Granada CF

0

Real Madryt

4

• Bardzo łatwe zwycięstwo Realu Madryt. Królewscy wskakują przynajmniej do godziny 20 na fotel lidera hiszpańskiej La Liga, na którym nie byli bodajże od kwietnia tego roku. Tymczasem z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn i zapraszam już na relację z meczu Atletico - Cordoba.

• Jeszcze Casillas odbija bardzo mocne uderzenie z wolnego Rochiny i koniec spotkania! 0:4!

• Jeszcze żółta kartka dla Arbeloy.

• Dwie minuty doliczone do tego meczu.

• Murillo w starciu z Jamesem interweniował bardzo rozpaczliwie i jeszcze chyba doznał przy tym jakiegoś urazu.

• Kolejna akcja Granady, w której zabrakło dokładności, aby wpakować piłkę do siatki Casillasa. Tym razem Javiemu Marquezowi.

• Świetna kontra Realu Madryt! Arbeloa zagrywa przed bramkę do Ronaldo, po którego strzale piłka zmierzała do bramki. Wybijał ją jeszcze Babin, ale nastrzelił Jamesa i piłka wpadła do siatki! 0:4!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! James Rodriguez!

• Po katastrofalnej stracie Arbeloy, Javi Marquez w idealnej okazji z kilkunastu metrów nie zdołał pokonać Casillasa!

• Illarra zmienia Isco w zespole gości.

• Arbeloa po podaniu Benzemy przegrał pojedynek 'sam na sam' z Roberto!!!

• Jakiegoś urazu doznał teraz Juan Carlos, który ucierpiał w starciu z Jamesem Rodriguezem.

• Zagapił się teraz w polu karnym Pepe, którego uprzedził i minął Sissoko, ale świetnie swojego kolegę zaasekurował Ramos!

• Uderzenie z dystansu Cristiano Ronaldo pewnie łapie bramkarz Granady Roberto.

• Marcelo dostał teraz doskonałe podanie w pole karne, ale w dobrej sytuacji uderzył wysoko nad bramką!

• Khedira zmienia Modricia.

• Dwadzieścia minut do końca. Granada nie ma argumentów, żeby tu jeszcze zagrozić Realowi. Fatalny strzał z dystansu El Arabiego.

• Co teraz zrobił Rochina! To musiała być bramka na 1:3, ale gracz Granady fatalnie się wahał w idealnej okazji i został zablokowany, a po chwili uderzył wysoko ponad poprzeczką!

• Ruben Rochina zmienia Jhona Cordobę.

• Po podaniu Cristiano Ronaldo James Rodriguez był na kilkumetrowym spalonym.

• Real w pełni kontroluje boiskowe wydarzenia. Tu już nie może się zdarzyć nic złego dla podopiecznych Ancelottiego.

• Po centrze Marcelo, Babin zdołał w polu karnym uprzedzić Benzemę. Rzut rożny.

• Groźna akcja Realu! Isco zostawia piłkę w polu karnym Marcelo, który uderza wysoko ponad poprzeczką!

• Niepewna interwencja na przedpolu Casillasa nie przysparza Realowi problemów pod własną bramką.

• Foulquier zdobywa kolejny korner dla gospodarzy.

• Piękne uderzenie z dystansu Brazylijczyka Marcelo trafia tylko w poprzeczkę bramki Granady!

• Cudowne zagranie w pole karne piętą Ronaldo i przy katastrofalnej defensywie ze strony Murillo Benzema bez trudu pokonuje Roberto! 0:3 i po meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Karim Benzema!

• Pierwsze uderzenie El Arabiego. Marokańczyk z około 10 metrów oddał bardzo nieczysty strzał z powietrza i pewnie złapał piłkę Casillas.

• Stały fragment gry dla gospodarzy kończy się faulem w ofensywie Iturry.

• Foulquier wywalczył korner dla Granady.

• Ronaldo uderzył kąśliwie z dystansu w sam środek bramki i Roberto złapał piłkę.Po chwili zmiana staje się faktem. El Arabi za Successa, bo to on, a nie Cordoba, doznał urazu. Przepraszam za pomyłkę.

• Uraz Cordoby. Napastnik Granady z trudem opuszcza boisko, a za chwilę pojawi się na nim El Arabi.

• Bardzo słaby strzał zza pola karnego Jhona Cordoby ledwo dotoczył się do Casillasa.

• W przerwie Javi Marquez zmienił Eddy'ego Pascuala.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

• Real bez trudu prowadzi z Granadą dzięki bramkom Ronaldo i Jamesa. Granada nie wydaje się być zespołem, który jest w stanie jeszcze powalczyć o korzystny wynik, ale to okaże się po przerwie.

• Juan Carlos z dystansu uderza wysoko ponad bramką. Koniec pierwszej połowy!

• Zamieszanie w polu karnym Realu po rzucie wolnym dla Granady. Goście poradzili sobie jednak w defensywie.

• Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Dobrze przedarł się lewą stroną Success, ale nikt nie zamknął jego płaskiego zagrania w pole karne rywala.

• Żółta kartka dla Modricia.

• Pascual z dystansu uderzył wyraźnie ponad bramką!

• Arbeloa zastępuje kontuzjowanego Carvajala.

• Żółta kartka dla Eddy'ego Pascuala za faul na Kroosie w środku pola.

• Kontuzja Daniego Carvajala. Arbeloa już się przygotowuje do zmiany.

• Kontra Granady, dośrodkowanie płaskie z prawej strony Cordoby nie dociera do dobrze blokowanego Successa.

• Ramos poza boiskiem. Rzut rożny dla Granady nie przyniósł zagrożenia dla bramki Realu, a uderzenie jednego z gospodarzy z boku pola karnego pewnie broni Casilas.

• Ramos potrzebuje pomocy medycznej po tym jak Pepe powalił go ciosem kung-fu w brzuch.

• Pepe skasował w polu karnym akcje Granady, wybijając piłkę spod nóg Cordoby.

• Coś nieprawdopodobnego! Cudowny strzał z powietrza z narożnika pola karnego autorstwa Kolumbijczyka wpada w same widły!!! 0:2!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL!!! James Rodriguez!!!

• Granada nie jest dziś godnym przeciwnikiem dla Realu. To spotkanie na razie jest bardzo jednostronne jeśli chodzi o potencjał obu drużyn.

• Śliczna akcja Realu! James do Ronaldo, ten piętą do Carvajala, który z kilku metrów uderza ponad poprzeczką!

• Benzema przyjął piłkę w polu karnym ręką i płaskim strzałem uderzył w ręce Roberto. Gra jednak była już w tym momencie przerwana.

• Lekki strzał z dystansu Jamesa Rodrigueza padł łupem Roberto.

• Po podaniu Cristiano Ronaldo z 17 metrów wyraźnie nad poprzeczką uderzył James Rodriguez.

• Cordoba stracił piłkę tuż przed szesnastką przeciwnika. Dobrze gra defensywa Realu.

• Ronaldo rozegrał piłkę z Marcelo, po czym jednak nie był w stanie celnie zagrać w pole karne do jednego z kolegów. Chwilę później Portugalczyk znalazł się na spalonym.

• Kolejna akcja Granady i kolejny faul w ofensywie gospodarzy.

• Sprytnie rozegrany rzut wolny przez Real kończy się nieudanym dośrodkowaniem Jamesa.

• Akcja Granady kończy się teraz kontrowersyjną decyzją sędziego o faulu w ofensywie gospodarzy.

• Isco z dystansu uderza minimalnie nad poprzeczką bramki rywala!

• Akcja Realu, James opanował piłkę z prawej strony pola karnego i wycofał ją Benzemie, który jednak został zablokowany.

• I wszystko jasne.

• Próba odpowiedzi gospodarzy. Success przewrócił się przed szesnastką ale sędzia nie gwizdnął faulu.

• Katastrofa gospodarzy, którzy stracili piłkę pod własnym polem karnym! Benzema wyłożył ją Ronaldo, który płaskim strzałem z kilkunastu metrów strzelił swojego 17. gola w tym sezonie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Cristiano Ronaldo!

• Rozpoczynamy mecz!

• Obie drużyny wychodzą na plac gry. Bardzo ładna oprawa na Los Carmenes.

• Sędzią tego meczu będzie Jose Luis Gonzalez Gonzalez.

• Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn, a poniżej ławki rezerwowych obu stron:

• Granada: Oier, Hector Yuste, Javi Marquez, Youssef El Arabi, Diego Mainz, Daniel Larsson, Ruben Rochina.
    • Real: Keylor Navas, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa, Nacho, Asier Illarramendi, Sami Khedira, Javier Hernandez.
  • Niecodzienna sytuacja miała miejsce na konferencji prasowej Granady przed tym spotkaniem. Co zrobił Joaquin Caparros? Przekonajcie się.

• Granada z kolei po niezłym początku sezonu ostatnio jest w kiepskiej formie. Podopieczni Joaquina Caparrosa w dziewięciu meczach zdobyli dziewięć punktów i zajmują w tabeli 14. miejsce.

• Po raz pierwszy w tym sezonie Real Madryt ma szansę wskoczyć na pozycję lidera hiszpańskiej Primera Division. Aby to dokonać, Królewscy, którzy mają punkt straty do prowadzącej Barcelony, muszą przynajmniej zremisować na Los Carmenes. Po wielkim zwycięstwie w El Clasico Real jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku.

• Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu 10. kolejki hiszpańskiej La Liga, w którym Granada zmierzy się z Realem Madryt.