• Koniec spotkania. Pasy pokonują na własnym obiekcie łęczyńskiego Górnika. Dziękujemy za uwagę.

• Sędzia doliczył 3 minuty.

• Faul na 20 metrze i żółta kartka dla Kalkowskiego.

• Cracovia ambitnie walczy o trzy punkty.

• Po rzucie rożnym bitym przez Mraza strzelał Kalkowski, ale obok bramki.

• 5 minut do końca. Czy Górnicy sa w stanie zmienić losy tego meczu?

• Próbował zaatakować Burkhardt, ale nic z tego nie wyszło.

• Ostatnia zmiana także w ekipie gości. Bonina zmienił debiutujący dziś Filip Burkhardt.

• Ostatnia zmiana Cracovii. Owacja na stojąco dla Miroslava Covilo, którego zmienia Zejdler.

• GOOOOOL!!!! Cracovia wychodzi na prowadzenie na 10 minut przed końcem!!! Dośrodkowanie z rzutu rożnego strzałem głową kończy Rakels!!!!

• Buzała wychodzi sam na sam, ale gra przerwana. Był spalony.

• Kolejna zmiana w Górniku. Kaźmierczaka zmienia Bielak.

• Buzała!!! Strzał z 20 metrów i piłka po rykoszecie ląduje na poprzeczce.

• Do końca meczu został kwadrans. Czy któraś z drużyn przechyli szalę na swoją stronę?

• Zmiana także w Cracovii. Za Zjawińskiego wchodzi Raleks.

• Zmiana w Górniku. Schodzi Hasani a wchodzi Buzała.

• 5624 osoby przyszły na ten mecz.

• Z rzutu wolnego z 25 metrów uderzał Nowak, ale piłka leci obok bramki Pilarza.

• Ależ dwie szanse dla Cracovii. Najpierw po dośrodkowaniu Budzińskiego w piłke nie trafia Zjawiński a chwilę potem główka Budzika leci centymetry obok bramki!!

• Zmiana w Cracovii. Wchodzi Cetnarski a zmienia Dąbrowskiego.

• Faul na Pilarzu i piłka dla Pasów.

• Otworzył nam się mecz w drugiej połowie. Oba zespoły graja odważniej do przodu. Kto pierwszy strzeli gola?

• Budziński spróbował uderzenia z 20 metrów, ale za słabo i w środek bramki.

• Koejna próba Cracovii po rzucie wolnym. Strzelał Rymaniak, ale Prusak odprowadził spokojnie piłkę wzrokiem.

• Ależ okazja dla gości!!! Po dośrodkowaniu z 3 metrów strzelał głową Hasani, ale fenomenalnie broni Pilarz!!!

• Rzut rożny dla Cracovii. Dośrodkowywał Dąbrowski, głową strzelał Covilo, ale pomylił się o centymetry!!

• Teraz żółtko dla Deleu za uderzenie rywala.

• Żółtą kartką upomniany został Jaroszyński za zbyt dużą zaciętość w starciu z Mierzejewskim.

• Teraz Bożok faulował Covilo i piłka dla Pasów.

• Bożok z 5 metrów uderzał głową, ale z najwyższym trudem radzi sobie Pilarz!!!

• Cracovia - Górnik ŁęcznaCracovia - Górnik Łęczna

• Dobre dośrodkowanie Jaroszyńskiego do Nowaka, ale o włos szybszy jest Prusak. Piłka dla gości.

• Próbował teraz Hasani, ale jego strzał nawet nie leciał w stronę bramki. Kąt był zbyt ostry.

• Od początku drugiej połowy w ataku jest Cracovia. Goście są zamknięci na swojej połowie.

• Oba zespoły na razie bez zmian.

• Zaczynamy drugą połowę! Od środka grę wznowiła Cracovia!

• Zawodnicy wracają już na murawę. Za chwilę początek drugiej połowy!

• Koniec pierwszej połowy! Gol na początku połowy, gol pod koniec i mamy w spotkaniu remis. W sumie jest to sprawiedliwy wynik, bo oba zespoły grają słabo. Na stadion Pasów wracamy za kwadrans.

• Przy tym golu zawalił przede wszystkim bramkarz Górnika. To było niepotrzebne wyjście do piłki. A Covilo strzela swojego pierwszego gola w barwach Pasów.

• GOOOOL!!! Bramka dla Cracovii z niczego. Dośrodkowanie Dąbrowskiego, do piłki wyszedł Prusak, ale niepotrzebnie. Covilo przelobował go strzałem głową!!

• Za mocny przerzut do Marciniaka. Piłka na aucie. Wznowią Górnicy.

• Dobra kontra Cracovii. Wyszedł Deleu, przebiegł pół boiska i podał do Zjawińskiego. Ten wstrzelił piłkę do Nowaka, ale górą obrońcy gości.

• Bożok wychodzi sam na sam z Pilarzem, ale górą bramkarz Pasów. Tylko korner dla gości.

• Zjawiński do Nowaka, ale ten jest na spalonym. Nie będzie groźnej akcji.

• Nieporozumienie Pilarza z obrońcami i była okazja dla gości. Strzał z dystansu jednak minął pustą bramkę Cracovii.

• Szamtiuk przerywa niezłą akcję Cracovii. Pasy maja tylko aut. Po nim fatalne dośrodkowanie. A może to był strzał? Tego nikt nie wie.

• Jakieś kłopoty ma Prusak i sedzia przerywa akcję Cracovii. Nie podoba się to bardzo kibicom Pasów.

• Faul Marciniaka w środku pola i piłka dla gości.

• Złe przyjęcie Jaroszyńskiego i kolejna akcja Cracovii spaliła na panewce.

• Gwizdy na trybunach. Kibicom nie podoba się gra zespołu Roberta Podolińskiego.

• Dwójkowa akcja Marciniaka z Nowakiem, ale obrońca Cracovii źle podawał piłkę. Chwile później nieporozumienie w szeregach napastników Cracovii i nic nie wyszło z dobrej, prostopadłej piłki.

• Dośrodkowanie Mraza z rzutu wolnego, było trochę chaosu, ale ostatecznie radzą sobie defensorzy Pasów.

• Żółta kartka dla Rymaniaka za powstrzymanie kontry Górnika.

• Bożok uderzył z 30 metrów, ale słabo i prosto w środek bramki. Tam na piłkę czekał już Pilarz.

• Dośrodkowanie Jaroszyńskiego ląduje prosto w rękach Prusaka.

• Strzału z dystansu próbował teraz Deleu, ale jego próba okazała się bardzo niecelna.

• Rymaniak próbował akcji lewą stroną, ale nic z tego nie wyszło. Chwilę później niezłą akcję Cracovii zmarnował złym przyjęciem Nowak.

• W końcu jakaś akcja Cracovii. Piłka wycofana na 17 metr do Dąbrowskiego, ten huknął z pierwszej piłki. Z trudem, ale piłka w rękach Prusaka.

• Kolejna akcja gości. Tym razem po rzucie rożnym uderzał Szmatiuk, ale słabo i za wysoko.

• Cracovia na razie nie ma pomysłu na zaatakowanie bramki Prusaka. Kiepsko to wygląda.

• Atak gości, piłka odbija się od jednego z obrońców Cracovii. Górnicy domagają się karnego, bo ich zdaniem była ręka. Gwizdek sędziego jednak milczy.

• Atak od początku się opłacił. To zielono-czarni od początku są bardziej aktywni. Zasłużony gol dla gości. Jak teraz zareaguje Cracovia?

• GOOOOL!!!!! Górnik przycisnął i sie udało! Dośrodkowanie Mraza i Cernych z bliska ładuje piłkę pod poprzeczkę!!!!

• Dobra akcja Górnika, Cernych wychodzi sam na sam, ale sędzia słusznie odgwizduje spalonego.

• Pierwsza akcja gości. Próbował Bonin, ale został zablokowany. Po chwili podobna sytuacja z drugiej strony. Zablokowany został Zjawiński.

• Zaczynamy! Pierwsza dla Górnika!

• Sędzia wyprowadza już oba zespoły na murawę. Czekamy na wielkie emocje!

• Piłkarze obu zespołów schodzą już z murawy. Za chwile zaczynamy mecz!

• W Krakowie mamy dzisiaj piękną pogodę. Świeci słońce i jest około 20 stopni Celsjusza. Piłkarze nie mogą więc narzekać na złe warunki. Kibice obu zespołów docierają już na stadion. Fanów Pasów na razie nie ma zbyt wielu. Grupka kibiców gości liczy około 70 osób.

• Zapraszam także do dyskusji o tym spotkaniu na Twitterze - @KrzysiekOrski

• Rozgrzewka przed meczem Cracovia - Górnik Łęczna Na murawie trwa rozgrzewka obu zespołów.

• W ramce po lewej stronie widoczne są już wyjściowe składy obu zespołów. Podaję nazwiska rezerwowych.

Cracovia: Stępniowski, Nykiel, Cetnarski, Kita, Zejdler, Dudzic, Rakels.

Górnik: Rodić, Nikitović, Sasin, Buzała, Bielak, Bozić, Burkhardt.

• Witamy prosto ze stadionu Cracovii w to piękne sobotnie popołudnie. Już za około 30 minut początek pierwszego tego dnia meczu w T-mobile Ekstraklasie. Pasy podejmą Górnik Łęczna. Zapraszamy na relację LIVE z tego meczu!