Jagiellonia Białystok 0 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jagiellonia Białystok

0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

3

• KONIEC MECZU. Podbeskidzie gromi na wyjeździe Jagiellonię 3:0 i na dobre włącza się do walki o grupę mistrzowską. Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego będzie pasjonująca!

• Trzy minuty dłużej pograją obie drużyny.

• Ostatnia zmiana Roberta Podolińskiego. Kowalskiego zmienia Paweł Tarnowski.

• Fragment bardzo niedokładnej z gry z obu stron - piłkarze Jagiellonii już raczej nie wierzą, że są jeszcze w stanie coś zrobić.

• Dwa ładne zwody Vassiljeva, strzał, ale Zubas tym razem nogami wybija piłkę na rzut rożny.

• Zmiana w zespole "Górali" - za Chmiela wchodzi Oleg Veretilo.

• GOOOOOOL!!! ADAM MÓJTA PEWNIE WYKORZYSTUJE JEDENASTKĘ!

• RZUT KARNY DLA PODBESKIDZIA! Grzyb popychał Damiana Chmiela.

• Podbeskidzie utrzymuje się z piłką na połowie Jagiellonii. Gospodarze wyglądają na kompletnie bezradnych.

• Ostatnia zmiana w Jagiellonii. Za Mackiewicza Przemysław Mystkowski.

• Pierwsza zmiana w ekipie "Górali". Za Możdżenia wchodzi Adam Deja.

• Znów kapitalnie Zubas! Po rzucie rożnym główkował Cernych, ale jego rodak przeniósł piłkę nad poprzeczką. Chwilę później kolejny korner, znów piłka na głowę napastnika Jagiellonii, i znów celny strzał - tym razem prosto w Zubasa.

• Znów zamieszanie pod bramką Podbeskidzia. Uderzał po raz kolejny Tomasik, ale znów za słabo dla pewnego Zubasa.

• Druga zmiana Probierza. Za Grzelczaka wchodzi Karol Świderski.

• Znowu blisko szczęścia Tomasik! Były zawodnik Podbeskidzia wpadł z piłką w pole karne ale jego słaby strzał bez problemu złapał Zubas.

• Tomasik! To była stuprocentowa okazja! Po dośrodkowaniu z lewej strony obrońca Jagiellonii był sam na piątym metrze, ale główkował prosto w Zubasa!

• Kolejna kontrowersja. Po strzale Grzelczaka strzał zablokował Baranowski - wydaje się, że ręką, ale w tym przypadku tym bardziej nie mogło być mowy o jedenastce.

• Kolejne nieudane dośrodkowanie Mackiewicza... Jagiellonia niby gra z większym animuszem, ale wciąż nie może złapać rytmu.

• Jagiellonia stawia wszystko na jedną kartę - Probierz postawił na trójkę w obronie, a jednym ze stoperów jest... Rafał Grzyb.

• Ruszyła do przodu Jagiellonia. W starciu z Cernychem piłkę ręką dotknął w polu karnym Baranowski, ale stoper Podbeskidzia zrobił to przypadkowo i wydaje się, że sędzia słusznie nie wskazał na wapno.

• Wznawiamy grę w drugiej połowie.

• Zmiana w Jagiellonii. Frankowskiego zmienia Konstantin Vassiljev.

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Po dwóch samobójczych trafieniach Jagiellonia przegrywa z Podbeskidziem 0:2!

• Kolejna akcja Mackiewicza, znów strzał z dystansu, ale znów zbyt słaby, by zaskoczyć Zubasa.

• Zdenerwowany jest Michał Probierz i nie ma się co dziwić - jego piłkarze sami strzelają sobie bramki, a gra w ataku kompletnie im się nie klei.

• Świetną okazję na kontratak mieli "Górale", Możdżeń był już w polu karnym, ale zepsuł wszystko niecelnym podaniem.

• Faul taktyczny Kowalskiego, żółta kartka.

• Podbeskidzie nie oddało jeszcze ani jednego celnego strzału, a prowadzi w Białymstoku 2:0!

• Drugi samobój Jagiellonii, tym razem kuriozalny! Sloboda zagrał piłkę na uwolnienie z głębi pola, pobiegł za nią Chmiel, ale sytuację pod kontrolą miał Guti. Tylko pozornie - Brazylijczyk próbując zagrać głową do Drągowskiego przelobował swojego bramkarza i skierował piłkę do siatki!

• GOOOOOOOL!!! COŚ NIESAMOWITEGO, ALEŻ BABOL GUTIEGO!

• Ładna akcja Podbeskidzia, zza pola karnego uderzał Kowalski, ale trafił piłką w będącego na spalonym Szczepaniaka.

• Mackiewicz wciąż aktywny, tym razem doszedł do piłki w polu karnym, ale nie miał żadnego wsparcia i ostatecznie stracił futbolówkę.

• Z rzutu wolnego ładnie, pod poprzeczkę uderzył Tomasik, ale Zubas bez problemu odbił piłkę.

• Mackiewicz blisko wyrównania! Wreszcie przyspieszyła Jagiellonia, Mackiewicz otrzymał prostopadłe podanie, wyprzedził Sokołowskiego i wszedł w pole karne, ale trafił prosto w dobrze ustawionego Zubasa.

• Zbyt wolno operują piłką gospodarze w ataku pozycyjnym. Jak na razie nie są w stanie zaskoczyć dobrze ustawionych piłkarzy Podbeskidzia.

• Kolejna centra Mójty, ale tym razem zbyt głęboko i łapie piłkę Drągowski.

• Rzadki widok - Podbeskidzie z przewagą w posiadaniu piłki (52% - 48%).

• Stały fragment gry nie przyniósł żadnego zagrożenia. Bielszczanie na ten moment kontrolują przebieg meczu.

• Gospodarze biorą się do roboty. Po lewej stronie szarżował Mackiewicz, faulował go na wysokości pola karnego Sokołowski.

• Mójta dośrodkował piłkę w pole karne z rzutu wolnego, próbował wyskoczyć do niej Sokołowski, ale uprzedził go Marek Wasiluk, który niefortunnie przedłużył zagranie i zaskoczył własnego bramkarza!

• GOOOL!!!!! PODBESKIDZIE PROWADZI W BIAŁYMSTOKU!

• Szczepaniak w pierwszym pojedynku z Gutim - przy linii końcowej lepszy stoper Jagiellonii.

• Nieprzyjemne zdarzenie - Grzelczak wysoko uniesioną nogą kopnął w głowę Marka Sokołowskiego, za co otrzymuje żółtą kartkę.

• Kolejny celny strzał gospodarzy - po rzucie rożnym z powietrza uderzał Romanczuk, ale piłka powędrowała prosto w ręce Zubasa.

• Po akcji Mackiewicza do piłki przed polem karnym dopadł Frankowski, oddał płaski strzał, ale Zubas zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

• Szczepaniak zagrał "świecę" w pole karne Jagiellonii, próbował strzelać Chmiel, ale nie poradził sobie z obrońcami i piłkę złapał Drągowski.

• Pierwsza akcja w wykonaniu Cernycha, który ograł kilku rywali przed polem karnym, ale za długo holował piłkę i ostatecznie wybił ją Kohei Kato.

• GRAMY! Od środka zaczęli "Górale".

• Piłkarze obu zespołów wychodzą na murawę. W Białymstoku idealna pogoda do gry, dopisali także kibice - szykuje się dobre widowisko!

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Jagiellonia - Podbeskidzie LIVE! Przedostatnia szansa na górną ósemkę

• Rezerwowi Podbeskidzia: Kaczmarek, Deja, Stefanik, Tarnowski, Veretilo, Kolcak, Demjan.

• Rezerwowi Jagiellonii: Baran, Sirok, Szymonowicz, Świderski, Góralski, Mystkowski, Vassiljev.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na ostatni mecz 29. kolejki Ekstraklasy, w którym Jagiellonia zmierzy się z Podbeskidziem!