Korona Kielce

2

GKS Bełchatów

0

• GKS po przerwie miał przewagę, ale nie potrafił jej wykorzystać i znów przegrywa, a Korona notuje szósty mecz z rzędu bez porażki. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• Szymański dośrodkował z rzutu rożnego, piłkę wybił Trytko

• Ależ było blisko gola! Ślusarski wyszedł sam na sam z bramkarzem i przegrał ten pojedynek!

• Komolov wchodzi na boisko za Wacławczyka

• Teraz było groźnie! Po wrzutce z prawej strony głową uderzał Mak, a bramkarz wybił na rzut rozny!

• Jeszcze przed wznowieniem gry zmiana, Szymański za Rachwała

• Korona stworzyła sobie więcej okazji i jej prowadzenie jest zasłużone. Czy gości stać na odpowiedź? Przekonamy się po przerwie!

• I teraz sędzia zakończył pierwszą połowę!

• Lewą stroną zaatakował Trytko, ale tam powstrzymał go Sawala. Aut

• Znowu gorąco pod bramką gości! Kapo zaatakował środkiem, piłka trafiła do Sobolewskiego, ale tego w polu karnym powstrzymał obrońca

• Znów gol po stałym fragmencie! Golański dośrodkował z rzutu wolnego i Malarz znów odbił pierwszy strzał, ale z dobitką Trytki nie dał sobie rady!

• GOOOOOOOOOOOOOL!! Przemysław Trytko, jest 2:0 dla Korony!

• Malarczyk oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

• Swietnie na lewej stronie popracował Sylwestrzak, zagrał do Kapo, ale ten skiksował. Od bramki Malarz

• Wrzutka, jaką wykonał sam poszkodowany, niedokładna. Aut dla gości

• Golański faulowany na prawej stronie boiska

• Po dośrodkowaniu Golańskiego z rzutu rożnego najpierw uderzał Trytko, ale z tym Malarz jeszcze sobie poradził. Gdy dobijał Sylwestrzak był już bez szans!

• GOOOOOOOOOOOL!! Kamil Sylwestrzak, 1:0 dla Korony!

• Długie zagrania Malarczyka z rzutu wolnego, ale gospodarze wywalczyli tylko aut

• To musiał być gol! Sylwestrzak świetnie dośrodkował z lewej strony boiska, a piłka trafiła do niepilnowanego Trytki. Ten jednak oddał tak lekki strzał, że Malarz spokojnie złapał piłkę

• Baran świetnie powstrzymał dobrze zapowiadający się atak Aankoura. Aut dla Korony

• Długo wymieniają teraz podania goście, choć robią to głównie na własnej połowie

• Prawą stroną zaatakowała Korona, ale Golański zanim zdołał dośrodkować, to się poślizgnął. Od bramki Malarz

• A teraz groźnie pod bramką gospodarzy! Mójta oddał "centrostrzał" z lewej strony boiska i piłka minimalnie minęła bramkę!

• Było blisko bramki! Petrov zagrał prostopadłą piłkę do Aankoura, ale ten przegrał sytuację sam na sam z bramkarzem!

• Mójta zaatakował lewą stroną, ale kiedy zdecydował się na dośrodkowanie, to został zablokowany przez Petrova

• Było blisko gola! Nabil Aankour przeprowadził indywidualną akcję, wpadł z piłką w pole karne, po czym oddał minimalnie niecelny strzał!

• Mójta dośrodkował przed chwilą z rzutu wolnego, ale obrońcy Korony spokojnie wybili piłkę

• Niezła wymiana podań ze strony gospodarzy w środkowej strefie, ale wszystko niedokładnym zagraniem zepsuł Sobolewski. Przy piłce goście

• Tomasz Musiał daje znak, zaczynają goście

• Piłkarze obu zespołów już wychodzą na boisko, pierwszy gwizdek już za chwilę

• Bełchatów w ostatniej kolejce doznał bolesnej porażki 0:3 u siebie z warszawską Legią. Czy dzisiaj będzie w stanie się zrehabilitować i ograć Koronę, czy ta utrzyma swoją serię meczów bez porażki (jak dotąd pięć)? Początek za około siedem minut!

• Z frekwencją, jak to w Kielcach, nie jest dziś najlepiej, choć tym razem kibice mogą tłumaczyć się nie sprzyjającą pogodą. Sektor gości jest z kolei wypełniony dość szczelnie

• Ławka gospodarzy: Małecki, Pilipczuk, Cebula, Ouattara, Kiełb, Leandro, Chiżniczenko

• Ławka gości: Zubas, Witasik, Szymański, Poźniak, Prokić, Komolov, Bartosiak

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów, za chwilkę dorzucimy do nich ławki rezerwowych. Tymczasem zapoznajcie się z zapowiedzią tego spotkania

• Witamy z mroźnych Kielc! Już tylko około 20 minut zostało do rozpoczęcia spotkania, które zakończy dzisiejsze zmagania w Ekstraklasie. Korona Kielce kontra GKS Bełchatów - zapraszamy na relację live z tego wydarzenia!