Boliwia

1

Peru

3

• Peru było wyraźnie lepsze w tym meczu i zwyciężyło w pełni sprawiedliwie. Co więcej, wynik mógł być o wiele większy, ale po trzecim golu Guerrero zawodnikom zabrakło nieco skuteczności. Boliwia obudziła się w drugiej połowie, jednak to było za mało. W nocy z poniedziałku na wtorek w meczu półfinałowym Chile zagra właśnie z Peru. Dobrej nocy życzy Państwu Adam Wielgosiński.

• Ogromne zamieszanie na boisku, dochodzi do szarpaniny, pewnie posypią się kartki.

• Doliczone cztery minuty.

• Kolejna kartka, tym razem dla Yoshimara Yotuna.

• Marcelo Martins ukarany kartką za uderzenie rywala.

• Marcelo Martins strzela w środek, bramkarz rzuca się w swoją prawą stronę. Boliwia zmniejsza prowadzenie rywali, 3-1 dla Peru.

• Lizio sfaulowany w polu karnym. Rzut karny dla Boliwii.

• Ostatnia zmiana. Yordy Reyna za Christiana Cuevę.

• Kolejny stały fragment gry dla Boliwii. Wrzutka z rzutu rożnego, piłka po strzale głową ląduje wysoko ponad bramką.

• Peru wciąż atakuje, jednak niezbyt przekonująco. Boliwijczycy już myślą o powrocie do domu.

• Paolo Hurtado zmienai Jeffersona Farfana.

• Jeden z obrońców podawał w poprzek boiska, przejęcie piłki przez Gurrero, który wykorzystuje sytuację sam na sam z bramkarzem.

• Paolo Guerrero ustrzelił hat-tricka! 3-0 dla Peru!

• Również Pedriel ukarany żółtą kartką.

• Kartka dla Escobara.

• Pedriel wchodzi za Penę.

• Kontrowersyjna decyzja arbitra, powinien być karny dla Boliwii, gwizdek arbitra milczał.

• Kapitan zespołu, Claudio Pizarro, schodzi z murawy. W jego miejsca wbiega Andre Carillo.

• To powinno być 3-0 dla Peru. Zmarnowana świetna okazja.

• Żółta kartka dla Gallese za opóźniane gry.

• Rzut rożny dla Boliwii, piłkarz Peru nieco skiksował i niewiele brakowało, a bylibyśmy świadkami gola samobójczego.

• Strzał z dystansu Jeffersona Farfana, piłka ląduje w trybunach.

• Boliwia zamknęła rywali w ich polu karnym.

• Wrzutka z prawej strony, Marcelo Martins główkuje, piłka ląduje wprost w "koszyczku" Gallese.

• Drybling Marcelo Martinsa niezbyt dokładny. Piłkarz wyjechał z piłką poza linię, od bramki wznowi grę Gallese.

• Podanie w kierunku Martinsa, napastnik Boliwii po raz kolejny w tym meczu na pozycji spalonej.

• Strata piłki przez Youtuna, kontra Boliwijczyków, Zambrano zatrzymuje Penę.

• Rzut wolny dla Boliwii, będzie wrzutka w pole karne.

• Peru nieco cofnięte, Boliwia próbuje ataku pozycyjnego.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Lizio zmienia Moralesa.

• W przerwie Escobar schodzi z boiska, w jego miejsce wchodzi Miguel Hurtado.

• Peru wygrywa 2-0 i na boisku praktycznie deklasuje Boliwijczyków. Prowadzenie mogło być bardziej okazałe, ale dwukrotnie ekipę Quinterosa ratowało obramowanie bramki. Wracamy za kwadrans.

• Znakomity strzał Farfana z rzutu wolnego, Quinoneza ratuje poprzeczka!

• Rzut wolny dla Peru w odległości około dwudziestu pięciu metrów od bramki Quinoneza.

• Oto jak wyglądało rozegranie rzutu wolnego przez Peruwiańczyków przed momentem.

• Lekkie spięcie między piłkarzami obu ekip, jednak obyło się bez kartek.

• Piękne rozegranie rzutu wolnego przez Peruwiańczyków. Trzy podania i obrona Boliwii w rozsypce. Ostatecznie ostatnie podanie okazało się niecelne.

• Guerrero zagrywa otwierające podanie do Farfana, ten strzela, a piłka odbija się od zewnętrznej części słupka.

• Bejarano ukarany kartką.

• Mały klincz w spotkaniu. Gra się uspokoiła, kilka fauli, mało płynności.

• Gallese ratuje Peru przed utratą bramki. Kapitalny refleks golkipera Peruwiańczyków.

• Krótka przerwa w grze, Morales uderzony w twarz.

• Łatwa strata w obronie Peruwiańczyków, Morales przejmuje piłkę, uderza z nieprzygotowanej pozycji, piłka o centymetry leciała nad poprzeczką.

• Znów Farfan dośrodkowywał z rożnego, Peruwiańczycy po raz kolejny wygrali starcie w powietrzu, Quinonez z trudnością broni strzał głową.

• Zabójcza kontra Peru, Quinonez poślizgnął się przy wychodzeniu z bramki, co bezlitośnie wykorzystał napastnik Peru.

• 2-0 dla Peru! Dublet Guerrero!

• Smedberg dorzuca piłkę w pole karne z rzutu wolnego, obrońcy wybijają piłkę.

• Ten gol wisiał w powietrzu. Wrzutka z lewej flanki, Gurrero świetnie wyskakuje w powietrze, wyprzedza obrońcę i otwiera wynik meczu.

• Guerrero!!! 1-0 dla Peru!

• Trwa napór Peruwiańczyków, Boliwijczycy wybijają piłkę na oślep.

• Farfan wrzuca piłkę w pole karne, Quinonez niepewnie wychodzi z bramki, uderzenie na jego bramkę i futbolówka zostaje wybita z linii bramkowej!

• Kolejny korner dla Peru.

• Przerzut z lewej flanki na prawą stronę, Guerrero zszedł na prawą nogę, strzał zablokowany.

• Niecelne zagranie w kierunku Martinsa, Peru ruszyło z kontrą, ale za moment Boliwijczycy znów byli przy piłce.

• Quinonez wdał się w zwód na pięć metrów przed własną bramką, ale na jego szczęście sędzia zagwizdał faul. To mogło się skończyć głupim golem.

• Strzał z dystansu Paolo Guerrero mocny, ale niecelny.

• Długa piłka w kierunku Moreno, napastnik Boliwii na spalonym.

• Tym razem faulowany Advincula, kolejny rzut wolny dla ekipy Sergio Markariana.

• Bezpośredni strzał ze stałego fragmentu gry, pierwszy strzał w światło bramki wyłapany przez Quinoneza.

• Christian Cueva faulowany, będzie rzut wolny dla Peru.

• Dośrodkowanie z prawej strony boiska, Quinonez bez problemu wyłapuje piłkę.

• Advincula wbiegł w pole karne, ale został zatrzymany przez boliwijskiego obrońcę. Od rzutu rożnego grę wznowi Peru.

• Mamy pierwszy gwizdek.

• Składy na oficjalnej stronie Copa America nieco się różnią od tych, jakie desygnowali trenerzy. Za moment to zmienimy.

• Za nami hymn Peru, teraz czas na Boliwijczyków.

• Przypomnijmy, że na Copa America nie ma dogrywek, tylko są od razu rzuty karne (za wyjątkiem finału). Warto o tym wspomnieć, bo jest spore prawdopodobieństwo, że w tym starciu do dziewięćdziesiątej minuty będzie remis.

• Zwycięzca dzisiejszego starcia zagra w półfinale turnieju z Chile, które wczoraj wyeliminowało Urugwaj.

• Znamy podstawowe składy obu ekip.

• Dobry wieczór! Zaczynamy relację z drugiego meczu ćwierćfinałowego Copa America. Dziś Boliwia zagra z Peru. Adam Wielgosiński, kłaniam się.