Cracovia

2

Korona Kielce

1

• Mecz był wyrównany, choć chyba z minimalnym wskazaniem na Cracovię, która go ostatecznie wygrała. Szkoda tylko, że po golu zdobytym niezgodnie z przepisami. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękują Krzysiek Orski i Damian Wiśniewski.

• Ależ to był błąd sędziego. Budziński zdobył gola po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale w momencie zagrywania piłki przez kolegę, był na ewidentnym spalonym!

• I koniec meczu, Cracovia wygrywa 2:1!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Budziński! 2:1 dla Cracovii!

• Zawodnik Cracovii przeszedł za linię boczną, wracamy do gry

• Na połowie Korony leży teraz Dąbrowski

• Ależ chaos mamy na boisku, piłka przechodzi spod jednego pola karnego do drugiego! Padną jeszcze gole?

• Rakels uderzył piłkę na bramkę Cerniauskasa, ale ten spokojnie ją złapał

• Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

• A teraz Kiełb uderzył z dystansu, ale i on nie trafił nawet w bramkę

• Steblecki zdecydował się na strzał z dystansu, ale był on niecelny.

• Dąbrowski uderzył teraz z rzutu wolnego, ale zrobił to za lekko i nie sprawił żadnego kłopotu bramkarzowi

• Deleu, ależ bomba sprzed pola karnego! Piłka jednak zamiast polecieć w stronę bramki, to zatrzymała się na głowie Markovicia!

• A Kita Zjawińskiego

• Kwiecień zmienia Pietrowa

• Cracovia naciska, szuka kolejnego gola. Korona z kolei cofnięta, jakby zadowolona z tego jednego punktu. Jak to wszystko się skończy?

• Budziński, to powinien być gol! Deleu dośrodkował z prawej strony, piłka odbiła się od Dos Santosa i wpadła pod nogi niepilnowanemu Budzińskiemu, który jednak przestrzelił!

• Długie zagranie Golańskiego w kierunku Chizniczenki, ale niedokładne. Piłkę łapie Pilarz

• Chiżniczenko był teraz faulowany w środkowej strefie boiska

• Żółta kartka dla Jacka Kiełba

• Boubacar Dialiba schodzi z boiska, w jego miejsce widzimy Rakelsa

• GOOOOOOL! Przemysław Trytko pewnie i mamy remis!

• Po dośrodkowaniu Golańskiego z rzutu wolnego ręką piłkę zagrał Steblecki!

• RZUT KARNY DLA KORONY!

• Budziński! Świetny strzał z dystansu tego piłkarza, piłka nieznacznie mija prawy słupek bramki Cerniauskasa!

• Zejdler mocno wbił piłkę w pole karne ze swojej lewej strony, ale nikogo tym zagraniem nie odnalazł i Cracovia straciła futbolówkę. Na krótko, bo szybko ją odzyskała

• Mecz na stadionie w Krakowie ogląda 7057 widzów

• Dialiba zakręcił na lewej stronie Dos Santosem, ale jego zagranie w szesnastkę wyłapał Cerniauskas

• Słabo wygląda dzisiaj Korona. Goście grają kiepsko, bezpłciowo i nie wyglądają na takich, którzy mieliby zaraz wyrównać

• Cerniauskas! Zjawiński wyszedł sam na sam z bramkarzem Korony, który obronił jego strzał!

• Zjawiński zagrał teraz piłkę w szesnastkę rywala, ale zrobił to niedokładnie i grę wznowi bramkarz Korony

• Dobra wrzutka Dąbrowskiego z rzutu wolnego, ale jeszcze lepsza interwencja Cerniauskasa, który wypiąstkował piłkę

• Jak pokazały powtórki, Steblecki w starciu z Kiełbem nie trafił w piłkę, a w samego rywala i owszem. Gościom należał się więc rzut karny

• Oj, było blisko gola dla Cracovii! Najpierw groźnie dośrodkował Deleu, a następnie nieźle strzelał Budziński. Za każdym razem dobrze radzili sobie obrońcy i bramkarz

• Żółta kartka dla Pietrowa

• Kiełb upadł teraz w polu karnym Cracovii po starciu ze Stebleckim, ale gwizdek arbitra milczy. Jak najbardziej słusznie zresztą, nawet piłkarz Korony nie domagał się karnego

• Aankour dośrodkował teraz z prawej strony boiska, ale obrońcy Cracovii wybili piłkę

• Dialiba przymierzył przed chwilą sprzed pola karnego, ale mocno się pomylił. Od bramki zacznie Korona.

• Dobrze z lewej strony dośrodkował Leandro, ale w ostatniej chwili w szesnastce Kiełba ubiegł obrońca

• Zjawiński faulował teraz Janotę w środkowej strefie boiska

• Długa piłka w kierunku Dialiby, tego jednak ubiegł Cerniauskas

• Malarczyk wrócił już do gry, a jego kolega Leandro, zdecydował się na strzał. Nie była to dobra decyzja, piłka minęła daleko bramkę gospodarzy

• Malarczyk ucierpiał teraz w starciu ze strzelcem gola i leży na boisku

• Malarczyk starał się teraz wbić piłkę w szesnastkę Cracovii, ale obrońcy krakowskiej ekipy wybili poradzili sobie z tym zagrożeniem i wybili futbolówkę

• Arbiter daje znak, Cracovia zaczyna drugą połowę.

• Piłkarze obu drużyn już wrócili na boisko, zaraz wznowimy grę

• Jak powiedział w wywiadzie z NC+ Paweł Sobolewski, jego zmiana była podyktowana kontuzją

• Cracovia prowadzi jedną bramką, ale robi to jak najbardziej zasłużenie. To gospodarze stwarzali sobie lepsze okazje bramkowe (Korona praktycznie nie miała żadnej) i oddali więcej celnych strzałów. Kielczanie po przerwie muszą się obudzić, jeśli liczą na korzystny wynik

• Bezbarwnie gra jak na razie Korona, teraz prosta strata na prawej stronie i gospodarze mają aut

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego koroniarze wybili piłkę, ale ta trafiła do Budzińskiego. Ten wbił ją z powrotem w szesnastkę, tam trafiła do Dialiby, a on spokojnie wpakował tę futbolówkę do bramki!

• GOOOOOL! Boubacar Dialiba, 1:0 dla Cracovii!

• Żółta kartka dla Pawła Sobolewskiego, za faul na Dąbrowskim

• Teraz to koroniarze troszkę dłużej są przy piłce. Zobaczymy, co z tego wyniknie

• Było groźnie w szesnastce Korony! Po dośrodkowaniu Deleu błąd popełnił Malarczyk, ale nie potrafił z tego skorzystać Zjawiński.

• Dwóch dośrodkowań próbował teraz Golański, jednego z rzutu wolnego, drugiego z gry. Oba były niedokładne

• Proste błędy popełniają kielczanie. Teraz Cerniauskas zbyt długo zbierał się z wybiciem piłki i o mało nie odebrał mu jej Zjawiński

• Zjawiński! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i małym zamieszaniu w polu karnym Zjawiński stanął przed świetną okazją, ale przestrzelił głową!

• Teraz to Marković uderzył sprzed pola karnego, ale nie trafił nawet w bramkę.

• Kolejny strzał Zjawińskiego z dystansu i choć tym razem był celny, to bramkarz spokojnie złapał piłkę

• Zjawiński uderzył z dystansu na bramkę rywala, ale mocno przestrzelił

• Rymaniak zszedł z piłką z prawej strony do środka i zdecydował się na strzał sprzed szesnastki. Piłka poszybowała daleko od bramki Cerniauskasa.

• Budziński dośrodkował przed chwilą z prawej strony boiska, ale zrobił to niedokładnie

• Słaby okres gry z obu stron, ani jedni ani drudzy nie mogą zbliżyć się pod szesnastkę rywala

• Krakowianie troszkę dłużej utrzymują się teraz przy piłce, ale jak na razie nie przekłada się to na okazje bramkowe.