Peru

2

Paragwaj

0

• Koniec meczu! Peru pewnie i zasłużenie pokonuje Paragwaj 2:0 po bramkach Carrillo i Guerrero! Ekipa Ricardo Garecy zdobywa brązowe medale na tegorocznym Copa America. To już wszystko z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Jeszcze korner dla Peru.

• Jeszcze Hurtado wchodzi w miejsce Carrillo.

• Peru z brązowymi medalami! Świetna kontra! Sanchez z prawego skrzydła zagrał płasko przed bramkę, gdzie Guerrero z pięciu metrów płaskim uderzeniem nie dał szans Villarowi! 2:0!

• GOOOOOOOOOOOL!! Jose Paolo Guerrero!

• Po zgraniu piłki głową przez Barriosa, Gallese w polu karnym uprzedził Bobadillę.

• Katastrofalna centra Romero. Piłka poza boiskiem.

• Żółta kartka dla Yotuna, który sfaulował rywala w pobliżu własnej szesnastce. Szansa dla Paragwaju.

• Sanchez zmienia Reynę.

• Samudio minął na lewym skrzydle Advinculę i dośrodkował na głowę Bobadilli, ale ten uderzył w sam środek bramki, prosto w ręce Gallese!

• Poprzeczka! Peru źle rozegrało swoją kontrę, ale jeszcze nieudany strzał jednego z piłkarzy Garecy spadł na głowę Guerrero, który trafił w poprzeczkę!

• Coraz częściej udaje się przedostawać Paragwajowi pod bramkę Peru. Remis nie jest wcale nierealny.

• Po błędzie Vargasa, Romero wywalczył korner dla Paragwaju.

• Ortiz huknął z dystansu wysoko ponad peruwiańską bramką.

• Kwadrans do końca i niewiele wskazuje na to, że Paragwaj jest w stanie jeszcze wyrównać i doprowadzić do karnych. Niemniej jednak, jedna bramka to bardzo niewielka przewaga.

• Na spalonym został złapany Bobadilla.

• Po centrze Carrillo piłka odbiła się od Samudio i wyszła na kolejny rzut rożny.

• Po kolejnym rzucie rożnym dla Peru nie było strzału na bramkę Paragwajczyków.

• Mogło być 1:1! Po świetnej akcji zespołowej Paragwaju i płaskim dośrodkowaniu Romero, Advincula kapitalnie zablokował Beniteza przed pustą bramką Peru!

• Rzut wolny dla Paragwaju z około 25 metrów. Płaski strzał Oscara Romero pewnie łapie Gallese!

• Ortigoza został zmieniony przez Ortiza.

• Po błędach w defensywie Peru dwa dośrodkowania Samudio nie dotarły w pole karne do Barriosa.

• Po dobrym prostopadłym podaniu Guerrero został zablokowany w polu karnym Paragwaju. Co więcej, zdaniem sędziego był też na spalonym, choć nie była to dobra decyzja.

• W Paragwaju Aranda zmienił Victora Caceresa.

• Zmiana w reprezentacji Peru. Kontuzjowanego Lobatona zmienia Yotun.

• Benitez wchodzi w miejsce Martineza.

• Teraz szczęścia z dystansu próbował Guerrero, ale odbita od obrońcy piłka wyleciała poza linię końcową na rzut rożny.

• Tym razem gola dla Peru nie będzie, bo zza pola karnego Vargas uderzył ponad poprzeczką bramki Villara!

• Teraz Cuevie udało się wywalczyć rzut rożny.

• Bardzo ładna kontra Peru, piłkę w polu karnym dostał Cueva, ale w dwóch próbach nie potrafił dokładnie dośrodkować do Guerrero.

• Źle wykonany rzut rożny przez Oscara Romero i pod bramką Gallese nie było zagrożenia.

• Ciekawe, jak na tego gola zareaguje Paragwaj. Do tej pory podopieczni Ramona Diaza byli w tym meczu ospali i bardzo przeciętni w ofensywie.

• Bramka dla Peru! Po rzucie rożnym bezpańska piłka spada na 16. metr na nogę Carrillo, który uderzeniem z powietrza zapewnia swojej drużynie prowadzenie!

• GOOOOOOOOOOOOOL!!! Andre Carrillo!

• Dośrodkowanie Lobatona zostaje wybite na rzut rożny dla Peru.

• Na spalonym złapany Lucas Barrios.

• Wznawiamy grę w Concepcion!

• Koniec pierwszej połowy. Marne widowisko oglądamy w Concepcion i bezbramkowy remis nie jest tu żadnym zaskoczeniem. Oby po przerwie było lepiej.

• Duży klops liniowego! Reyna miał okazję wyjść sam na sam z bramkarzem, ale sędzia podniósł chorągiewkę. Jak pokazały powtórki, poważnie się pomylił!

• Nie dzieje się w tym meczu zbyt wiele. Tempo tego spotkania przypomina jakiś letni sparing albo meczu Kruoja - Jagiellonia, a nie walkę o podium na Copa America.

• Żółta kartka dla Samudio za faul taktyczny na Reynie.

• Uderzenie z dystansu Reyny dość wyraźnie minęło teraz bramkę Villara.

• Wciąż czekamy na gola w tym meczu. Przy okazji warto wspomnieć, że podobnie jak w ćwierćfinałach i półfinałach, w razie remisu po 90 minutach nie będzie dogrywki, a rzuty karne. Dopiero w jutrzejszym finale Chile - Argentyna możemy mieć dodatkowe 30 minut gry w razie nierozstrzygniętego wyniku.

• Niezła składna akcja Peru, prostopadłe podanie w pole karne, gdzie jednak na spalonym był Martinez.

• Ależ setkę miał teraz Lobaton! Po centrze Reyny piłka spadła pod jego nogi w polu karnym, ale z 10 metrów uderzył ponad poprzeczką bramki Villara!

• Guerrero przegrał pojedynek w polu karnym rywala z Da Silvą i piłkę ostatecznie przejął Villar.

• Bardzo mocne i celne uderzenie z dystansu Oscara Romero odbija w bok Pedro Gallese! Dobra interwencja golkipera Peru!

• Wyjątkowo bezpłciowy jest na razie w tym meczu Paragwaj. Wygląda na to, że w podopiecznych Ramona Diaza wciąż siedzi ten ostatni mecz z Argentyną.

• Kolejny rzut wolny dla Peru. Vargas tym razem zdecydował się na strzał, ale uderzył prosto w mur.

• Cueva faulowany teraz na prawym skrzydle przez Samudio. Rzut wolny. Ostra centra Vargasa ląduje na górnej siatce bramki Villara.

• Centra Cuevy nie dociera w polu karnym do żadnego z napastników Peru.

• Niepotrzebne ryzyko na własnej połowie Paragwaju, strata i rzut rożny dla Peru.

• Kiepskie rozegranie i zablokowany strzał z dystansu Ortigozy przyniósł kontrę Peru, ale tę zdołali przerwać obrońcy zespołu Ramona Diaza.

• Próba prostopadłego podania w pole karne do Barriosa nieudana, ale po chwili Paragwajowi udaje się zdobyć rzut rożny.

• Reyna! Świetna akcja w kontrataku tego zawodnika, który popędził z piłką kilkadziesiąt metrów i oddał groźne uderzenie z 25 metrów! Villar odbił piłkę na rzut rożny!

• Pierwsze minuty należą do Peruwiańczyków, którzy narzucili rywalom własne warunki gry.

• Guerrero szukał podania w pole karne do Reyny, ale ostatecznie wywalczył rzut rożny dla Peru. Nie było jednak z niego żadnego zagrożenia dla bramki Villara.

• Rozpoczynamy!

• Już po hymnach narodowych, czas na mecz.

• Dzisiejszy mecz zostanie rozegrany na Estadio Municipal Alcaldesa Ester Roa Rebolledo w Concepción. Sędzią tego spotkania będzie Raul Orozco z Boliwii.

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn. W ekipie Peru zabraknie zawieszonego Carlosa Zambrano oraz kontuzjowanego Jeffersona Farfana, z kolei w Paragwaju z powodu urazów nie mogą wystąpić Roque Santa Cruz i Derlis Gonzalez.

• Obie drużyny to rewelacje tego turnieju, bowiem mało kto spodziewał się, że będą one w stanie znaleźć się w czołowej czwórce. Peru nie miało zbyt trudnej drogi do półfinału, ale w nim potrafiło solidnie postraszyć gospodarzy turnieju Chilijczyków, z którymi ostatecznie przegrali 1:2. Paragwaj z kolei był w stanie wyeliminować w ćwierćfinale Brazylię, ale w walce o finał dostał srogie lanie od Argentyny, przegrywając aż 1:6.

• Witamy serdecznie na relacji na żywo z meczu o trzecie miejsce w Copa America 2015, w którym zmierzą się reprezentacje Peru i Paragwaju.

• Peru - Paragwaj LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Kto stanie na najniższym stopniu podium?

W Copa America 2015 pozostały już tylko dwa znaki zapytania - kto zwycięży w finale, a kto w finale pocieszenia. W nocy 4 lipca na Estadio Municipal w Concepcion zostanie rozegrany mecz o trzecie miejsce. Zmierzą się w nim reprezentacje Peru i Paragwaju.