cuardado czy Falcao. Ten ostatni jednak dziś rozpocznie mecz na ławce rezerwowych. Spotkanie te elektryzuje kibiców na całym świecie, po tym jak Kolumbia pokonała Brazylię w grupie oraz po ekscesach, które towarzyszyły temu meczowi. Mamy nadzieję, że zobaczymy bardzo dobre widowisko. Zapraszamy za niespełna pół godziny.

• Witamy na relacji LIVE z 1/4 finału Copa America 2015 pomiędzy Argentyną , a Kolumbią. Mecz rozpoczyna się o 01:30.