Chojniczanka Chojnice

1

Wisła Płock

1

• Sędzia kończy mecz. Janus dał prowadzenie, a potem wyrównał Siemaszko. Bylismy świadkami bardzo wyrównanego meczu.

• Stefańczyk dostaje zółtą kartkę.

• Wysoki pressing stosuje Chojniczanka, a zagubieni goście tracą piłkę. 3 minut zostały doliczone.

• Rzut rożny dla Wisły. Dobrze broni się Chojniczanka.

• Lebedyński za Ilieva.

• Rzut wolny dla Wisły. 40 metrów od bramki. Nic nie było, skończyło się na aucie.

• Mnóstwo kontrowersji z udziałem sędziego. Szczerbowicz miewał lepsze występy.

• Zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Siemaszko, a wchodzi Radler.

• Gra toczy się głównie w kole srodkowym. Atakuja gospodarze, a potem goście. Bardzo wyrównane widowisko.

• Bardzo dobra akcja Siemaszki, który po kolei mijał kolejnych zawodników Wisły. Zabrakło dokładności przy wykończeniu.

• Lisowskiemu udało się obić piłką obrońcę i jest aut na wysokości pola karnego.

• Korner dla Wisły, może być nienezpiecznie. Obrońca wybija i ponawiamy.

• Zmiana w zespole Chojniczanki. Iwanicki schodzi a wchodzi Wojciech Lisowski.

• Od kilku chwil Chojniczanka utrzymuje piłkę na połowie rywali.

• Teraz natomiast przeważa Chojniczanka, która gra atakiem pozycyjnym.

• W środku boiska faulowany Zawistowski, który szybko wznowił grę, podał do Gancarczyka, a ten minął dwóch rywali ale strzał został zablokowany.

• Sytuację 1 na 1 z obrońcą miał Hiszpański lecz ten zagrał do boku. Jest rzut rożny dla Wisły.

• Okres bardzo wyrównanej gry z lekkim wskazaniem na Wisłę. Przed chwilą strzelał Janus.

• W drugiej połowie zamiast ładnej piłki oglądamy kopaninę. Mnóstwo bezsensownych fauli.

• Bardzo dobre rozegranie piłki w środku pola i miejsce na strzał miał Zawistowski. Skorzystał ze swojej szansy ale bardzo niecelnie.

• Faulowany Siemaszko. Stały fragment gry i dośrodkowuje Zawistowski. Zagrożenia nie było i od autu rozpoczną goście.

• Znowu żółty kartonik dla Chojniczanki. Paweł Iwanicki otrzymuje ją za wejście nakładką.

• Kolejny kartonik dla Chojniczanki. Teraz żółtko ogląda Kieruzel.

• Nafciarze zaczęli z impetem i raz po raz atakują gospodarzy.

• Żółtą kartką ukarany został Rafał Siemaszko za faul taktyczny w okolicy lini środkowej boiska.

• Grozna wrzutka Janusa ale obrona wybija piłkę.

• Rzut wolny dla Chojniczanki około 25 metrów od bramki. Bardzo niecelnie strzelał Kieruzel.

• Druga żółta kartka dla zawodnika Wisły.

• Rozpoczynamy drugą połowę.

• Zmiana druga juz w zespole Wisly.

• Zmiana

• Koniec pierwszej połowy. Mecz jest bardzo wyrównany, co oddaje wynik 1:1. Za 15 minut wracamy!

• Od momentu zdobycia bramki wyrównującej Chojniczanka jest troszkę lepszym zespołem. Grają efektownie ale nie efektywnie. Wisła próbuje się czasami odgryzać. 1minuta została doliczona od końća pierwszej połowy.

• Zamieszanie w polu karnym Wisły piłka wybita nagle wraca i ponownie zostaje wybita. Goście kontrują ale Krzywicki został ograny przez defensywę gospodarzy i znowu w posiadaniu piłki Chojniczanka.

• Zawistowski w narożniku obija nogi obrońcy i jest korner.

• Dobra akcja oskrzydlająca gospodarzy.Iwanicki do Chyły ale bardzo dobrze zachował się obrońca, który zdołał wybić piłkę.

• Moment dobrej gry gospodarzy, którzy cały czas atakują. Bardzo dużo się dzieje przy Mickiewicza. Nie sposób opisać wszystkiego ..

• Siemaszko wypracował sobie sytuację i zdążył oddać strzał w dolny róg bramkI. Broni Kiełpin i rzut rożny.

• Wszyscy kibice zebrani na Mickiewicza są świadkami bardzo wyrównanego meczu.

• Zółta kartka dla Sielewskiego. Faulowany taktycznie Siemaszko. Będzie kolejna wrzutka w pole karne Wisły.

• Kolejna wrzutka gospodarzy i znowu strzela Siemaszko. Tym razem broni Kiełpin.

• Faulowany Siemaszko okolo 30 metrów od bramki. Piłkę dogrywał Zawistowski. Aut dla Choniczanki.

• Piękna akcja Chojniczanki Strzelcem bramki Siemaszko. Wrzutka Gancarczyka i potem Rafał Siemaszko precyzyjnie w dolny róg bramki z głowy i mamy 1:1 !

• W uderzeniu Wisła kolejna akcja oskrzydlająca, a pozniej wrzutka w pole karne. Kolejny rzut rożny dla gości.

• Gol gol gol strzelcem bramki, warto dodać pięknej bramki strzałem w okienko. Bez szans Misztal. Janus daje prowadzenie Wisle.

• Strzelał Iwanicki z 6 metrów, ale został zablokowany. Po chwili kontra gości, która spaliła na panewce i w posiadaniu piłki gospodarze.

• Strzelał Zawistowski ale trafił w mur. W posiadaniu piłki Chojniczanka.

• Gancarczyk faulowany około 25 metrów od bramki Wisły. Może być groznie.

• Przez 2 minutki Chojniczanka utrzymywała piłkę na połowie gości ale nie można było odnotować jakiejś fajnej, składnej akcji.

• Sporadycznie do głosu zaczyna dochodzić Chojniczanka, lecz znowu wspomnieć trzeba o prostych błędach w podaniach.

• Okres gry, w którym przewaza Wisła. Mamy pierwszy rzut rożny. Wykonywać go będzie Kacprzycki.

• Ciekawy pomysł zaprezentował zespoł gości, jednak nie poskutkował on żadnym zagrożeniem.

• Iwanicki fauluje Kacprzyckiego około 30 metrów od bramki.

• Chojniczanka stosuje bardzo wysoki pressing na połowie Wisły. Od czasu do czasu skutkuje to przejęciem piłki.

• Pierwsza ładniejsza akcja Chojniczanki. Czerwiński podaje z połowy boiska piłkę do Gancarczyka. Kiełpin wychodzi i łapie piłkę.

• W pierwszych minutach mecz jest bardzo wyrównany. Atakują gospodarze, a następnie goście. Nie było jeszcze jakiejś groznej sytuacji.

• Dobrym prognostykiem jest na pewno chęć walki u zawodników jednej jak i drugiej drużyny .

• Sektor kibiców gości jest wypełniony po brzegi i można rzec, iż na tę chwilę są oni głośniejsi niz kibice Mks-u.

• Po pierwszych minutach tego meczu widać, że to Chojniczanka chciałaby przejąc inicjatywę. Obecnie w posiadaniu piłki drużyna Wisły. Piłka rozgrywana na połowie gości.

• Chojniczanka od pierwszych minut stara się utrzymywać przy piłce, Wisła stosuje pressing.

• Pan Szczerbowicz gwiżdże i od środka ten spektakl zaczynają gospodarze.

• Zawodnicy wychodzą na boisko i za chwilę startujemy! roch

• Mimo tego, że telewizja Orange Sport przeprowadza transmisję z tego spotkania, na stadionie widać duże zainteresowanie wśród sympatyków gospodarzy. Stadion powoli się zapełnia. Ponadto w Chojnicach jest znakomita pogoda do gry w piłkę. Jest słonecznie z lekkimi powiewami wiatru, a temperatura oscyluje w okolicach 10 stopni.

• Drużyna Chojniczanki Chojnice zagra dzisiaj w swoich tradycyjnych zółto-czerwonych strojach, natomiast Wisła Płock zaprezentuje się w niebieskich uniformach.

• Za około 17 minut rozpocznie się mecz, a zawodnicy za chwilę zejdą do szatni po ostatnie wskazówki trenerów.

• rozgrzewka

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Michał Dumieński, Grela Jeremiasz, Przemysław Laskowski, Wojciech Lisowski, Rafał Majtyka, Błażej Radler, Mateusz Piechowiak. Ławka rezerwowych gości: Bartosz Kaniecki, Dawid Jabłoński, Maciej Kotstrzewa, Piotr Ruszkul, Patryk Stępiński, Wojciech Zyska, Mikołaj Lebedyński.

• Witam Państwa z Mickiewicza 12, gdzie swoje mecze rozgrywa Chojniczanka Chojnice. Dzisiejszym rywalem gospodarzy będzie świetnie spisująca się w tym sezonie drużyna Wisły Płock. Aby lepiej poznać wagę spotkania polecam lekturę przedmeczową. Zapowiedz