0

Legia Warszawa

1

• KONIEC! Legia Warszawa wygrywa z Pogonią 1:0 po golu Michała Kucharczyka!

• Mistrzowie Polski pracują na zdobycie drugiej bramki, ze swobodą poruszają się na połowie rywali.

• Ostatnie minuty meczu należą do Legii, przyjezdni utrzymują się przy piłce, a gospodarze sprawiają wrażenie zmęczonych i chyba pogodzili się już z porażką.

• Sędzia przedłużył mecz o cztery minuty.

• Regulaminowy czas gry dobiega końca, czy piłkarze Pogoni Szczecin zdołają doprowadzić chociaż do wyrównania?

• Kucharczyk znów pojawił się pod bramką Pogoni, ale zamiast oddać strzał na bramkę znalazł lepiej ustawionego w tej sytuacji Marka Saganowskiego i zagrał w jego kierunku. Cała akcja spaliła jednak na panewce.

• Saganowski krótko rozegrał piłkę do Koseckiego, ten powalczył o piłkę z Lewandowskim, ale ostatecznie stracił futbolówkę na rzecz rywali i już mamy kontratak gospodarzy.

• Ostatnia zmiana Pogoni, boisko opuszcza Dominik Kun, zastąpi go Hernani.

• Do małego spięcia doszło między Robakiem, a Rzeźniczakiem, ale szybka interwencja arbitra zażegnała konflikt między tymi graczami.

• Faul Kuna na Rzeźniczaku, obrońce "Wojskowych" złapał skurcz.

• Pogoń wznawia grę od autu, piłka wpadła w pole karne Legii, gdzie chciał dopaść do niej Kun, ale Michał Kucharczyk czujny na posterunku oddalił futbolówkę od własnej bramki.

• Znowu przed szansą Kucharczyk! Jego uderzenie paruje Janukiewicz!

• Zmiana także w zespole Legii. Jodłowiec za Augusto.

• Bąk za Rogalskiego.

• Murayama za Małeckiego.

• Świetna akcja Legii! Saganowski wbiegł w pole karne na pełnej szybkości i oddał strzał na bramkę, ale minimalnie się pomylił!

• Kucharczyk obejrzał żółtą kartkę za zdjęcie koszulki.

• Świetna akcja Kucharczyka! Minął trzech graczy i ładnym strzałem pakuje piłkę w siatce!

• 0-1!! KUCHARCZYK!!

• Powinien być gol! Sagan świetnie do Kucharczyka, ten przed pole karne do Koseckiego, a jego uderzenie świetnie broni Janukiewicz!!

• Sporo strat w dzisiejszym spotkaniu.

• Pinto świetnie zagrał do Koseckiego, ten wdał się w drybling i stracił piłkę.

• T-Mobile Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

• Murawski traci piłkę na rzecz Pinto.

• Oraz Saganowski za Sa.

• Kucharczyk za Ojame.

• Fatalne dośrodkowanie Pinto.

• Frączczak ostro fauluje Ojame, ale sędzia nie odgwizduje faulu.

• Legia coraz bardziej zagraża bramce Pogoni.

• Ojama zagrał do Koseckiego, ale ten stracił piłkę na rzecz Małeckiego.

• Sa wykańczał podanie Brozia na wślizgu, ale uderzył bardzo niecelnie.

• Golla uprzedza Koseckiego.

• Robak na spalonym.

• Wracamy po piętnastominutowej przerwie. Od środka Legia.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 0:0. Wracamy za 15 minut.

• T-Mobile Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - LeEgia Warszawa

• Doliczono minutę.

• Kapitalnie teraz broni Jałocha! Uderzał Kun!

• Za faul na Małeckim kartkę dostał Łukasik.

• Powinno być 1:0 dla Legii! Świetnie odnalazł się w polu karnym Augusto, oddał strzał, ale genialnie broni Janukiewicz!

• Szybka kontra gospodarzy, ale piłkę traci Robak.

• Dobra akcja Bereszyńskiego, zrobił kółeczko i odegrał piłkę do kolegi z zespołu.

• Mecz walki. Obydwa zespoły grają dziś otwarty futbol i z każdą minutą oglądamy coraz lepsze sytuacje bramkowe.

• Dobre podanie z pierwszej piłki Koseckiego do Sa, który uderzył na bramkę, a Janukiewicz z problemami sparował na korner!

• Po rzucie wolnym wykonywanym przez Pinto mamy korner.

• Twarde wejście Małeckiego i mamy rzut wolny dla Legii.

• Broź szybszy od Dąbrowskiego i wybija piłkę na aut.

• Trzeba przyznać, że oglądamy dzisiaj dość średnie spotkanie. Dużo walki, ale mało klarownych sytuacji.

• Ojamaa z dystansu, ale prosto w Janukiewicza.

• Orlando Sa doszedł do piłki na 7 metrze, ale pudłuje!

• Wrzutka Koseckiego z prawej strony w pole karne, ale jeden z defensorów Pogoni wybija piłkę.

• Piłka do Robaka, który w polu karnym szukał Małeckiego, ale ostatecznie stracił piłkę.

• Powinno być 1:0! Zamieszanie w polu karnym Legii, do strzału głową doszedł Frączczak, ale jego strzał z 4 metrów powędrował nad bramką!

• Za mocne podanie Murawskiego do Robaka.

• W dość łatwy sposób piłkę traci Akahoshi.

• Beznadziejny strzał Rogalskiego z dystansu.

• Efektowna oprawa kibiców Pogoni. Na trybunach zaprezentowana sektorówka z napisem 'POGOŃ' i datą założenia klubu.

• Legia początek meczu zaczęła bardzo chaotycznie. Sporo błędów po stronie Legionistów.

• Świetna wrzutka Frączczaka na głowę Robaka! Jałocha paruje na róg!

• Świetna interwencja Janukiewicza po wrzutce z rzutu wolnego.

• Na trybunach dostrzeżony został Kamil Grosicki.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany Dąbrowski za bardzo agresywny faul.

• Pierwsza wrzutka w pole karne Legii z prawej strony, ale pewnie piłkę łapie Jałocha.

• Pogoń stara się usiąść na Legii ostrym pressingiem. Legioniści jednak radzą sobie z nim.

• Początek meczu. Przy piłce Pogoń.

• Ciekawie będzie także z pewnością na trybunach. Niedawno jeszcze fani obydwu klubów wspierali siebie nawzajem, ale niestety zgoda między nimi upadła.

• Piłkarze już w tunelu odprowadzającym na murawę.

• Ławka rezerwowych Legii: Kuciak, Jodłowiec, Brzyski, Duda, Kucharczyk, Żyro, Saganowski.

• Ławka rezerwowych Pogoni: Kudła, Hernâni, Bąk, Murayama, Walski, Ława, Rudol.

• Piłkarze "Dumy Pomorza" zapowiedzieli, że przed meczem uhonorują Legię i utworzą mistrzowski szpaler dla zawodników gości. Podobny gest wykonali chorzowianie w poprzedniej serii spotkań.

• Portowcy za to dość szczęśliwie bezbramkowo zremisowali z walczącym o wicemistrzostwo kraju Lechem Poznań.

• Legioniści w poprzedniej kolejce sensacyjnie ulegli na własnym boisku Ruchowi Chorzów 1:2, przerywając tym samym serię 8 zwycięstw z rzędu.

• Henning Berg z racji tego, że już jego zespół jest pewny Mistrza Kraju daje dzisiaj pograć graczom, którzy w ostatnim czasie dostawali mniej szans. Chociażby obecność Raphaela Augusto może wydać się zaskakująca.

• Już za niespełna 45 minut prawdziwe piłkarskie święto w Szczecinie, gdzie miejscowa Pogoń Szczecin podejmie na własnym obiekcie pewną już mistrzostwa, Legie Warszawa.