3 1 połowa

Lech Poznań

2

• Koniec spotkania! Cracovia pewnie pokonuje Lecha Poznań. Zapraszamy na kolejne relacje LIVE!

• W końcówce Pawłowski na wolne pole do Kamińskiego, który na skraju pola karnego wyprzedza Sandomierskiego, jednak nieskutecznie strzela z ostrego kąta.

• Arbiter dolicza 2 minuty. Cracovia przy piłce na połowie Lecha.

• Kontra Cracovii w przewadze liczebnej 3 na 1 niewykorzystana! Jendrisek fatalnie podaje w kierunku Budzińksiego.

• Pawłowski dogrywa wprost na głowę Hamalainena, którego w ostatniej chwili uprzedza jednak Polczak.

• Wołąkiewicz na ostatnie minuty za Jaroszyńskiego.

• Rakels prostopadle w pole karne w kierunku Budzińskiego, ale minimalnie za mocno, w związku z czym pierwszy przy piłce melduje się Gostomski.

• Kolejny strzał oddaje Pawłowski, tym razem niesygnalizowany, ale we wszystkim połapał się Sandomierski.

• Lech nie składa broni, ale pod ich dobrym początku poziom gry się wyrównał, co świetnie odzwierciedla ilość zdobytych przez obie drużyny bramek.

• GOL! Drugi dla Lecha. Hamalainen wykorzystuje błąd w komunikacji Deleu i Sandomierskiego i z bliska głową drugiego gola w tym spotkaniu zdobywa Fin.

• Idealne podanie z głębi pola do wychodzącego za plecy obrońców Wójcickiego, który na szybkości omija Gostomskiego i pakuje piłkę do siatki!

• GOOOOL!!! POGROM!! Jakub Wójcicki!

• Ostatnia zmiana także w Lechu. Formella za Gajosa.

• Druga zmiana w ekipie Jacka Zielińskiego. Wójcicki zastępuje Kapustkę.

• Bardzo silnie z ostrego kąta uderzał Gajos, ale Sandomierski zdążył wystawić rękę. Rożny dla Kolejorza.

• Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. Budziński w miejsce Cetnarskiego.

• Strata obrońców Lecha na lewej flance, Rakels popędził przed pole karne i gdy wydawało się, że zbyt długo zwleka z podaniem, wypatrzył pomiędzy stoperami Jendriska, który mając przed sobą tylko Gostomskiego pewnie umieszcza piłkę w siatce!

• GOOOOL!! Erik Jendrisek!!

• Przenosimy się na chwilę w pole karne Lecha. Jendrisek opanowuje górną piłkę przed linią końcową i miękko podaje górą w stronę Rakelsa, Łotysz ma czystą sytuację strzelecką, ale... podanie w ostatniej chwili przerywa Gostomski.

• Trałka do Jevticia, ten lekko zgrywa głową do Pawłowskiego, który z pierwszej piłki z narożnika pola karnego strzela na krótki słupek, lecz dobrze broni golkiper gospodarzy. Rzut rożny. Lech naciska

• Kolejna próba podopiecznych Macieja Skorży, kolejna wrzutka Pawłowskiego, lecz tym razem w polu karnym faulowany był obrońca Cracovii. Z własnego pola karnego grę wznowi Sandomierski.

• Pawłowski bardzo łatwo ograł na lewej stronie Deleu, po czym precyzyjnie wrzucił centralnie na linie pola bramkowego, gdzie Hamalainen głową pokonał Sandomierskiego. Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki.

• GOOOOOL!!! Do czterech razy sztuka!!

• Trzecia okazja dla lechitów w krótkim odstępie czasu. Po rzucie rożnym piłka trafiła do ustawionego w okolicy narożnika szesnastki Pawłowskiego, który przełożył futbolówkę na prawą nogę, ale strzelił bardzo źle.

• Kolejne dobre dośrodkowanie w pole karne Cracovii. Tym razem dogrywał Ceesay, ale żaden z jego partnerów nie doszedł do strzału.

• Bardzo bliski strzelenia gola był teraz Kasper Hamalainen, któremu zabrakło kilku centymetrów, by kontrującym strzałem głową pokonać Sandomierskiego.

• Znów Kapustka mógł wpisać się na listę strzelców na samym początku! Tym razem jego płaski strzał na długi słupek obronił Gostomski.

• Drugą połówkę rozpoczynają gospodarze.

• ... oraz Ceesay za Kędziorę.

• Jevtić w miejsce Robaka...

• Od początku drugiej połowy w barwach Lecha zobaczymy Jevticia oraz Ceesaya.

• Koniec pierwszej części gry. Cracovia zasłużenie prowadzi z mistrzem Polski. Powracamy za około 15 minut.

• ... w ciągu której Cracovia wyszła z akcją 2 na 2, a mocny strzał Jendriska z bliska broni Gostomski!

• Arbiter dolicza 1 minutę.

• Bardzo niecelny strzał Kadara lewą nogą z dystansu.

• W końcówce jeszcze rzut wolny dla Lecha z około 35 metrów. Wykonawcą Kadar, a po szybkim wykonaniu na rożnego wybijają obrońcy.

• Minuty Macieja Skorży policzone? Szkoleniowiec Lecha już nawet nie wstaje z ławki trenerskiej.

• GOOOOL!!! Cetnarski w lewo, Gostomski w prawo!

• Rzut karny! Gostomski fauluje Rakelsa na skraju pola karnego!

• Powinno być 3:0! Piękna kontra Pasów, podanie uwalniające na prawo do Deleu, ten w dwóch kontaktach podholował piłkę do przodu, po czym zagrał idealnie w tempo do wchodzącego w pole karne Rakelsa, który mając przed sobą tylko bramkarza posyła piłkę obok dalszego słupka!

• Niewiele brakowało, aby Covilo pokonał teraz swojego bramkarza. Tylko rożny dla gości

• Rożny dla Lecha po kontrze, lecz Sandomierski w trudnej sytuacji piąstkuje poza pole karne.

• Wysoka piłka w pole karne gospodarzy, Sandomierski bez problemów wyłapuje. Niewiele argumentów mają jak do tej pory podopieczni Macieja Skorży.

• Robak krótko do Pawłowskiego przed polem karnym, ten na szybkości wpadł w szesnastkę lewą stroną i miękko wrzucił na dalszy słupek, ale akcji nie zmykał żaden z jego partnerów.

• Po wspomnianym wolnym Arajuuri ściąga piłkę z głowy Jendriskowi. Tym razem będziemy świadkami kornera.

• Kadar dwukrotnie w odstępie kilku sekund dał się ograć Rakelsowi, za drugim razem Węgier faulował. Wolny dla gospodarzy z 30 metrów.

• W końcu groźnie pod bramką gospodarzy! Kapustka traci piłkę w pozornie nietrudnej sytuacji, Linetty błyskawicznie podaje na lewo do Pawłowskiego, który dośrodkowuje na głowę Robaka. Sandomierskiego uratował w tym momencie słupek, choć zdaje się, iż golkiper Cracovii zdążyłby z interwencją, gdyby futbolówka zmierzała w światło bramki.

• Trałka brzydko fauluje Rakelsa przy linii bocznej boiska. Kolejny stały fragment dla Pasów.

• Strata Arajuuriego w środkowej części boiska, Dąbrowski podholował piłkę do okolic 30. metra i huknął na bramkę Gostomskiego, jednak nieznacznie się pomylił.

• Teraz w sytuacji strzeleckiej mógłby znaleźć się Rakels, gdyby chwilę wcześniej nie sfaulował Linettego w walce w parterze.

• Kolejna kombinacyjna próba w polu karnym Lecha, lecz podanie sprzed linii końcowej Jendriska w kierunku Kapustki dobrze przeczytali obrońcy.

• Dośrodkowuje Deleu, na rzut rożny wybija Kadar.

• Ależ błąd Gostomskiego! Golkiper Kolejorza próbując podać ręką do swojego obrońcy nie zauważył stojącego tuż przy nim Jendriska, który w momencie wyrzutu wyciągnął nogę i przeciął to zagranie. Bez chwili wahania Jendrisek próbował przelobować bramkarza, ale był ustawiony tyłem do bramki, przez co zabrakło mu nieco siły. Próba ta była jednak na tyle dobra, że zmusiła Gostomskiego to wyciągnięcia się jak struna i wybicia na rzut rożny.

• Kontra Cracovii, Jendrisek próbował ograć na lewej stronie Kamińskiego, ale wywalczył tylko rzut rożny.

• Pierwszy strzał w wykonaniu lechitów. Kędziora złamał z prawej strony i nie zachowując równowagi strzelił z prawej nogi. Zbyt lekko, by zaskoczyć Sandomierskiego.

• Z kolejną akcją suną Pasy, lecz na lewej stronie faulowany Cetnarski. Rzut wolny i okazja na dośrodkowanie.

• Druga akcja Cracovii, Cetnarski ustawiony przed polem karnym przytomnie podaje na prawo do osamotnionego Rakelsa, który po rykoszecie trafia pod poprzeczkę!

• GOOOOOL!!! JUŻ 2:0! CO TU SIĘ DZIEJE?

• Przejęcie piłki po wyrzucie z autu przez Lecha, Jendrisek z prawej strony podał prostopadle do Kapustki, który w momencie przyjęcia piłki przepchnął Kadara i pokonał Gostomskiego!

• GOOOOOOL!!!! Bartosz Kapustka!

• Zaczynamy! Od środka goście.

• Piłkarze wychodzą już na murawę. Niebawem zaczynamy!

• Najlepszymi strzelcami Cracovii są na ten moment Rakels i Cetnarski (po 3 gole). Z kolei w zespole Lecha z 2 trafieniami przoduje Marcin Robak.