Dolcan Ząbki

2

Sandecja Nowy Sącz

0

• Dolcan Ząbki wygrał po nudnej pierwszej, a świetnej drugiej połowie z Sandecją Nowy Sącz 2:0 (0:0). Bramki dla gospodarzy strzelili Grzegorz Piesio i Bartosz Wiśniewski. Za relację i uwagę dziękują Państwu Mateusz Faderewski i Tomasz Górski. Do następnego!

• KONIEC MECZU!

• Cicman na koniec z żółtym kartonikiem.

• Ponownie Górski, trafia w słupek!

• Strzał Górskiego w boczką siatkę.

• Arbiter dolicza aż cztery minuty.

• Dariusz Zjawiński schodzi, w jego miejsce Damian Świerblewski.

• Sierpina w poprzeczkę!

• Łuszkiewicz sprytnie się zastawił, po czym dał się umyślnie sfaulować. Rzut wolny dla Dolcanu.

• Bartosz Osoliński zmienia strzelca jednej z bramek dla Dolcanu - Bartosza Wiśniewskiego.

• Adam Mójta również upomniany żółtą kartką.

• Traore wyskoczył do piłki najwyżej, ale uderzył bardzoo niecelnie..

• cos wiadomo odnosnie Leszczyńskiego xd? Spróbujemy dowiedzieć się u źródła (czyt. trenera). Ale podejrzewam, że skupi się na ocenie występu Humerskiego ;)

• Kapitan Dolcanu, Bartosz Wiśniewski upomniany żółtą kartką za tzw. "nakładkę".

• Łuszkiewiczowi pomyliły się bramki. Uderzył mocno, soczyście ale.. w bramkę za znajdującą się poza polem gry.

• Dolcan Sandecja

• Urban zmienia Grzeszczyka.

• Szybki kontratak zawodników Dolcanu, zagranie PawłaTarnowskiego do Bartosza Wiśniewskiego, który "krzyżakiem" ładuje piłkę do siatki!!! Dolcan wygrywa już 2:0!

• GOOOOLLL!!!! WIŚNIEWSKI PODWYŻSZA PROWADZENIE!!!

• Podoliński stara się mobilizować swoich piłkarzy do jeszcze lepszej gry.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Grzegorz Piesio uderzył z woleja wprost tuż przy słupku bezradnie interweniującego Marcina Cabaja! Dolcan prowadzi z Sandecją 1:0!!!

• Traore wchodzi za Fałowskiego.

• GOOLLL!!!!!!!!!!!! PIESIOO-BANG!!!

• Matuszek ukarany za faul na Grzeszczyku.

• Grzeszczyk wzięty w kleszcze przez dwóch zawodników Dolcanu. Rzut wolny.

• Frańczak schodzi, Szczepański desygnowany do gry.

• Długołęcki posłał bombę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego! Milimetry, milimetry!!!

• Sandecja w błyskawicznej odpowiedzi. Grzeszczyk lobem probówał zaskoczyć Humerskiego.

• Proszę Państwa, CO TU SIĘ DZIEJE!!!

• Ależ strzał Zjawińskiego! Cabaj czubkami palców sparował piłkę na aut!

• Sandecja w tarapatach. W ciągu pięciu minut piłkarze Podolińskiego mieli trzy wyśmienite sytuacje!

• Tarnowski za Jakubika. Kibice gromkimi oklaskami dziękują swojemu piłkarzowi za grę.

• I KOLEJNA OKAZJA DOLCANU! Jakubik na podobieństwo Zjawińskiego starał się wślizgiem skierować futbolówkę do bramki, lecz Cabaj w ostatniej chwilii, na krawędzi linii bramkowej złapał piłkę!

• Szpakowski

• GOOOLLLLLLAA!!! NIE MAA!!!!!! Ależ kontra piłkarzy Dolcanu! Świetna piłka Łuszkiewicza do Piesio, ten zagrywa do Zjawińskiego, który wślizgiem "wpakował" piłkę do bramki! Radość okazała się pochopna, bo sedzia liniowy odgwizdał pozycję spaloną!

• Zjawiński tuż obok bramki.

• Matuszek naskoczył na Górskiego, lecz sędzia zinterpretował to na korzyść gospodarzy. Rzut wolny z 20. metrów.

• Klepczarek staranował zawodnika gości. Arbiter nie miał innego wyjścia jak tylko ukarać piłkarza żółtą kartką.

• Rzut rożny dla Dolcanu.

• Zza pola karnego Fałowski, nad poprzeczką.

• Bębenek dostał piłkę na lewe skrzydło, podbiegł z nią i uderzył tuż obok lewego słupka bramki Humerskiego!

• Drużyny bez zmian w składach.

• Gramy!

• Piłkarze wychodzą na boisko.

• Kibice Sandecji organizowali wyjazd do Zabek ,ale go odwołali. Ile osób na młynie w Zabkach ? Średnio 20-30 osób. Standard.

• TG: Pierwsze trzy kwadranse nie rozpieściły. Groźniejsze sytuacje można policzyć na palcach jednej ręki a i tak kilka zostanie "wolnych". Gra przez większą część spotkania toczyła się w środku pola. Tak "muzycznie" można zilustrować to, co się "działo" na Dolcan Arena.

Po przewie licz(y)my na więcej, szczególnie na bramki.

• Koniec pierwszej części meczu!

• TG: O braku przyjaźni między Dolcanem a Sandecją wiemy. Ale kibice gospodarzy trochę przesadzają swoim dopingiem pod adresem gości...

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego nowosądeczan mogło zakończyć się bramką! Do piłki najwyżej wyskoczył Górski, lecz piłka przeszła o centymetry obok bramki!

• Jakubik umiejętnie zmylił dwóch piłkarzy gości i gdy wydawało się, że piłka znajdzie się w siatce to... Jakubik fatalnie przestrzelił!

• Fałowski zagrywa ręką. Od rzutu wolnego Dolcan.

• Taras widokowy na boisko. 10 zł do przodu ;)

Taras widokowy na boisko. 10 zł do przodu ;)

• Piesio z ostrego kątą próbował zaskoczyć Cabaja. Bez rezultatu.

• Wrzutka Łuszkiewicza do Zjawińskiego; niecelny strzał głową.

• @MF: Jakubik powrócił na boisko.

• Grzeszczyk upomniany żółtym kartonikiem.

• Świetnie Mójta z wrzutu wolnego! Humerski z trudem wyciągnął się jak struna i odbił piłkę na rzut rożny!

• @ MF: A poza boiskiem opatrywany Damian Jakubik.

• Żadna z drużyn nie ma przewagi, mecz na wyrównanym poziomie. Dużo walki w środkowej części boiska a akcji jak na lekarstwo.

• Mójta wrzuca z lewej strony, do piłki dobiega Fałowski, lecz uderzenie jest zbyt lekkie by zaskoczyć Humerskiego.

• TG: "Tysiaka" może nie ma, ale frekwencja jak na Dolcan całkiem przyzwoita. Niedługo postaramy się ustalić przybliżoną ilość kibiców na Dolcan Arena

Kibice DolcanuKibice Dolcanu

• Wiśniewski na spalonym.

• Niecelna wrzutka Sierpiny. Od bramki Cabaj.

• Niebywałe szczęście Sandecji! Zamieszanie w polu karnym, po czym jeden z obrońców gości próbował wybić piłkę z pola karnego. Zrobił to tak nieumyślnie, że futbolówka odbiła się od nogi jednego z jego kolegów i o centymetry minęła słupek bramki!

• Sierpina znów leży na murawie. Póki co najjaśniejsza postać Dolcanu w tym meczu.

• Wrzutka Makucha w pole karne, na posterunku Humerski.

• @MF do @mikolaj-grzelak: Niestety nie potrafimy udzielić Tobie odpowiedzi na zadane pytanie, ale jeszcze w przerwie postaramy się uzyskać informacje.

• Dolcan przerzuca piłkę raz z jednej, raz z drugiej strony boiska, lecz nic z tego jak dotąd nie wynika.

• @MF: Relację Live prowadzi dla Państwa Mateusz Faderewski a słit-focie wrzuca Tomasz Górski.

• Łuszkiewicz ukarany żółtą kartką za faul.

• Sędzia Wajda z Żywca trzyma w ryzach piłkarzy obydwu drużyn. "Nakładka" w wykonaniu Frańczaka i arbiter odgwizduje faul.

• Dolcan - Sandecja

• @MF: "Młyn" wziął do serca moje uwagi i właśnie słyszymy gromki doping ze strony kibiców Dolcanu.

• Groźny strzał Bębenka na bramkę Humerskiego.

• Intensywny doping prowadzi grupka dzieci z sekcji piłkarskiej Dolcanu. Natomiast "młyn" gospodarzy milczy. ;)

• Groźnie pod bramką Cabaja! Do piłki skoczyło trzech zawodników Dolcanu, lecz żaden nie oddał strzału. Piłka wyszła na aut.

• Wiśniewski faulowany przez Cicmana. Rzut wolny.

• Strzał Piesio z 30. metrów po koźle wprost w Cabaja. Golkiper gości nie miał problemów ze złapaniem futbolówki.

• Sierpina brutalnie skoszony z trawą przez Bębenka. Sedzia upomniał zawodnika.

• Łuszkiewicz ponad bramkę.

• Łuszkiewicz faulowany. Rzut wolny z 25. metrów dla Dolcanu. Do piłki podchodzi poszkodowany i Piesio.

• Gramy!

• @MF: Poprawną odpowiedź na nasze pytanie: "Kiedy po raz ostatni Dolcan Ząbki wygrał z Sandencją Nowy Sącz?" udzielił użytkownik @SandecjaKKS: Dolcan wygrał z Sandencją 12 maja 2012 (wynik 2:1).

• O akcji Total Football - Total Access [Pełen Dostęp - Pełen Football]

Total Football - Total Access

Źródło zdjęcia: Dolcan Ząbki

• Trwa akcja Total Football - Total Access [Pełen Dostęp - Pełen Football]

• Piłkarze już na boisku.

• Za chwilę rozpocznie się spotkanie pomiędzy Dolcanem a Sandecją. Czekamy na wyjście obydwu ekip!

• TG: Kibice, VIPy i my dziennikarze. Frekwencja (póki co) nie rozpieszcza.

Kibice, VIPy i my dziennikarze. Frekwencja (póki co) nie rozpieszczaKibice, VIPy i my dziennikarze. Frekwencja (póki co) nie rozpieszczaKibice, VIPy i my dziennikarze. Frekwencja (póki co) nie rozpieszczaKibice, VIPy i my dziennikarze. Frekwencja (póki co) nie rozpieszcza

• Wraz z redaktorem Górskim przypomniało się nam, że jeden z zawodników Dolcanu, był przez dwa sezony piłkarzem Sandecji. Mowa tu oczywiście o... Bartoszu Wiśniewskim, który jest obecnie kapitanem zespołu!

• KONKURS: Proszę podać w komentarzach odpowiedź na następujące pytanie: "Kiedy po raz ostatni Dolcan Ząbki wygrał z Sandencją Nowy Sącz?". Czekamy na Wasze odpowiedzi. Kto pierwszy ten lepszy!

• TG: Ostatnie minuty przed rozpoczęciem spotkania

Ostatnie minuty przed rozpoczęciem spotkaniaOstatnie minuty przed rozpoczęciem spotkania

• Natomiast bilans Sandecji to: dwa zwycięstwa, pięć remisów i cztery porażki. Ciekawostką jest również to, że goście ostatnie cztery spotkania zremisowali.

• Dolcan posiada imponujący bilans spotkań "u siebie": osiem zwycięstw, dwa remisy i jedna porażka.

• Dolcan nie przegrał ostatnich sześciu spotkań na własnym boisku. Ząbczanie przegrali tylko raz - z Miedzią Legnica 1:4.(przy red. 29 września 2013 r.)

• Rezerwowi Dolcanu: Rafał Leszczyński, Łukasz Matuszczyk, Kamil Mazek (M), Bartosz Osoliński, Rafał Zembrowski, Damian Świerblewski, Paweł Tarnowski.

Rezerwowi Sandecji: Marek Kozioł, Pablo Gomez, Kamil Słaby (M), Sebastian Szczepański (M), Mouhamadou Traore, Rudolf Urban, Richard Kaćala.

• I rozruch zawodników Roberta Podolińskiego

I rozruch zawodników Roberta Podolińskiego

• TG: Zachęcamy do pisania w komentarzach swoich typów jakim wynikiem zakończy się to spotkanie.

• TG: Piłkarze Sandecji wyszli na rozgrzewkę... Rozgrzewka piłkarzy Ryszarda Kuźmy

• Jesienią lepszym zespołem była Sandecja, która wygrała po golu Fabiana Fałowskiego 1:0.

• Do rozpoczęcia spotkania mamy jeszcze trochę czasu, zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią meczu. LinkTUTAJ.

• Redaktor Górski i redaktor Faderewski jak zawsze na posterunku! Zapraszamy serdecznie na relacje LIVE z dzisiejszego spotkania!Dolcan - Sandecja

• Z nieoficjalnych informacji dowiedzieliśmy się także, że przyjezdnych kibiców zabraknie na niedzielnym spotkaniu.

• Dolcan zajmuje ósme miejsce, tuż przed Sandecją, która plasuje się oczko niżej. Dzisiejszy pojedynek byłby szczególnie ciekawy z perspektywy bramkarzy: Rafała Leszczyńskiego i Marcina Cabaja. Teraz wiemy już, że tylko ten drugi wybiegnie w podstawowej jedenastce.

• Sensacja nie tylko w składzie Dolcanu a i na... no właśnie: to już nie Stadion Miejski a Dolcan Arena!

Dolcan Arena

• Za chwilę podamy do informacji składy obydwu drużyn. Dużym zaskoczeniem jest brak w wyjściowej "11" Rafała Leszczyńskiego, etatowego bramkarza Dolcanu. Czyżby trener Robert Podolińskiszykował swego rodzaju "zasłonę dymną"?

• Witamy Państwa prosto ze stadionu w Ząbkach! Przed nami mecz dwóch wyrównanych drużyn: Dolcanu Ząbki i Sandecji Nowy Sącz. Na relację ze spotkania zapraszają Państwa Mateusz Faderewski i Tomasz Górski.