Jagiellonia Białystok 2 - 2 Wisła Kraków

2

Wisła Kraków

2

• Dziękujemy za uwagę!

• Koniec meczu! Po emocjonującym widowisku Jagiellonia Białystok zremisowała z Wisłą Kraków 2:2! W końcówce obie drużyny mogły strzelić zwycięską bramkę, jednak nikomu nie udała się ta sztuka.

• Fenomenalna okazja Jagiellonii! Piłka meczowa! Idealne zagranie Kupisza z lewej strony do Quintanny, ale Hiszpan będąc pięć metrów przed bramką nie trafił w piłkę!

• Daleka piłka w kierunku Quintany, ale poradził sobie z Hiszpanem Uryga.

• Sędzia doliczył trzy minuty.

• A mogło być 2:3! Kosowski dośrodkowywał z rzutu rożnego, piłka po chwili trafiła do Soboleskiego, a on uderzył wprost w Słowika!

• Wisła w natarciu, ale tym razem poradzili sobie z atakiem gości piłkarze Jagiellonii.

• Żółta kartka dla Chaveza za faul na Grzybie.

• Smolarek do Grzyba, a on do kolejnego zawodnika Jagi, ale w ostatnim momencie piłkę wybił Burliga.

• Kosowski starał się dośrodkowywać piłkę w pole karne, ale zostało ono zablokowane przez obrońcę Jagi.

• Gooolll! Niesamowite! Wisła doprowadza do wyrównania! Piłkę z prawej strony otrzymał Sarki i idealnie zgrał ją w pole karne do Boguskiego, a on zdobywa bramkę!

• Mógł być remis! Z prawej strony na bramkę uderzył Sarki! Ale piłka odbiła się tylko od poprzeczki!

• Plizga zdecydował się na uderzenie, ale piłka poleciała wysoko nad bramką.

• Kolejna wymuszona zmiana w Wiśle. Kontuzjowanego Jovanovića na boisku zastąpił Stolarski.

• Odłożona żółta kartka dla Ukaha za faul na Chrapku.

• Kosowski posłał piłkę w pole karne, ale koledzy z drużyny zbyt wolno nadbiegali, więc piłkę złapał Słowik.

• Zmiana w Jagiellonii. Smolarek na boisku zastąpił Frankowskiego.

• Gooll! 2:1! Ale bramka! Sarki przepięknie trafił z rzutu wolnego w okienko bramki!

• Chrapek dobrze się zastawił i został sfaulowany na 20 metrze przez Bandrowskiego.

• Gooolll! 2:0! Dobry kontratak Jagiellonii. Uderzał Kupisz, Bieszczad zdołał odbić piłkę, ale do bramki wpakował ją Plizga.

• Wilk uderzał na bramkę w polu karnym Jagiellonii. Burliga chciał dobijać, ale znalazł się na pozycji spalonej.

• Zmiana także w Jagiellonii. Bandrowski zmienił Gajosa.

• Zmiana w Wiśle Kraków. Boguski wchodzi za Ilieva.

• Dobre wstrzelenie piłki przez Norambuene, ale dobrą interwencje na swoim koncie zapisał Bieszczad.

• Norambuena w pole karne do Frankowskiego, ale dobrą interwencją przy strzale tego drugiego popisał się Bieszczad.

• Dobrze z piłka przedarł się Plizga i wydawało się że znajdzie się sam na sam z bramkarzem Wisły, ale piłkę spod nóg na rzut rożny wybił mu Uryga.

• Quintana szukał miejsca na oddanie strzału, ale piłkę spod nóg wybił mu stoper Wisły.

• W polu karnym piłkę dostał Burliga i uderzył na bramkę, jednak wprost w Słowika.

• Jovanović dośrodkowywał w pole karne, ale piłkę wybił jeden z obrońców Jagiellonii.

• W przerwie jedna zmiana. Problemy z kolanem ma Pareiko, dlatego na boisku zastąpił go Bieszczad.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

• Koniec pierwszej połowy! Jagiellonia miała przewagę i zasłużenie prowadzi na własnym stadionie z Wisłą Kraków 1:0.

• Sędzia doliczył dwie minuty.

• Do rzutu wolnego podszedł Kosowski, ale uderzył wprost w bramkarza.

• Norambuena sfaulował na szesnastym metrze Chrapka i będzie dobra okazja dla Wisły Kraków.

• Piłkarze mogą kontynuować spotkanie, w natarciu nadal Jagiellonia.

• Na boisku leży dwójka piłkarzy Wisły : Pareiko i Jovanović, dlatego mamy krótką przerwę grze.

• Mamy prowadzenie dla Jagiellonii. Dani Quintana uderzał na bramkę, piłka odbiła się od głowy Pareiki i od słupka bramki. Zrobiło się zamieszanie w którym Wilk chciał wybić piłkę, ale Gajos wpakował ją do bramki!

• Gollll! Jagiellonia Białystok! Gajos!

• Po trzydziestu minutach inicjatywę w spotkaniu przejęła Wisła. Sobolewski podawał na prawą stronę do Sarkiego, ale zbyt niedokładnie.

• Pierwsza dobra okazja Wisły na strzelenie bramki. Kosowski szybko wznowił piłkę po faulu i podał w kierunku Chrapka, ale uprzedził go Słowik. Chwilę później błąd popełnił bramkarz Jagiellonii i do piłki starał się dopaść Kosowski, ale wypadła ona poza boisko.

• Kolejny rzut wolny dla Jagiellonii. Tym razem z ponad trzydziestu metrów na bramkę uderzył Gajos. Ale było to zbyt słabe, więc piłkę bez problemów złapał Pareiko.

• Gajos pociągał za koszulkę Sobolewskiego i za to zagranie otrzymał żółty kartonik.

• Rzut wolny wykonywał Quintana. Jego dośrodkowanie było jednak zbyt słabe i piłkę przejęli piłkarze Wisły.

• Powinno być 1:0! Frankowski zagrał dobrą piłkę do Plizgi, który znalazł się przed bramkarzem. W ostatniej chwili piłkę spod nóg wybił mu Jovanović!

• Rzut wolny dla Jagiellonii z prawej strony wykonywał Plizga. Podkręcona piłka trafiła wprost w ręce bramkarza Wisły.

• Plizga wrzucał piłkę z rzutu rożnego w pole karne Wisły Kraków. Niecelnie na bramkę uderzył Ukah.

• Pierwsza żółta kartka w spotkaniu, Iliev sfaulował szarżującego Gajosa.

• Tym razem z lewej strony dośrodkowywał Plizga, ale ponownie dobra interwencja Pareiki.

• Dobre włączenie się do ataku Ukaha, który z prawej strony dośrodkował w pole karne Wisły. Dośrodkowanie jednak było zbyt głębokie i poradził sobie z nim bez problemów Pareiko.

• Mocne zagranie Ukaha w kierunku Quintany, ale z tym podaniem poradził sobie Alan Uryga.

• Od początku spotkania w ataku Jagiellonia Białystok, natomiast Wisła stara się grać wysokim pressingiem.

• Mecz rozpoczynają piłkarze Jagiellonii Białystok!

• Piłkarze zakończyli już rozgrzewkę i za niespełna 10 minut zobaczymy ich ponownie na murawie.

• Pełną zapowiedź spotkania możecie przeczytać tutaj

• Michał Czekaj, Cwetan Genkow, Michał Miśkiewicz, Arkadiusz Głowacki, Kew Jaliens, Daniel Sikorski i Patryk Małecki - to piłkarze Wisły, którzy z powodu kontuzji nie będą mogli zagrać w sobotnim pojedynku w Białymstoku.

• W tygodniu przed grą z Wisłą na delikatny uraz narzekał tylko Dani Quintana, który jednak ma być w 100% gotowy do gry przed pierwszym gwizdkiem sędziego Bartosza Frankowskiego.

• - Zrobimy wszystko, aby jak najlepiej zaprezentować się w każdym meczu, nie tylko przeciw Jagiellonii. Skupiamy się wyłącznie na rozgrywkach w Ekstraklasie i postaramy się zdobyć jak najwięcej punktów - stanowczo stwierdził ostatnio Gordan Bunoza.

• Jagiellonia Białystok w ostatnich czterech spotkaniach zdobyła aż 10 punktów i włączyła się do walki o europejskie puchary.

• Podopieczni Tomasza Kulawika w ostatnich dwóch tygodniach ponieśli aż cztery porażki. (dwa razy ze Śląskiem w Pucharze Polski, raz z Piastem i Legią w lidze]

• - Chcemy się zrewanżować! Wygraliśmy dwa mecze z rzędu, co w ostatnim czasie rzadko się nam zdarzało i nie ukrywamy, że stajemy przed wielką szansą doścignięcia tej czołówki - powiedział po ostatnim treningu przed sobotnim spotkaniem defensywny pomocnik żółto-czerwonych Rafał Grzyb.

• Witamy podczas relacji live ze spotkania T-mobile Ekstraklasy w stolicy województwa Podlaskiego, gdzie Jagiellonia Białystok podejmie Wisłę Kraków.