Athletic Bilbao

1

Sevilla FC

0

• Koniec Bilbao pokonuje Sevillę 1:0. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, Miłego Popołudnia!!!

• Kombinacyjne podanie Suareza w kierunku Coke. Defensor gości był, jednak na pozycji spalonej.

• Arbiter doliczył 2 minuty!

• Kolejny korner dla gospodarzy, tym razem od bramki zacznie Beto.

• Rzut rożny dla gospodarzy, piłkarze Bilbao utrzymują piłkę w narożniku boiska.

• Sevilla raczej nie bezie dziś liderem Primera Division.

• Zagranie Evera Banegi w kierunku napastników przerwane przez Etxeitę.

• W drugiej części połowie nikt nie oddał celnego strzału.....

• Goście starają się zepchnąć zespól z Bilbao do defensywy.

• Rzut wolny dla gości, dośrodkowanie w pole karne wybijają gospodarze.

• Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu: za Muniaina pojawi się Gurpegi.

• Tremoulinas zagrywał piłkę w pole karne, ale do piki nikt nie doszedł.... słabo Sevilla.

• Kolejny korner dla Sevilli, dośrodkowanie Suareza na kolejny róg wybija obrońca gospodarzy.

• Statystyka spalonych: 5:0 dla Sevilli.

• Tremoulinas chciał dosrodkować w pole karne, piłka odbiła się od defensora Bilbao, będzie a ut w okolicy pola aarnego.

• Guillermo Fernandez chciał sam przebić się przez 4 rywali, ale stracił piłkę w łatwy sposób.

• Fatalny błąd Banegi, ale odebranej piłki nie wykorzystał pomocnik gospodarzy.

• Denis Suarez wychodził z dobrą sytuacją, le tuż przed polem karnym stracił piłkę.

• Brakuje strzałów drugiej części spotkania...

• Dośrodkowanie Tremoulinasa zbyt mocne, głową przedłużył podanie Gameiro. Piłkę przejęli rywale.

• Sevilla długo utrzymuje się przy piłce, czy gości będzie stać na odrobienie strat?

• Świetna akcja Krychowiak w defensywie, piłkarze Bilbao odbijają się od niego , jak od muru, dobra postawa reprezentanta Polski.

• Aspas za Baccę. Ostatnia zmiana w zespole gości.

• Dobra akcja gości, ale znowu nieporozumienie w szeregach Sevilli...

• Iraola przedzierał się, ale odbił się od Krychowiaka, jak od muru.

• Denis Suarez zagrywał z rzutu rożnego, ale znowu bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Strata Krychowiaka, piłka trafiła an lewą stronę boiska do Muniana, zawodnik Bilbao zablokowany, wrócił Krychowiak i naprawił swój błąd.

• Sevilla nie była w stanie skutecznie zagrozić bramce Iraizoza

• Gameiro wycofał piłkę w polu karnym do Vidala, ten uderzył bez namysłu, piłka odbiła się od gospodarzy, będzie korner.

• Zmiana w zespole gospodarzy za Susaetę, pojawi się Aketxe.

• Beto wraca do gry.

• Beto ucierpiał po jednym z wybić piłki, czyżby kontuzja bramkarza gości?

• Benoit Tremoulinas przebijał sie indywidualnie lewą stroną, zszedł z piłką do środka i uderzył, ale wysoko and bramką....

• Żółta kartka dla Bacci za nieprzepisowe zagranie.

• Lewą stroną przedzierał się jeden z pomocników Sevilli, ale po chwili usłyszeliśmy gwizdek arbitra. W pole karnym Bacca faulował jednego z defensorów.

• Sevilla po 2 roszadach gra nadal słabo.

• Nadal przewaga w posiadaniu piłki gości: 52% do 48%.

• Markel Susaeta wychodził z kontrą ale Vidal przerwał akcję, zdenerwowany pomocnik gości

• Aleix Vidal dośrodkowywał z prawej strony boiska, piłka odbiła się od defensora gospodarzy, będzie korner.

• Benoit Tremoulinas sam, an sam, uderzył w bramkarza, ale gwzidek arbitra, Francuz na spalonym, a szkoda.. dobra szansa gości.

• Carrico został odepchnięty przez zawodnika Gospodarzy i wypadł z piłką za linię końcową, od rzutu rożnego rozpoczną piłkarze Bilbao.

• Dośrodkowanie zrzut wolnego piłkarzy Sevilli bardzo dobre, ale szansę dla gości przerywa gwizdek arbitra, an spalonym Gameiro.

• Na boisku widzimy Gameiro, który pojawił się w miejsce Vitolo.

• Od środka zaczynają goście, gramy!!!!

• Zmiana w zespole gości, na drugą połoe nie wyjdzie już M`Biaa w jego miejsce pojawi się Banega

• Goście graja zdecydowanie poniżej oczekiwań. Piłkarze Bilbao postawili natomiast wysokie warunki.

• Javier Estrada Fernandez kończy pierwszą część spotkani do przerwy. Athletic Bilbao prowadzi z Sevillą po bramce Aduriza, 1:0.

• 1 minuta doliczona do regulaminowych 45.

• Suarez ładnie się przebijał, ale został powalony przez Xabiera Etxeita. ŻÓŁTA KARTKA.

• Goście na San Mames grają słabo, poniżej oczekiwań, po przerwie pewnie pojawi się Deulofeu.

• Krychowiak, ładna długa piłka do Tremulinasa, ale Francuz zepsuł dośrodkowanie.

• Sevilla cofnęła się całym zespołem na własną połowę, od kilku minut goście zepchnięci do defensywy.

• Posiadanie piłki 52% do 48% na korzyść gości.

• Gwizdy na stadionie w Bilbao, ponownie fauluje Kamereńczyk. Ty razem zawodnikowi gości upiekło się.

• Stephane Mbia niepotrzebnie zarabia żółtą kartką za podcięcie przeciwnika.

• Błąd gości, piłka na lewej stronie boiska zmierzała do piłkarza Bilbao, ale z bramki wyszedł skutecznie Beto, który na 22. metrze wybił piłkę na aut.

• Oscar de Marcos prawą stroną boiska przedzierał się i dośrodkował w pole karne, ale Muniain nie doszedł do piłki.

• Krychowaik gra jak na razie bardzo pewnie, przerywa ataki gospodarzy igra sporo lepiej niż M`Bia

• Strzelec bramki opuszcza boisko z powodu kontuzji, a w jego miejsce pojawił się Fernandez.

• Teraz atakowali gospodarze, dobra interwencja przed polem karnym Krychowiaka.

• Vitolo zgrywał prostopadle do Bacci, ale dobrą interwencja popisali się gospodarze.

• Goście wywalczyli rzut rożny, wrzutkę w pole karne z problemami broni Gorka Iraizoz.

• Dużo walki od początku spotkania, arbiter spotkania często musi przerywać grę.

• Ander Iturraspe po ostrym faulu na Suarezie otrzymuje żółtą kartkę.

• Suarez otrzymał piłkę po prawej stronie pola karnego, zgrywał piłkę wzdłuż bramki, ale jego zamiary przerwał defensor gospodarzy, będzie korner dla gości.

• Krychowiak zagrał długą piłkę na lewe skrzydło Tremulinasa, ten wrzucił w pole karne, ale Suarez nie trafił w bramkę.

• Goście zaskoczenie dobrą postawą piłkarzy Bilbao...

• Oscar de Marcos dostał kapitalne podanie za linię brony na prawej stronie pola karnego, ale za długo zwlekał z oddaniem strzału i stracił piłkę.

• Benoit Tremoulinas zwija się z bólu, rzut wolny dla Sevilli.

• Aymeric Laporte minimalnie przestrzelił!!!

• Krychowiak teraz faulował, dobra szansa dla gospodarzy na uderzenie bezpośrednio z rzutu wolnego.

• Teraz Markel Susaeta z ponad 20. metrów uderzył an bramkę gości, ale piłka mija bramkę Beto.

• Aduriz!!!!!! 1:0!!!! Hiszpan wykorzystał podanie z prawej strony pola karnego i z kilku metrów pokonał Beto!!!!

• Nicolas Pareja powalił zawodnika gospodarzy, żółta kartka.

• Z lewego skrzydła piłkę w pole karne gospodarzy zagrływał Denis Suarez

• Na razie tempo spotkania nie powala, jedna akcja gości nie zakończona strzałem to zdecydowanie za mało...

• Dobra akcja gości.. Po dośrodkowaniu Tremoulinasa z pierwszej piłki wzdłuż bramki mocno zagrał Vidal, jednak Bacca nie sięgnął piłki. Sevilla powinna prowadzić 1:0!!!

• Ostry faul Mikela Rico, tym razem obyło się bez żółtej kartki.

• Z lewej strony piłkę w pole karne zagrywał jeden ze skrzydłowych Bilbao z problemami do piłki rzucił się . Beto. Futbolówka trafiła na prawą stronę boiska, ale kolejna centra ląduje już pewnie w rękawicach Portugalczyka.

• Muniain i Rico przebijali się środkiem, ale zawodnicy z Sevilli szybko odebrali piłkę gospodarzom.

• Teraz Krychowiak faulował Aduriza, czyżby mały odwet?

• Długa piłka do Bacci, ale skutecznie z bramki wyszedł Gorka Iraizoz, który wybił piłkę na aut.

• Żółta kartka dla Aduriza, Hiszpan ostro potraktował Grzegorza Krychowiaka.

• Pierwszy gwizdek Javiera Estrady Fernandeza, od środka rozpoczęli gospodarze!!!

• Obie jedenastki już na boisku, przywitanie kapitanów obydwu drużyn, za chwilkę pierwszy gwizdek!

• Już za kilak minut zaczynamy!!!!! Czy Sevilla obejmie dziś prowadzenie w tabeli?

Athletic Club

• Unai Emery nie będzie mógł skorzystać z Vicenta Iborry. Ernesto Valverde nie będzie mógł wziąć pod uwagę Carlosa Gurpegi, który jest ważnym ogniwem drużyny w środku pola.

• Goście W pierwszych dziewięciu meczach przytrafiła się im tylko jedna porażka (0:4 z Atletico Madryt) i zaledwie jeden remis (1:1 z Valencią). Z tymi drobnymi wyjątkami zespół z Sewilli idzie jak burza i teraz, po niespodziewanej porażce Barcelony z Celtą Vigo, ma szanse wskoczyć na fotel lidera.

• Athletic Bilbao w tym sezonie spisuje się bardzo słabo. Jak dotąd podopiecznym trenera Ernesto Valverde udało się zdobyć komplet punktów tylko w starciach z Levante i Almerią. Zresztą, gdyby nie skromne zwycięstwo 1:0 z tym ostatnim zespołem, to ekipa z Bilbao znajdowałaby się obecnie w strefie spadkowej. Nic dziwnego, że media zaczęły spekulować, że dni Ernesto Valverde na stanowisku trenera Atheltiku są policzone.

• Przypominamy o konkursie, w którym każdy z Was może wziąć udział, wystarczy zrobić sobie selfie na meczu, który własnie oglądacie z wysokości trybun, zapraszamy do wspólnej zabawy!

#PiłkaNożnaStylŻycia! Zrób sobie zdjęcie meczowe i wygraj telewizor lub koszulkę reprezentacji! (STARTUJEMY!}

• Przed rozpoczęciem sezonu 2014/15 obydwa zespoły były wymieniane w gronie faworytów do gry w przyszłej edycji Ligi Europy, jak na razie poniżej oczekiwań graja gospodarze.

• Witamy serdecznie w niedzielne przedpołudnie, już punktualnie o godzinie 12:00 na San Mames Athletic Bilbao podejmie Sevillę!!!