0

TSG 1899 Hoffenheim

5

3 1 połowa

• Koniec meczu! Hertha przegrywa na własnym boisku z Hoffenheim aż 5:0. Za największego plusa tego meczu można uznać Roberto Firmino, który wykreował wiele akcji i zaliczył dwie asysty w tym meczu. Z mojej strony to tyle, za uwagę dziękuje Jacek Szczupak!

• Zmiana w drużynie Hoffenheim schodzi Pirmin Schwegler , wchodzi David Abraham

• Z lewej strony piłkę dośrodkował Firmino wzdłuż lini bramkowej, a nabiegający na nią Rudy dopełnił formalności.

• Zmiana w drużynie Hoffenheim schodzi Sejad Salichovic, wchodzi Kai Herdlig

• GOOOLLLL!!!! SEBASTIAN RUDY!!!

• Stocker strzela z sześciu metrów od bramki TSG, ale jego strzał został zablokowany przez obrońców Hoffenheim.

• Roberto Firmino z ostrego kąta strzela mocno, ale obok bramki.

• Żółta kartka dla Stockera.

• Zmiana w drużynie Hoffenheim schodzi Kevin Volland , wchodzi Sebastian Rudy

• W sytuacji 2 na 1 z bramkarzem BSC znaleźli się napastnicy Hoffenheim, Firmino podał do wychodzącego na pustą bramkę Schipplocka, a ten wszedł z futbolówką do bramki.

• GOOOOLLL!!! SVEN SCHIPPLOCK!!!

• Trener Herthy przeprowadził dwie zmiany, zdjął z boiska Ronny'ego i Pekarika, a wpuścił Kalou i Wagnera.

• Strzał z daleka Salichowica, ze spokojem piłkę łapie Kraft.

• Z rzutu wolnego dośrodkowywał Ronny, złe wyjście Baumanna, ale piłka po strzale Schiebera minimalnie przeleciała nad bramką.

• Schulz świetna akcja, ale podanie nie dotarło do Schiebera. Przy piłce Baumann.

• Od autu teraz Hertha

• Strzał Firmino, który został zablokowany przez obronę BSC. Dziewiąty rzut rożny dla Hoffenheim.

• Oglądamy spokojną grę Hoffenheim daleko od swojej bramki.

• Firmino ładna prostopadła piłka, ale zdążył ją wybić na rzut rożny Pekarik

• Zmiana w drużynie Herthy schodzi Hajime Hosogai , wchodzi Valentin Stocker

• Dużo strat piłki w wykonaniu TSG.

• Rzut rożny dla Hoffenheim, wywalczony przez Firmino.

• Nicko Schulz szarżował lewą stroną boiska, podał wzdłuż bramki do piłki dobiegł Ben-Hatira, ale wślizgiem nie zdołał zmieścić futbolówki w siatce TSG.

• Daleka piłka do Ben-Hatiry, ale gracz BSC jej nie opanował i od autu drużyna przyjezdnych

• Mocno pracuje teraz Eugen Polanski, dużo odbiorów w jego wykonaniu.

• Drugą połowę ostro zaczęła BSC.

• Akcja Ronnyego, fauluje Strobl i od rzutu wolnego Hertha.

• Od bramki Baumann.

• Od rzutu wolnego drużyna z Hoffenheim.

• Zaczynamy II połowę! Od środka Hertha!

• Po pierwszej drużyną przeważającą jest Hoffenheim, które wyprowadziło więcej akcji. Antybohaterem dla Herthy jest Brooks, przez którego BSC straciła w trzy minuty dwie bramki. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie zobaczymy akcje pod dwoma bramkami, a nie tak jak teraz pod jedną. Widzimy się za niespełna kwadrans!

• Koniec I połowy!

• Arbiter dolicza minutę do pierwszej połowy.

• Żółta kartka dla Hosogaiego za faul na Firmino.

• Hoffenheim buduje teraz atak pozycyjny.

• Żółta kartka dla Firmino.

• GOOOLLL!!! Z RZUTU KARNEGO PO RAZ DRUGI SEJAD SALIHOVIC!!!

• Rzut karny dla Hoffenheim! Fauluje Schulz!

• Przez dłuższy czas drużyna z Hoffenheim znajduje się pod polem karnym gospodarzy.

• Znakomity strzał z dystansu Eugena Polanskiego i jeszcze lepsza interwencja Krafta.

• Schipplock teraz próbował się przedzierać, przepychać przez obronę BSC, ale nie dał rady.

• Ben-Hatira z ostregą kąta, z pełnym spokojem piłkę łapie Baumann

• Schipplock dobry strzał, który został obroniony przez Krafta.

• Vollad znakomity strzał z ponad 15 metrów, Niemiec minimalnie spudłował.

• Teraz Hertha zaczyna atakować bramkę Hoffenheim, ale nieskutecznie.

• GOOLL!!! Z RZUTU KARNEGO TRAFIA SEJAD SALIHOVIC!!!

• Rzut karny dla Hoffenheim! Brooks fauluje!

• Z lewej strony boiska, bardzo mocno dośrodkował piłkę Kevin Volland, a interweniujący Brooks skierował piłkę kolanem do bramki.

• GOOLLLL SAMOBÓJCZY!!! BROOKS!!!

• Kolejny faul zawodników BSC.

• Schwegler kolejna dobra centra, ale strzał Schulza niecelny.

• Schwegler dośrodkowanie wychodzi Kraft, ale piłka nad poprzeczką. Rzut rożny dla TSG.

• Rzut wolny z około 35 metrów dla Hoffenheim, świetna okazja dla przyjezdnych!

• Kolejna próba Hoffenheim, środkiem boiska szarżował Schipplock, ale został uprzedzony przez obronę BSC.

• Bicakcić faulowany, od wolnego Hoffenheim.

• Dośrodkowanie z prawej strony Ben-Hatira, ale piłka wybita przez obronę Hoffenheim.

• Szansa na bramkę dla Hoffenheim, ale z lini bramkowej piłkę wybija jeden z obrońców Herthy.

• Rzut rożny dla gości wywalczony przez Vollanda.

• Firmino strzela, ale jego strzał został zablokowany przez Schipplocka.

• Hertha buduje atak pozycyjny, ale całkiem źle dograł Schieber.

• Teraz świetnie Firmino, ale jeszcze lepiej interweniował Hegeler.

• Dobre dośrodkowanie Niemeyera z rzutu wolnego, ale strzał Schulza został zablokowany.

• Teraz świetny drybling Ben-Hatira, ale w ostatnim momencie został uprzedzony przez obronę Hoffenheim.

• Salihović zablokowany i od autu drużyna z Hoffenheim.

• Drużyna Hoffenheim szuka swoich akcji długimi, górnymi podaniami.

• Próba strzału Schipplocka, ale jego strzał poszedł wysoko nad bramką.

• Wrzutka Schulza, ale za mocna.

• Próba dośrodkowania przez Salihovica, ale zablokowana.

• Hoffenheim przy piłce

• Od autu Hertha

• Zaczynamy! Od środka Hoffenheim !

• Obie ekipy zameldowały się już na murawie!

• Obie drużyny nie grają najlepiej w defensywie i w niedzielnym spotkaniu kibice powinni spodziewać się dużej ilości bramek.

• W poprzednim sezonie w rundzie jesiennej lepsza okazała się Hertha, która wygrała na stadionie Hoffenheim 3:2. Na wiosnę berlińczycy zremisowali na własnym stadionie z Wieśniakami 1:1.

• Jednak w ekipie z Berlina nie zagrają dzisiaj na pewno: Burcherta, Gersbecka, Baumjohanna, Beerensa i Cigerciego.

• Jeśli chodzi o sytuację kadrową w to obydwu ekipach nie ma żadnych nowych urazów

• Drużyna Herthy w ostatnim meczu zremisowała 2:2 z Eintrachtem Frankfurt.

• W 16. kolejce, która rozegrana została w środku tego tygodnia Hoffenheim uległo na własnym boisku Bayerowi Leverkusen 0:1

• W pierwszym niedzielnym meczu ostatniej kolejki Bundesligi w tym roku Hertha Berlin podejmie na własnym boisku Hoffenheim. Ciężko jednoznacznie wskazać faworyta tego pojedynku, gdyż obydwie drużyny grają w tegorocznych rozgrywkach w kratkę.

• Po lewej stronie prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn, a poniżej ławki rezerwowych:

Hertha: R. Jarstein, S. Kalou, V. Stocker, S. Langkamp, F. Lustenberger, G. Haraguchi, S. Wagner

Hoffenheim: S. Rudy, J. Grahl, T. Elyounoussi, D. Abraham, A. Modeste. A. Szalai, K. Herdling

• Zapraszamy na relację na żywo z przedostatniego meczu 17. kolejki Bundesligi. Na Olympiastadion w Berlinie miejscowa Hertha zagra z TSG 1899 Hoffenheim. Mecz już za niespełna półgodziny!