0

Górnik Łęczna

2

• Koniec! Trzy punkty pojadą do Łęcznej!

• Powinno być 0:3! Piesio zaatakował indywidualnie, wyszedł sam na sam z bramkarzem i przegrał ten pojedynek! Dobitka jednego z jego kolegów zablokowana!

• Pruchnik zmienia Śpiączkę, a tymczasem arbiter doliczył dwie minuty do drugiej połowy

• A teraz żółtym kartonikiem ukarany Cebula

• Żółtą kartką ukarany Tymiński

• Blisko gola dla Korony! Cebula zagrał świetną piłkę w pole karne, a obrońca Górnika w ostatniej chwili uprzedził Przybyłę!

• Airam Cabrera oddał strzał po wrzutce Zająca w pole karne, ale nie trafił w światło bramki

• Przemysław Pitry zmienia Grzegorza Bonina

• Sylwestrzak dośrodkował z lewej strony boiska, a piłkę z pola karnego wybił Leandro

• To powinien być gol! Śpiączka wyszedł sam na sam z Małkowskim i nie trafił w bramkę!

• Kolejna wrzutka w pole karne Górnika, kolejna która nie przyniosła żadnej korzyści gościom

• Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Gabovs tak niezdarnie wybijał piłkę, że ta spadła pod nogi Piesio, a on nie miał problemu z umieszczeniem jej w bramce! Czy Koronę stać jeszcze na korzystny wynik?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Piesio, 2:0 dla gości!

• Leandro faulował Pawłowskiego na własnej połowie boiska

• I to mógł być gol! Dejmek oddał strzał głową po wrzutce z narożnika boiska, ale minimalnie przestrzelił!

• Przybyła próbował oddać strzał z powietrza po dośrodkowaniu Gabovsa z prawej strony boiska, ale jedyne co wywalczył, to rzut rożny

• Śpiączka trafił przed chwilą do bramki przeciwnika, ale w momencie podania od kolegi był na spalonym i arbiter słusznie gola nie uznał

• Sierpina dośrodkował z lewej strony boiska, a Rodić skutecznie wypiąstkował piłkę

• Piesio oddał strzał sprzed pola karnego, ale wyraźnie się pomylił. Grę od bramki wznowi Małkowski

• Kolejna wrzutka w pole karne Górnika, kolejna która nie przyniosła żadnej korzyści kielczanom

• Leandro zaatakował indywidualnie i podał w pole karne do Śpiączki. Ten sprytnie zagrał do Bonina, który obrócił się z piłką i wpakował ją do bramki! Jak odpowie Korona?

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Grzegorz Bonin, 1:0 dla gości!

• Przybyła upadł w polu karnym Górnika po dośrodkowaniu Dejmka z prawej strony, ale arbiter pokazał, że o faulu nie ma mowy. Po chwili sprzed pola karnego przymierzył Pawłowski, ale wyraźnie się pomylił

• Korona próbuje prowadzić grę, dłużej utrzymuje się przy piłce, ale ma ogromne problemy z ostatnim zagraniem, które otworzyłoby drogę do bramki. Goście z kolei na razie nastawili się tylko na bronienie tego, co mają

• Adrian Basta już nie wróci na boisko. W jego miejsce melduje się Paweł Sasin

• Obiecująco wyglądała przed chwilą akcja gospodarzy, ale Gabovs po świetnym podaniu Sierpiny zamiast uderzać, to zdecydował się jeszcze szukać podaniem kolegi i tym samym zepsuł akcję

• Adrian Basta na noszach opuszcza murawę, nie wiadomo czy jeszcze dzisiaj na nią wróci. Tymczasem Rodić wznowił grę

• Tymczasem jakiejś kontuzji doznał teraz Basta. Mamy przerwę w grze, zawodnik Górnika potrzebuje pomocy lekarskiej

• Bardzo dobrze jak na razie na przedpolu radzi sobie Rodić, który przechwycił przed chwilą kolejne dośrodkowanie

• Sporo chaosu mamy od początku meczu w wykonaniu obu drużyn. I jedni i drudzy mają problem ze spokojnym rozegraniem piłki, wymienieniem kilku dokładnych podań. O akcjach podbramkowych tym bardziej trudno mówić

• Trytko dośrodkował z lewej strony boiska, ale było to bardzo czytelne zagranie i Rodić chwycił futbolówkę

• Próba kontry w wykonaniu gości, ale wszystko niedokładnym zagraniem na lewą stronę zepsuł Bonin

• Dość spokojny początek tego meczu, żadna z ekip nie zaatakowała jeszcze groźniej. Przy piłce gospodarze

• Pan Szymon Marciniak daje znak, zaczynamy!

• Piłkarze obu drużyn są już na murawie, zaczynamy za parę minut!

• Ciekawym wydarzeniem na pewno będzie dzisiejszy debiut Bartłomieja Pawłowskiego, który po wielu nieudanych wojażach dostaje kolejną szansę odbudowania swojej pozycji. Pytanie tylko, czy ją wykorzysta

• W tym sezonie nieco lepiej jak na razie spisują się kielczanie, którzy mają na koncie dwa oczka więcej od swojego dzisiejszego rywala. W poprzedniej kolejce Korona zremisowała 0:0 na wyjeździe z Lechią, a Górnik pokonał 1:0 Wisłę

• Ogólny bilans meczów tych dwóch klubów jest niezwykle wyrównany. Oba wygrywały po 12 razy, czterokrotnie ich mecze kończyły się remisami. Różnica bramek, 37:35, jest na korzyść Górnika

• W zeszłym sezonie obie ekipy mierzyły się ze sobą trzy razy i lepszy bilans mają dzisiejsi goście. Oni najpierw wygrali u siebie 1:0, potem przegrali na wyjeździe 0:2 i wygrali 3:1 w ponownym starciu w Kielcach

• Ławka gospodarzy: Dariusz Trela, Marcin Celbula, Tomasz Zając, Siergiej Pilipczuk, Airam Cabrera, Rafał Grzelak

• Ławka gości: Sergiusz Prusak, Veljko Nikitović, Paweł Sasin, Przemysław Pitry, Radosław Pruchnik, Jan Bednarek, Wojciech Kalinowski

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów. Za chwilkę dołączymy do nich ławki rezerwowych, tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego widowiska.

• Witamy! Zapraszamy na relację live z ostatniego spotkania tej kolejki Ekstraklasy. Korona Kielce podejmie na własnym boisku Górnika Łęczna, a początek już za kilka chwil!