Górnik Łęczna 1 - 2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

• Dziękujemy za śledzenie relacji tekstowej i zapraszamy na kolejne spotkania! Miłego wieczoru!

• Zwycięstwo Termaliki z Legią Warszawa nie było przypadkowe! Tym razem podopieczni Piotra Mandrysza pokonali na wyjeździe Górnika Łęczna. "Słonie" w końcówce spotkania uratował Krzysztof Pilarz, który ogółem rozegrał bardzo dobre spotkane.

• Ostatni gwizdek arbitra Raczkowskiego! Termalica Bruk-Bet Nieciecza wygrała z Górnikiem Łęczna 2:1!

• Żółtą kartką ukarany został również Grzegorz Bonin.

• Małe zamieszanie, żółtą kartką ukarany Dalibor Pleva.

• Ależ było gorąco, tu powinien paść gol na 2:2, ale fantastyczną interwencją popisał się Krzysztof Pilarz. Bliski szczęścia był Jakub Świerczok!

• Dośrodkowanie w pole karne, Bartosz Śpiączka z kilku metrów wpakował piłkę do bramki gości!

• GOOOOOL! Kontaktowa bramka dla Górnika! Autorem gola Bartosz Śpiączka!

• Po chwili łęcznianie wywalczyli rzut rożny, jednak ten stały fragment gry nie zakończył się zagrożeniem pod bramką Pilarza.

• Kontra Termaliki, strzał Biskupa broni Dziugas Bartkus!

• Ostatnia zmiana w dzisiejszym spotkaniu. Z boiska schodzi Wojciech Kędziora, a na plac gry wchodzi Michał Markowski.

• Akcja gości, na strzał zdecydował sie Martin Juhar, piłka przeleciała tuż nad bramką Górnika.

• Ostatnia zmiana w ekipie Szatałowa. Paweł Sasin zmienia Łukasza Mierzejewskiego.

• Żółta kartka dla Jakuba Świerczoka. Napastnik Górnika nie zagra w następnym ligowym meczu (z Jagiellonią).

• Wrzutka Łukasza Tymińskiego, jednak piłka została wybita przez Putiwcewa.

• Przerwana akcja Grzegorza Bonina, kolejny korner dla Górnika.

• Rzut rożny dla Górnika. Dośrodkowanie Marquitosa, dobra interwencja Sołdeckiego w defensywie.

• Marquitos dograł piłkę do Świerczoka na wolne pole, ale napastnik Górnika został złapany na spalonym.

• Grzegorz Bonin zdecydował się na mocne wstrzelenie piłki w pole karne gości, ale futbolówkę pewnie wyłapał Krzysztof Pilarz.

• Żółta kartka dla Wojciecha Kędziory za faul na Marquitosie.

• Druga zmiana w zespole Piotra Mandrysza. Patryk Fryc zmienia Dariusza Jareckiego.

• Rzut rożny dla gospodarzy, ale ostatecznie defensorzy Termaliki oddalili zagrożenie.

• Wyrzut z autu Ziajki, Wojciech Kędziora przyjął piłkę, wymanewrował Bożicia i huknął z ostrego kąta. Bartkus nie zdążył zainterweniować, wydaje się, że to błąd bramkarza Górnika!

• GOOOOOOOL! Wojciech Kędziora strzela gola na 2:0!

• Termalica wywalczyła rzut z autu na wysokości pola karnego gospodarzy.

• Bardzo niecelny strzał z dystansu Patrika Misaka.

• Jakub Biskup faulowany przez Radosława Pruchnika. Rzut wolny dla Termaliki.

• Boisko opuścił również Przemysław Pitry, w jego miejsce wszedł Bartosz Śpiączka.

• Dwie zmiany w zespole Górnika. Jan Bednarek zastępuje Łukasza Bogusławskiego.

• Zmiana w zespole gości. Z boiska zszedł Dawid Plizga, na placu gry zameldował się już Jakub Biskup.

• Gwizdek arbitra, rozpoczynamy drugą połowę!

• Za kilka minut rozpocznie się druga część gry, liczymy na sporą dawkę emocji!

• Wydawało się, że bliżej zdobycia bramki na 1:0 są gospodarze, jednak to goście strzelili gola do szatni i mogą cieszyć się z prowadzenia. Zapewne po zmianie stron do śmielszych ataków ruszy Górnik, który będzie jednak musiał uważać na kontrataki Termaliki. Podopieczni Piotra Mandrysza pokazali w meczu z Legią, że grę z kontry mają opanowaną niemalże do perfekcji.

• Gwizdek arbitra, koniec pierwszej części spotkania! Termalica prowadzi do przerwy z Górnikiem Łęczna 1:0!

• Spore zamieszanie w polu karnym gospodarzy zakończona bramką dla Termaliki. Dośrodkowanie z prawej strony, Jarecki zgrywał piłkę głową, a z najbliższej odległości Sołdecki wpakował piłkę do bramki gospodarzy. "Słoniki" na prowadzeniu!

• GOOOOOOOOOOL! Bramka dla Termaliki, Dawid Sołdecki trafia do siatki! To 3. gol w sezonie Sołdeckiego!

• Sebastian Ziajka sfaulowany przez Marquitosa. Ziajka domagał się żółtej kartki dla piłkarza Górnika, jednak Paweł Raczkowski był innego zdania.

• Niezłe dośrodkowanie Marquitosa, jednak żaden z piłkarzy Górnika nie przeciął lotu piłki i Krzysztof Pilarz mógł spokojnie interweniować.

• Damian Jakubik sfaulowany przez Kędziorę, kolejny stały fragment gry dla Górnika.

• Dośrodkowanie w pole karne, zgranie piłki i bliski pokonania Pilarza był Tomislav Bożić, jednak bramkarz gości sparował piłkę na kolejny rzut rożny. Było groźnie!

• Rzut rożny dla gospodarzy po akcji Łukasza Mierzejewskiego. Do piłki podbiega już Marquitos.

• Kolejny fragment spokojniejszej gry, przy piłce jednak częściej utrzymują się podopieczni Jurija Szatałowa.

• Jakub Świerczok bliski zdobycia bramki! Napastnik Górnika ominął Krzysztofa Pilarza, przewracając się oddał strzał, ale Putiwcew znalazł się na linii pola bramkowego i wybił futbolówkę!

• Dośrodkowanie Tymińskiego w pole karne gości, Grzegorz Bonin ładnie przyjął piłkę, ale oddał bardzo niecelny strzał.

• Dośrodkowanie Marquitosa, dobra interwencja Sołdeckiego, po chwili faulowany Dawid Plizga i przy piłce znów utrzymywać się będą zawodnicy w pomarańczowych strojach.

• Kolejny faul na Jakubie Świerczoku. Tym razem faulował Dawid Sołdecki.

• Rzut wolny dla Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Dośrodkowanie Dawida Plizgi, piłka trafiła do Martina Juhara, ale piłkę po jego strzale wybronił golkiper Górnika.

• Nieco siadło nam tempo spotkania. Obie drużyny próbują powoli rozgrywać swoje akcje.

• Termalica spokojnie rozgrywa futbolówkę na swojej połowie.

• Zbyt mocne dośrodkowanie Marquitosa, od bramki rozpocznie Krzysztof Pilarz.

• Kontra gospodarzy, ponownie faulowany Jakub Świerczok i łęcznianie będą wykonywać rzut wolny.

• Rzut rożny dla Termaliki, jednak przyjezdni źle rozegrali ten stały fragment gry.

• Było bardzo gorąco pod bramką Pilarza! Dośrodkowanie Marquitosa z rzutu rożnego, głową strzelał Radosław Pruchnik, a blisko przecięcia lotu piłki był jeszcze Bogusławski. Gocie jednak poradzili sobie z zagrożeniem i skutecznie wybili piłkę.

• Kolejna akcja gospodarzy. Sebastian Ziajka wybił piłkę na rzut rożny.

• Tym razem faulowany Jakub Świerczok. Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłka spadła pod nogi Pruchnika, jednak strzał 29-latka okazał się bardzo niecelny.

• Zbyt lekkie dośrodkowanie w pole karne i po chwili piłkę wybili obrońcy Termaliki.

• Faulowany Przemysław Pitry. Rzut wolny dla gospodarzy.

• Pierwszy strzał w tym spotkaniu! Grzegorz Bonin dograł w pole karne do Jakuba Świerczoka, napastnik Górnika jednak oddał zbyt lekki strzał i piłkę bez problemu wyłapał Krzysztof Pilarz.

• W pierwszych minutach spotkania dłużej przy piłce utrzymują się zawodnicy z Niecieczy.

• Pierwszy gwizdek sędziego Raczkowskiego! Przy piłce podopieczni Piotra Mandrysza!

• Górnik Łęczna zagra dziś w zielono-czarnych strojach, natomiast piłkarze Termaliki wystąpią w pomarańczowych kompletach.

• Piłkarze obu drużyn wychodzą już na plac gry. Murawa w Łęcznej wygląda perfekcyjnie!

• Arbitrem dzisiejszego spotkania jest Paweł Raczkowski z Warszawy.

• W tym momencie Górnik Łęczna zajmuje 10. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 30 punktów. Termalica ma na koncie jeden punkt mniej i zajmuje 12. pozycję.