2

Flota Świnoujście

2

• Koniec meczu!

• Wyrównanie w dramatycznych okolicznościach! Fatalny błąd Leszczyńksiego, który minął się z piłką. W polu karnym ogromne zamieszanie, najwięcej przytomności zachował Piotr Kieruzel, który skierował piłkę do siatki.

• Gol dla Floty! Kieruzel!

• Zółta kartka dla Bazlera.

• Sędzia dolicza trzy minuty do drugiej połowy.

• Próbują jeszcze goście, ale Nnamani kolejny raz zatrzymany przez obrońców Dolcanu.

• Po rzucie rożnym doskonała sytuacja Świerblewskiego, Wesołowski broni nogami! Dobry mecz bramkarza Floty.

• Dobry strzał Grzelaka, Wesołowski broni z najwyższym trudem!

• Rzut rożny dla Floty, ale stałe fragmenty gry nie są dziś mocną bronią gości.

• Jeszcze jedna zmiana. Świerblewski za Tataja.

• Dużo szczęścia mieli teraz goście. Niefortunna interwencja Paczkowskiego i Wesołowski szczęśliwie broni. Było blisko bramki samobójczej.

• Zmiana w Dolcanie. Schodzi Piesio, za niego Kosiorowski.

• Chyła opuszcza boisko, wchodzi Śpiączka. Czy obudzi on zespół Floty?

• Wyrównania szuka Flota, jednak Nnamani dał się ograć Grzelakowi przy linii bocznej.

• Ładny atak Dolcanu, Korkuć wykłada piłkę Tatajowi, jednak ten strzela minimalnie nad bramką.

• Słabe dośrodkowanie Osolińskiego i od bramki Flota.

• Niezła akcja gospodarzy, będzie rzut rożny.

• Strzał Pulkowskiego równie mocny co niecelny. Chociaż jednak bardziej niecelny.

• Poszkodowanym był Daniel Chyła, ale już wrócił do gry.

• Żółta kartka dla Grzelaka. Jeden z piłkarzy Floty zwija się z bólu po ostrym wejściu ząbkowianina.

• Koronkowa akcja Dolcanu. Ząbkowianie wymienili dobrych kilka podań w polu karnym rywali, a kiedy wydawało się już że obrońcy wybiją piłkę, na strzał zdecydował się Piesio. Wesołowski był bez szans.

• I mamy bramkę dla gospodarzy! Strzelcem Grzegorz Piesio.

• Świetny odbiór Bazlera, ale Tataj traci piłkę.

• Osoliński uderzał lewą nogą zza pola karnego - tuż przy słupku, ale znów na swoim miejscu bramkarz Floty.

• Mocny strzał Sierpiny pewnie broni Wesołowski.

• Doskonałą "podcinką" popisał się Bodziony, Broź był jednak na spalonym.

• Dośrodkowanie w pole karne Dolcanu... za mocne.

• Rzut wolny dla Dolcanu z prawej strony, przytomnie wybijają piłkę obrońcy.

• Kolejna zmiana, tym razem w zespole gości. Nnamani za Ostalczyka.

• Pierwsza zmiana w meczu. Bartosz Osoliński za Koziare.

• Żółta kartka dla Marka Niewiady.

• Dobrze zapowiadająca się akcja Floty, ale przerwał ją ostatecznie Bazler

• Po rożnym zamieszanie w polu karny, ale piłkę wybili obrońcy.

• Rożny dla Floty.

• Lewą stroną ruszył Paczkowski, jego dośrodkowanie wybija Bazler.

• Ciekawy początek drugiej połowy, obu zespołom zależy dziś na trzech punktach.

• I kolejny raz pokazał się bardzo aktywny dziś Bodziony. Był jednak na minimalnym spalonym.

• Jeszcze jedna akcja Bodzionego. Wywalczył rzut z autu.

• Mocno strzelał Piesio - pół metra obok lewego słupka bramki Floty.

• Prawą stroną popędził Tataj, faul Stachyry.

• Ładna akcja Floty, ale strzał Bodzionego zablokowany przez jednego z obrońców. Rzut rożny.

• Zaczynamy drugą połowę.

• W przerwie zmiana. Stachyra za Jasińskiego.

• Obie drużyny już na murawie, za chwilę rozpoczniemy drugą połowę.

• Kłopoty techniczne opanowane. Dużo nie straciliśmy, bo mecz w końcówce nieco "siadł". Poza doskonałą sytuacją Bodzionego nie było więcej okazji do zmiany wyniku.

• Przepraszamy za kłopoty techniczne w końcówce pierwszej połowy. Już do Was wracamy. Za chwilę druga część meczu. Przypominamy, że możecie ją śledzić również w naszej nowej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]

• Koniec pierwszej połowy.

• Strzał Ostalczyka mija bramkę Dolcanu.

• Bodziony nie trafia do pustej bramki z 2 metrów!

• Dwa rzuty rożne dla Dolcanu - bez większego zagrożenia dla bramki strzeżonej przez Wesołowskiego.

• Kółeczka piłką Ciesielskiego niewiele dają Dolcanowi, bo wszystko dzieje się na 25 metrze od bramki gospodarzy.

• Niecelne podanie Piesia do Tataja.

• Ofiarne wybicie Kieruzela. W ostatniej chwili, bo tuż za nim czaił się Pulkowski.

• Najskuteczniejsi zawodnicy obu zespołów potwierdzają swoją formę. Tataj i Bodziony strzelili szóste bramki w tym sezonie I ligi.

• Niskie dośrodkowanie z lewej strony efektownym szczupakiem zakończył Bodziony. Obrońcy zaspali, Leszczyński bez szans.

• No i mamy wyrównanie. Strzelcem bramki Bodziony.

• Ależ niesamowicie zachował się Tataj. Przegrał pojedynek główkowy z obrońcami, jednak kiedy piłka wróciła pod jego nogi zwiódł obu jednym zwodem i uderzył pod poprzeczkę. Bardzo mocno i bardzo celnie. 1:0!

• Gol! Maciej Tataj!

• Rajd Grzelaka lewą flanką, przerzut do Piesia. Ten podawał w pole karne do Tataja, jednak napastnik gospodarzy poślizgnął się i nie przejął piłki.

• Okazja Floty! Jak spod ziemi wyrósł Bodziony, który był w sytuacji sam na sam z Leszczyńskim. Górą bramkarz Dolcanu.

• Było blisko! Dośrodkowanie Sierpiny piąstkuje poza pole karne Wesołowski. Tam czekał Pulkowski, który ładnym technicznym strzałem posłał piłkę pod poprzeczkę. W ostatniej chwili głową wybił ją Bodziony!

• Koziara - Tataj - Piesio i obrońcy Floty ratują się wybiciem na rzut rożny.

• Jeszcze jeden wolny dla gości z prawej strony. Znów bez zagrożenia bramki Leszczyńskiego.

• Rzut wolny dla Floty. Bez problemu wybijają piłkę gospodarze.

• Piesio uderza z ostrego kąta - broni Wesołowski.

• Dobry początek Dolcanu. Piesio prawą stroną, piłkę wybija Kieruzel, ale wprost pod nogi Koziary. Ten oddaje strzał - wprost w Wesołowskiego.

• Grzelak powstrzymał Ostalczyka.

• Tym razem lewą stroną pobiegł Sierpina, mocna wrzutka minęła głowę Piesia o włos.

• Od razu ładna akcja Dolcanu prawą stroną, ale dośrodkowanie Tataja niedokładne.

• Zaczynamy! Przy piłce Flota.

• Około pięciu minut do pierwszego gwizdka. Czekamy na piłkarzy...

• Na rozgrzewce zawodnicy obu drużyn walą "okno" za "oknem". Miejmy nadzieję, że w meczu zobaczymy kilka podobnych strzałów.

• W odwodzie Floty pozostają dziś Waśków, Stachyra, Śpiączka, Chi Fon i Nnamani.

• Rezerwowi Dolcanu to dziś Humerski, Kosiorowski, Świerblewski, Osoliński, Chylaszek, Głowacki i Zapaśnik.

• Flota: Wesołowski - Bodziony, Broź, Chyła, Kalinowski - Jasiński, Kieruzel, Ostalczyk, Niewiada, Paczkowski - Udarević

• Dolcan: Leszczyński - Korkuć, Ciesielski, Hirsz, Grzelak - Piesio, Bazler, Koziara, Pulkowski, Sierpina - Tataj

• Znamy już składy, w których wystąpią obie drużyny.

• Witam serdecznie ze stadionu w Ząbkach, gdzie za około 20 minut rozpocznie się mecz pomiędzy miejscowym Dolcanem i Flotą Świnoujście. Mimo wczesnej pory zapraszam na śledzenie relacji - Tomasz Dębek.