1 2 połowa

4 karne

• Paragwaj w półfinale Copa America, gdzie zmierzy się z Argentyną! To już wszystko z naszej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Derlis Gonzalez i GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Piłkarz FC Basel wprowadza Paragwaj do półfinału!

• Coutinho i... GOL! Pewny płaski strzał! Brazylia jeszcze w grze, ale teraz kolejna piłka meczowa dla Paragwaju!

• Roque Santa Cruz... NAD BRAMKĄ! Paragwajczyk uderzył gdzieś w przestrzeń kosmiczną!

• Jak Roque Santa Cruz teraz strzeli, Paragwaj będzie w ćwierćfinale...

• Douglas Costa... WYSOKO PONAD BRAMKĄ! NIE MA GOLA!

• Bobadilla i... GOL!!! Strzał w samo okienko! Paragwaj prowadzi po trzech seriach!

• Joao Miranda... GOL! Pewny płaski strzał, bramkarz zmylony, piłka w siatce!

• Victor Caceres... potężnie, w środek, do bramki! 2:1 dla Paragwaju!

• Everton Ribeiro zmylił bramkarza, ale uderzył obok bramki!!!

• Potężny strzał Martineza w środek trafia do siatki! Remis!

• W Paragwaju strzelanie rozpocznie Martinez.

• Fernandinho potężnym strzałem przełamuje ręce Villarowi! Gol!

• Zaczynamy. Jako pierwsi strzelają Brazylijczycy. Fernandinho.

• Losowanie już za nami. Za chwilę karne, które wyłonią ostatniego półfinalistę Copa America.

• Koniec meczu! Będą rzuty karne!

• Uderzenie z dystansu Romero wyraźnie mija bramkę Jeffersona.

• Trzy minuty doliczone do tego meczu. Za 180 sekund powinniśmy być świadkami rzutów karnych, bowiem w ćwierćfinałach Copa America nie ma dogrywek.

• Kolejny rzut rożny też nie przyniósł zagrożenia pod bramką Villara.

• Tardelli wywalczył rzut rożny dla Canarinhos, ale z tym stałym fragmentem gry poradzili sobie piłkarze Paragwaju.

• Everton Ribeiro wchodzi na boisko w miejsce Robinho.

• Szybka kontra Paragwaju, Gonzalez zagrał w pole karne do Santa Cruza, ale ten nie opanował piłki.

• Romero na lewym skrzydle zabawił się z Danim Alvesem, ale jego płaskie dośrodkowanie nie dotarło do adresata.

• Oscar Romero zmienia Edgara Beniteza.

• Rzut wolny dla Brazylii z około 30 metrów. Słabiutki strzał Daniego Alvesa poszybował daleko obok bramki.

• Żółta kartka dla Martineza za faul taktyczny na Douglasie.

• Kontra Paragwaju! Po indywidualnym rajdzie z ostrego kąta uderzył Gonzalez, a Jefferson odbił piłkę na rzut rożny!

• Rzut rożny dla Brazylijczyków nie przyniósł zagrożenia dla bramki Villara.

• Druga zmiana w drużynie Paragwaju. Osvaldo Martinez za Arandę.

• Żółta kartka dla Coutinho za faul na Aguilarze.

• Kolejna akcja Paragwaju! Po centrze Bruno Valdeza i słabym strzale głową Bobadilli piłkę pewnie łapie Jefferson.

• Zmiana w reprezentacji Paragwaju. Schodzi Valdez, wchodzi Bobadilla.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Derlis Gonzalez pewnym strzałem z 11 metrów doprowadza do remisu!

• Karny dla Paragwaju! Thiago Silva w głupi sposób zagrywa piłkę ręką w polu karnym!

• Diego Tardelli zmienia Roberto Firmino w ekipie Canarinhos.

• Robinho w indywidualnym rajdzie środkiem boiska został bez trudu zatrzymany przez obrońców Paragwaju.

• Teraz z kolei okazję do szybkiego kontrataku zaprzepaścił Paragwaj, bowiem Benitez zagrał do będącego na spalonym Santa Cruza.

• Szybka kontra Canarinhos zostaje zepsuta przez Firmino, który niedokładnie zagrywał przed bramkę do dobrze ustawionego Robinho.

• Dośrodkowanie z prawej strony boiska Gonzaleza pewnie łapie Jefferson.

• Da Silva! Po dobrze rozegranym rzucie rożnym strzał głową Paulo da Silvy z trudem odbija Jefferson!

• Coraz lepiej wygląda ofensywa Paragwaju. Piłka coraz częściej znajduje się w polu karnym Canarinhos.

• Zmiana w reprezentacji Brazylii. Douglas Costa za Williana.

• Robinho wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale w momencie podania Coutinho był na dość wyraźnym spalonym.

• Po centrze z lewej strony boiska Filipe Luisa, Firmino sfaulował w ofensywie jednego z paragwajskich stoperów. Rzut wolny.

• Valdez! Paragwajski napastnik doszedł do górnej piłki w polu karnym, ale uderzył głową nieznacznie ponad poprzeczką!

• Sędzia wysyła kogoś z ławki rezerwowych Paragwaju na trybuny.

• Filipe Luis zablokował dośrodkowanie Arandy. Rzut rożny dla Paragwaju.

• Uderzenie z dystansu Eliasa poszybowało wysoko ponad bramką Paragwaju.

• Zaskakujący strzał z rzutu wolnego Derlisa Gonzaleza odbija niepewnie, ale szczęśliwie Jefferson!

• Żółta kartka dla Daniego Alvesa za faul na rozpędzonym na skrzydle Gonzalezie.

• W kombinacyjnej akcji Canarinhos, w decydującym momencie, Dani Alves zagrał w pole karne trochę zbyt mocno dla Coutinho.

• Długie zagranie w kierunku uciekającego Gonzaleza, ten jednak nie opanował piłki, a w dodatku był na spalonym.

• Wznawiamy grę.

• Piłkarze obu drużyn wracają już na murawę. Za chwilę początek drugiej połowy tego meczu.

• Koniec pierwszej połowy. Wyrównany mecz, niewiele okazji bramkowych i skromne prowadzenie Canarinhos po bramce Robinho. Po przerwie powinno być jeszcze ciekawie.

• Płaskie uderzenie z dystansu Valdeza pewnie broni Jefferson. Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Po centrze Beniteza źle piąstkował piłkę Jefferson, ale zamieszanie w polu karnym Brazylii nie przyniosło strzału na bramkę Canarinhos.

• Pięć minut do końca pierwszej połowy. Tymczasem Paragwaj wywalczył kolejny rzut rożny po interwencji Williana.

• Żółta kartka dla Aguilara za faul na Fernandinho.

• Nieśmiałe próby ofensywne reprezentacji Paragwaju nie przynoszą skutku pod polem karnym Canarinhos.

• Santa Cruz oddał teraz płaski strzał z dystansu, ale piłka znacznie minęła brazylijską bramkę.

• Valdez w walce z Coutinho we własnym polu karnym omal nie stracił futbolówki, ale na szczęście dla Paragwajczyka zdaniem sędziego piłka opuściła już boisko.

• Kolejna dobra interwencja Fernandinho, ale Brazylijczykom nie udało się wyprowadzić kontry.

• Dośrodkowanie Beniteza w pole bramkowe i Fernandinho wybija piłkę na jeszcze jeden rzut rożny.

• Rzut rożny dla Paragwaju po interwencji Filipe Luisa.

• Na spalonym złapany Coutinho.

• Brzydki faul Bruno Valdeza na Filipe Luisie i żółta kartka.

• Prostopadłe podanie Eliasa nie zostało opanowane przez Coutinho, a i Robinho nie zdołał dojść do piłki. Szkoda, bo Canarinhos mogli stworzyć kolejną sytuację stuprocentową.

• Wydawało się, że Paragwaj po słabszym początku odzyskali kontrolę nad tym meczem, a wtedy Brazylia przeprowadziła piękną akcję i otworzyła wynik spotkania. Teraz to zespół Ramona Diaza musi zaatakować.

• Świetna akcja Canarinhos! Po świetnym rozegraniu piłki i płaskim dośrodkowaniu Daniego Alvesa, piłkę w polu karnym przepuścił Firmino, a Robinho z kilku metrów nie miał problemów z pokonaniem Villara!

• GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Robinho!

• Kolejna szybka kontra Paragwaju. Kończy się ona jednak niedokładnym dośrodkowaniem Valdeza i Thiago Silva zdołał wybić piłkę na korner.

• Szansa dla Paragwaju, Lewym skrzydłem popędził Benitez i po jego centrze dosyć niepewnie interweniował Jefferson. Santa Cruz miał jednak zbyt trudną sytuację, żeby z tego skorzystać.

• Pierwsza akcja ofensywna Paragwaju. Dosrodkowanie Pirisa nie dociera jednak do żadnego z napastników.

• Bardzo kiepskie dośrodkowanie z rzutu wolnego Robinho poszybowało poza plac gry.

• Od pierwszych minut Brazylijczycy szybko odbierają piłkę rywalowi i przenoszą ciężar gry na połowę rywala. Piłkarze Dungi od pierwszych sekund chcą dominować w tym spotkaniu.

• Coutinho! Brazylia już w ataku! Skrzydłowy Liverpoolu oddał bardzo groźny strzał z dystansu, ale Villar odbił piłkę nad poprzeczkę!

• Pierwszy gwizdek sędziego Andresa Cunhi z Urugwaju i zaczynamy mecz!

• Piłkarze obu drużyn już na murawie. Czas na hymny narodowe.

• Obok już prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn. Jak dobrze wiadomo, Brazylia do końca tego turnieju musi sobie radzić bez swojej największej gwiazdy, czyli zawieszonego Neymara.

• Brazylia zwyciężyła w grupie C, gdzie wygrywała z Peru (2:1) i Wenezuelą (2:1) oraz uległa Kolumbii (0:1). Paragwaj z kolei jest w tym turnieju niepokonany po remisach z Argentyną (2:2) i Urugwajem (1:1) oraz skromnym zwycięstwie nad Jamajką.

• Dziś przychodzi czas na poznanie ostatniego z półfinalistów tegorocznego turnieju. W najlepszej czwórce już są zespoły Chile (1:0 z Urugwajem), Peru (3:1 z Boliwią) oraz Argentyny (zwycięstwo po karnych z Kolumbią). To właśnie rywala Albicelestes poznamy w dzisiejszym pojedynku, w którym zwycięzca grupy C, Brazylia, zagra z drugą drużyną grupy B, Paragwajem.

• Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu ćwierćfinałowego Copa America, w którym Brazylia zmierzy się z Paragwajem.