GKS Tychy

0

Olimpia Grudziądz

1

• KONIEC! Olimpia Grudziądz wygrywa na wyjeździe z GKS-em Tychy w nieudanym debiucie tymczasowego trenera Tomasza Wolaka. Gospodarze mieli szanse na zwycięstwo, ale dwukrotnie nie wykorzystali rzutu karnego.

• Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Damian Szczęsny ukarany żółtą kartką.

• Robert Szczot wraca do gry, obyło się bez poważnego urazu.

• Robert Szczot ucierpiał w starciu z rywalem.

• Zmiana w Olimpii, za Kaczmarka wejdzie Suchocki.

• To będą bardzo nerwowe minuty dla piłkarzy Olimpii, którzy grając w dziesiątkę będą musieli bronić wyniku.

• Ależ nerwy w końcówce tego spotkania, Dariusz Kubicki zostaje odesłany na trybuny.

• MIlan Andelkovic ukarany czerwoną kartką.

• Zmiana w Olimpii, Cieśliński wejdzie za Aleksandra.

• Damian Szczęsny przyjmuje futbolówkę w polu karnym Olimpii, ale kieruje ją nad poprzeczkę.

• Ależ pech tyszan! Po raz drugi nie wykorzystują rzutu karnego! Tym razem z jedenastego metra uderzał Wojciech Trochim, ale obronił Sapela!

• Andelković fauluje Mączyńskiego, kolejny rzut karny dla gospodarzy!

• Milan Andelkovic ukarany żółtą kartką.

• Ależ szansa tyszan! Mączyński wpadł w pole karne, zagrał piłkę prosto w kierunku Trochima, który nie wiedząc czemu nie przejął futbolówki.

• Świetna okazja Rogalskiego, który w dogodnej sytuacji trafia nad poprzeczką bramki Misztala.

• Maciej Kowalczyk nie wykorzystuje okazji i z jedenastu metrów przenosi piłkę nad poprzeczką!

• Rzut karny dla GKS-u Tychy za zagranie ręką w polu karnym!

• Kaczmarek zgrał futbolówkę na prawe skrzydło w kierunku Rogalskiego, ten oddał ją Szczotowi, który huknął z dystansu nad bramką Misztala.

• Kolejna zmiana w GKS-ie Tychy, za Dymowskiego wejdzie Rutkowski.

• Zmiana w GKS-ie, Trochim wejdzie za Grzybka.

• Bielawski ładnym, czystym wślizgiem zablokował pędzącego Mączyńskiego.

• Mocny strzał Kowalczyka sprzed pola karnego zostaje zablokowany przez defensorów Olimpii.

• Po faulu na Kaczmarku z rzutu wolnego uderzał Popović, piłkę po tym strzale piąstkuje jednak Misztal.

• Mateusz Grzybek po chwili przerwy na szczęście wraca do gry.

• Mateusz Grzybek leży na boisku, potrzebna interwencja sztabu medycznego.

• Mateusz Bukowiec ukarany żółtą kartką.

• Dośrodkowanie Wodeckiego z rzutu wolnego pozostawiało wiele do życzenia. Futbolówka opuściła plac gry.

• Maciej Rogalski ukarany żółtą kartką.

• Damian Szczęsny wpadł w pole karne, ale zgubił piłkę i nie miał jak skonstruować dobrej akcji.

• Korner dla Olimpii, piłkę pewnie wyłapuje Piotr Misztal.

• Marcin Radzewicz opuści plac gry, zastąpi go Marcin Wodecki.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Olimpia prowadzi z GKS-em Tychy 1:0.

• Arkadiusz Aleksander ukarany żółtą kartką.

• Sędzia doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

• Rzut rożny dla Olimpii, dośrodkowuje Kaczmarek, ale obrońcy GKS-u wybijają piłkę.

• Mateusz Bukowiec po chwili przerwy wraca do gry.

• Mateusz Bukowiec ucierpiał w starciu w rywalem, potrzebna interwencja sztabu medycznego.

• Denis Popovič strzelał zza pola karnego, broni Misztal.

• Arkadiusz Aleksander został złapany na spalonym.

• Dośrodkowanie Radzewicza, do piłki dopada Bukowiec, ale strzela nad poprzeczką.

• Kowalczyk wyszedł na pozycję sam na sam z Sapelą, sędzia jednak dopiero w tym momencie odgwizdał faul Grzybka.

• Dymowski wrzuca w pole karne Olimpii, Andelković, w ostatniej chwili głową wybija piłkę.

• Maciej Kowalczyk faulowany przed własną bramką, rzut wolny dla gospodarzy.

• Świetna akcja Olimpii, Aleksander pędził lewą flanką, zagrał do Kaczmarka, którego strzał koniec końców w ostatniej chwili zablokowali obrońcy z Tych.

• Niecelny strzał Macieja Rogalskiego.

• GKS Tychy napiera na bramkę rywali, jak na razie jednak żaden z graczy tyskiej drużyny nie potrafi pokonać Sapeli.

• Mocno niecelny strzał z dystansu Jarocha.

• Damian Szczęsny w polu karnym czekał na dośrodkowanie Grzybka, świetnie dysponowany w tym meczu Sapela po raz olejny już uprzedził rywali.

• Potężny strzał z dystansu Mateusza Bukowca, futbolówka po jego uderzeniu wędruje nad bramką Olimpii.

• Marcin Radzewicz ukarany żółtą kartką.

• Grzybek ponownie zagrywał piłkę z rzutu rożnego, ale po raz kolejny Sapela uprzedził rywali i pewnie ją wyłapał.

• Ładna akcja prawym skrzydłem Damiana Szczęsnego, który w kluczowym momencie zbyt mocno zagrał w pole karne, w efekcie piłka opuściła plac gry.

• Robert Dymowski ukarany żółtą kartką.

• Wrzutka Radzewicza w pole karne Olimpii, piłkę wybijają jednak obrońcy.

• Mateusz Grzybek dośrodkowywał bezpośrednio z rzutu rożnego, futbolówkę przytomnie chwycił Sapela.

• Groźnie wyglądający strzał Radzewicza pewnie broni Sapela.

• Adam Banasiak ukarany żółtą kartką.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka trafiła prosto pod nogi Aleksandra, który z bliska pokonał golkipera GKS-u Tychy.

• Goooooool! Arkadiusz Aleksander!!!!

• Sędzia dyktuje rzut wolny dla Olimpii, jeden z graczy tej drużyny dośrodkowuje w pole karne, ale piłka ostatecznie zostaje wybita na rzut wolny.

• Pierwszy rzut rożny dla ekipy gości, Piotr Misztal był jednak w tej sytuacji bezrobotny.

• Faul Mateusza Bukowca w środkowej strefie boiska.

• Strzał Roberta Szczota, piłka wędruje jednak tuż obok bramki Piotra Misztala.

• Damian Szczęsny mocno uderza zza pola karnego, piłka nie zagroziła jednak bramce Olimpii.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi Olimpii Grudziądz: Wróbel, Bielawski, Suchocki, Trzepacz, Cieśliński, Śmietanko.

• Rezerwowi GKS-u Tychy: Igaz, Trochim, Ruskovsky, Rutkowski, Nitkiewicz, Biskup, Wodecki.

• Warto zaznaczyć, że w tygodniu z GKS-em Tychy pożegnał się Przemysław Cecherz. Tymczasowo jego obowiązki przejął trener rezerw, Tomasz Wolak.

• Na drugim biegunie jest GKS Tychy. Tyszanie zajmują przedostatnią lokatę w tabeli z dorobkiem zaledwie dwunastu punktów. W lidze wygrali zaledwie dwa mecze.

• Nie ulega wątpliwości akt, że faworytem tego spotkania jest drużyna Olimpii, która na ten moment plasuje się na czwartej pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem dwudziestu sześciu punktów. Piłkarze z Grudziądza tracą pięć "oczek" do liderującego Zagłębia Lubin.

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: GKS Tychy - Olimpia LIVE! Tyszanie, już bez Cecherza, chcą ograć Olimpię.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu 15. kolejki 1. ligi. Dziś na stadionie w Jaworznie GKS Tychy zagra z Olimpią Grudziądz.