Korona Kielce

2

Zawisza Bydgoszcz

2

• Nikt, kto zdecydował się na oglądanie tego meczu nie ma prawa narzekać. Cztery gole (w większości bardzo ładne), masa sytuacji podbramkowych i dwie czerwone kartki. Emocji nie brakowało, ale goście nie mogą być z tego rezultatu zadowoleni - wciąż do bezpiecznego miejsca tracą dziesięć punktów. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

• KONIEC! Co za mecz, remis!

• A teraz żółta kartka dla Jovanovicia

• Żółtą ukarany Samuel

• Było groźnie pod bramką Korony! Najpierw indywidualnie zaatakował Wójcicki, następnie piłkę dostał Kadu, ale tego w ostatniej chwili powstrzymał Aankour!

• Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

• Kapo, znowu nie potrafil wykorzystać świetnej okazji! Tym razem jego strzał broni Sandomierski

• Ładna akcja zmienników, Kadu podał do Łukowskiego, ale ten został zatrzymany w polu karnym

• Kadu wchodzi na boisko za Porcellisa

• Masłowski! Dobry, acz minimalnie niecelny strzał sprzed szesnastki!

• Kapo, znowu marnuje setkę! Kopia sytuacji sprzed chwili, tym razem po dośrodkowaniu Trytki i strzale Francuza piłkę złapał Sandomierski

• TO MUSIAŁ BYĆ GOL! Kiełb dośrodkował z lewej strony boiska, a w idealnej sytuacji, parę metrów od bramki, przestrzelił Kapo!

• Jacek Kiełb zdecydował się na strzał z tego rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur

• Blisko pola karnego rywala faulowany był Trytko. Jak wykorzystają to gospodarze?

• Kapo zaatakował lewą strona, ale faulował przy tym Goulona

• Goulon zaatakował środkiem, ale świetnie powstrzymał go Sylwestrzak

• To musiało skończyć się golem! Aankour świetnie dośrodkował z prawej strony, a francuski gwiazdor dopełnił formalności! Czeka nas pasjonujące pół godziny meczu!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Kapo, 2:2!

• I znowu gorąco pod bramką Zawiszy! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał Sylwestrzak, ale piłka minęła bramkę!

• Było blisko gola! Trytko wyłożył piłkę Jovanoviciowi, ale uderzenie tego świetnie obronił Sandomierski!

• Porcellis na razie opuszcza murawę. Zobaczymy, czy potrzebna będzie zmiana

• Petrov faulował na własnej połowie Porcellisa i zawodnik Zawiszy potrzebuje pomocy lekarzy. A zawodnik Korony dostał żółtą kartkę

• Zmiana u gości. Za Wagnera wchodzi Ciechanowski

• Leandro dośrodkował z lewej strony boiska, ale obrońcy Zawiszy wybili piłkę

• Jovanović oddał strzał sprzed pola karnego, ale dość mocno się pomylił

• Druga żółta i czerwona kartka dla Ziajki! Obrońca Zawiszy taktycznie faulował na własnej połowie Malarczyka i wylatuje z boiska!

• Drygas na razie opuszcza murawę. Wracamy do gry

• Drygas leży teraz na murawie i potrzebuje pomocy lekarzy

• Trytko zaatakował prawą stroną, ale tam zatrzymał go Drygas. Rzut rożny

• Wagner świetnie dośrodkował z prawej strony, a Porcellis ubiegł obrońców i wpakował piłkę do bramki! Czy Koronę stać na odpowiedź?

• GOOOOOOOOOOOOL!! Porcellis, 2:1 dla Zawiszy!

• Carlos otrzymał podanie z głębi pola, ale zdołał go ubiec Cerniauskas

• Dzisiaj na stadionie zasiadło 5811 widzów

• I zaczynamy drugą połowę!

• Jeszcze przed rozpoczęciem drugiej połowy mamy zmianę u gospodarzy. W miejsce Janoty melduje się Kiełb

• Wynik ten jest sprawiedliwy, gdyż pierwsza połowa była wyrównana. I całkiem dobra, na co liczymy również po przerwie!

• To była bramka do szatni i to jaka! Masłowski zebrał wybitą z pola karnego piłkę i zdecydował się na strzał. Zasłonięty Cerniauskas nie miał większych szans na skuteczną interwencję.

• I właśnie teraz arbiter zakończył pierwszą połowę, nie pozwalając na wznowienie gry

• GOOOOOOOOOOOOOL!! Masłowski, mamy remis!

• Carlos dośrodkował z lewej strony boiska, ale piłka wyszła na aut bramkowy

• Janocie dzisiaj dużo lepiej wychodzą wrzutki ze stałych fragmentów, niż rozgrywanie piłki. Tym razem dobrze dośrodkował z rzutu wolnego, ale bydgoszczanie wybili piłkę

• Po dośrodkowaniu Janoty z rzutu rożnego piłka spadła pod nogi Dejmka, ale ten nie potrafił nad nią zapanować i wybili ją obrońcy Zawiszy

• To powinien być gol! Po podaniu Jovanovicia sam na sam z bramkarzem wyszedł Trytko, ale Sandomierski chyba odbił piłkę, bo jest rzut rożny!

• Było groźnie pod bramką Korony! Nieporozumienie między bramkarzem, a obrońcami starał się wykorzystać Masłowski, ale Cerniauskas zdołał złapać piłkę po jego uderzeniu

• Dejmek doznał jakieś kontuzji i leży pod własnym polem karnym

• Było blisko wyrównania! Z prawej strony świetnie dośrodkował Wagner, ale kompletnie niepilnowany w polu karnym Porcellis, fatalnie przestrzelił!

• Wójcicki dośrodkowywał z prawej strony boiska, ale Jovanović wybił piłkę na aut

• Ładnie na połowie Korony wymieniali podania goście, ale wszystko zagraniem ręką zepsuł Porcellis

• A teraz w szesnastce przeciwnika po starciu z Petrovem wyłożył się Masłowski, ale teraz również o jedenastce nie ma mowy

• Jovanović upadł w polu karnym rywala po starciu ze Strąkiem, ale sędzia pokazuje, żeby grać dalej

• Goulon uderzał sprzed pola karnego, ale litewski bramkarz Korony spokojnie złapał piłkę

• Setny mecz Malarczyka w Ekstraklasie w barwach Korony, a do tego okraszony golem! Po dośrodkowaniu z lewej strony i wybiciu piłki, przed szesnastką dostał ją właśnie Malarczyk. Obrońca Korony zdecydował się na strzał i pokonał bramkarza!

• GOOOOOOOOOOOOL!! Malarczyk, to się nazywa jubileusz!

• Janota, jako można było tego nie strzelić?! Malarczyk dośrodkował z prawej strony boiska, Kapo przedłużył to podanie, a Janota "posadził" obrońcę i fatalnie przestrzelił z odległości pięciu metrów od bramki!

• Masłowski dostał piłkę z prawej strony i będąc w polu karnym starał się uderzać, ale został zablokowany

• Ładnie na małej przestrzeni, pod polem karnym rywala, piłkę poklepali gospodarze, ale wszystko skończyło się niedokładnym zagraniem Janoty. Od bramki Zawisza

• Carlos oddał "centrostrzał" z lewej strony boiska, ale piłka minęła dość daleko bramkę Korony

• Wagner dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale Cerniauskas spokojnie wypiąstkował piłkę

• Leandro faulował na własnej połowie Wagnera

• Carlos wykorzystał opieszałość obrońców Korony i wszedł z piłką w pole karne, ale tan się zaplątał i ją stracił

• Arbiter daje znak, mecz zaczynają goście!

• Piłkarze obu drużyn już powoli wychodzą na boisko, za chwilkę zaczniemy to spotkanie!

• Zaczęliśmy wczoraj rundę rewanżową w naszej Ekstraklasie, jest więc to drugi pojedynek tych dwóch ekip w tym sezonie. Na inaugurację Zawisza wygrał u siebie z Koroną 2:0, a gole zdobywali Kadu oraz Carlos

• Co ciekawe, jak dotąd poza Malarczykiem żaden inny wychowanek Korony nie zagrał w jej barwach stu meczów na poziomie Ekstraklasy.

• Piotr Malarczyk otrzymuje właśnie koszulkę z numerem 100 od kieleckiego klubu. "Malar", który jest wychowankiem Korony, zagra w jej barwach setny mecz w Ekstraklasie. Zrobi to zresztą z opaską kapitana, zastępując w tej roli Pawła Golańskiego.

• A teraz gospodarzy: Małecki, Pilipczuk, Cebula, Ouattara, Kiełb, Sobolewski, Chiżniczenko