Bartosz Wartałowicz
Czarni Połaniec przegrali z Unią Tarnów 1:2. Zobacz więcej zdjęć >>>>>>>
Czarni Połaniec przegrali z Unią Tarnów 1:2. Zobacz więcej zdjęć >>>>>>>Dorota Prokop
Czarni Połaniec przegrali 1:2 z Unią Tarnów w meczu 14 kolejki 3. Ligi grupy 4. Dla zespołu Michała Szymczaka była to druga porażka z rzędu. Zobacz zdjęcia z meczu.

Porażka Czarnych Połaniec z Unią Tarnów w 3. Lidze

Czarni Połaniec - Unia Tarnów 1:2 (1:1)
Bramki: Arleison Martinez 38 - Szymon Mida 3, Piotr Łazarz 50.
Czarni: Wieczerzak - Misztal, Załucki, Bawor, Smoleń (78. Gębalski) - Banik, Wiktor (66. Łąk), Guca (78. Żądło), Kałaska, Mucha (66. Sumara) - Martinez.
Żółte kartki: Załucki, Bawor, Wiktor, Żądło, Martinez
Czerwona kartka: Arleison Martinez 90+4 za dwie żółte kartki.

Zobacz zdjęcia z meczu

Mecz znakomicie rozpoczęli goście z Tarnowa. Już w 3 minucie do siatki Czarnych Połaniec trafił Szymon Mida. Kibice, zgromadzeni w Połańcu czekali ponad pół godziny na odpowiedź swoich ulubieńców. W 38 minucie na listę strzelców wpisał się Arleison Martinez, dla którego było to szóste trafienie w sezonie. Do przerwy na tablicy wyników widniał remis, ale 5 minut po wznowieniu gry Unia ponownie objęła prowadzenie po golu Piotra Łazarza. Trener Czarnych, Michał Szymczak musiał postawić wszystko na jedną kartę i w końcówce za Smolenia na placu gry pojawił się Adrian Gębalski. Zawodnicy z Połańca próbowali urwać choćby jeden punkt, ale ta sztuka im się nie udała.

- Nie zagraliśmy złego meczu, ale przez błędy indywidualne rywal zdobył 3 punkty. Mimo wielkich starań ludzi z MOSiR-u, stan boiska był bardzo zły, ze względu na padający deszcz i bardzo trudno nam się atakowało. Szkoda tej porażki, ale gdy się popełnia takie błędy, to ciężko o zdobycz punktową - powiedział Michał Szymczak, trener Czarnych Połaniec.