Atletico Madryt

4

Cordoba CF

2

• Fantastyczny mecz obserwowaliśmy po przerwie, a z tej strzelaniny zwycięsko wychodzą mistrzowie Hiszpanii, którzy przynajmniej do jutra będą na ligowym podium. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn i zapraszam już na relację z meczu Barcelony z Celtą!

• Koniec meczu!!!

• Dwie minuty doliczone do tego meczu.

• Spore zamieszanie w polu karnym Atletico wykorzystuje teraz Ghilas i mocnym strzałem z kilku metrów strzela swojego drugiego gola w tym meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Nabil Ghilas!!!

• Kolejne zamieszanie w polu karnym Cordoby po rzucie wolnym dla Atletico, ale tym razem wszystko kończy się korzystnie dla beniaminka.

• Abel uderza z rzutu wolnego z około 25 metrów w sam środek bramki, tam gdzie stał Miguel Moya.

• Po dośrodkowaniu Koke z lewej strony boiska, rezerwowy Atletico popisał się przecudownym uderzeniem tyłem głowy! Juan Carlos zupełnie zaskoczony i 4:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!! Raul Garcia!!!

• Uderzenie z dystansu Abela poszybowało ponad poprzeczką bramki Moyi!

• W ekipie gości wchodzi Abel, schodzi Lopez Garai.

• Cristian Rodriguez zastępuje Antoine Griezmanna!

• Po kolejnym stałym fragmencie gry dla Atletico Raul Garcia uderzył głową zbyt lekko, by pokonać Juana Carlosa.

• Dwadzieścia minut do końca pojedynku w Madrycie, ale tu już raczej wszystko jest rozstrzygnięte. Atletico wygra to spotkanie.

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Cordoby! Uderzenie Raula Garcii zostaje zablokowane, a po chwili faul w ataku notuje Mandzukić.

• Na boisku jest też Fede Vico, który zmienił Fidela.

• Druga zmiana w Atletico. Schodzi Gabi, wchodzi Saul.

• Xisco schodzi z boiska na rzecz Fausto Rossiego.

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Koke fatalnie z bramki wychodzi Juan Carlos i Mandzukić głową podwyższa prowadzenie Los Colchoneros!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Mario Mandzukić!

• Schodzi z boiska Arda Turan, a zastępuje go Raul Garcia.

• Żółta kartka dla Fede Cartabii za faul na Siqueirze.

• Atletico wraca na prowadzenie! Po kapitalnym dośrodkowaniu z prawej strony boiska Juanfrana, Griezmann uderza głową nie do obrony dla bramkarza beniaminka! 2:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Antoine Griezmann!

• Juan Carlos łapie dośrodkowanie z rzutu wolnego autorstwa Koke.

• Blisko gola dla Atletico!!! Po podaniu Ardy Griezmann przegrywa pojedynek z Juanem Carlosem!

• Cordoba trafia Atletico jego bronią!!! Po rzucie rożnym wykonanym przez Fede Cartabię cudowną główką do remisu doprowadza Ghilas!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!! Nabil Ghilas!

• Turan wywalczył teraz korner dla Los Colchoneros, ale ten nie zakończył się strzałem na bramkę Cordoby!

• Arda Turan szukał swoim zagraniem Griezmanna, ale zagranie Turka przejął Juan Carlos.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania w Madrycie!

• Atletico długo się męczyło z beniaminkiem, ale tuż przed przerwą potrafiło wreszcie wyjść na prowadzenie. W drugiej połowie podopieczni Simeone będą już z pewnością grać znacznie spokojniej.

• Koniec pierwszej połowy!

• Stały fragment gry dla Atletico kończy się ogromnym zamieszaniem pod bramką Juana Carlosa po dośrodkowaniu Koke, a z tego chaosu wyszedł bardzo szczęśliwy strzał Griezmanna, który z 11 metrów, po rykoszecie, pokonał bramkarza Cordoby! 1:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!! Antoine Griezmann!

• Arda Turan dośrodkowuje prosto w ręce Juana Carlosa.

• Xisco z powrotem na murawie, a żółtą kartkę otrzymuje Iago Bouzon.

• Jakiegoś urazu doznał teraz Xisco, który leży na murawie. Zobaczymy czy napastnik gości wróci do gry.

• Miranda nie sięgnął piłki po niezłej centrze Koke. Piłka poza boiskiem.

• Coraz więcej stałych fragmentów gry zdobywa Atletico. To nie jest dobra wiadomość dla gości, którzy jednak na razie się dobrze przy nich bronią.

• Goście poradzili sobie teraz w defensywie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Koke.

• Świetna kontra Cordoby! Piłkę w polu karnym uderza płasko Ghilas, ale wprost w ręce Moyi!

• Niewiele dzieje się na Vicente Calderon. Jedna bramka dla którejkolwiek ze stron ożywiłaby to spotkanie, ale o to na razie bardzo ciężko.

• Męczy się niemiłosiernie Atletico w tym spotkaniu. Podopieczni Diego Simeone nie są w stanie sforsować szczelnej obrony beniaminka!

• Ghilas z lewego skrzydła zagrał teraz piłkę prosto w ręce Moyi.

• Płaski strzał z dystansu Siqueiry odbija przed siebie Juan Carlos! Na jego szczęście pierwszy przy piłce był jego kolega z obrony.

• Po dośrodkowaniu Juanfrana bezpańską piłkę we własnej szesnastce przejął Juan Carlos.

• Kontra Granady kończy się zbyt mocnym zagraniem w kierunku Ghilasa. Piłkę przejął Moya.

• Piękny strzał z dystansu Koke trafia w poprzeczkę bramki beniaminka!!!

• Griezmann przewrócił się w starciu z przeciwnikiem w polu karnym Cordoby, ale o jakimkolwiek faulu nawet nie było mowy.

• Goście na razie są bardzo dobrze ustawieni w defensywie. Atletico ma na razie problem z przedostaniem się pod bramkę Juana Carlosa.

• Atletico w ataku pozycyjnym. Po błędzie Pinillosa z około 16 metrów bardzo nieczyste i niecelne uderzenie oddaje Arda Turan.

• Kolejny korner nie przyniósł zagrożenia dla bramki beniaminka.

• Ładna akcja Griezmanna kończy się kornerem dla gospodarzy, a po dośrodkowaniu Koke strzał głową Mandzukicia został zablokowany.

• Seria rzutów rożnych dla Granady kończy się groźnym, ale jednak niecelnym uderzeniem głową Iago Bouzona!

• Rozpoczynamy spotkanie na Estadio Vicente Calderon! Pierwszy gwizdek Carlosa Closa Gomeza!

• Ławki rezerwowych:

• Atletico: Oblak, Gimenez, Ansaldi, Saul, Raul Garcia, Cerci, C. Rodriguez.
    • Cordoba: Saizar, Abel, Ekeng, Rossi, Adrian Gunino, Borja, Fede Vico.
  • Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn!

• Cordoba z kolei jest jedyną drużyną, która jeszcze nie potrafiła odnieść zwycięstwa w tym sezonie ligowym. Beniaminek, który ostatnio zmienił trenera (Alberta Ferrera zastąpił Miroslav Djukić), z pięcioma punktami na koncie zajmuje w ligowej klasyfikacji miejsce osiemnaste.

• Ten mecz może mieć tylko i wyłącznie jednego faworyta. Są nim mistrzowie Hiszpanii z Madrytu. Atletico ma obecnie na swoim koncie 20 punktów i podopieczni Simeone muszą dzisiaj pokonać Cordobę, aby nie stracić dystansu do czołówki.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 10. kolejki hiszpańskiej La Liga, w którym Atletico Madryt zmierzy się z Cordobą!