Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Dolcan Ząbki

0

Dolcan Ząbki

0

• KONIEC! CHOJNICZANKA ZOSTAJE W PIERWSZEJ LIDZE!

• Gramy dłużej, ale na boisku nie dzieje się zbyt wiele. Za kilkadziesiąt sekund Chojniczanka będzie mogła świętować utrzymanie.

• Sędzia dolicza aż pięć minut.

• I jeszcze swoją szansę miał Adam Duda, ale piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki!

• Przed chwilą oglądaliśmy mocno niecelny strzał Tarnowskiego. Od bramki grę wznowi Szymański.

• Żółta kartka dla Humerskiego.

• Żółta kartka dla Matuszka.

• Żółta kartka dla Dudy.

• Nieładna sytuacja na boisku, Duda wdał się w pyskówkę z Matuszkiem.

• W ciągu ostatnich kilku minut przy piłce częściej utrzymuje się Chojniczanka, ale z przewagi gospodarzy jak na razie nic nie wynika.

• Niewiele wskazuje w Chojnicach na zmianę wyniku. Zarówno Chojniczanka, jak i Dolcan nie kwapią się do przeprowadzenia groźnego ataku.

• Jankowski doznał jakiegoś urazu i na moment musiał opuścić plac gry.

• Do końca spotkania pozostało nieco ponad dziesięć minut. W Chojnicach wciąż nie padły żadne gole.

• Mamy zmianę w Dolcanie, Prejs wejdzie za Wiśniewskiego.

• Mysona dobrze zagrał futbolówkę z rzutu wolnego, ale ta odbiła się od głowy jednego z graczy Dolcanu i minęła słupek.

• Defensorzy Chojniczanki wybili piłkę trochę przypadkowo, ale ta zagroziła bramce Szymańskiego. Golkiper Chojniczanki także i tym razem uchronił swój zespół przed stratą gola.

• Iwanicki dośrodkował na bramkę Dolcanu, ale Humerski pewnie obronił jego strzał.

• Przerwa na uzupełnienie płynów.

• Mamy kolejną zmianę. Duda pojawi się w miejsce bardzo aktywnego dziś Gancarczyka.

• Ależ okazja Dolcanu! Przyjezdni mieli świetną okazję na zdobycie bramki bezpośrednio z rzutu wolnego, ale między słupkami świetną paradą bramkarską popisał się Karol Szymański.

• Żółta kartka dla Norberta Jędrzejczyka.

• Faul na Mikołajczaku i mamy rzut wolny dla Chojniczanki.

• Mamy pierwszą zmianę w zespole Chojniczanki, Mysona wejdzie za Ikegamiego.

• Żółta kartka dla Piotra Klepczarka.

• Gancarczyk próbował wyjść z kontrą, ale został powstrzymany przez jednego z graczy Dolcanu Mamy rzut wolny dla gospodarzy.

• Tym razem akcja Dolcanu, ale Matuszek sfaulował Rybskiego.

• Iwanicki przełamuję serię nudnej gry obu drużyn i zdecydował się na strzał z okolicy siedemnastego metra. Koniec końców piłka nieznacznie minęła bramkę Dolcanu.

• W porównaniu do tego, co działo się w pierwszej połowie, piłkarze obu drużyn myślami pozostali chyba w szatni. Sytuacji bramkowych jak na lekarstwo, zero zagrożenia pod obiema bramkami.

• Tomasz Mikołajczak był bliski zdobycia gola, ale nieznacznie się pomylił.

• Początek drugiej połowy nieco bardziej ospały niż na początku meczu, Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

• Obie jedenastki rozpoczęły drugą połowę w takich samych składach jak pierwszą.

• Tylko czterdzieści pięć minut dzieli Chojniczankę od utrzymania.

• Rozpoczynamy drugą część meczu!

• Po krótkiej przerwie wracamy do Chojnic. Za moment sędzia powinien rozpocząć drugą połowę.

• Wyniki meczów drużyn, które walczą o utrzymanie po pierwszej połowie: GKS Tychy 1-1 Miedź Legnica, Stomil Olsztyn 0-0 Górnik Łęczna, Flota Świnoujście 1-0 Okocimski Brzesko.

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Chojniczanka bezbramkowo remisuje z Dolcanem, a taki wynik zapewnia utrzymanie w 1. lidze podopiecznym Mariusza Pawlaka.

• Żółtą kartką ukarany Mikołajczak.

• Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Jankowski zagrał głową do Szymańskiego, ale bramkarz Chojniczanki pewnie złapał piłkę.

• Rzut rożny dla Chojniczanki, piłkę uderzał Iwanicki, ale bez zagrożenia pod bramką Dolcanu.

• Do końca pierwszej połowy pozostało niecałe pięć minut. Na placu gry przewaga Chojniczanki, ale na razie bez goli.

• Wyniki meczów drużyn, które walczą o utrzymanie: Flota - Okocimski 0:0, GKS Tychy - Miedź 0:1, Stomil - Górnik 0:0 i Chojniczanka - Dolcan 0:0.

• Gancarczyk mógł dać swojej drużynie prowadzenie, gdyż znalazł się w dobrej pozycji, ale jego niecelny strzał nie zagroził w żaden sposób bramce Humerskiego.

• Do końca spotkania pozostało nieco ponad dziesięć minut, w Chojnicach oglądamy dobre spotkanie z dużą ilością sytuacji bramkowych. Obu stroną brakuje jedynie odrobinę więcej precyzji.

• Piesio chciał zaskoczyć Karola Szymańskiego strzałem z dystansu, ale piłka powędrowała wysoko ponad poprzeczkę.

• I znów przy piłce gospodarze, który świetnie spisują się w ciągu ostatnich kilku minut. Przed chwilą Mikołajczak przebiegł z piłką przy nodze kilka metrów, po czym oddał ją Gancarczykowi. Ten z kolei wpadł w okolice pola karnego jak gdyby nigdy nic i próbował dośrodkowywać, ale żaden z jego kolegów nie zamknął tej akcji.

• Ależ gorąco pod bramką Dolcanu. Najpierw Rybski, później Gancarczyk próbowali stworzyć zagrożenie w polu karnym rywali, bezskutecznie.

• Wracamy do gry z przytupem. Jeden z piłkarzy Chojniczanki posłał długą piłkę na bramkę Dolcanu, ale ta o centymetry minęła słupek.

• Sędzia zarządza przerwę. Ze względu na wysoką temperaturę i mocno świecące Słońce w Chojnicach piłkarze muszą uzupełnić płyny.

• Niewidoczny dotąd Dariusz Zjawiński zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale futbolówka po jego uderzeniu odbiła się od jednego z piłkarzy Chojniczanki. Sędzia dyktuje rzut rożny dla Dolcanu.

• Kibice Dolcanu właśnie podjechali autokarem pod stadion w Chojnicach.

• Gancarczyka poniosła trochę fantazja, niezbyt dobrze złożył się do tego strzału, a piłka trafiła tylko w bandy reklamowe.

• Bezbramkowy remis sprawi, że Chojniczanka utrzyma się w 1. lidze.

• Gospodarze znów w natarciu! Rybski popisał się efektownym zagraniem piętą do wchodzącego w pole karne Mikołajczaka. Ten z kolei zdecydował się na oddanie strzału, po którym piłka wpadła prosto w ręce Humerskiego.

• Szansa Chojniczanki! Gancarczyk z zaskoczenia oddał strzał zza pola karnego, ale w ostatniej chwili piłkę sprawował Humerski. Do niej dobiegł jednak Iwancki, który chciał wycofać ją i zagrać do jednego ze swoich partnerów, ale w miejscu, gdzie posłał futbolówkę nikogo nie było.

• Wyrównany początek spotkania oglądamy w Chojnicach. Obie drużyny stwarzają zagrożenie i widać, że każdej stronie zależy na zgarnięciu kompletu trzech punktów.

• Okazja gości, Łukasz Sierpina mógł dać prowadzenie Dolcanowi. Oddał groźnie wyglądający strzał na bramkę Chojniczanki, ale ostatecznie futbolówka minęła jej słupek.

• Chyła dopuścił się faulu na rezerwowym bramkarzu Dolcanu, ale tym razem obyło się bez kartek.

• Wymiana ciosów w Chojnicach, tym razem dwie dobre sytuacje pod bramką Dolcanu mieli gospodarze, ale czujni defensorzy gości dobrze spisują się dziś na boisku.

• Kontra Dolcanu. Dobrze zapowiadała się akcja Adriana Łuszkiewicza, który pędził na bramkę Chojniczanki, ale koniec końców dał się złapać w pułapkę ofsajdową i sędzia użył gwizdka.

• Od początku spotkania bardzo aktywny na placu gry jest Ikegami. Przed chwilą Japończyk próbował przeprowadzić samodzielną akcję pod bramkę Dolcanu, ale w środku pola skutecznie powstrzymywał go Łukasiewicz.

• Chojniczanka gra dziś w czerwono-żółtych trykotach, z kolei Dolcan na biało-niebiesko.

• Leszczyński pomimo interwencji masażysty nie jest w stanie kontynuować gry, zastąpi go Humerski.

• W Chojnicach mecz rozpoczął się od... kontuzji Rafała Leszczyńskiego, który doznał jakiegoś urazu.

• Pierwszy gwizdek sędziego! Gramy!

• Piłkarze obu drużyn właśnie pojawili się na murawie. Za moment rozpoczniemy mecz.

• Rezerwowi piłkarze Dolcanu: Maciej Humerski - Damian Jakubik, Kamil Mazek, Tomasz Prejs, Bartosz Osoliński, Rafał Zembrowski, Damian Świerblewski.

• Rezerwowi piłkarze Chojniczanki: Rafał Misztal - Adam Duda, Arkadiusz Mysona, Tomasz Wypij, Przemysław Laskowski i Krzysztof Cysewski.

• Zapraszamy Was także do śledzenie naszej MULTIRELACJI ze wszystkich meczów ostatniej kolejki 1. ligi!

• Kto wie, czy dzisiejsze spotkanie nie będzie także pożegnaniem dla Dariusza Zjawińskiego. Według wszelkich informacji piłkarz Dolcanu przeszedł już testy medyczne i uda się do Cracovii za swoim trenerem.

• Do rozpoczęcia meczu pozostało jeszcze trochę czasu, zachęcamy Was do zapoznania się z jego ZAPOWIEDZIĄ.

• Po drugie, dziś po raz ostatni zespół Dolcanu poprowadzi Robert Podoliński, który po trzech latach pracy przenosi się do Cracovii.

• Dla przyjezdnych mecz ten będzie ważny z dwóch powodów. Po pierwsze Dolcan ma szansę zakończyć sezon na najniższym stopniu podium i chociaż nie ma już szans na awans do najwyższej klasy rozgrywkowej, brązowe medale będą świetnym zwieńczeniem dobrego sezonu w wykonaniu z Ząbek.

• Gospodarze dzisiejszego spotkania walczą o utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy. Podopiecznym Mariusza Pawlaka do szczęścia brakuje jednak niewiele, bowiem muszą zdobyć tylko punkt, aby na kolejny sezon pozostać w 1. lidze.

• Serdecznie witamy w relacji na żywo z meczu ostatniej kolejki 1. ligi, w którym Chojniczanka walcząca o utrzymanie zagra z Dolcanem Ząbki!