Cracovia 0 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Cracovia

0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

• Koniec meczu! Cracovia zasłużenie przegrywa z Podbeskidziem. Piłkarzy Cracovii żegnają głośne gwizdy. Trzeba powiedzieć, że było to fatalne widowisko. Za uwagę mimo wszystko dziękuje Krzysztof Orski.

• Boljević ratuje swój zespól przed blamażem. Powinno być 2-0 dla bielszczan!

• Męczarnie Cracovii potrwają 3 minuty dłużej.

• Mocny strzał Boljevicia. Na rzut rożny wybija Zajac. Po kornerze było trochę zamieszania, ale ostatecznie bramkarz gościa wznowi grę.

• Lebedyński zdecydował się na strzał z ostrego kąta. Broni jednak Pilarz!

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Schodzi Chmiel a wchodzi Bartlewski.

• Strzelał Steblecki. Piłka po rykoszecie ląduje w rękach Zajaca.

• Iwański uderzył z rzutu wolnego, aleprosto w mur.

• Padł w polu karnym Saidi, ale nie ma mowy o rzucie karnym.

• Do końca meczu zostało około 10 minut. Czy Cracovia odwróci jeszcze losy tego meczu?

• Z dystansu uderzał jeden z graczy Podbeskidzia, ale było to uderzenie bardzo niecelne.

• Trener Stawowy stawia wszystko na jedną kartę. Nykiela zmienia Dudzic.

• Co zrobił Pilarz z Żytką??? Żytko odegrał piłkę do swojego bramkarza a ten tuż przed bramka nabił napastnika gości. Piłka, na szczęście dla Pasów, nie wpadła do bramki.

• Gra Cracovii woła o pomstę do nieba. Fatalnie się ogląda ten mecz od momentu strzelenia gola przez gości. To jest festiwal niedokładności i podań do tyłu.

• Tym razem kartka dla Koniecznego za brzydki faul na Nowaku.

• Żółta kartka dla Boljevicia za faul na Malinowskim.

• Zmiana także wśród gości. Schodzi strzelec gola, Pawela a wchodzi Lebedyński.

• Zmiana w Cracovii. Za Jaroszyńskiego wchodzi Steblecki.

• Mądrze bronią się goście. Cracovia nie jest w stanie rozbić obronnego muru Podbeskidzia.

• Słabo wygląda gra Pasów. W ich taktyce nic się nie zmienia. Górale nic nie zmieniają, bo nie maja po co. Maą wynik i mogą spokojnie kontrować.

• Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała

• Zmiana w Pasach. Schodzi Papadopoulos a wchodzi Boljević.

• 6393 kibiców ogląda ten mecz na żywo.

• Trzeba przyznać, że to zasłużony gol dla Podbeskidzia. To podopieczni Leszka Ojrzyńskiego stwarzali w tym meczu lepsze sytuacje. Z posiadania piłki Cracovii nic nie wynika.

• GOOOOL!!!! Kontry swojego zespołu nie zmarnował Pawela, który w sytuacji sam na sam spokojnie przerzucił piłkę nad Pilarzem!!! Goście prowadzą 1-0!!!!

• Kontrę Pasów fatalnie zmarnował złym przyjęciem Straus!

• Złe podanie Bernhardta w kierunku Nowaka. Po raz który już obserwujemy takie złe podanie?

• Za mocne podanie do Nykiela. NIe klei się Cracovii gra ofensywna.

• A rzut rożny dla gości skończył się kontrą Pasów. Nic wielkiego jednak z niej nie wyszło.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego kończy się rzutem rożnym dla gości.

• Żółta kartka dla Nykiela za brzydki faul.

• Cracovia w ataku pozycyjnym, ale nic z tego nie wychodzi. Podbeskidzie się cały czas broni a pada coraz mocniej. Czemu piłkarze nie strzelają z dystansu?

• Wieje na stadionie Cracovii. Wieje mocny wiatr i nudą z boiska.

• Żółta kartka dla Żytki za faul taktyczny.

• Druga połowę zaczynają gracze Cracovii! Gramy!

• W przerwie jedna zmiana w ekipie gości zszedł Kołodziej, wszedł Malinowski.

• Piłkarze wracają juz na murawę. Za chwilę wznawiamy grę!

• Rozpadało się w Krakowie i w tej chwili pierwszą połowę zakończył sędzia tego spotkania. Po słabym widowisku jest na razie remis 0-0. Na stadion przy ulicy Kałuży wracamy za kwadrans!

• Szarża Nowaka, ale był on dobrze blokowany przez bielszczan i nie zdołała oddać strzału!

• Co zrobili teraz Nowak z Saidim?! Wyszli 2 na 1 obrońcę gości, ale podawali sobie piłkę w nieskończoność i w końcu źle przyjął ją Saidi!

• Złe przyjęcie Saidiego i nie będzie zagrożenia pod bramką Podbeskidzia.

• Pawela ostro fauluje Papadopoulosa, ale obyło się bez kartki.

• Bernhardt próbował technicznego uderzenia, ale nie dokręcił piłki. Od bramki grę wznawia Zajac.

• Faulowany Jaroszyński. Będzie szansa na wrzutkę dla Cracovii.

• Podbeskidziu się nie spieszy. Wydaje się, że remis zadowala bielszczan.

• Niewiele wyszło jednak z rzutu rożnego.

• Z dystansu uderzył Bernhardt a Zajac z trudem wybija piłke poza boisko. Było groźnie!

• Żółta kartka dla Kołodzieja za faul taktyczny.

• pap

• Cracovia w ofensywie gra bardzo niedokładnie. W ten sposób ciężko będzie im stworzyć zagrożenie pod bramką Zajaca.

• Ogromne zamieszanie w polu karnym. Z bliska uderzał jeden z napastników gości, ale jakimś cudem broni Pilarz!

• Po chwili kolejny korner dla Podbeskidzia. Okres przewagi tego zespołu trwa.

• Kołodziej walczył z Żytką na lewej stronie. Efektem tylko rzut rożny.

• Dobra okazja dla gości. Chmiel przejął piłkę i uderzył z 16 metrów, ale jest na posterunku Pilarz!

• Po drugim rzucie rożnym z kontrą wyszła Cracovia, ale Saidi za mocno dogrywał do Papadopoulosa. Zmarnowana okazja.

• Tym razem korner dla Podbeskidzia. Piłkę wybijał Jaroszyński.

• Cracovia przeważa, Cracovia atakuje, ale nic z tego nie wychodzi. Jak na razie groźniejszą akcje przeprowadzili Górale.

• Nic nie wyszło z tego stałego fragmentu gry. Bernhardt uderzył na siłę, ale piłkę wybili goście.

• Faulowany teraz Papadopoulos i będzie rzut wolny dla Cracovii z narożnika pola karnego.

• Teraz dobra akcja Saidiego z Nowakiem, ale blokują napastnika Pasów obrońcy gości. Tylko korner.

• Powinien być gol dla Podbeskidzia! Fatalny błąd Dąbrowskiego, który podał wprost pod nogi przeciwnika, Sokołowski wyszedł sam na sam, ale uderzył z 17 metrów prosto w Pilarza!

• Świetna interwencja Marciniaka w obronie. Czysty wślizg i piłkę przejmują Pasy.

• Piękna szarża Saidiego, który minął kilku przeciwników, ale jego strzał został w ostatniej chwili zablokowany! W końcu było groźnie!

• Dośrodkowanie z narożnika boiska jednak wprost w ręce Zajaca.

• Dobre wejście Nykiela i będzie korner dla Cracovii.

• Jaroszyński pograł teraz z Saidim na lewym skrzydle, ale gracz z Burundi ostatecznie zagrywał niecelnie.

• Początek meczu nie porywa. Cracovia stara się rozegrać akcję kombinacyjną a Podbeskidzie nastawiło się na kontry. Jednak obu zespołom brakuje dokładności.

• Główkował Konieczny, ale bardzo niecelnie. Od bramki zaczyna Pilarz.

• Słabo Podbeskidzie rozegrało ten stały fragment gry, piłkę złapał Pilarz, który szybko uruchomił Saidiego, ale ten niedokładnie podawał do Nowaka.

• Faul Marciniaka i goście zaczynają ze stojącej piłki.

• Pawela zmarnował teraz złym przyjęciem piłki okazję do kontry. Cracovia w ataku pozycyjnym.

• Dośrodkowanie Żytki ląduje spokojnie w rękawicach Zajaca.

• Złe przyjęcie Papadopoulosa i od autu zaczną goście.

• Pustki dzisiaj na Pasach. Bardzo słaba frekwencja, ale od początku mamy głośny doping.

• Zaczynamy! Pierwsza piłka dla Podbeskidzia!

• Piłkarze wychodzą już na murawę. Wyprowadza ich sędzia Mariusz Złotek. Za chwilę początek meczu!

• Zawodnicy zmierzają już powoli w stronę szatni, aby posłuchać ostatnich wskazówek trenerów. Za chwilę zaczynamy, miejmy nadzieję, wielkie piłkarskie emocje.

• Do rozpoczęcia meczu zostało niecałe 20 minut. Tymczasem frekwencja na stadionie Cracovii delikatnie mówiąc nie powala. Kibice jednak cały czas schodzą się na stadion.

• Cracovia zagra w dzisiejszym meczu w bardzo ofensywnym zestawieniu. W wyjściowym składzie jest aż czterech piłkarzy, który mogą zagrać na pozycji napastnika. Są to: Nowak, Ntibazonkiza, Bernhardt i Papadopoulos. Czy taka zagrywka zapewni wiele goli w dzisiejszym meczu? Mamy taką nadzieję.

• Na rozgrzewkę wybiegli już piłkarze obu zespołów. Powiększyła się także grupa kibiców gości.

• W ramce po lewej stronie widoczne są już wyjściowe składy obu zespołów. Podaję nazwiska piłkarzy, którzy mecz zaczną na ławkach rezerwowych:

Rezerwowi Cracovii: Matko Perdijić, Vladimir Boljević, Krzysztof Danielewicz, Tomislav Mikulić, Sebastian Steblecki, Łukasz Zejdler, Bartłomiej Dudzic

Rezerwowi Podbeskidzia: Ladislav Rybańsky, Piotr Malinowski, Krzysztof Chrapek, Mateusz Kupczak, Adam Deja, Sebastian Bartlewski, Mikołaj Lebedyński

• Na boisku trwa rozgrzewka bramkarzy obu zespołów. Kibiców na razie na stadionie jest jak na lekarstwo, ale zapewne jeszcze się jacyś pojawią. Jest także obecna skromna, około dziesięcioosobowa, grupa kibiców Górali.

• W Krakowie mamy dzisiaj bardzo dobrą pogodę do gry. Jest około 17 stopni, przed chwilą delikatnie pokropił deszcz i wieje delikatny wiaterek. Oby tylko zawodnicy swoją grą zapewnili odpowiedni poziom emocji, to na nic nie będziemy mogli narzekać.

• Zapraszam do dyskusji o dzisiejszym meczu na twitterze: @KrzysiekOrski

• Serdecznie witamy prosto ze stadionu Cracovii. To właśnie tutaj narodzi się za około 45 minut najnowsza historia polskiej piłki nożnej. Rozegrany zostanie pierwszy mecz po podziale na grupy w ramach nowej reformy rozgrywek ekstraklasy! Zapraszam do pozostania z nami!