Cracovia

2

Korona Kielce

2

• Koniec spotkania! Cracovia zremisowała z Koroną 2:2! Za nami bardzo interesujące spotkanie!

• Centrował jeszcze Sierpina, lecz niedokładnie.

• Do regulaminowego czasu gry zostały doliczone cztery minuty.

• Schodzi Cabrera. Za niego Trytko.

• Uderzenie Cetnarskiego i... piłka w rękach Treli. Wyhamowała przed nim, bo odbiła się od nóg obrońców.

• Na spalonym Rakels.

• Cracovia dzielnie walczy o odzyskanie prowadzenia.

• Świetnie Łotysz wyczuł linię spalonego! Chociaż nie za dobrze przyjął piłkę, to już kopnął ją idealnie! Czternasty gol w lidze Rakelsa! Cracovia jeszcze walczy o pełną pulę.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! RAKELS!!!!!!!!!!!!!!!

• I od razu Marković bliski gola na 3:1! Pobiegł za kontratakiem i uderzył obok dłuższego słupka. Cracovia bardzo się otworzyła. Wszystko stawia na jedną kartę.

• Marković za Aankoura.

• Nie odnotowaliśmy wcześniej jednej zmiany. A wszedł Zjawiński za Rymaniaka.

• Aankour ukarany żółtą kartką.

• Stroną przeważającą jest Korona.

• Pilipczuk zmienił Pawłowskiego.

• Powinno być po meczu! Hiszpan nie trafił jednak z jedenastego metru! Karnego sprokurował... Rymaniak.

• CABRERA NIE WYKORZYSTAŁ RZUT KARNEGO!!!

• Główka Covilo! Broni Trela.

• I Kapustka w miejsce Deleu. Czy Cracovia odzyska prowadzenie?

• Wójcicki za Jendriska.

• W strzałach 14 do 10 na korzyść gości.

• Akcję bramkową zaczął w środku Jovanović. Mimo trzech rywali obok dał radę uruchomić na skrzydle Sylwestrzaka. Potem schemat ten sam, jak przy pierwszym golu, nawet identyczni wykonawcy! Czyli druga asysta Sylwestrzaka i drugi gol Cabrery!

• GOOOOOOOOOOOOL! 2:1 dla KORONY!

• Pawłowski tym razem kopnął obok słupka.

• CETNARSKI! Zepsuł sam na sam z Trelą! Świetna obrona nogami! Akcja zaczęła się od błędu Aankoura. Potem jeszcze dobijał strzał Cetnarskiego Budziński. Niecelnie.

• Uderzenie Pawłowskiego zablokowane. W sektorze gości przynajmniej 100 osób.

• Z trybun mecz ogląda selekcjoner Adam Nawałka.

• Ważna interwencja Treli! Piłka kozłowała w polu karnym Korony. Chciało do niej dopaść dwóch zawodników Cracovii.

• Aankour niedokładnie wrzucał w pole karne. Od bramki wznowił Sandomierski.

• Niecelne uderzenie Dąbrowskiego.

• Od środka zaczęła Cracovia!

• Za moment gra zostanie wznowiona.

• Pierwsza połowa dobiegła końca. Na razie mamy remis 1:1. Niezły mecz! Wracamy za kwadrans

• Dąbrowski mocno z rzutu wolnego. Odległość do bramki była spora. Wydawało się, że piłka leciała w jej światło. Ale nabrała dziwnej rotacji i minęła prawy słupek o trzy-cztery metry.

• Grzelak otrzymał żółtą kartkę.

• Kartka również dla Budzińskiego. Baaaardzo brzydki faul. To mogła być czerwona kartka.

• Jaroszyński faulowany przez Sierpinę. Teraz kartka już jest.

• Cetnarski powinien zobaczyć żółtą kartkę. Nie zobaczył.

• Sierpina po ziemi trzy metry od lewego słupka.

• Interesująco zapowiadało się podanie od Dąbrowskiego do Budzińskiego. Przerwał je w odpowiednim momencie jednak jeden z obrońców Korony.

• W odpowiedzi Aankour z dystansu. Zdecydowanie gorsza próba, jeszcze na dodatek po koźle.

• Dąbrowski! Zdrowy strzał! Trela jedną ręką na refleks przenosi piłkę nad poprzeczką!

• W sektorze gości kilkudziesięciu kibiców Korony.

• Cracovia po paru dobrych minutach ewidentnie spuściła z tonu. To Korona gra teraz lepiej.

• Żółtą kartkę obejrzał Polczak.

• No i proszę, mamy wyrównanie! Sylwestrzak idealnie dośrodkował na głowę Cabrery.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:1!

• Niebezpieczna wrzutka Sierpiny. Wyszedł z niej strzał. Obronił go Sandomierski.

• Rozpędziła się Cracovia. Rakels na prawo do Deleu. Brazylijczyk jednak słabo wrzucił piłkę w pole karne.

• Cabrera! Tym razem nieudanie starał się przelobować Sandomierskiego.

• Jedna po drugiej próba Cabrery. Pierwsza została zablokowana przez obrońcę, druga minęła prawy słupek.

• Potężny strzał Jovanovicia. Nad bramką. Minimalnie, ale jednak nad.

• Znowu Rakels! Broni jego uderzenie Trela.

• Cabrera narzeka na uraz barku. Na razie trudno powiedzieć, czy będzie kontynuować grę.

• Teraz Sierpina faulował Jaroszyńskiego. Nie ma kartki, są za to słowa reprymendy od arbitra.

• Ależ świetnie zaczęła Cracovia! Jaroszyński uciekł na lewym boku, dośrodkował w pole karne, a tam nogę dostawił Rakels! Trzynasty gol Łotysza w sezonie!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! RAKELS!

• Zaczynamy mecz! Od środka Korona. Zawody prowadzi sędzia Tomasz Kwiatkowski

• Mateusz Cetnarski odebrał nagrodę piłkarza miesiąca.

• Drużyny wychodzą na murawę. Zagrają w swoich podstawowych strojach. Na trybunach zasiada parę tysięcy widzów.

• Śniegu w Krakowie jeszcze nie ma, za to jest zimno.

• Dzisiejszy mecz anonsowany jest jako starcie najlepszego ataku (Cracovia) z najlepszą obroną (Korona).

• W tabeli wyżej jest zdecydowanie Cracovia. Zajmuje trzecie miejsce. Korona zaś jest na jedenastym miejscu. W ostatniej kolejce przegrała u siebie z Lechem Poznań 0:1. Cracovia z kolei zremisowała na wyjeździe z Piastem Gliwice 2:2.

• Skoro pozostało trochę czasu, to odsyłamy was do zapowiedzi spotkania. Żeby do niej przejść, wystarczy kliknąć tutaj.

• Za nieco ponad kwadrans wybrzmi pierwszy gwizdek w ostatnim meczu 20. kolejki Ekstraklasy. Znamy już składy obu zespołów. Prezentujemy je obok.