Dolcan Ząbki

4

Puszcza Niepołomice

2

• Dolcan Ząbki pewnie pokonał Puszczę Niepołomice 4:2, czym wysłał gości do 2. ligi. Spotkanie było jednostronne, nawet gole dla Puszczy można uznać za dzieło przypadku. Za relację dziękuję Państwu Mateusz Faderewski a także reszta dziennikarzy Ekstraklasa.Net zajmujących się drużyną Dolcanu Ząbki. Z całego serca dziękujemy Państwu za śledzenie Naszych relacji i na kolejne relacje z Naszej strony prosimy poczekać do kolejnego sezonu! Do zobaczenia! ;)

• KONIEC MECZU!

• Sędzia techniczny doliczył trzy minuty.

• Więc: Piesio zdobył swoją bramkę w sytuacji sam na sam. Natomiast Moskwik dobił piłkę po strzale jednego ze swoich kolegów od słupka.

• GOOL!!! NIEOCZEKIWANIE PUSZCZA ZDOBYWA DRUGIE TRAFIENIE!!! MOSKWIK!!!

• GOOOLL!!!! PIESIO ZDOBYWA SWOJĄ DRUGĄ BRAMKĘ W TYM MECZU!!!

• Dobra akcja skrzydłem Świerblewskiego, jednak Stępniowski wyczuł intencje gracza Dolcanu i wyłapał piłkę.

• Piesio pędził na bramkę Stępniowskiego w asyście Wallace'a, Obrońca Puszczy w ostatnie chwili wybił piłkę na rzut rożny!

• Chciałbym pisać więcej o meczu, ale niestety się nie da. ;)

• A także ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. Zdobywca trzeciej bramki - Tarnowski jest zmieniony przez Świerblewskiego.

• Ostatnia zmiana w szeregach gości. Moskwik za Staronia.

• Osoliński za Wiśniewskiego

• Szybki kontratak Dolcanu. Piesio zagrywa do Zjawińskiego, który następnie zagrywał do Tarnowskiego. Sytuację w ostatniej chwili uratował obrońca Puszczy.

• Łuszkiewicz z żółtą kartką na koncie.

• Gra w "dziada" pod bramką Puszczy. Dolcan spokojnie rozgrywa piłkę i nie śpieszy się z akcjami.

• Cholewiak zastępuje Mikołajczyka.

• Uwakwe schodzi, w jego miejsce Kotwica.

• Borovicanin powrócił do gry.

• Na murawie leży Borovicanin.

• Mikołajczyk brutalnie sfaulował Tarnowskiego. Za przewinienie otrzymał żółty kartonik.

• Prostopadła piłka do Piesio, ten pognał aż do pola karnego Puszczy gdzie zagrał idealną piłkę do Tarnowskiego. Pomocnik Dolcanu nie miał problemów z wykończeniem akcji i Dolcan może grać spokojnie.

• GOOLL!!! TARNOWSKI I MAMY 3:1!!!

• Grzelak z rzutu wolnego minimalnie ponad poprzeczką!

• Oprawa fanatyków Dolcanu. Kibice zamiast skupić się na meczu, czekają na kulminacyjny punkt oprawy. ;)

• Piesio ukarany żółtą kartką.

• Dwa strzały Puszczy w przeciągu minuty na bramkę Dolcanu. Oba niecelne.

• Piesio fauluje Mikołajczyka.

• Sierpina za Mazka.

• Gramy!

• Piłkarze już na boisku.

• Na stadionie około 500 kibiców.

• Początkowo mecz toczył się do jednej bramki. Dolcan szybko wyrobił sobie przewagę i przewodził przez praktycznie całą pierwszą połowę. Dopiero pod koniec do głosu doszli piłkarze z Niepołomic i strzelili kontaktową bramkę. Tak naprawdę, tylko wygrana Puszczy daje im jakiekolwiek szanse na zachowanie twarzy i być może walkę o utrzymanie do ostatniej kolejki. Póki co Puszcza jest w 2. lidze.

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY.

• Sędzia techniczny doliczył jedną minutę.

• Nowak podszedł do piłki spokojnie, jednak Jego strzał bezbłędnie obronił Leszczyński. Błędem zaś kadrowicza było odbicie piłki przed siebie, z czym Nowak już nie miał problemów.

• GOOLL! NOWAK PO DOBITCE STRZELA KONTAKTOWĄ BRAMKĘ!!!

• I Zembrowski ukarany żółtym kartonikiem.

• PARANOJA! DRUGI RZUT KARNY DLA PUSZCZY!

• Zaremba przestrzelił!

• KARNY DLA PUSZCZY!

• Doskonała akcja na skrzydle Borovicanina, który ograł dwóch piłkarzy na skrzydle. Niestety o raz kolejny w ekipie Puszczy zawiodła skuteczność.

• Chwilowa stagnacja w grze obydwu drużyn.

• Nowak wysoko ponad bramką.

• Dolcan Puszcza

• Kapitalne zagranie do Kiełtyka, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Leszczyńskim! Jednak strzał piłkarza z Niepołomic woła o pomstę do nieba! Należy dodać też, że z interwencją spóźnił się Grzelak.

• Świetne wejście z boku Staronia, który ograł Długołęckiego na skrzydle. Gdy wydawało się, że Puszcza strzeli kontaktową bramkę, świetną paradą popisał się Rafał Leszczyński!

• Puszcza w kontrataku, ale nie ma z tego większego pożytku.

• Zagranie z sprzed pola karnego do Zjawińskiego, którzy przyjął piłkę na "klatę". Ta mu odskoczyła, ale że w biegu był Matuszek, to on oddał strzał z impetem, który zerwał "pajęczynę" w siatce Stępniowskiego!

• GOOOLLL!!!! MATUSZEK PODWYŻSZA NA 2:0!!

• Wiśniewski na spalonym.

• Pierwsza skuteczna interwencja Rafała Leszczyńskiego. Udane wyjście z bramki Reprezentanta Polski. Widać po nim głód gry.

• Zółta kartka przy okazji dla Borovicanina za faul na Mazku.

• Faul na Mazku tuż przed linią pola karnego! Rzut wolny - przy piłce Piesio, Grzelak i Zjawiński.

• Dolcan nadal prowadzi grę, podopieczni Roberta Podolińskiego umiejętnie reagują na boiskowe wydarzenia. Jeżeli nic się nie stanie to taki wynik a nawet i wyższy zostanie "dowieziony" do końca meczu.

• Puszcza tym samym znajduje się w tarapatach. Jeżeli przegra to spotkanie - spada z 1. ligi!

• Po golu Grzegorza Piesio Radość po golu Grzegorza Piesio

• Zejście Mazka do środka boiska i wyprowadzenie piłki do Piesio. Obrót pomocnika przy asyście obrońcy i strzał po długim słupku pozwala Dolcanowi spokojnie prowadzić ten mecz!

• GOOOLL!! PIESIO TRAFIA DO SIATKI!

• Szarża Tarnowskiego, minął kilku zawodników, ale jego strzał trafił w boczną siatkę.

• Piłkarze gości całkowicie zepchnięci pod własne pole karne.

• Świetna centra do Matuszczyka, strzał głową ponad bramką.

• Daleka piłka do Zjawińskiego, który został uprzedzony przez Lizaka.

• Gramy!

• TG: Pożegnanie trenera Roberta Podolińskiego

Dolcan Ząbki Puszcza NiepołomiceDolcan Ząbki Puszcza NiepołomiceDolcan Ząbki Puszcza Niepołomice

• Pożegnanie Roberta Podolińskiego przez Klub i Piłkarzy! Najdłużej pracujący trener w I. lidze. Przejął drużynę 6 kwietnia 2011 roku. Natomiast 10 kwietnia 2011 roku zadebiutował w roli szkoleniowca przeciwko Sandecji Nowy Sącz.

• Piłkarze wychodzą na murawę!

• A w loży VIP, będącej bardzo blisko strefy dziennikarskiej, są m.in. Marek Citko, Marek "Beret" Jóźwiak.

• Dzisiejszą relację poprowadzi dla Państwa Mateusz Faderewski!

• Nie wspomnieliśmy o najważniejszym. Dolcan plasuje się na czwartym miejscu w tabeli z dorobkiem 51 "oczek". Przed nimi Arka - 54 punkty, Bełchatów - 57 i prowadzący Górnik Łęczna - 60 punktów. Puszcza walczy o utrzymanie. Ma 33 punkty i do bezpiecznego miejsca traci cztery "oczka".

• MF: Właśnie spiker Dolcanu powiedział, że dzisiejszy mecz jest ostatnim w Ząbkach za kadencji Roberta Podolińskiego. Czyżby jednak kontrakt z Cracovią był już praktycznie podpisany?

• TG: Skrót meczu z rundy jesiennej można obejrzeć TUTAJ. Przypomnę, że Puszcza wygrała to spotkanie 2:1. Bramki dla niepołomiczan strzelili Janik (z karnego) i Nowak, a dla Dolcanu Zjawiński. Dodatkowo ząbczanie grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Leszczyńskiego na początku drugiej połowy

• W kuluarach mówi się o odejściu Roberta Podolińskiego do Cracovii.. Obecny szkoleniowiec miałby zastąpić na stanowisku Mirosława Hajdę. Prasa huczy i ma rację, bo takowy "temat" rzeczywiście jest. Sam Podoliński na razie wstrzymuje się od komentarzy, ze względu na wcześniejsze sytuacje, gdzie był już dogadany z GKS Bełchatów i Jagiellonią Białystok. Czyżby do trzech razy sztuka?

• TG: "Rozgrzewka" obu drużyn: Dolcan PuszczaDolcan PuszczaDolcan Puszcza

• Jako, że Dolcan praktycznie stracił szansę na awans do T-Mobile Ekstraklasa, trener Robert Podoliński postanowił wystawić dość zaskakujący skład. Do bramki powrócił z banicji Rafał Leszczyński. W obronie za Piotra Klepczarka zagra dzisiaj Rafał Zembrowski. Od pierwszej minuty zobaczymy natomiast Kamila Mazka.