Bytovia Bytów 1 - 1 Chojniczanka Chojnice

1

Chojniczanka Chojnice

1

• Koniec spotkania. Bytovia zremisowała z Chojniczanką.

• Artur Formela wszedł od tyłu w nogi gracza Chojniczanki. Rzut wolny dla gości. Defensor gospodarzy wybił piłkę na rzut rożny. Formela oddalił niebezpieczeństwo spod własnej bramki.

• Arbiter Mularczyk doliczył do drugiej połowy dwie minuty.

• Z rzutu wolnego wstrzelił piłkę Mariusz Kryszak. Futbolówka minęła jednak słupek. Gospodarze będą mieli jeszcze rzut rożny. Po stałym fragmencie piłka trafiła pod nogi Kryszaka. Jego uderzenie poszybowało nad bramką.

• Michał Jakóbowski zatrzymany w nieprzepisowy sposób. Z rzutu wolnego będzie dogrywać Mariusz Kryszak.

• Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. Omar Monterde opuścił boisko, a na murawie zameldował się Artur Formela.

• Atak pozycyjny gospodarzy. Wojciech Wilczyński zagrywa jednak nie w tempo i gospodarze tracą futbolówkę.

• Z dystansu strzelał Wojciech Wilczyński. Uderzenie marnej jakości. Bez problemów piłkę złapał Artur Haluch.

• Arbiter przerwał akcję Chojniczanki, której gracze chcieli szybko rozegrać akcję po wyrzucie piłki z autu. Zmiana w ekipie gospodarzy. Charles Nwaogu opuścił plac gry. Zastąpił go Michał Jakóbowski.

• Łukasz Kosakiewicz zmienił Daniela Ferugę.

• Natychmiastowa sytuacja Daniela Ferugi. Zawodnik Chojniczanki strzelał zza pola karnego, ale futbolówka wyraźnie minęła bramkę Bieszczada.

• Bardzo solidnie prezentował się na boisku Kamil Wacławczyk. Pomocnik Bytovii został jednak zastąpiony przez Mariusza Kryszaka.

• Bardzo dobra okazja Bytovii. Akcję gospodarzy na bramkę mógł zamienić Monterde, ale w znakomitej sytuacji Hiszpan trafił w Artura Halucha!

• Jeszcze raz uderzał Omar Monterde. Tym razem wysoko nad poprzeczką.

• Piłkarze Bytovii rzucili się do ataku. Strzał Omara Monterde, a Artur Haluch odbił piłkę przed siebie.

• Rzut rożny wykonywał Paweł Zawistowski. W polu karnym powstało spore zamieszanie. Najwięcej zimnej krwi zachował Maciej Rogalski, który zaskoczył Gerarda Bieszczada.

• GOOOOOL! Maciej Rogalski

• Rzut wolny dla Bytovii po faulu na Kamilu Wacławczyku. Po stałym fragmencie gry nie było większego zagrożenia.

• Akcja gości, ale Maciej Rogalski znalazł się na pozycji spalonej.

• Tym razem z dystansu strzelał Jakub Serafin. Jego uderzenie było jednak nieudane.

• Groźnie było pod bramką Chojniczanki. Haluch odbił jednak sytuacyjną piłkę i zażegnał spore niebezpieczeństwo.

• Kamil Wacławczyk miał dużo miejsca, zagrał piłkę do Wojciecha Wilczyńskiego, który chciał podać do Charlesa Nwaogu. Nigeryjczyka ubiegł jednak Damian Garbacik.Będzie rzut rożny.

• Druga zmiana w ekipie Chojniczanki. Patryk Mikita zmienia Marcina Krzywickiego.

• Z dystansu strzelał Marcin Krzywicki. Uderzenie napastnika gości było jednak beznadziejne.

• Przewinienie. Wojciech Wilczyński faulował Daniela Ferugę, obyło się bez kartki. Chwilę później faulował wprowadzony niedawno na boisko Maciej Rogalski.

• Marek Opałacz uderzał z dystansu. Piłka o kilka metrów minęła jednak bramkę strzeżoną przez Artura Halucha.

• Ofensywny wypad Daniela Ferugi. Piłkarz Chojniczanki miał trochę miejsca, ale doskoczył do niego Hiszpan Monterde i zabrał mu piłkę.

• Poskutkował pressing Omara Monterde. Piłkarze Bytovii odzyskali futbolówkę.

• W odpowiedzi ofensywna akcja Chojniczanki. Marcin Krzywicki zbyt daleko wypuścił sobie piłkę. wyszła ona poza końcową linię. Z linii piątego metra rozpoczął Gerard Bieszczad.

• Jeszcze jedna próba strzału gospodarzy. Tym razem Bartłomiej Poczobut, uderzenie bardzo nieudane.

• Ciekawa akcja Bytovii. Zakończył ją soczystym strzałem Kamil Wacławczyk, ale dobrze interweniował Artur Haluch.

• Drugą połowę rozpoczęli piłkarze Bytovii Bytów.

• Pierwsza zmiana w szeregach gości. Za Piotra Kieruzela na murawę wszedł Maciej Rogalski.

• Niedokładne podanie Damian Garbacika. Sędzia kończy pierwszą część spotkania. Do przerwy gospodarze prowadzą 1:0.

• Arbiter do pierwszej połowy doliczył jeszcze 60 sekund.

• Jakub Serafin fatalnie zagrał z rzutu wolnego. Zawodnik gospodarzy trafił piłką prosto w nogi graczy stojących w murze.

• Piotr Kieruzel zobaczył żółtą kartkę.

• Marek Opałacz wymienił piłkę z Jakubem Serafinem. Były gracz Floty minął trzech zawodników Chojniczanki, ale został sfaulowany.

• Jedno z nielicznych ofensywnych wyjść Chojniczanki. Piłkę z ostrego kąta uderzył Marcin Krzywicki. Jego strzał był jednak niecelny.

• Ostry strzał Bartłomieja Poczobuta, futbolówka odbiła się jeszcze od Michała Rzuchowskiego i minęła bramkę Artura Halucha.

• Michał Rzuchowski zagrał dobrą piłkę do Charlesa Nwaogu, ten minął bramkarza i posłał futbolówkę do siatki. 1:0 dla gospodarzy. Zasłużone prowadzenie Bytovii!

• GOOOOOOL! Charles Nwaogu!

• Marcin Krzywicki bardzo ostro wszedł w nogi Łukasza Wróbla. Z trybun rozległo się głośne: daj mu kartkę!

• Bardzo niecelny strzał Omara Monterde.

• Dobrze wyglądała ta akcja Omar Monterde zagrywał do Kamila Wacławczyka. Sytuację wyjaśnił jednak Przemysław Czerwiński.

• W odpowiedzi akcja Chojniczanki. Daniel Feruga zbyt silnie zagrywał w kierunku Krzywickiego. Gerard Bieszczad spokojnie złapał piłkę.

• Dobra akcja Bytovii. Łukasz Wróbel wrzucił piłkę w pole karne. Na murawę padł Charles Nwaogu, ale sędzia pokazał, że nic nie było. Nigeryjczyk będzie potrzebował pomocy lekarskiej.

• Tymczasem w Bytowie pojawił się deszcz. Właściwie to mżawka.

• Pierwszy celny strzał gospodarzy. Piłkę pewnie złapał Artur Haluch, uderzenie nie było jednak zbyt silne.

• Jeszcze raz gospodarze. Na bramkę gości nacierał Charles Nwaogu. Ostatecznie Nigeryjczyk faulował Artura Halucha, który chwycił już futbolówkę.

• Indywidualny rajd Michała Rzuchowskiego. Piłkarz gospodarzy akcję zakończył niedokładnym zagraniem. Zbyt dużo takich sytuacji dzisiaj na boisku. Dość powiedzieć, że piłkarze jeszcze ani razu nie stworzyli sobie sytuacji strzeleckiej.

• Marek Opałacz próbował zagrać po ziemi, ale trafił prosto w nogi Pawła Zawistowskego. Gospodarzom wyraźnie brakuje spokoju i dokładności w rozegraniu.

• Jeszcze raz zaatakowali przeważający w pierwszych 20 minutach gospodarze, ale Maciej Kostrzewa skutecznie odebrał piłkę.

• Rzut wolny dla Bytovii. Tymczasem na trybunach małe zamieszanie. Małą awanturę wywołali kibice Chojniczanki.

• Daniel Feruga ostro sfaulował Marka Opałacza. Żółta kartka dla gracza gości.

• Wojciech Wilczyński strzelał na bramkę Artura Halucha. Piłka wyraźnie minęła cel. Chwilę później znowu akcja Bytovii i golkiper gości udanie interweniuje głową poza polem karnym.

• Jakub Serafin zdecydowanie zbyt lekko dośrodkował z rzutu wolnego. Obrońcy Chojniczanki wyjaśnili sytuację.

• Dwójkowa akcja Charlesa Nwaogu z Omarem Monterde. Została jednak zatrzymana przez faul gości. Bytowiacy będą mieli rzut wolny.

• Podanie do Marcina Krzywickiego. Napastnik Chojniczanki znalazłby się właściwie w sytuacji sam na sam z bramkarzem, jednak arbiter liniowy zasygnalizował pozycję spaloną.

• Powalczył o piłkę w polu karnym Charles Nwaogu. Zawodnicy gospodarzy liczyli jeszcze na rzut rożny, ale arbiter pokazał, że Haluch raz jeszcze zacznie od bramki.

• Ofensywna akcja Michał Rzuchowskiego. Były piłkarz Arki Gdynia pogubił się jednak i od bramki, z linii piątego metra rozpocznie Artur Haluch.

• Błąd techniczny Omara Monterde. Po chwili stracili piłkę także gracze Chojniczanki. Sporo chaosu na boisku w pierwszych minutach,

• Akcja Daniela Ferugi na lewej stronie. Wydawało się, że wywalczył rzut rożny, ale sędzia Mularczyk ostatecznie wskazał, że od bramki rozpocznie Gerard Bieszczad.

• Do Bytovii przybyła także grupa kibiców gości. Z kolei na boisku sporo fauli w pierwszych minutach. Arbiter raz po raz używa gwizdka, wskazując na przekroczenie przepisów.

• Daniel Feruga faulował Wojciecha Wilczyńskiego. Od rzutu wolnego rozpoczną piłkarze Bytovii.

• Gramy! Rozpoczęli od środka piłkarze Chojniczanki.

• Przed rozpoczęciem spotkania. Chwila ciszy upamiętniająca ofiary zamachu terrorystycznego w Brukseli.

• Oba zespoły już na murawie. Przywitanie obu ekip. Czekamy na pierwszy gwizdek arbitra Michała Mularczyka.

• Drutex-Bytovia przyzwoicie rozpoczęła wiosnę. Na inaugurację wygrała, ale potem wyraźnie wyhamowała (dwa remisy). Wpływ na to ma po części kontuzja Janusza Surdykowskiego, najlepszego strzelca zespołu (9 goli). Jego brak był już odczuwalny w Olsztynie.

• Wiosenna postawa Chojniczanki to do tej pory jedno z największych rozczarowań w 1. lidze. W ekipie z Chojnic Szwankuje gra ofensywna, gdzie przede wszystkim brakuje skuteczności. Wiosną Chojniczanka zdobyła raptem jednego gola, choć w żadnym z trzech meczów nie zmierzyła się ze szczelnym blokiem.

• Ławka rezerwowych Chojniczanki: Dumieński, Kosakiewicz, Rybski, Rogalski, Mrozik, Niedziela, Mikita.

• Prezentujemy ławki rezerwowych obu zespołów. Rezerwowi Bytovii: Oszmaniec, Liśkiewicz, Bąk, Jastrzembski, Kryszak, Formela, Jakóbowski.

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu Bytovii z Chojniczanką Starcie dwóch pomorskich ekip rozpoczyna 23. kolejkę 1. ligi.