Kruoja Pakruojis 0 - 1 Jagiellonia Białystok

0

Jagiellonia Białystok

1

• Zapraszamy na kolejne relacje tekstowe, a za uwagę serdecznie dziękuje Marcin Trzyna.

• Grająca w dziesiątkę Jagiellonia zwycięża na Litwie 1:0 po golu w doliczonym czasie gry. Karol Świderski bohaterem Jagiellonii Białystok!

• Koniec spotkania, Jagiellonia wygrywa 1:0!

• Ależ sytuacja! Ostatnia minuta doliczonego czasu gry, piłkę otrzymał Karol Świderski i strzałem lewą nogą zza pola karnego zdobywa gola na 1:0! Niesamowita sytuacja!

• GOOOOOOOL! JAGIELLONIA, 1:0! ŚWIDERSKI!

• Arbiter dolicza trzy minuty.

• Diarra Boubakary faulował Mackiewicza i otrzymał żółtą kartkę.

• Diarra Boubakary popędził w pole karne Jagiellonii, ale jego dogranie nie dotarło do żadnego z piłkarzy Kruoji.

• Salamanavicius schodzi z placu gry, na boisko wchodzi Diarra Boubakary.

• Rafał Grzyb otrzymuje drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. "Jaga" kończy mecz w dziesiątkę.

• Strzał na bramkę Jagiellonii, ale Bartłomiej Drągowski pewnie łapie piłkę.

• Zmiana również w ekipie Probierza. Karol Świderski wchodzi, a z boiska schodzi Nika Dzalamidze.

• Druga zmiana w zespole gospodarzy. Tomas Birskys wchodzi w miejsca Crisana.

• Strzał Macieja Gajosa zza pola karnego, ale piłka znów poszybowała nad poprzeczkę bramki Kruoji.

• Tautvydas Eliosius zmienia na placu gry Aivarasa Bagociusa.

• Tadas Eliosius dograł piłkę w pole karne, ale dobrą interwencją w obronie popisał się Sebastian Madera.

• Faul na zawodniku Kruoji, Litwini będą mieli niezłą okazję na dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii.

• Strzał Macieja Gajosa i... piłka poszybowała wysoko nad poprzeczkę bramki gospodarzy.

• Aut dla "Jagi" na wysokości pola karnego Kruoji.

• Jagiellonia nie potrafi przebić się przez szczelną defensywę Kruoji Pakruoijis.

• Kolejna roszada w drużynie Michała Probierza. Taras Romańczuk zastępuje na boisku byłego piłkarza Piasta Gliwice, Konstantina Vassiljeva.

• Zmiana w zespole Jagiellonii. Łukasz Sekulski wchodzi w miejsce Tuszyńskiego.

• Obrońca Kruoji wybija piłkę za linię końcową. Rzut rożny dla podopiecznych Michała Probierza.

• Akcja Jagiellonii prawym skrzydłem, Konstantin Vassiljev dośrodkowuje w pole karne do Tuszyńskiego, ale napastnika Jagiellonii ubiegł golkiper Kruoji.

• Filip Modelski otrzymał żółtą kartkę za faul.

• Rzut wolny dla Litwinów. Bardzo dobre wyjście Drągowskiego, golkiper "Jagi" pewnie złapał dośrodkowaną piłkę.

• Bramkarz Kruoji na raty wyłapuje strzał Tomasika.

• Rzut wolny dla Jagiellonii po faulu na Tuszyńskim.

• Tomasik dogrywa piłkę w pole karne, ale znów dobrze interweniował golkiper gospodarzy.

• Kontratak Kruoji zakończony groźnym strzałem zza pola karnego! Strzał 23-letniego Dariusa Jankauskasa obok bramki "Jagi"!

• Donatas Navikas otrzymał żółtą kartkę za faul na Grzybie.

• Kolejna wrzutka w pole karne Litwinów, ale znów Martynas Matuzas łapie piłkę.

• Dośrodkowanie Karola Mackiewicza w pole karne Kruoji, na posterunku golkiper gospodarzy.

• Tomas Salamanavicius leży na boisku, zawodnik gospodarzy potrzebuje pomocy medycznej.

• Gwizdek sędziego, przy piłce podopieczni Michała Probierza.

• Już za moment rozpoczęcie drugiej części spotkania.

• Pierwsza połowa spotkania nie stała na wysokim poziomie. Spotkanie bardziej przypomina wakacyjny sparing, niż mecz eliminacji Ligi Europy. Jagiellonia musi zacząć kreować sytuacje, a także solidnie zatamować defensywę, której zdarzały się w pierwszej połowie błędy. Miejmy nadzieję, że w drugiej części będziemy świadkami lepszego widowiska.

• Arbiter z Portugalii zakończył pierwszą część spotkania. Jagiellonia Białystok do przerwy bezbramkowo remisuje w wyjazdowym meczu z Kruoją Pakruojis.

• Arbiter dolicza jedną minutę do pierwszej połowy.

• Uff, było bardzo groźnie! Znów świetna interwencja Bartłomieja Drągowskiego i gospodarze będą mieć tylko rzut rożny.

• Miękka wrzutka Macieja Gajosa do Tuszyńskiego, ale napastnik Jagiellonii znalazł się na spalonym.

• Wydawało się, że Tuszyński wywalczył rzut rożny, ale arbiter wskazał na "piąty metr". Przy piłce bramkarz Kruoji Pakruojis.

• Piłka dograna w pole karne "Jagi", ale żaden z zawodników Kruoji nie dosięgnął futbolówki. Od bramki rozpocznie Bartłomiej Drągowski.

• Na trybunach bardzo gorący doping kibiców Jagiellonii Białystok.

• Ależ Igors Tarasovs był blisko zdobycia bramki głową! Martynas Matuzas wyłapał uderzenie z kilku metrów!

• Dośrodkowanie pod bramkę Kruoji, obrońca Litwinów wybił piłkę na rzut rożny.

• Zbyt mocne podanie Konstantina Vassiljeva, piłkę od bramki wznowi bramkarz litewskiego zespołu.

• Rzut rożny dla Jagiellonii Białystok, ale Tarasovs minął się z dośrodkowaną piłką.

• Również żółtą kartką został ukarany Sebastian Madera.

• Horia Crisan ukarany żółtą kartką.

• Faul Tarasovsa, po chwili małe zamieszanie, posypały się żółte kartki.

• Kolejny strzał Kruoji, ale po raz kolejny bardzo niecelny. Drągowski ustawia piłkę na piątym metrze.

• Rafał Grzyb ukarany żółtą kartką za faul na swojej połowie.

• Rzut rożny dla Kruoji! Drągowski sparował bardzo silne uderzenie Bagociusa!

• Niecelny strzał z dystansu Salamanaviciusa. Od bramki rozpocznie bramkarz "Jagi".

• Zgrana akcja Jagiellonii, ale znów na spalonym podopieczny Michała Probierza.

• Długie podanie na wolne pole do Patryka Tuszyńskiego, ale zawodnik Jagiellonii został złapany na spalonym.

• Żółta kartka dla Alfredasa Skroblasa za faul na Karolu Mackiewiczu.

• Strzał z dystansu Donatasa Navikasa, bardzo dobrą interwencją popisał się Bartłomiej Drągowski.

• Tuszyński ładnie pograł w środku pola z Niką Dzalamidze, jednak po chwili Litwini przejęli piłkę.

• Dośrodkowanie w pole karne Litwinów, ale piłkę bez problemu wyłapał Martynas Matuzas.

• Dobre zachowanie defensywy Jagiellonii i wykopem od bramki rozpocznie Bartłomiej Drągowski.

• Strzał z dystansu Vassiljeva, od bramki rozpocznie golkiper Kruoji.

• Faul w środkowej części boiska. Od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze.

• Filip Modelski wywalczył rzut z autu na połowie Kruoji. Przy okazji zawodnik Jagiellonii doznał urazu.

• Aut dla gospodarzy na wysokości pola karnego Jagiellonii. W polu karnym piłkę przejął Bagocius, ale jego strzał okazał się niecelny.

• Pierwszy gwizdek arbitra, zaczynamy!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę.

• Jagiellonia Białystok - rezerwowi: Baran – Pawlik, Straus, Romanchuk, Świderski, Grzelczak, Sekulski.

• Kruoja Pakruojis - rezerwowi: Bražinskas, Adamenko, Birškys, Olberkis, Eliošius, Boubakary, Tarasenko.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu eliminacji Ligi Europy Kruoja Pakruojis - Jagiellonia Białystok!

• Kruoja - Jagiellonia LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Do trzech razy sztuka

Sezon 2015/16 w polskiej piłce czas zacząć. Tym razem rozpocznie się on na Litwie, a konkretnie w Szawlach, gdzie trzecia drużyna ubiegłych rozgrywek Ekstraklasy Jagiellonia Białystok zmierzy się w pierwszym meczu 1. rundy eliminacyjnej Ligi Europy z wicemistrzem Litwy Kruoją Pakruojis.Jagiellonia