• Koniec! Portugalia wygrała z Danią 3:2!

• Cristiano Ronaldo

• Lasse Schoene na boisku, zmienił Michaela Krohn-Dehliego

• Rolando za Naniego

• Dośrodkowanie Coentrao w pole karne, gdzie "machnęli" Ronaldo i Varela, który jednak za chwilę już trafił w piłkę i trafił tuż przy słupku

• Goooooooooooool! Portugalia! Silvestre Varela na 3:2! Ależ wejście z ławki zaliczył Portugalczyk!

• Raula Meirelsea zmienił Silvestre Varela

• Ronlado strzelił mocno z wolnego, piłka odbiła się jeszcze przed Andersenem, ale ten dał sobie radę

• Lars Jacobsen - za faul

• Dośrodkowanie Larsa Jacobsena z prawego skrzydła prosto na głowę Bendtnera, który świetnie się złożył do strzału i pokonał Rui Patricio

• Główki Nicklasa Bendtnera są dziś niezwykle groźne! Nicklas Bendtner zdobył dwie bramki dla DaniiNicklas Bendtner zdobył dwie bramki dla Danii

• Gol! Gol! Gooooooool! Dania! Nicklas Bendtner na 2:2!

• Ronaldo znowu nie wykorzystał sytuacji na sam! Tym razem strzelił obok słupka!

• Koniec pierwszej połowy! We Lwowie Portugalia prowadzi z Danią 2:1

• Dośrodkowanie Naniego, głową próbował strzelać Postiga, jego próbę zablokował Andersen, a na drugim metrze chciał dobijać jeszcze Ronalndo, tyle że "zdjął" mu futbolówkę z nogi Kjaer

• Dośrodkowanie Simona Poulsena z prawej strony w pole karne na głowę do Krohn-Delhiego, który zgrał piłkę wzdłuż bramki do Bendtnera, a ten dopełnił tylko formalności

• Goooooool! Dania strzela kontaktową bramkę za sprawą Nicklasa Bendtnera

• Dobre, groźne uderzenie Eriksena z dystansu, jednak dobrze ustawiony Rui Patricio spokojnie interweniował

• Podanie Naniego do Postigi na krótki słupek, który wyprzedził Duńczyków i mocnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans Andersenowi

• 2:0! Drugiego gola dla Portugalii strzelił Helder Postiga!

• Pepe strzałem głową w krótki róg po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pokonał Andersen. Asystę zaliczył Moutinho

• Gooooooooool! Pepe i Portugalia prowadzi 1:0!

• Jak na razie we Lwowie bardzo przeciętny mecz, by nie powiedzieć, że słaby. Jak tak dalej będzie to Portugalia i Dania rozegrają najsłabszy mecz Euro 2012 do tej pory

• Ronaldo strzelił mocno z rzutu wolnego, a piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką

• Zablokowane uderzenie Meirelsea, spadła pod nogi Ronlado, który z 17 metrów strzelił bez zastanowienia obok bramki

• Dania - Portugalia

• Jakob Poulsen zmienił kontuzjowanego Zimlinga

• Zimling usiadł na murawie, ma problemy z łydką bodajże i będzie zmiana...

• Rommedahl biegł co sił lewą stroną, by dogonić piłkę zagraną przez Zmlinga, ale nie zdążył. Gdyby opanował futbolówkę, byłyby sam na sam z portugalskim bramkarzem

• Centra Naniego na piąty metr, gdzie Jacobsen po prostu wybił piłkę nad bramką, za jego plecami już czaił się Ronaldo

• Dwójkowa akcja Meirelesa i Naniego zakończyła się na Aggerze, potem Portugalczycy jeszcze raz próbowali zaskoczyć Duńczyków - tym razem dośrodkowaniem, ale znowu bez powodzenia

• Joao Pereira z prawej strony na lewą do Ronaldo, ale zdecydowanie za mocno. Piłkarz Realu Madryt tylko patrzył jak piłka przeleciała nad jego głowa

• Bardzo wysoko ustawieni są Portugalczycy, postawili na mocny pressing i chcą jak najszybciej zdobyć gola. Tyle że Holandia grała podobnie i dzisiaj na Duńczykach tak ofensywne ustawienie rywali nie robi wrażenia

• Wybili piłkę Portugalczycy poza pole karne, ale futbolówka za chwilę trafiła do Eriksena, ale jego strzał został zablokowany

• Eriksen wywalczył rzut rożny po akcji prawą stroną. Duńczycy krótki rozegrali ten stały fragment gry i dostali jeszcze jeden corner

• Przedzierał się środek Nani, ale tam świetnie zatrzymał go Krohn-Dehli

• Początek meczu we Lwowie!

• Poulsen i Kvist muszą w duńskiej kadrze uważać na kartki, bo mają już jedną żółtą na koncie i kolejna będzie równoznaczna z zawieszeniem. Wśród Portugalczyków w takiej samej sytuacji są Coentrao i Postiga

• Kibice na meczu Dania - Portugala

• Hymny - najpierw portugalski, potem duński no i będzie można już skupić się tylko na meczu

• Obie drużyny już na boisku, a kibice owacyjnie przywitali piłkarzy

• Portugalska gazeta "Record" przed meczem z Danią nie ma wątpliwości. - Reprezentacja zagra o wszystko, po porażce z Niemcami po prostu musi wygrać z Duńczykami, piłkarze nie mogą zawieźć po raz drugi - czytamy

• Duńskie media donoszą też, że tamtejsza federacja już teraz poważnie myśli o przedłużeniu kontraktu z Mortenem Olsenem do 2016 roku. Zobaczymy czy szkoleniowiec da dzisiaj działaczom kolejny argument, przemawiający za jego osobą

• Słońce dalej świeci we Lwowie - krzyczy internetowa strona duńskiej gazety "Politiken". Dziennikarze mają nadzieję, że po meczu z Portugalią słońce dalej będzie świecić nad ich reprezentacją

• Jak myślicie, komu będzie kibicować ta pani? Duńsko-portugalska fanka

• Poznaliśmy już składy obu zespołów. Obaj trenerzy nie zaskoczyli ustawieniami. Danii zagra wyraźnie defensywnie, podczas gdy Portugalczycy starać się będą skruszyć skandynawski mur.

• Przybywa duńskich i portugalskich fanów na ulicach Lwowa i przed stadionem, na trybunach też już ich coraz więcej. Przybywa duńskich i portugalskich fanów na ulicach Lwowa i przed stadionem, na trybunach też już ich coraz więcejPrzybywa duńskich i portugalskich fanów na ulicach Lwowa i przed stadionem, na trybunach też już ich coraz więcej

• Niedługo poznamy wyjściowe składy obu zespołów. Tymczasem nasze przewidywania znajdziecie tutaj.

• W centrum miasta łatwo w oczy rzucali się Portugalczycy, przebrani w wielkie flagi, chętnie pozujący do zdjęć i intonujący sportowe przyśpiewki. Jednak po kilkunastu minutach nie było już żadnych wątpliwości – Duńczyków we Lwowie pojawiło się mnóstwo. Furorę w strefie kibica robiły piękne fanki z Portugalii, które chętnie pozowały do zdjęć z Duńczykami. Wspólnych zdjęć było jednak więcej, bo w mieście mieszały się dziś niemal wszystkie europejskie narodowości. Na każdym kroku spotykaliśmy Polaków i Ukraińców, ale we Lwowie byli dziś także fani z Niemiec, Irlandii, czy Hiszpanii. Kibice przed meczem Dania - PortugaliaKibice przed meczem Dania - Portugalia

• Pod Areną Lwów w kasach biletowych już od rana ustawiło się kilkudziesięciu fanów, którzy jeszcze nie odebrali biletu na spotkanie Danii z Portugalią. Kolejki uformowały się jeszcze przed godz. 10, czyli początkiem wydawania wejściówek. Najliczniejsi byli Ukraińcy i... Polacy. – Sprzedam 3 bilety! – wykrzyknął nieśmiało jeden z kibiców przystrojonych w biało-czerwone barwy sekundy po odebraniu biletu. To był tylko żart, a radość z otrzymania biletów była od razu widoczna na twarzy polskiego fana.

• Witamy w relacji ze spotkania Danii z Portugalią w grupie B, czyli "grupie śmierci" Euro 2012. W przypadku zwycięstwa Duńczycy mają duże szanse zapewnić sobie awans do ćwierćfinałów. Portugalczycy natomiast muszą zwyciężyć, by zachować szansę na grę w dalszej fazie turnieju. Zapowiada się emocjonujące widowisko.