Cracovia 4 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

• Koniec meczu. Cracovia zdobywa kolejne 3 punkty i umacnia się na trzeciej pozycji

• Na koniec jeszcze rzut wolny dla Podbeskidzia. Ale bez większych efektów.

• Cracovia pewna zwycięstwa spokojnie rozgrywa piłkę. Nikomu już nigdzie się nie śpieszy.

• Arbiter doliczył 3 minuty

• [i]Cracovia spokojnie rozegrała piłkę na połowie Podbeskidzia. Spod linii końcowej dośrodkował ją Kapustka. W polu karnym przejął ją Wójcicki i otoczony przez rywali podał Budzińskiemu. Pomocnik Pasów uderzył na bramkę. /i]

• GOL! Marcin Budziński wpisuje się na listę strzelców!

• Teraz w ataku Cracovia. Bramka Zubasa była ostrzeliwana ze wszystkich stron. Szczęscia szukali Marcin Budziński oraz Erik Jendrisek. Zawodnikom Podbeskidzia jakoś udało się wyjść z opresji.

• Podbeskidzie naciska na bramkę Sandomierskiego, lecz jedynym efektem było wywalczenie rzutu rożnego. Stały fragment gry nie przyniósł zagrożenia. Sandomierski od bramki.

• Roszada również w drużynie gospodarzy. Schodzi żegnany owacjami Deniss Rakels, a zmienił go Mateusz Wdowiak.

• Ostatnia zmiana w zespole Podbeskidzia. Kamil Jonkisz za Kohei Kato.

• Podbeskidzie nieco odważniej ruszyło do przodu, ale nawet nie oddało strzału. Piłkarze Cracovii dobrze radzą sobie w defensywie.

• Rzut wolny w wykonaniu Budzińskiego. Piłkę odebrał Polczak, lecz dał się złapać na spalonym.

• cDruga zmiana w Podbeskidziu. Boisko opuścił Robert Demjan. Zmienił go Sebastian Bartlewski

• Budziński dośrodkowywał w pole karne, ale piłka szybko została wybita. Dośrodkowywał także Kapustka, ale również nie zaskoczył obrońców Podbeskidzia.

• Gra bardzo się uspokoiła. Cracovia spokojnie wymienia podania, a Podbeskidzie wygląda jakby straciło nadzieję na korzystny rezultat.

• Szybki kontratak rozpoczął Deniss Rakels. Podał do Wójcickiego. Ten w sytuacji sam na sam bał się uderzyć na bramkę. Zakręcił się więc w polu karnym Podbeskidzia i podał do nadbiegającego Rakelsa. Ten spokojnie umieścił piłkę w siatce.

• GOL! Deniss Rakels!

• Kowalski dośrodkował w pole karne. Piłkę przejął Kato. Sporo zamieszania i uderzał Mójta. Piłka po odbiciu Sandomierskiego poleciała na rzut rożny.

• Sporo miejsca na połowie rywali znalazł sobie Kapustka. Uderzył z dystansu ale jego strzał został zablokowany.

• Na zmianę zdecydował się także Jacek Zieliński. Zdjął z boiska Mateusza Cetnarskiego, a do walki puścił Jakuba Wójcickiego.

• Premierowa zmiana w zespole Podbeskidzia. Do boju ruszył Fabian Hiszpański. Zmienił Adama Pazio.

• Piłka znalazła się na chwilę w polu karnym Cracovii, lecz spokojnie wyprowadził ja stamtąd Bartosz Rymaniak.

• W drugiej częsci gry tempo spotkania nieco spadło, a piłka przebywa głównie w środku boiska. Czy nadchodzące roszady w zespołach zdołają coś zmienić?

• Deleu dośrodkował w pole karne. Piłkę przejęli goście, ale nie zdołali wyjść z kontratakiem. Szybko stracili futbolówkę i w natarciu wciąż Cracovia.

• Cetnarski po długim podaniu, znalazł sie pod polem karnym Podbeskidzia. Wywalczył rzut rożny a chwilę później go wykonał. Piłka po jego kopnięciu poleciała do Rakelsa. Ten uderzył głową. Lekko i niecelnie.

• Cracovia zintensyfikowała ataki. Futbolówka coraz częściej przebywa na połowie Zubasa.

• Lewą stroną przebił się Rakels. Wrzucił piłkę w pole karne, lecz tam na nią czekał już Adam Mójta.

• Po dłuższej chwili nieobecności pod bramką Zubasa, znalazł się tam Kapustka. Podał do Jendriska, ale ten otoczony przez defensorów, nie zdołał nic zrobić.

• Możdżeń z rożnego nie stworzył zagrożenia pod bramką Cracovii. Chwilę później ta sztuka udała się Szczepaniakowi, który z bliska uderzył w światło bramki, lecz nie zaskoczył Sandomierskiego.

• Rakels oszukał Pazio, lecz nie zdołał dośrodkować w pole karne. Ostatecznie Podbeskidzie przejęło piłkę i popędziło na połowę Sandomierskiego. Kontratak gości zakończył się wywalczeniem przez Szczepaniaka rzutu rożnego.

• Deleu uderzył z dystansu. Bardzo niecelnie.

• Możdżeń do Demjana. Ten jednak przegrał starcie z Rymaniakiem, który spokojnie odzyskał piłkę dla swojego zespołu.

• Mójta popisał się szybkim rajdem lewą stroną boiska. Drośrodkował w pole karne, ale piłka została wybita. Znalazł ją Możdżeń, który z dystansu uderzył na bramkę. Niecelnie

• Szczepaniak w starciu z Polczakiem wywalczył rzut rożny. Stały fragment gry wykonywał Adam Mójta. Futbolówka poleciała prosto w ręce Sandomierskiego.

• Piłka po błędzie krakowian, niespodziewanie wpadła pod nogi Możdżenia. Ten zamierzał to wykorzystać i bez chwili namysłu uderzył na bramkę. Pewnie Sandomierski.

• Rakels samotnie ruszył do przodu. Na drodze stanął mu Nowak. Obrońca Podbeskidzia padł na ziemię, ale wygrał starcie z zawodnikiem Cracovii.

• Wracamy do gry. Czy Podbeskidzie zdoła wydrzeć gospodarzom zwycięstwo?

• Koniec pierwszej połowy

• Rakels w starciu z Nowakiem wywalczył rzut wolny. Stały fragment gry jak zwykle wykonywał Cetnarski. Uderzył na bramkę i spokojnie Zubas.

• Arbiter doliczył minutę

• Szybka akcja Cracovii i uderzenie Jendriska. Lekkie i niecelne

• Cracovia znowu krótkimi podaniami konstruuje sobie akcje na polowie rywali. Zdenerwowało to Deję, który w defensywie sfaulował Deleu. Żółta kartka.

• Sporo zamieszania pod bramką Cracovii zrobił Demjan. Ściągnął uwagę defensorów Cracovii i oddał piłkę Mójcie. Ten idealnie dośroskował do Szczepaniaka, który strzelił w światło bramki. Nieudatna interwencja Sandomierskiego i goście mogli cieszyć sie z premierowej bramki.

• GOL! Mateusz Szczepaniak!

• Po akcji Kowalskiego na bramkę Sandomierskiego uderzał Pazio. Pewnie Sandomierski.

• Pazio na aferę posłał piłkę pod bramkę Sandomierskiego, ale nie było tam żadnego z jego kolegów. Spokojnie grę wznowi Cracovia.

• Podbeskidzie nieśmiało próbuje, ale w skutek dobrej gry całej drużyny Cracovii, nie może przebić się dalej niż na środek boiska.

• Cracovia jak zwykle przedarła się prawą stroną boiska. Futbolówka dostała się do Cetnarskiego, który uderzał na bramkę. Zubas wyszedł z interwencją. Piłkę przejął wtedy Jendrisek i spokojnie uderzył do pustej bramki.

• GOL! Szybsza akcja Cracovii zakończona bramką Erika Jendriska.

• Od dłuższej chwili oba zespoły wymieniają się podaniami w środku boiska. Nikt nie zagłębia się zbytnio pod bramki

• Kowalski ładnie przejął piłkę na środku boiska i długim podaniem posłał ją w kierunku Szczepaniaka. Ten jednak nie zdołał jej opanować.

• Pierwsza lepsza sytuacja już za Podbeskidziem. Szybkim rajdem popisał się Możdżeń i podał na jedenasty metr do Szczepaniaka. Ten jednak uderzył źle i piłka spoczęła w rękach Sandomierskiego.

• Do przody dla odmiany ruszyli goście, ale Demjan spokojnie został zatrzymany nim jeszcze zdążył cokolwiek więcej zrobić.

• A w natarciu wciąż Pasy. Po prawej stonie boiska nawet nie dają rywalom dojśc do głosu. Nie potrafią jednak groźniej uderzyć na bramkę Zubasa.

• Adam Pazio ukarany żółtą kartką za faul na Pawle Jaroszyńskim w środku boiska.

• Futbolówka praktycznie nie wychodzi z połowy Podbeskidzia. Cracovia leniwie wymienia podania i stopniowo zbliża się do bramki Zubasa.

• Prawą stroną Pasy konstruują sobie kolejne sytuacje strzeleckie. Po wymianie krótkich podań w pole karne zagrywał Deleu. Płasko i prosto w ręce Zubasa.

• Deleu centrował w pole karne. Przewrotką uderzył Rakels, ale zbyt lekko żeby zaskoczyć Zubasa.

• Mójta ze stałego fragmentu gry. Futbolówkę spokojnie wybił Polczak.

• Po dośrodkowaniu Nowaka, pod bramką Cracovii znalazł się Demjan. W starciu z Polczakiem wywalczył rzut rożny.

• Piłka wróciła w pole karne gości, ale znalazła tam stojącego na spalonym Cetnarskiego. Od bramki rozpocznie Zubas.

• Po interwencji Nowaka, Cetnarski znowu wybijał piłkę z rogu. Z dośrodkowaniem spokojnie poradzili sobie goście.

• Pod bramkę przedostali się piłkarze z Bielska Białej, ale nie zdołali oddać strzału. Futbolówkę przejęli krakowianie i ruszyli do przodu

• Po faulu Rakelsa, Podbeskidzie miało okazje wykonać rzut wolny ze środka boiska. Długie podanie nie zaskoczyło defensorów Cracovii i ci spokojnie wybili piłkę z powrotem na połowię gości.

• Cracovia nie obniża tempa. Wciąż walczą na połowie Podbeskidzia. Sprytnymi podaniami podchodzą pod pole karne Emilijusa Zubasa.

• Szybka akcja gospodarzy prawą stroną boiska. Skrzydłem przemknął Deleu po czym idealnie podał do nadbiegającego Cetnarskiego. Ten dojrzał czającego się w polu karnym Rakelsa i posłał do niego futbolówkę. Napastnik pewnie uderzył na bramkę i dał swojemu zespołowi prowadzenie.

• Strata Cracovii w środku pola i Kato rozpoczął akcję Podbeskidzia. Goście długo utrzymywali się przy piłce, ale w skutek skutecznej gry defensywy Cracovii nie zdołali nawet oddać strzału.,

• Kapustka próbował przebić się lewą stroną, lecz zatrzymał go Pazio. Jego zespół wybiegł z kontratakiem, ale niedokładne podanie Możdżenia sprawiło, że podopieczni Podolińskiego stracili piłkę

• Jakaś kontuzja przytrafiła się najprawdopodobniej Wołąkiewiczowi, który musiał opuścić boisko. Zamiast niego zagra Bartosz Rymaniak.

• Do ofensywnej akcji podłączył się Deleu. Dośrodkował w pole karne, ale piłki nie przejął żaden z jego kolegów.

• Cracovia po kontrataku wywalczyła sobie rzut rożny. Piłka ze stałego fragmentu gry poleciała jednak prosto w kłębiących się pod własną bramką gości

• Odpowiedź Podbeskidzia. Po szybkim kontrataku na bramkę Sandomierskiego uderzył Mateusz Szczepaniak. Prosto w koszyczek golkipera Cracovii.

• Pasy wciąż w natarciu. Drugie dośrodkowanie Kapustki i drugi strzał na bramkę. Tym razem szczęścia szukał Rakels. Piłka jednak wyraźnie minęła się z bramką.

• I od razu pierwsza akcja gospodarzy. Prawą stroną przebili się gospodarze i na bramkę Zubasa uderzał Cetnarski. Emiljus Zubas zaliczył premierową interwencję.

• Początek meczu. Od środka rozpoczęła Cracovia

• Trójka sędziowska przywitała się z kapitanami: Robertem Demjanem oraz Piotrem Polczakiem. Pamiątkowe zdjęcie zrobione, strony wylosowane. Za chwilę rozpoczniemy.

• Za dosłownie moment rozpocznie się bój przy ulicy Kałuży. Arbiter wyprowadził już obie jedenastki na boisko.