2

Widzew Łódź

2

• Z mojej strony to już wszystko. Za uwagę serdecznie dziękuje Damian Wiśniewski.

• Najpierw w tym sezonie wygrał Widzew, później Korona, a teraz przyszła pora na remis i jest remis. To był naprawdę dobry, emocjonujący mecz. Jedni i drudzy zaprezentowali nam ciekawe granie, o czym najlepiej świadczy fakt, że mogliśmy oglądać cztery gole.

• Koniec spotkania, Korona remisuje u siebie z Widzewem 2:2!

• Tu już chyba nic się nie zmieni, minął już doliczony czas gry

• Dejmek uderzył po dośrodkowaniu Golańskiego, wszystko kończy się cornerem

• Będzie groźnie pod bramką Widzewa. Rzut wolny dla Korony z groźnej pozycji

• Batrović nie jest w stanie kontynuować gry, Widzew skończy więc ten mecz w "10"

• Jakiejś kontuzji doznał teraz Batrović. Piłkarz Widzewa poza boiskiem.

• Batrović! Świetna indywidualna akcja tego piłkarza, choć jego strzał został zablokowany.

• Żółta kartka dla Cebuli

• Sobolewski oddał teraz centro-strzał. Piłka w rękach bramkarza.

• A Leimonas za Kasprzaka

• Stano wchodzi za Korzyma

• Ładną akcję przeprowadzili teraz prawą stroną Kiełb i Sobolewski, ale wszystko skończyło się rzutem rożnym

• Wasiluk! Zawodnik Widzewa oddał świetny strzał z rzutu wolnego, ale piłka nieznacznie minęła bramkę!

• Alex Bruno wchodzi za Kaczmarka

• Chiżniczenko miał teraz doskonałą okazję do strzelenia gola, ale sędzia odgwizdał spalonego.

• Korona jest teraz w natarciu, teraz tylko pytanie czy padną kolejne gole?

• Kamil Sylwestrzak kapitalnie dośrodkował z lewej strony, a Korzym świetnym strzałem głową wykończył tę akcję!

• Goooooooooooooooooooooooooooooooool! Korzym, 2:2!

• Korona długo utrzymuje się przy piłce na połowie Widzewa, ten jednak na razie broni się skutecznie.

• Kiełb wchodzi na boisko za Jovanovicia.

• Teraz strzał głową po dośrodkowaniu z cornera oddał Wasiluk, ale spokojnie piłkę złapał Małecki.

• Było groźnie pod bramką gospodarzy! Kikut zagrał z prawej strony, a w ostatniej chwili swój zespół uratował Malarczyk!

• Wasiluk przymierzył z rzutu wolnego, ale przeniósł on piłkę nad poprzeczkę.

• Żółta kartka dla Jovanovicia, za faul na Kasprzaku.

• Jovanović faulował teraz Cetnarskiego.

• TO MUSIAŁ BYĆ GOL! Korzym kapitalnie ograł Nowaka i stanął oko w oko z bramkarzem i przegrał ten pojedynek!

• Rzut wolny mieli teraz goście, ale słabo wykonał go Cetnarski. Od bramki zacznie Małecki.

• A teraz Cebula oddał strzał sprzed szesnastki, ale wprost w bramkarza. Rozpędza się Korona!

• Gooooooooooooooooooool! Malarczyk, bramka kontaktowa dla Korony!

• Ależ było blisko samobója! Golański kapitalnie dośrodkował z rzutu wolnego, a blisko pokonania własnego bramkarza był Okachi!

• Kolejna dobra okazja gości, tym razem zmarnował ją Visnakovs.

• Żółtą kartkę przed chwilą dostał Golański.

• Jovanović uderzył sprzed pola karnego, ale przestrzelił.

• A przed chwilą bardzo ładną akcję przeprowadził Kasprzak, choć zakończył ją nieznacznie niecelnym uderzeniem

• To powinien być gol! Sobolewski jak z armaty huknął z dystansu, z czym poradził sobie jeszcze Wolański. Po paru sekundach po podaniu od Chizniczenki blisko trafienia był Korzym, który ostatecznie minął się z piłką.

• A teraz Jovanović oddał strzał sprzed szesnastki, ale piłka po rykoszecie wyszła na corner

• Janota! Świetnie zabawił się teraz z obrońcami Widzewa pomocnik Korony, ale następnie oddał kiepski strzał. Spokojna interwencja Wolańskiego.

• A teraz mieliśmy kolejny strzał Visnakovsa, był on jednak niecelny.

• Było ciekawie pod bramką Widzewa! Sylwestrzak dośrodkował z lewej strony, a sprytny strzał starał się oddać Korzym. Został jednak zablokowany

• Kikut oddał teraz strzał sprzed szesnastki, ale nie trafił w bramkę. Zacznie Małecki.

• Ten jednak został słabo rozegrany i piłkę już mają łodzianie.

• Bardzo dobrze zagrał teraz Golański do Korzyma, ten jednak został zablokowany. Tylko corner dla gospodarzy.

• I od razu Batrović zmienia Rybickiego

• Sędzia gwiżdże, gospodarze zaczynają druga połowę

• Piłkarze obu drużyn wrócili już na boisko, zaraz wznowimy grę.

• Przed pierwszym gwizdkiem takiego wyniku nie spodziewał się pewnie nikt. Widzew prowadzi do przerwy z Koroną w Kielcach 2:0 i to prowadzi jak najbardziej zasłużenie. Goście są lepiej zorganizowani i bardziej konsekwentni, a kielczanie muszą znaleźć jakiś sposób na odwrócenie losów tego meczu.

• Koniec pierwszej połowy, Widzew prowadzi 2:0!

• Korona bez błysku jak na razie. Czy Pacheta będzie w stanie pobudzić swój zespół?

• Janota dośrodkował z tego stałego fragmentu, ale obrońcy Widzewa dali sobie radę z tym zagrożeniem

• Kolejny rzut wolny z niezłej pozycji. Może tym razem uda sie oddać chociaż niezły strzał?

• To powinien być gol! Centarski znalazł się w świetnej pozycji do strzału, ale zdecydował się na podanie i zepsuł tę okazję!

• Golański faulowany na połowie Widzewa, Korona będzie miała dobrą pozycję do dośrodkowania.

• A teraz strzał z dystansu oddał Okachi, był on jednak niecelny.

• Petrow właśnie opuszcza boisko. W jego miejsce Cebula.

• Teraz Petrow oddał potężny strzał z dystansu, ale zdołał wybronić go bramkarz.

• Dłużej utrzymuje się Korona przy piłce, ale nie ma pomysłu na rozegranie jej.

• Kiepsko wygląda teraz Korona, Widzew łapie wiatr w żagle. Zobaczymy, czym to się skończy.

• Fatalny błąd obrony Korony, Visnakovs był zostawiony zupełnie bez opieki, czego nie mógł nie wykorzystać. Kielczanie są już w bardzo ciężkiej sytuacji.

• Gooooooooooooooooooooooooool! Visnakovs, 2:0 dla Widzewa!

• A teraz Cetnarski przymierzył sprzed szesnastki i choć zrobił to nieźle, to przestrzelił.

• Korona dłużej utrzymuje się teraz z piłką na połowie Widzewa, ale nic z tego nie wynika.

• Kolejna wrzutka w pole karne Widzewa, kolejna niedokładna. Korona nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką rywala.

• Golański dośrodkował z prawej strony, ale piłka w polu karnym minęła wszystkich piłkarzyrzy. Od bramki zacznie goalkeeper Widzewa.

• Mroziński! Cetnarski zagrał świetną piłkę do swojego kolegi, a ten zamiast podawać do lepiej ustawionych kolegów, zdecydował się na strzał z którym nie miał kłopotów bramkarz.

• Golański zagrał teraz piłkę w pole karne Widzewa, ale tam dobrze interweniował Wolański.

• Niepewnie interweniował teraz Małecki, ale nie potrafił wykorzystać tego Eduards Visnakovs, który mocno przestrzelił

• Kolejne dośrodkowanie Golańskiego z rzutu rożnego, kolejny strzał Sylwestrzaka. Tym razem niecelny.

• I znów gorąco było pod bramką Korony! Kaczmarek mógł stworzyć naprawdę groźną sytuację, ale pogubił się w polu karnym rywala.

• Petrow zagrał przed chwilą fajną piłkę do Chiżniczenki, ten jednak nie zdołał oddać strzału, gdyż sędzia odgwizdał spalonego.

• Eduards Visnakovs wyszedł sam na sam z bramkarzem i został przez niego ewidentnie faulowany. Karny słuszny, czemu tylko obyło się bez kartki dla Małeckiego?

• Gooooooooooooooooooooooool! Cetnarski z karnego, 1:0 dla Widzewa!

• Rzut karny dla Widzewa!

• Teraz Widzew przeprowadził całkiem niezłą kontrę, którą skończyło jednak słabe dośrodkowanie Kaczmarka.

• Sylwestrzak! Po dośrodkowaniu Golańskiego z rzutu rożnego lewy obrońca Korony oddał strzał przewrotką, który obronił jednak bramkarz.

• Chiżniczenko spróbował zaatakować lewą stroną, ale wywalczył tylko rzut rożny

• Kikut zagrywał teraz w pole karne, ale zrobił to niedokładnie. Od bramki zacznie Małecki.

• Jaki jest typ prowadzącego relację ? DW: Korona jest silniejsza, więc stawiam, że to ona wygra. ;)

• Rybicki leżał przez chwilę na boisku, ale już jest gotowy do gry

• To mogła być groźna okazja dla gości, jednak Cetnarski zamiast uderzać to postanowił podać do kolegi. Zrobił to niecelnie i piłkę mają już kielczanie.

• Korzym oddał przed chwilą strzał sprzed szesnastki, ale kapitan Korony mocno się pomylił. Od bramki goście.

• Golański zagrał przed chwilą kapitalną piłkę w szesnastkę do Janoty, ten jednak zgrywał ją niedokładnie

• Okachi faulował przed chwilą Petrowa na swojej połowie boiska.

• Tomasz Musiał daje znak, zaczynają goście!

• Piłkarze są już na boisku, czekamy na ciekawe widowisko!

• Piłkarze obu drużyn już za chwilę pojawią się na boisku. Na jaki wynik stawiacie?

• Widzew w tym sezonie nie wygrał żadnego z wyjazdowych spotkań, Korona z kolei w tym roku na własnym boisku jeszcze nie przegrała. Zobaczymy, czy to będzie dobrym prognostykiem dla kibiców z Kielc.

• Można prosić zdjęcie jak w chwili obecnej wygląda sektor gości ? DW: Niestety, nie ma nas dzisiaj na stadionie. Jeśli jednak się uda, to wrzucimy jakieś zdjęcie.

• Dwukrotnie jedni i drudzy mierzyli się ze sobą w tym sezonie, dwukrotnie padał wynik 2:1, najpierw dla Widzewa w Łodzi, później dla Korony w Kielcach. Jak będzie dzisiaj?

• Ostatnią kolejkę przed rundą finałową oba zespoły kończyły w zgoła odmiennych nastrojach. Widzew przegrał 0:1 na wyjeździe z Pogonią, a Korona pokonała u siebie Cracovią, również 1:0.

• Mamy jeszcze troszkę czasu do pierwszego gwizdka, zachęcam więc do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu. Można ją znaleźć tutaj.

• Koronie natomiast zabrakło trzech punktów, aby awansować do grupy mistrzowskiej i z 11. miejscem w tabeli musi bić się teraz o utrzymanie. Teoretycznie wydaje się, że łatwiej takiej batalii nie można zacząć niż od meczu z ostatnią drużyną w tabeli.

• Widzew jeśli myśli o pozostaniu w lidze to nie może stracić dzisiaj punktów. Strata ekipy z Łodzi do pierwszego bezpiecznego miejsca wynosi już sześć oczek i bez wygranej w Kielcach misja utrzymanie stanie się jeszcze cięższa do przebycia.

• Ławka rezerwowych Korony: Szlakotin, Pilipczuk, Beisebekov, Stano, Cebula, Kiełb, Przybyła

• Ławka rezerwowych Widzewa: Mielcarz, Batrović, Jonathan de Amo, Alex Bruno, Leimonas, Stępiński, A. Visnakovs

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów. Za chwilkę dorzucę do nich ławki rezerwowych.

• Witamy tych, którzy polską ekstraklasę stawiają ponad hit sezonu w Premier League. Już tylko za nieco ponad pół godziny na Kolporter Arenie w Kielcach Korona podejmie Widzew Łódź. Na relację live z tego wydarzenia zaprasza Damian Wisniewski.