2

• Koniec! Remis na San Siro, remis w pojedynku Rzym - Mediolan.

• Campagnaro zastąpił zagrożonego kolejną żółtą kartką D'Ambrosio.

• Trzy minuty doliczone przez arbitra.

• Djordjević! Serb złym przyjęciem piłki zmarnował okazję do zdobycia zwycięskiej bramki!

• Kibice domagają się kolejnej bramki od swoich ulubieńców, ale Lazio chyba nie wypuści punktu zdobytego na terenie rywala.

• Ociąga się z wznowieniem gry bramkarz Lazio, tymczasem kartką ukarany został Gonzalez.

• Przywilej korzyści, ale niewykorzystana okazja Nerazzurrich. Po chwili piłka wraca w ich posiadanie.

• Wciąż przeważają gospodarze. Inter konstruuje kolejny atak pozycyjny.

• Faul Palacio pod bramką rywala.

• MARCHETTI! Ależ pofrunął, fantastyczna parada! Icardi uderzył głową, piłka zmierzała już w okienko bramki, ale Włoch wyczuł moment i strącił piłkę!

• Alvaro Gonzalez w miejsce zmęczonego Ledesmy.

• Rzut wolny dla Interu, Bonazzolli dogrywa piłkę w pole karne tam zgrywa ją Icardi, a całą akcję z zimną krwią kończy Palacio!

• PAAAAAALAAAAACIOOOOOOOOO!!! REMIS!

• Inter w dziesiątkę na pewno nie atakowałby z takim impetem jak teraz. Dziesięć minut nadziei na zdobycz punktową dla gospodarzy.

• Guarin żegnany gwizdami przez fanów Interu. W jego miejsce na boisku Bonazzolli.

• Brutalny faul D'Ambrosio! Włoch trafił w piłkę, ale ściął piłkarza Lazio równo z ziemią - bez kartki!

• Całym zespołem broni się Lazio, całym zespołem atakuje Inter. Szykuje się świetna końcówka spotkania!

• Gospodarze szukają kolejnych okazji, to chwila prawdy dla Lazio. Rzymianie do tej pory skutecznie się bronili, ale im bardziej Inter się rozkręca, tym ciężej zatrzymać rywala.

• Skuteczna interwencja Marchettiego po strzale jednego z piłkarzy Interu.

• Lazio natychmiast rusza do ataku, ale nie przynosi to skutku. Czyżby powtórka z wczorajszego spotkania Milanu z Romą?

• Ależ piękne trafienie! Obrońca Lazio wybił piłkę głową po rzucie rożnym, przed polem karnym był jednak Mateo Kovacić. Chorwat nabiegł na piłkę i potężnie huknął z woleja pokonując bramkarza!

• KOOOOOOOOOOOOVAAAAAAACIĆ! ODEBRAŁO MI MOWĘ, CO ZA BRAMKA!!!

• De Vrij świetnie zatrzymał atakującego Palacio. Korner dla gospodarzy.

• Lulica zastąpi Onazi.

• Palacio dobrze obrócił się z piłką, ale nie udało mu się umieścić jej w bramce.

• Dobra próba szybkiej wymiany podań pod bramką Interu zakończona skuteczną interwencją defensorów Nerazzurrich.

• Marchetti! Świetne uderzenie Kovacica zza pola karnego, mierzone w róg bramki - ale na miejscu golkiper Lazio!

• Dobry powrót obrońcy, ale mimo to Icardi zdołał oddać strzał - na szczęście dla gości nieskuteczny!

• Miroslava Klose zastąpił Fili[ Djordjević.

• Przepraszamy, małe problemy techniczne. Wynik meczu nie zmienił się.

• Nie było to najlepsze rozegranie stałego fragmentu gry w wykonaniu gości.

• Klose podnosi się z murawy i za chwilę zostanie wykonany rzut wolny. Niebezpieczna okazja do oddania strzału.

• Lazio w ataku, faulem powstrzymany został jednak napastnik piłkarzy w białych koszulkach. Kartka dla D'Ambrosio.

• Nieudane dośrodkowanie w pole karne rzymian, ale tylko rzut rożny dla gospodarzy.

• Lazio wciąż stosuje wysoki pressing nie dopuszczając rywali w pobliże własnego pola karnego.

• Spokojny początek drugiej połowy, nieco odważniej zaczęli grać goście.

• Rozpoczynamy drugą część spotkania!

• Za chwilę początek drugiej części spotkania. Statystyki po pierwszej połowie.

• Koniec pierwszej połowy spotkania, Lazio pewnie prowadzi na San Siro!

• Ostatnia szansa Interu kończy się tak jak zawsze, w nogach obrońców drużyny rywala.

• Nieoczekiwanie mamy pierwszą zmianę. Medel zastąpił Dodo.

• Błyskotliwe zagranie górą Andersona ponad obrońcami, ale nie zrozumiał go żaden z partnerów.

• Następne nieudane dośrodkowanie Nerazzurrich.

• Groźnie na połowie Interu, ale podanie w kierunku napastnika Lazio nie przyniosło podobnego skutku jak wcześniej.

• Atakuje Inter, gospodarze nie składają broni. Dośrodkowanie Dodo... niecelne.

• Ależ akcja Andersona! Brazylijczyk bez najmniejszych problemów wpadł w pole karne, minął rywala, następnego i unikając konfrontacji z trzecim obrońcą Interu uderzył na bramkę - bez szans dla Handanovica!

• NIESAMOWITE PO RAZ DRUGI - PO RAZ DRUGI ANDERSON!!!

• Atak pozycyjny Interu (jak zwykle) kończy się... jak zwykle. Wciąż jednak przytłaczająca przewaga gospodarzy: 65% czasu gry przy piłce utrzymują się Nerazzurri.

• Kolejny korner - znów nic z tego. Stałe fragmenty gry nie są dziś najmocniejszą stroną Interu.

• Gospodarze wywalczyli korner po dobrej interwencji Stefana de Vrija.

• Było blisko! Kąśliwe uderzenie z dystansu Guarina mija bramkę w niewielkiej odległości!

• Chyba wykrakałem, Senad Lulić ogląda żółty kartonik za faul na D'Ambrosio.

• Palacio! Okazja dla Interu, jednak Argentyńczykowi zabrakło wsparcia!

• Nie brakuje ostrych starć na boisku, ale sędzia jest dzisiaj pobłażliwy.

• Świetna szansa Lazio, odebrana piłka na połowie rywala ale dobrze i w porę wracają defensorzy Interu naprawiając swój błąd!

• Nie wygląda to zbyt ładnie dla oka kibica, Inter zupełnie bezradny...

• Akcja toczy się głównie pod bramką Lazio. Obrońcy rzymskiej drużyny nie robią sobie jednak problemów z tej sprawy - po prostu raz po raz wybijają piłkę.

• Znakomicie powstrzymany Lulić, który wymienił podanie z Andersonem i wbiegał na czystą pozycję.

• Kolejna świetna okazja Nerazzurrich, znów zabrakło ostatniego podania Kovacicowi.

• Złapany na spalonym napastnik Lazio. Piłka wraca w posiadanie Interu.

• Słabe wykonanie tego stałego fragmentu gry, nie było zagrożenia.

• Dwa brzydkie faule w przeciągu minuty, drugi kończy się żółtą kartką dla Felipe Andersona.

• Znów grę od bramki wznawia Marchetti.

• W posiadaniu piłki utrzymują się gospodarze, ale wysoki pressing rywala uniemożliwia szybkie przejście do ataku.

• Korner dla Interu i kolejna skuteczna interwencja obrońcy Lazio. Okazuje się jednak, że Jesus był na spalonym.

• W poprzednim sezonie Lazio również zdobyło bramkę w 2 minucie spotkania. Tamten mecz zakończył się wynikiem... 4:1 dla Interu. Dla kibiców Nerazzurrich może to być jakieś pocieszenie.

• Nerazzurri przesuwają akcję do przodu, ale najgorzej gospodarzom wychodzi ostatnie podanie. Kolejna niecelna piłka w kierunku napastników i grę wznowi Marchetti.

• Dobrze ustawiony Radu nie dopuszcza by piłka trafiła do Icardiego.

• Zepchnięci do defensywy gospodarze oddalają zagrożenie od własnej bramki, ale tym samym oddają piłkę rywalowi.

• Niecelne podanie gości "do przodu", ale Inter nie wykorzystał okazji do kontrataku.

• Basta świetnie rozegrał piłkę z kolegą z zespołu, ale tym razem skutecznie piłkę wybili gospodarze.

• ANDERSON! Piłkarz Interu strącił piłkę głową, ale ta nieszczęśliwie trafiła do adresata podania, czyli Andersona, który strzałem z woleja minimalnie przeniósł piłkę ponad poprzeczką!

• Tym razem w posiadaniu piłki goście, którzy ponownie próbują atakować skrzydłem.

• Gospodarze w lekkim szoku, rozgrywają powoli piłkę przesuwając się do przodu.

• Błąd defensywy Interu, akcja Lazio na skrzydle i skuteczne wykończenie dośrodkowania przez Felipe Andersona!

• COŚ NIESAMOWITEGO, GOOOOOOOOL!!!

• Ciekawy początek spotkania, piłka wędruje od nogi do nogi, a swojej akcji nie potrafili skutecznie rozegrać gospodarze.

• Zaczynamy! Piłka w grze.

• Przywitanie kapitanów, Andrea Ranocchia i Stefano Mauri wybrali połowy.

• Hymn Interu Mediolan okraszony dymem rac i świec dymnych - dzieje się na trybunie danów Nerazzurrich!

• Ostatnia tegoroczna kolejka Serie A i ostatnie spotkanie na San Siro. Można powiedzieć, że jest to dogrywka po wczorajszym remisie Milanu z Romą!

• Piłkarze już za chwilę pojawią się na murawie Stadio San Siro.

• Tagliavento, arbiter dzisiejszego spotkania, jest szczęśliwym sędzią dla Interu. Nerazzurri wygrali 15 spotkań, w których podejmował on decyzje, 3 zremisowali i 5 przegrali.

• Rzymianie wygrali cztery z pięciu ostatnich spotkań przeciwko Interowi. Nerazzurri z kolei mają problemy z wygrywaniem o... 20:45. Inter w tym sezonie wygrał zaledwie dwa spotkania rozgrywane o tej porze, pięć zremisował, a cztery przegrał.

• Ławka rezerwowych Lazio:

Berisha, Strakosha, Djordjevic, Konko, Keita, Gonzalez, Onazi, Cataldi, Cavanda, Novaretti.

• Ławka rezerwowych Interu:

Carrizo, Berni, Andreolli, Campagnaro, Vidic, Medel, Obi, Mbaye, Krhin, Hernanes, Bonazzoli.

• Witamy i zapraszamy na relację live ze spotkania 16. kolejki włoskiej Serie A! Dziś po raz drugi w ten weekend obejrzymy starcie na linii Mediolan-Rzym. Inter na własnym stadionie podejmuje Lazio, jakim wynikiem zakończy się to spotkanie?