• Koniec meczu w Bełchatowie. GKS spada z Ekstraklasy,.

• Pilipczuk świetnie uciekł lewym skrzydłem, wrzucił w pole karne, gdzie Kapo pokonał Zubasa!

• GOOOL! 2-2! KAAAAAAPO! GKS W TYM MOMENCIE ŻEGNA SIĘ Z EKSTRAKLASĄ!

• Doliczono 4 minuty.

• Świetna wrzutka Prokicia w pole karne, a tam Baranowski głową strzela bramkę! Ależ emocje - GKS na chwilę obecną dalej walczy o utrzymanie!

• GOOOOOOOOOOOOOL! 2-1!!!!!!!!!!!!!!!!!! BARANOOOOWSKI!!!!!!!

• Cebula w miejsce Kiełba.

• Malarczyk odbiera piłkę Prokiciowi.

• Pilipczuk do Kapo, ale ten nie opanował piłki i znowu kontra Bełchatowa.

• Ależ teraz zagotował się trener GKS-u, który jest wściekły na zepsutą kontrę swojego zespołu.

• Olszar za Witasika.

• Golański z rzutu wolnego obok słupka! Było groźnie!

• Prokicia fauluje Golański.

• Komolov wchodzi także za Wacławczyka.

• Porcellis w miejsce Trytki.

• 10 minut nadziei gospodarzy, którym remis nic nie daję i sprawia, że bełchatowianie spadną o ligę niżej.

• Golański z rożnego na głowę Kapo, który baaardzo przestrzelił.

• Bardzo dobrze prezentują się dziś kibice gości, którzy bardzo głośno dopingują swój zespół.

• Pilipczuk w miejsce Carlosa.

• Kolejna kartka. Tym razem dla Jovanovicia.

• Carlos do Trytki, ten wpadł w pole karne, ale zbyt mocno sobie wypuścił piłkę i Zubas go wyprzedził.

• Było groźnie! Bramkarz Korony uprzedził Baranowskiego i pozwolił uniknąć straty gola!

• Trytko na spalonym.

• Rezerwowy Małkowski ogląda żółty kartonik.....

• Prokić zasłużył na brawa, za to jak powalczył o piłkę, i milimetrów zabrakło, aby udało mu się wrzucić sprzed linii końcowej.

• Witasik do Maka, ale ten nieczysto trafił w piłkę.

• Prokić w miejsce Wrońskiego.

• Kartka dla Wrońskiego za faul na Carlosie.

• Carlos pada w polu karnym GKS-u! Powinien być rzut karny, ale arbiter nie wskazuje na wapno! Spora kontrowersja!

• Dużo walki w dzisiejszym meczu. Bełchatowianie mają jeszcze tylko lub aż 30 minut na strzelenie zwycięskiego gola.

• Mak świetnie minął Klemenza, wrzucił w pole karne, ale fatalnie.

• Odważna próba Maka, który uderzył mocno i niewiele się pomylił.

• Carlos przegrał pojedynek z Witasikiem - od autu goście.

• GKS pójdzie za ciosem? Korona lekko zaskoczona i cofnięta.

• Podanie do Mójty, ten uderzył, ale jego uderzenie zostało zablokowane, ale w taki sposób, że jakimś cudem piłka wpadła na głowę Wacławczyka, który pokonał bezradnego bramkarza gości!

• GOOOOL! GKS WRACA DO GRY!!!!!!

• Wrzutka w pole karne Korony z rzutu wolnego - Trytko wyjaśnia.

• Piłkarze wrócili już na murawę. Od środka zaczyna GKS.

• Koniec pierwszej połowy. GKS w fatalnej sytuacji, zostało im 45 minut na strzelenie dwóch goli. Będzie to bardzo trudne, ale nie mają oni nic do stracenia. Wracamy za 15 minut.

• Poźniak ukarany żółtym kartonikiem.

• Uderzenie Maka bardzo niecelne.

• Carlos odebrał piłkę Witasikowi, a później na jego rzecz ją stracił.

• Niezła próba Pożniaka, ale Cerniauskas na posterunku!

• Kolejna dobra akcja Kiełba - jego wrzutkę łapie Zubas.

• Piech na spalonym.

• Tym razem leży Trytko, który ma pretensję, że arbiter nie odgwizdał faulu.

• Jovanović zwija się z bólu na murawie. Mamy przerwę.

• W zespole gospodarzy widać coraz więcej nerwowości - każdy dobrze wie, że GKS musi teraz strzelić dwa gole co nie będzie łatwe.

• Mak świetnie dorzucił do Wacławczyka, a ten niepilnowany fatalnie zmarnował tę szansę.

• Złe zachowanie Flisa wykorzystał Kiełb, który przejął piłkę, wpadł w pole karne i z ostrego kąta potężnie uderzył po krótki słupku - piłka wpadła idealnie do siatki! GKS w tarapatach.

• GOOOL! CO ZA BRAMKA! 0-1!

• Klemenz blokuje jedno z groźnych strzałów gości.

• Do strzału...kolanem doszedł Carlos, minimalnie się pomylił.

• Mocna centra Golańskiego, do strzału głową doszedł Malarczyk, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Kiełb faulowany na środku boiska.

• Bełchatowianie póki co dominują - Korona stara się kontrować, ale bez skutku.

• Wroński starał się zagrać do Wacławczyka, ale kompletnie to zagranie nie wyszło.

• Wroński zgrał piłkę do Piecha, ten huknął, ale bramkarz Korony sparował na róg!

• Popędził Carlos, zagrał na lewą stronę do Kapo, ten chciał wstrzelić futbolówkę w pole karne, ale został zablokowany.

• Kolejny korner dla GKS-u. Wacławczyk w pole karne, ale nikt nie doszedł do strzału.

• Mak świetnie oszukał Klemenza, wrzucał w pole karne, ale Golański wybił piłkę głową.

• Pierwsza dobra akcja dla gospodarzy. Piech zgrał piłkę do Wrońskiego, ten popędził do linii końcowej i wywalczył korner.

• Początek meczu. Od środka Korona.

• Sektor gości dzisiaj zapełniony przez kibiców Korony.

• Piłkarze już na środku boiska. Za chwilę zaczynamy.

• Ławka rezerwowych Korony: Małecki – Sylwestrzak, Pyłypczuk, Cebula, Kiercz, Sierpina, Porcellis.

• Ławka rezerwowych GKS-u: Trela, Michalski, Komołow, Bartosiak, Małkowski, Prokić, Olszar.

• Gospodarze grają dzisiaj z nożem na gardle i każdy wynik poza ich wygraną sprawi, że pierwszoligowe bramy się bardzo szeroko dla podopiecznych Kieresia otworzą. Czeka bełchatowian na pewno bardzo trudne spotkanie, gdyż kielczanie mogą sobie dzisiaj zapewnić utrzymanie i do Bełchatowa na pewno nie jadą tylko na przejażdżkę.

• 'Być albo nie być, oto jest pytanie' - takim cytatem zapraszam Państwa na relację live z bardzo ciekawego spotkania w kontekście walki o utrzymanie.

• ZAPOWIEDŹ MECZU GKS BEŁCHATÓW - KORONA KIELCE

Komplet punktów pozostał wczoraj w Bełchatowie

Dla GKS-u Bełchatów wtorkowy mecz będzie walką o życie. Jeśli "Brunatni", którzy w tej chwili są na ostatnim miejscu w tabeli i tracą trzy punkty do przedostatniego Zawiszy, nie zdobędą kompletu punktów, będą mogli żegnać się z Ekstraklasą.

Pojedynek z Koroną nie będzie łatwy dla bełchatowian, bowiem zespół z Kielc także nie może być pewny utrzymania. "Scyzory" mają na koncie 24 punkty i są na czwartym miejscu, ale taki sam dorobek ma też Podbeskidzie i Górnik Łęczna.

- Mecz jest bardzo ważny, bo przy naszym zwycięstwie nie będziemy musieli czekać do ostatniej kolejki na rozstrzygnięcia w tej lidze. Przynajmniej tak mi się wydaje - mówi przed meczem z GKS-em Bełchatów trener Ryszard Tarasiewicz.