Korona Kielce 0 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Korona Kielce

0

Podbeskidzie Bielsko-Biała

0

• Niestety, nie było nam dane zobaczyć choćby jednego gola. Obie drużyny stworzyły sobie po parę okazji podbramkowych, ale ogromna niedokładność sprawiła, że piłka nie chciała wpaść do bramki. Z mojej strony to wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• I teraz arbiter zakończył to spotkanie

• Możdżeń schodzi z boiska, w jego miejsce melduje się Kołodziej

• Kato ukarany żółtą kartką za faul na Fertovsie

• Sierpina oddał strzał sprzed pola karnego, Zubas złapał piłkę

• Dwie minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

• Zubas! Fantastyczna interwencja bramkarza bielszczan po strzale Sierpiny sprzed pola karnego!

• Sokołowski dośrodkował z prawej strony boiska, a piłkę przejął Fertovs

• I znowu groźnie atakują bielszczanie! Z bliskiej odległości w bramkę nie trafił Szczepaniak

• Adu dośrodkował z lewej strony boiska, ale obrońcy Koron wybili piłkę

• A za Kowalskiego Adu

• Za Cabrere na boisko wchodzi Aankour

• Odpowiedź Korony! Po dośrodkowaniu Cabrery z bliskiej odległości w bramkę nie trafił Przybyła! Fatalny kiks napastnika kielczan

• I znowu blisko gola! Po wrzutce z rzutu wolnego z bliskiej odległości przestrzelił Nowak!

• Podbeskidzie siedzi w ostatnich minutach na połowie gospodarzy. Za chwilę będzie miało kolejny rzut wolny

• Mójta! Niezły strzał z rzutu wolnego, futbolówka nieznacznie minęła bramkę!

• Zmiana też w Koronie. Piliczuk za Pawłowskiego

• Sierpina zaatakował prawą stroną boiska, ale został skutecznie powstrzymany przez jednego z bielszczan.

• I teraz mamy gwizdek arbitra zaczynający drugą połowę

• Gospodarze stworzyli sobie chyba więcej dogodnych okazji pod bramką rywala, ale ten parokrotnie pokazywał, że również stać go na porządne granie. My mamy nadzieję, że po przerwie w końcu zobaczymy jakieś gole

• Ewentualny gol i tak nie zostałby uznany. Arbiter dopatrzył się spalonego

• I odpowiadają bielszczanie! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska blisko strzelenia gola był Demjan, ale świetnie interweniował Małkowski!

• Pawłowski! Bardzo dobry strzał sprzed pola karnego, piłka minimalnie minęła bramkę gości!

• Znowu blisko gola dla gospodarzy! Jovanović poradził sobie z dwójką obrońców, oddał strzał z okolic czternastego metra, ale ten obronił Zubas!

• Cebula próbował dośrodkować z lewej strony boiska, ale został zablokowany przez Nowaka

• Bardzo aktywny jest dzisiaj Sierpina, ale brakuje mu dokładności. Teraz wyjechał z piłką za linię boczną

• Sierpina znów spróbował indywidualnego ataku, ale za mocno wypuścił sobie piłkę i ta wyszła za linię końcową

• Sylwestrzak z lewej strony wrzucił piłkę w pole karne, ale tam Pawłowski nie potrafił w nią trafić

• Sierina zaatakował indywidualnie, zagrał z lewej strony pod bramkę, ale żaden z zawodników nie doszedł do piłki i ta opuściła pole karne.

• I znów troszkę chaosu wdarło nam się na boisko. Zawodnicy obu drużyn nie potrafią wymienić kilku dokładnych podań

• Przed chwilą widzieliśmy dobre podanie do Szczepaniaka w pole karne, ale przegrał on pojedynek z obrońcą

• Cabrera upadł w polu karnym po starciu z Nowakiem, jednak sędzia pokazuje, że o jedenastce nie ma mowy

• Jovanović zagrał świetną piłkę w pole karne do Pawłowskiego, ale ten nie zdołał jej przyjąć i ta wyszła na aut bramkowy

• Gorąco pod bramką Zubasa! Pawłowski dośrodkował z lewej strony boiska, a z bliskiej odległości przestrzelił Cabrera!

• Teraz mamy troszkę chaosu na boisku, jedni i drudzy szybko tracą piłkę

• Lewą stroną zaatakowali przed chwilą kielczanie, ale wszystko złym przyjęciem piłki zepsuł Cabrera

• Sylwestrzak dośrodkował z lewej strony boiska, ale piłka minęła wszystkich w polu karnym i wyszła na aut

• Cebula zaatakował indywidualnie, minął kilku przeciwników, wpadł w pole karne, ale tam stracił już piłkę

• Blisko gola dla Korony! Po wrzutce z prawej strony z kilku metrów prosto w bramkarza trafił Cabrera!

• Nieźle zapowiadała się akcja Korony na lewej stronie boiska, ale Sierpina nie był w stanie opanować piłki po podaniu Pawłowskiego i wyszła ona na aut bramkowy

• Grzelak oddał strzał z dystansu, ale piłka poleciała prosto w ręce Zubasa

• Kolejna wrzutka z prawej strony w pole karne Korony, tym razem Małkowski złapał piłkę

• To powinien być gol! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska z bliskiej odległości uderzał Demjan, ale trafił on prosto w Małkowskiego!

• Grzelak przymierzył z tego rzutu wolnego, ale pomylił się wyraźnie. Od bramki goście

• Jovanović zaatakował indywidualnie i został faulowany przez Kolcaka. Zawodnik Podbeskidzia dostał żółtą kartką

• Pawłowski oddał strzał na bramkę sprzed pola karnego, ale zrobił to leciutko i Zubas spokojnie chwycił piłkę

• Pan Krzysztof Jakubik dał znak i od środka zaczynają gospodarze

• Korona już pięć razy grała w tym sezonie przed własną publicznością, ale wygrała tylko raz, na inaugurację z Jagiellonią. A jak będzie dzisiaj? Piłkarze obu ekip już są na murawie!

• Ogólny bilans bezpośrednich starć obu ekip jest korzystny dla Korony. Wygrywała ona dziewięć razy, remisowała trzykrotnie, a bielszczanie zwyciężali tylko dwa razy. Bilans bramkowy, 27:17, również jest na korzyść żółto-czerwonych.

• W poprzednim sezonie obie drużyny mierzyły się e sobą łącznie trzy razy. W Bielsku padł remis 2:2, w Kielcach dwukrotnie górą byli gospodarze. Najpierw wygrali 2:1, następnie 3:1

• W tabeli ligowej wyżej znajdują się jednak podopieczni Marcina Brosza. Korona z trzynastoma oczkami jest jedenasta, Podbeskidzie z dziesięcioma czternaste. Różnica punktowa może więc zostać dzisiaj zniwelowana

• Podbeskidzie nie potrafiło wygrać w dwóch ostatnich meczach, ale ostatnie wyniki Korony są jeszcze słabsze. Kielczanie ostatnie zwycięstwo odnieśli w sierpniu, kiedy pokonali w Warszawie Legię

• Ławka rezerwowych Podbeskidzia: Wojciech Kaczmarek, Frank Adu, Lukas Janić, Dariusz Kołodziej, Gracjan Horoszkiewicz, Fabian Hiszpański, Adam Deja

• Ławka rezerwowych Korony: Dariusz Trela, Serhii Pylypchuk, Przemysław Trytko, Tomasz Zając, Krzysztof Kiercz, Nabil Aankour, Michał Przybyła

• Witamy z Kielc, gdzie już o 18:00 rozpocznie się mecz 11. kolejki Ekstraklasy Korona Kielce - Podbeskidzie.

• Korona - Podbeskidzie LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Mecz o przełamanie w Kielcach

Sobotni mecz 11. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Koroną Kielce a Podbeskidziem Bielsko-Biała będzie dla obu drużyn okazją na przełamanie. Gospodarze postarają się sięgnąć po pierwsze ligowe zwycięstwo od sierpnia, zaś „Górale” zagrają o swoje pierwsze zwycięstwo w stolicy świętokrzyskiego.

Korona Kielce - Górnik Łęczna 0:2