GKS Bełchatów

1

Lechia Gdańsk

1

• Koniec meczu. W Bełchatowie podział punktów. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Krzysztof Orski. Zapraszamy na kolejne relacje Live w Ekstraklasa.net!

• Zakrwawiony nos Brożka.

• W ataku Bełchatowianie, ale brak jest groźnych sytuacji.

• Sędzia przedłużył spotkanie o 3 minuty

• I za Madeja Bartosiak.

• Podwójna zmiana w GKS-ie. Za Buzałe Wroński

• Faulowany Deleu

• Szmatiuk w ostatniej chwili przeciął podanie Łazaja do Dudy!

• Zółtą kartką ukarany Oualembo.

• Ręką pomagał sobie Deleu

• Ostatnia zmiana w Lechii. Za Wiśniewskiego wchodzi Duda

• Ależ bomba Wróbla!!!! Po rzucie wolnym obrońcy wybili piłkę przed pole karne, tam dopadł do niej Wróbej i huknął z 16 metrów tuż nad bramką!!

• Zółtą kartką ukarany Pietrowski.

• Druga zmiana w Lechii. Za Machaja na boisku melduje się Oualembo.

• Wybili jednak piłkę obrońcy z Gdańska.

• Rzut wolny dla GKS-u z 25 metrów od bramki Buchalika

• Wróbel fenomenalnie podał do Buzały, który w końcu nie był na spalonym, ale Buchalik wypchnął napastnika do boku i strzał przeszedł obok bramki Lechii!!!

• Dośrodkowanie Sawali wylądowało prosto w "koszyczku" Buchalika

• Strzał Machaja przeleciał niewiele ponad poprzeczką bramki Stachowiaka.

• W grze obu zespołów jest dużo niedokładności.

• Zmiana u gospodarzy. Za Bożoka wchodzi Simić

• Po niezłym początku drugiej połowy teraz ewidentnie spadło tempo gry. Obie drużyny czekają na ruch rywala.

• Po dośrodkowaniu Wróbla główkował Sawala, ale tuż nad poprzeczką!

• Żółtka kartka dla Wróbla za rozpoczęcie gry przed gwizdkiem.

• Oskrzydlająca akcja Madeja, będzie rzut rożny.

• Bożok ukarany za ostry faul na Ricardinho.

• Lechia w natarciu. Piłkarze trenera Kaczmarka są ewidentnie uskrzydleni zdobytą bramką i dążą do strzelenia kolejnej!

• Kolejna próba Ricardinho zza pola karnego, ale niecelnie.

• GOOOOL! Pewnie wykorzystał rzut karny sam poszkodowany! Mam już remis w Bełchatowie!

• RZUT KARNY dla Lechii!!!! Fatalny błąd Wilusza a chwile później faul!

• Pierwsza zmiana Lechii. Za Rasiaka wchodzi Łazaj

• Bełchatowianie oddali trochę pola zawodnikom Lechii i czekają na wyprowadzanie kontr.

• "I jeszcze jeden i jeszcze raz" Buzała na spalonym.

• Tradycyjnie spalony Buzały

• Na boisku leży Machaj.

• Tuż po przerwie mamy już duże emocje! Teraz Lechia będzie musiała ruszyć do przodu aby nie przegrać na boisku "czerwonej latarni" rozgrywek.

• GOOOOL!!!!!! Łukasz Madej wykończył akcję Wacławczyka! W Bełchatowie 1-0!!

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy spotkania w Bełchatowie. Do przerwy remis 0-0 z lekkim wskazaniem na GKS Bełchatów. To gospodarze stworzyli sobie lepsze okazje do strzelenia gola. Na stadion GKS-u wracamy już za 15 minut!

• Do pierwszej połowy sędzia dolicza 1 minutę.

• Tym razem na spalonym Wiśniewski.

• Wacławczyk z dystansu!! Dobry strzał, ale poradził sobie Buchalik.

• Hattrick Buzały. Już trzeci raz na spalonym.

• Kolejna próba Raula zza pola karnego, ale ponownie wysoko nad bramką.

• Po rzucie wolnym nie było większego zagrożenia. Lechia w tej połowie jest bezbarwna.

• Żółta kartka dla Barana! Będzie rzut wolny z boku pola karnego!

• Wróbel z 16 metrów!! Broni Buchalik!

• Buzała otrzymał piłkę w polu karnym, ale został w ostatniej chwili zablokowany!! To mogła być bramka!!

• Machaj fatalnie wykonał ten stały fragment gry. Piłkę wybił pierwszy obrońca z Bełchatowa.

• Faulowany Brożek, będzie rzut wolny i być może niezła okazja na zdobycie gola.

• Ricardinho wpadł w pole karne, ale jego strzał został w ostatniej chwili zablokowany!

• Deleu dobrze zablokował Buzałę i unicestwił akcję gospodarzy.

• Kolejny raz na spalonym Buzała

• GKS w natarciu, jednak gospodarzom brakuje dokładności.

• Z dystansu próbował Raul, ale jego strzał był bardzo niecelny.

• NIe milkną śpiewy kibiców Brunatnych. Dziś jest wyjątkowo dobra atmosfera na stadionie.

• Na spalonym Buzała

• Ricardinho pada w polu karnym, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

• Machaj z rzutu wolnego z 30 metrów!! Z najwyższym trudem obronił Stachowiak!

• Jak na razie widowisko nie porywa atrakcyjnością. Lechia bez Razacka ma ewidentne problemy ze skonstruowaniem akcji ofensywnej. Lepsze okazję do zdobycia gola miał zespół GKS-u.

• Przed szansą Sawala! Otrzymał piłkę od Wróbla na 16 metrze, ale jego uderzenie powędrowało nad poprzeczką!

• Oba zespoły próbują rozgrywać piłkę w środku pola. Gra staje się przez to powoli nudna.

• Rasiak doszedł do górnej piłki i oddał strzał głową. Był on jednak bardzo słaby i Stachowiak nie miał najmniejszych problemów ze złapaniem piłki.

• Sytuację Wacławczykowi wypracował Raul, jednak młodemu zawodnikowi Brunatnych zabrakło pod bramką przeciwnika zimnej krwi.

• Wacławczyk z 8 metrów strzela ponad poprzeczką!!

• Nieporozumienie między zawodnikami Lechii i piłka spokojnie ląduje w rękach Stachowiaka

• Zawodnicy GKS-u grają agresywnie, są niesamowicie zmobilizowani do walki!

• Baran wybija piłką spod nóg Machaja.

• Odezwał się głośny doping kibiców Lechii, którzy przyjechali za swoją drużyną do Bełchatowa.

• Pierwsza akcja Bełchatowian, piłke wybili jednak obrońcy.

• Zaczynamy! Pierwsza piłka dla Bełchatowa!

• Piłkarze wychodzą na boisko. Za chwilę zaczynamy pierwszy sobotni mecz 13 kolejki Ekstraklasy!

• Poprzednie spotkanie obu tych drużyn zakończyło się zwycięstwem Lechii Gdańsk 3-1. Bramki zdobywali dla Lechii - Traore, Madera i Grzelczak a dla GKS-u - Żewłakow.

• Do rozpoczęcia spotkania pozostało 10 minut. Pewne jest jedno - w dzisiejszym spotkaniu aura nie będzie przeszkadzała piłkarzom jak miało to miejsce w debiucie Michała Probierza na ławce trenerskiej Bełchatowa.

• Kibice w Bełchatowie ciągle jeszcze wierzą w powstanie swojej drużyny i marsz w górę tabeli. Już za około 2 godziny zobaczymy czy stanie się to od dzisiejszego meczu.

• Niewątpliwym atutem drużyny z Bełchatowa jest osoba trenera Michała Probierza. Jest on jedynym w tym sezonie trenerem, który potrafił zatrzymać Lechię Gdańsk na wyjeździe. Trenując jeszcze Wisłę Kraków Probierz pokonał na stadionie w Krakowie Lechię 1-0.

• W składzie Lechii brakuje gwiazdy tego zespołu - Abdou Razacka Traore. Czarnoskóry napastnik nabawił się kontuzji kręgosłupa podczas spotkania z Widzewem Łódź. Z pewnością ten fakt uspokaja nieco trenera Michała Probierza, ponieważ Razack jest zdecydowanie najlepszą "armatą" gdańskiej Lechii.

• W ramce po lewej stronie widoczne są już składy obu zespołów. Podaje teraz nazwiska piłkarzy, którzy zasiądą w dzisiejszym meczu na ławkach rezerwowych. GKS: Bartosiak, Basta, Piekarski, Podleśny, Simić, Witasik, Wroński. Lechia: Duda, Janicki, Mayoral, Sobczak, Zyska, Łazaj, Oualembo.

• Witamy serdecznie na relacji live z meczu 13 kolejki Ekstraklasy! W Bełchatowie miejscowy GKS podejmie zespół Lechii Gdańsk. Czy gospodarze uświetnią zwycięstwem jubileusz 35-lecia klubu? Na to pytanie poznamy odpowiedź już niebawem!