Cracovia

1

Górnik Zabrze

3

• Koniec spotkania. Górnik wygrywa w dobrym stylu z pogrążoną w kryzysie Cracovią.

• Telichowski zmienia Kwieka.

• Magiera ukarany żółtą kartką za odkopanie piłki.

• Dudzic złapany na pozycji spalonej.

• Dośrodkowanie w pole karne gości, ale piłka przechodzi całą szesnastkę.

• Dogranie w pole karne, lekkie uderzenie głową Dudzica i broni Skorupski.

• Milik zmienia zmęczonego Nakoulme.

• Mączyński próbował indywidualnie, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

• Kwiek wychodzi twarzą w twarz z Cierzniakiem, ale uderza nad poprzeczką!

• Po zdobyciu bramki Cracovia rzuciła się do ataku, jednak na razie nieskuteczny jest Grzelczak, który nie wykorzystał dwóch okazji. Dobrze spisuje się także Skorupski.

• Grzelak szybko znajduje się w dogodnej sytuacji, ale zbyt długo zwleka z oddaniem strzału i w efekcie piłka ucieka mu spod nogi trafiając do Skorupskiego!

• GOOOOOOOOOL! 3:1! Van der Biezen zdobywa bramkę honorową po dograniu Adraza Struny!

• Budziński faulowany w obrębie koła środkowego.

• Potężne uderzenie Mączyńskiego i Cierzniak sparuje za linię końcową!

• Na trybunach gospodarzy oprawa zdecydowanie ładniejsza od gry piłkarzy.

• Szałachowski zmienia Boljevica.

• Nakoulma drybluje rywali w narożniku pola karnego, ale piłka zostaje wycofana do środkowej strefy.

• Kibice gości pozdejmowali koszulki, a Szeliga oddaje strzał niczym w rugby. Oklaski fanów Cracovii.

• Zawodnik Cracovii na razie poza linią boczną.

• Boljevic leży na murawie i potrzebuje pomocy masażysty.

• Cracovia wznawia na połowie i.. od razu traci piłkę. Oburzenie na trybunach.

• GOOOOOOOOOOOOL! 3:0! Zieliński wychodzi w sytuacji sam na sam i podcinką pokonuje Cierzniaka!

• Budziński ładnie ogrywa dwóch rywali, uderza w obrońcę i w dogodnej sytuacji znajduje się Grzelak, jednak napastnik Cracovii uderza nad bramką!

• Van der Biezen próbuje zagrania z pierwszej piłki do Dudzica, ale podaje do Szeweluchina.

• Niecelne podanie i piłkę przejmuje Nawotczyński.

• Słabe podanie w pole karne i Skorupski bez problemów łapie piłkę.

• Grzelak szybko odbiera piłkę rywalom podaje do Van der Biezena, ale ten uderza prosto w Skorupskiego!

• Mączyński zmienia Bembena.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Przed rozpoczęciem drugiej połowy na murawie za Stebleckiego pojawia się Grzelak!

• Beznadziejna sytuacja Cracovii, która po pierwszych 45. minutach na własne życzenie przegrywa 2:0. Dziecinne błędy doprowadziły do bardzo trudnego położenia "Pasów" przed startem kolejnej odsłony. Zapraszamy za 10 minut.

• Koniec pierwszej połowy po upływie jednej doliczonej minuty .

• Żółta kartka dla Nawotczyńskiego za faul taktyczny.

• Bemben ukarany żółtą kartką za faul przy linii bocznej.

• Suvorov zwalnia miejsce na boisku Dudzicowi.

• GOOOOOOOOOOL! 2:0 dla gości! Cierzniak otrzymuje podanie pod własną linią bramkową, popełnia błąd przy wybiciu i trafia w Zielińskiego! Piłka ląduje w bramce za plecami golkipera "Pasów"!

• Van der Biezen podaje Strunie pod chorągiewkę, ale ten szybko traci piłkę.

• Radomski ukarany żółtą kartką za faul na rywalu.

• Bezradna Cracovia, kolejne wybicie "na oślep".

• Budziński zmuszony do wybicia na aut, Radomski przeciąga Dancha.

• Danch wyprzedza Van der Biezena i wybija piłkę na aut.

• Niecelne podanie i Cierzniak wznawia z własnego pola karnego.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Górnika! Kompletnie zagubiona obrona Cracovii pozwala Kwiekowi na przyjęcie piłki, a następnie oddanie strzału z najbliższej odległości!

• Kolejny stały fragment gry dla Cracovii, ale tym razem futbolówka trafia bezpośrednio do rąk Skorupskiego.

• Boljevic dogrywa z rzutu wolnego w pole karne, Szeliga uderza głową, ale piłka przechodzi nad poprzeczką!

• Mocne zagranie z rzutu rożnego na krótki słupek, ale Nakoulma nie jest w stanie oddać strzału z trudnej pozycji. Wznowienie od bramki.

• Nawotczyński zmuszony do wybicia w trybuny.

• Szybki atak gości, ale w fazie końcowej Nakoulma zostaje zablokowany przez Radomskiego.

• Mocne zagranie w pole karne gości, ale piłkę pewnie łapie Skorupski.

• Podanie na skrzydło do Olkowskiego, ale ten znajduje się na pozycji spalonej.

• Hesdey Suart póki co musi opuścić murawę.

• Goście często starają się oddawać strzały z dystansu, ale wszystkie zostają zblokowane przez obrońców, bądź nie trafiają w bramkę.

• Podanie do snajpera z Burkina Faso, ale arbiter zauważa zagranie ręką. Mógł pokusić się o pokazanie żółtej kartki.

• Nakoulma fauluje Radomskiego na połowie rywala.

• Strzał Nakoulmy zostaje zablokowany, Suvorov rusza z kontratakiem, ale za wysoko podnosi piłkę zagrywając do Van der Biezena.

• Po zamieszaniu przed polem karnym potężny strzał oddaje Struna i trafia w boczną siatkę!

• Steblecki zagrywa do Van der Biezena, ten szybko oddaje z powrotem, ale pomocnik "Pasów" źle przyjmuje piłkę i w efekcie ta przechodzi na korzyść gości.

• Zawodnik Górnika złapany na spalonym i Cracovia wznawia na własnej połowie.

• Nakoulma przedostaje się w pole karne, z trudnej pozycji oddaje strzał i piłka przechodzi kilka centymetrów obok słupka!

• Magiera uderza z rzutu wolnego, ale piłka z małą prędkością przelatuje obok prawego słupka bramki Cierzniaka.

• Olkowski ładnie zasłania piłkę przed Suartem i zdobywa dzięki temu wznowienie z autu.

• Van der Biezen dogrywa w pole karne, ale do piłki nie zdążył w porę dobiec Szeliga. Futbolówka w rękach Skorupskiego.

• Budziński próbuje podać prostopadle do Suvorova, ale zagranie przecina defensor gości.

• Próba zaskoczenia Skorupskiego strzałem zza pola karnego, ale Szeliga nieczysto trafia w piłkę.

• Steblecki ładnie ogrywa rywala na zamach, ale oddaje strzał w nogi obrońcy.

• Złe podanie Szeligi do Van der Biezena i goście przejmują futbolówkę. Pomocnik Cracovii mógł spróbować dograć lepiej rozstawionemu Suvorovowi.

• Cały sektor gości wypełniony po same brzegi i fani Górnika mogą starać się rywalizować z kibicami Cracovii.

• Suart faulowany przez Bembena przy linii bocznej.

• Pierwszy gwizdek i zaczynamy mecz!

• Obie jedenastki właśnie pojawiły się na murawie!

• Do rozpoczęcia meczu pozostało 10 minut!

• Zawodnicy obu ekip zeszły już do szatni, aby posłuchać ostatnich wskazówek trenera i przebrać się w trykoty meczowe.

• Co ciekawe w pierwszym składzie Cracovii wystąpi do niedawna kontuzjowany Alexandr Suvorov! Na ataku drużyny gości zagra słynny "Prezes" - Prejuce Nakoulma, który łącznie we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie strzelił już osiem goli dla Górnika.

• Tutaj można przeczytać zapowiedź tego spotkania w naszym serwisie.

• Od pierwszych minut zagra znany już wśród kibiców Cracovii - Sebastian Steblecki. Młody pomocnik zaimponował swoimi umiejętnościami Tomaszowi Kafarskiemu i tydzień temu rozegrał dobre 90 minut w meczu ze Śląskiem.

• A oto, wyjściowa jedenastka "Pasów": Cierzniak, Struna, Radomski, Nawotczyński, Suart, Budziński, Boljevic, Szeliga, Steblecki, Suvorov, Van der Biezen. Ławka rezerwowych: Drzewiecki, Nykiel, Żytko, Grzelak, Bartczak, Szałachowski, Dudzic.

• W dzisiejszym meczu "Torcida" wystąpi w składzie: Skorupski, Pazdan, Shevelyukhin, Kwiek, Nakoulma, Olkowski, Przybylski, Magiera, Bemben, Zieliński, Danch. Zmiennicy: Witkowski, Wodecki, Thomik, Marozas, Telichowski, Mączyński, Milik.

• Witam na relacji live z meczu Ekstraklasy pomiędzy Cracovią, a Górnikiem Zabrze!