• Mraz powalczył z Falvio, robił wszystko, aby nie stracić piłki i uniknąć kontry. Udało się, bo Portugalczyk sfaulował obrońcę Górnika

• Grajciar - za faul na Mrazie

• Cernych oddał dziś 6 strzałów, gdyby był bardziej precyzyjny, to mógłby już dziś ustrzelić hat-tricka

• Cernych strzelił mocno, ale obok bramki! Było groźnie, ale znowu Litwin spudłował

• Cernych strzelał z pięciu metrów, ale znowu nie ma gola! Ponownie świetna interwencja Wrąbla!

• Śląsk ma przewagę, gra więcej na połowie Górnika, ale to gospodarze mogli, a nawet powinni prowadzić 2:0

• Nie ma gola znowu! Znowu Cernych zmarnował okazję! Dostał długą piłkę, pośliznął się Celeban, ograł jeszcze Pawelca i zamiast porządnie strzelić, to Litwin chciał zdobyć bramkę podcinka i Celeban zdołała jeszcze wybić futbolówkę

• Dankowski z lewej strony oddał niesygnalizowany strzał z pierwszej piłki, ale futbolówka przeleciała w bezpiecznej odległości od bramki Górnika

• Zablokowane uderzenie Celebana z pola karnego i rzut rożny dla Śląska, po którym piłkę złapał Prusak

• Rzut wolny dla gości z lewej strony. Dośrodkowywał Grajciar, ale dobrze interweniowali gospodarze

• Złe zagranie Zielińskiego do nikogo, żaden z jego partnerów nawet nie ruszył do piłki

• Nie ma gola!!! Ależ mieli okazję gospodarze! Nowak bardzo dobrze dograł do Cernycha, ale jego uderzenie obronił Wrąbel. Chciał dobijać jeszcze Bożok, ale uprzedził go Zieliński i wybił piłkę

• Górnik Łęczna - rezerwowi: Silivio Rodić – Paweł Sasin, Filipp Rudik, Shpetim Hasani, Filip Burkhardt, Wołodymyr Tanczyk, Josu Currais Prieto

• Oba zespoły mają różne cele. Wrocławianie potrzebują punktów, bo są w grupie pościgowej za Legią Warszawa. Górnik Łęczna natomiast musi punktować, bo chce się załapać do czołowej ósemki, a póki co jest w dolnej połowie tabeli

• Zapraszamy na drugi mecz 25. kolejki T-Mobile Ekstraklasy! Górnik Łęczna zagra u siebie ze Śląskiem Wrocław

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA GÓRNIK ŁĘCZNA - ŚLĄSK WROCŁAW

WKS Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 2:1

W drugim piątkowym meczu 25. kolejki T-Mobile Ekstraklasy beniaminek z Łęcznej zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. Podopieczni Tadeusza Pawłowskiego mogą czuć spory niedosyt spowodowany ich ostatnimi meczami. Jeszcze jakiś czas temu wrocławianie byli wiceliderami rozgrywek, a na ten moment plasują się dopiero na czwartym miejscu (wyżej notuje się Jagiellonia i Lech Poznań). Po porażce z Legią przed dwoma tygodniami, piłkarze z Wrocławia rozczarowali swoich kibiców i zremisowali na wyjeździe z przeciętnie spisującą się Koroną Kielce 2:2.

Dla łęcznian każdy ligowy punkt jest jak na wagę złota, bowiem drużyna Jurija Szatałowa walczy o awans do pierwszej, mistrzowskiej części tabeli. Obecnie gospodarze spotkania tracą do ósmej Lechii tylko punkt, a jeśli chcą myśleć o walce o czołowe lokaty, nie mogą pozwolić sobie na porażkę ze Śląskiem.