Arsenal Londyn

2

Leicester City

1

• KONIEC MECZU! Po emocjonującym spotkaniu 2:1 wygrywa Arsenal i odzyskuje nadzieje na walkę o mistrzostwo Anglii.

• GOOOOL!!! 2:1!!!!!!! Welbeck kieruje piłkę głową po dośrodkowaniu Ozila z rzutu wolnego!

• O 4 minuty przedłuża to spotkanie arbiter Martin Atkinson.

• Ależ oblężenie bramki "Lisów". Arsenal robi co może, ale gracze Leicester oddalają zagrożenie.

• Giroud otrzymuje świetne podanie na środek pola karnego, ale fantastyczna interwencja Schmeichela!!!

• Monreal zgrywa do Welbecka na pole bramkowe, ale dobrze kryty był zawodnik Arsenalu przez Wesa Morgana.

• Ozil zagrywa górą do Merstesackera na pole karne, Niemiec uderza głową, ale tuż obok bramki.

• A w Arsenalu na murawę po długiej przerwie wejdzie Danny Welbeck za Oxlade-Chamberlaina.

• Zmiana w zespole gości. Andy King wejdzie za Marka Albrightona.

• Ramsey oddaje strzał zza pola karnego celując w okienko bramki "Lisów", ale piłka przelatuje nad bramką.

• Podanie na środek pola karnego do Sancheza, ale Chilijczyk nieczysto trafia w piłkę i szczęśliwie piłka ląduje w rękach Schmeichela.

• Vardy zagrywa do Kante, który oddaje strzał na bramkę, ale niecelnie i od bramki Cech.

• Ramsey znalazł sobie miejsce w polu karnym oddaje strzał, ale obok lewego słupka wędruje piłka.

• Walcott odbiera podanie i strzela zza pola karnego wyrównując wynik meczu.

• GOOOL!!! THEO WALCOTT I MAMY 1:1!

• Kante podaje do Vardy'ego, ten strzela zza pola karnego, ale zbyt słabe to uderzenie i nie zaskoczyło ono Petra Cecha.

• Arsenal szukał szansy teraz w polu karnym rywali, bardzo ciasno pod bramką "Lisów", ale świetnie zorganizowani gracze gości oddalają zagrożenie

• W Arsenalu zejdzie z boiska Coquelina, a za niego wejdzie Theo Walcott.

• Kolejna zmiana w ekipie Leicester. Gray zastępuje Okazakiego.

• Wasilewski wchodzi za Mahreza. Ranieri zmienia taktykę na bardziej defensywną.

• Marcin Wasilewski za kilka minut powinien wejść na boisko w konsekwencji tej czerwonej kartki dla Simpsona.

• Czerwona kartka dla Simpsona! Drugą żółtą kartkę ogląda gracz Leicester i goście będą grali w 10.

• Dośrodkowanie Monreala, Giroud uderza głową, ale piłka szybuje nad poprzeczką bramki Schmeichela.

• Żółta kartka dla Fuchsa za nieprzepisowe zagranie na Giroud.

• Riyad Mahrez przedziera się przez zawodników Arsenalu na pole karne. Algierczyk upada na murawę po interwencji Monreala, ale sędzia sygnalizuje, że nie ma mowy o faulu.

• Żółta kartka dla Simpsona na faul na Sanchezie.

• W przerwie zmiana w Arsenalu. Chambers wchodzi za Koscielnego.

• POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY! Od środka zaczęli gracze Leicester.

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Już za kilkanaście minut drugie bardzo emocjonujące 45 minut!

• Ramsey brzydko fauluje rywala i ogląda żółty kartonik.

• Żółta kartka dla Kosicielnego za nieprzepisowe zagranie.

• Sędzia przedłuża tę połowę o 2 minuty.

• GOOOL!!! JAMIE VARDY PEWNIE POKONUJE PETRA CECHA KIERUJĄC PIŁKĘ OBOK PRAWEGO SŁUPKA!!!

• Rzut karny dla Leicester!!!

• Powoli dobiega końca pierwsza połowa, a posiadanie piłki do tej pory prezentuje się następująco:

Arsenal 67% - 33% Leicester

• Piękna obrona Petra Cecha! Świetnym strzałem technicznym zza pola karnego popisał się Kante, ale Cech na posterunku.

• Rzut rożny. Oddalenie zagrożenia przez gości i będzie kontra.

• Dośrodkowanie Oezila z rzutu rożnego, ale obrońcy wybijają piłkę i ponownie korner, ale z przeciwnej strony.

• Żółta kartka dla Coquelina za faul na rywalu.

• GOL? Nie. Giroud uderza głową do siatki, ale Francuz na spalonym i nadal mamy 0:0 na The Emirates.

• Leicester próbuje przebić się pod bramkę rywala. Dużo ataków na bramkę gospodarzy można było teraz zaobserwować, ale bez większego zagrożenia dla bramki Cecha.

• Ponownie Oxlade-Chamberlain zagrywa do kolegów na środku, Alexis uderza piłkę, ale odbija się ona o któregoś z zawodników gości i będzie rzut rożny.

• Można zauważyć, że Lisy zaczynają grać swoją piłkę i coraz bardziej się rozkręcają. Ostatnie minuty bardzo wyrównane.

• Oxlade-Chamberlain posyła piłkę ze skrzydła na pole karne, ale Wes Morgan oddala zagrożenie od bramki swojej drużyny.

• Odpowiedź Leicester! Vardy wyskakuje do dośrodkowania i celnie trafia w piłkę, ale świetnie interweniuje Cech!

• Arsenal wychodzi z kontrą! Wypuszczenie piłki, wychodzi Ramsey, ale Schmeichel wychodzi poza pole karne i wybija piłkę wślizgiem!

• Okazaki przed szansą! Dostał świetne podanie górą na pole karne, ale sędzia liniowy sygnalizuje spalonego. Wydaje się jednak, że sędzia nie do końca miał rację.

• Ależ błąd sędziego. Kante odbija piłkę ręką w polu karnym po dośrodkowaniu przeciwników, ale uchodzi mu to na sucho.

• Pierwsze 10 minut meczu dla Arsenalu, ale trzeba przyznać gościom, że dobrze radzą sobie w obronie.

• Ramsey próbował przedrzeć się pod pole karne, ale świetnym odbiorem popisał się N'Golo Kante.

• Faulowany Alexis przez Drinkwater'a, ale bez kartki. Rzut wolny dla Arsenalu.

• NIezłe dośrodkowanie w pole karne i Arsenal był znowu blisko zdobycia bramki!

• Szybka akcja gospodarzy! Alexis Sanchez zagrywa do skrzydło do Oxlade-Chemberleina, ten z kolei po ziemi uderzył piłkę w kierunku kolegów w środku, ale ostatecznie piłka wychodzi na rzut rożny!

• POCZĄTEK MECZU! Ze środka boiska zaczęli piłkarze Arsenalu!

• Ławki rezerwowych obu drużyn

Arsenal: Campbell, Chambers, Elneny, Flamini, Ospina, Walcott, Welbeck.

Leicester: Chilwell, Dyer, Gray, King, Schwarzer, Ulloa, Wasilewski.

• Rozpoczynamy relację LIVE z niedzielnego hitu Premier League. Na The Emirates Arsenal gości lidera tabel angielskiej ekstraklasy Leicester City! Początek meczu o godzinie 13:00!