Grzegorz Kostka
Losy meczu rozstrzygnęły się praktycznie w 16 minucie, kiedy to Konrad Kaczmarski obejrzał czerwoną kartkę za faul taktyczny. Od tego momentu przewagę osiągnął Sokół, który jednak nie potrafił stwarzanych sytuacji na bramkę.

Dobre okazje zmarnowali m.in. Adrian Mołdoch i Jakub Stefan. W końcu w 42 minucie obrońcy Ekoballu za krótko wybili piłkę i Adrian Mołdoch strzałem po długim rogu otworzył wynik meczu. Jeszcze przed przerwą rzut karny na drugiego gola zamienił Dawid Kasza.

Tuż po wznowieniu drugiej połowy na strzał z dystansu zdecydował się wspomniany już Kasza i Piotr Krzanowski po raz trzeci musiał wyjąć piłkę z bramki. Sokół mimo trzy bramkowego prowadzenia nie odpuścił i po kwadransie faulowany w polu karnym był Sebastian Brocki a Damian Jędryas jedenastkę zamienił na czwartego gola. Wynik spotkania w samej końcówce ustalił Tomasz Wilusz strzałem pod nogami Piotra Krzanowskiego.

Sokół Sieniawa - Ekoball Sanok 5:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Mołdoch 42, 2:0 Kasza 45+1-karny, 3:0 Kasza 47, 4:0 D. Jędryas 62-karny, 5:0 Wilusz 90.

Ekoball SanokPawlus 6 – Kardyś 7 (74 Bursztyka), S. Padiasek 7, Kapuściński 7 (62 Drożdżal 6), Sivyj 7 (71 M. Padiasek) – Brocki 7, Kasza 8, D. Jędyas 7 (74 Gnatek), Lis 7, Stefan 6 (50 M. Jędryas 6) – Mołodoch 7 (64 Wilusz 6). Trener Marcin Wołowiec.

Ekoball SanokKrzanowski ż 5 – Ząbkiewicz ż 5 (62 Suszko ż), Florek 4, Tabisz 4, Wójcik 4 – Śmietana 4, Adamiak ż 4 (72 Słysz), Kaczmarski cz [16-faul] 0, Jaklik 3, Femin 3 (46 Hydzel 3) – Sieradzki 3 (65 Kuzio). Trener Robert Ząbkiewicz.

Sędziował Kwaśny 5 (Sędziszów Młp.). Widzów 300.

Istne szaleństwo w Arłamowie. Reprezentanci Polski spotkali się z kibicami

Materiał oryginalny: Czerwona kartka ustawiła mecz w Sieniawie. Sokół pokonał Ekoball Stal Sanok 5:0 [RELACJA] - Nowiny