0

Korona Kielce

0

• Na dziś to wszystko, relację LIVE! prowadził dla Was Filip Błajet!

• Z kolei Korona w niezłej formie. Kielczanie typowani do spadku mają po 4 meczach 7 punktów.

• Lech nie imponuje formą. Z ostatnich 4 spotkań przegrał 3, a jedno zremisował.

• Koniec meczu! Lech i Korona bezbramkowo remisują.

• Trałka zatrzymał kontratak faulem i został ukarany żółtą kartką.

• 3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Kędziora doszedł do strzału głową, ale skierował piłkę wprost w ręce Treli.

• Gra toczy się w środku pola. Lech nie bardzo może coś zmieni, a Korona chyba nawet nie bardzo chce.

• Sylwestrzak na zamach minął Ceesaya i miał już przed sobą praktycznie tylko Buricia. Defensor gości zwlekał jednak ze strzałem i Kamiński zdążył z interwencją.

• Czy Korona wykorzysta przewagę jednego zawodnika?

• Czerwona kartka dla Darka Dudki. Lech będzie kończył w osłabieniu! Zawodnik Lecha ostro starł się w środku boiska z Pylypczukiem.

• 10 minut do końca spotkania.

• Aankour melduje się na murawie w miejsce Cebuli.

• Mocno bita przez Lovrencsicsa piłka wybita przez Trelę.

• Pawłowski faulowany na wysokości pola karnego. Przewinienie Gabovsa.

• Thomalla popisał się szybkością i z łatwością wyprzedził Sylwestrzaka, ale dogrania w pole karne już napastnikowi gospodarzy nie wyszło.

• Z dystansu uderzał Cebula, z dużym trudem piłkę sparował Burić. Niezła próba gości.

• Dawid Kownacki wraca po kontuzji! Młody zawodnik zastępuje na boisku Marcina Robaka.

• Rzut rożny dla Korony. W polu karnym miejsca szukał Pylypczuk.

• Tomasz Zając zastąpi Pawła Sobolewskiego.

• Lech naciera z coraz większym rozmachem. Rzut wolny dla Kolejorza po faulu Pylypchuka. Żółta kartka dla gracza Korony.

• Robak próbował delikatnie podrzucić piłkę ponad obrońcą, ale bezskutecznie.

• 13 134 kibiców na stadionie w Poznaniu.

• Kamiński w ofensywnej akcji. Stoper Lecha znalazł się na skrzydle i dośrodkował w pole karny, ale Robak nie trafił w bramkę.

• Przybyła w miejsce Trytki.

• Pawłowski podawał między obrońców, lecz Thomalla z Robakiem nie połapali się w zamiarach kolegi.

• Lovrencsicsa wrzucał na głowę Kędziory, ale Malarczyk poradził sobie z Lechitą.

• Z rzutu wolnego zagrywał Cebula ale wprost w ręce Buricia.

• Efektowna akcja Lecha! Thomalla z Lovrencsicsem zagrali na jeden kontakt i Węgier miał okazje na strzał z 11 metrów. Uderzenie skrzydłowego gospodarzy minęła bramkę o kilkanaście centymetrów.

• Lovrencscis płasko w pole karne, do piłki dopadł Thomalla, lecz wślizgiem powstrzymał do Dejmek.

• Odważnie Korona od początku drugiej połowy. Jeden z nielicznych ataków pozycyjnych kielczan.

• Druga połowa rozpoczęta, czy doczekamy się goli?

• Od początku drugiej połowy Ceesay za Kadara.

• Czy w drugiej połowie doczekamy się goli? Może swoją szansę dostanie wracający po kontuzji Kownacki?

• Koniec pierwszej części gry. Lech przeważa, ale nie potrafi udokumentować tego golem.

• Trytko niezadowolony z pracy sędziego Jakubika. Arbiter udzielił zawodnikowi słownej reprymendy.

• Dejmek doszedł do strzału, ale przeniósł piłkę ponad poprzeczką.

• Szarża Sobolewskiego i będzie korner dla gości.

• Linetty w ostrym starciu z Fertovsem. Faul zawodnika Korony.

• Strzał Thomalli, ale bardzo niecelny. Trela zacznie od bramki.

• Próba Pawłowskiego, ale zablokowana. Korner.

• Dobra akcja Lecha. Thomalla prostopadłym podaniem znalazł szarżującego Lovrencsicsa. Węgier zdecydował się na strzał z 16 metrów, a Trela popisał się efektowną robinsonadą.

• Niezłe dośrodkowanie Pawłowskiego, lecz tym razem Dejmek wyskoczył najwyżej i wybił piłkę poza pole karne.

• Centrę z rzutu rożnego wypiąstkował Burić.

• Dobra akcja Korony. Trytko znalazł się w polu karnym i piętką odgrywał do nabiegającego Sobolewskiego, lecz Kamiński w porę zainterweniował wślizgiem.

• Thomalla po wejściu na boisko kompletnie niewidoczny.

• Olbrzymie zamieszanie w polu karnym gości, ale ostatecznie Sylwestrzak wyjaśnił sytuację.

• Pylypchuk dośrodkowywał w pole karne z lewej flanki, lecz Dudka pewnie interweniował.

• Strzał Pawłowskiego z powietrza, lecz wprost w ręce Treli.

• Żółty kartonik dla Gabovsa za faul na Pawłowskim. Bezpardonowy atak defensora Korony.

• Thomalla zmienia Jevticia.

• Kadar wygrywa biegowy pojedynek z Sobolewskim.

• Jevtić nie może kontynuować gry, będzie zmiana.

• Lech w nieustannym ataku, ale piłkarze mistrzów Polski nie mają pomysłu na wykończenie akcji.

• Z rzutu wolnego centrował Lovrencsicsa, lecz pojedynek główkowy wygrał Malarczyk.

• Malarczyk sfaulował Jevticia. Rozgrywający Lecha leży na murawie z grymasem bólu na twarzy.

• Jevtić miękkim podaniem za plecy obrońców próbował znaleźć Robaka, ale piłkarz Kolejorza nie połapał się w zamyśle Szwajcara.

• Centra Lovrencsicsa, ale piłka minęła wszystkich zawodników.

• Lech w ataku, ale Sylwestrzak dobrze powstrzymuje szarżującego Kędziorę.

• Jevtić nad murem, ale i nad poprzeczką. Niezła próba, golkiper gości nawet nie drgnął.

• Żółta kartka dla Sylwestrzaka za powstrzymywanie rozpędzonego Robaka. Rzut wolny z około 20 metrów, świetna szansa dla Lecha.

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego Lovrencsicsa, ale wprost w ręce Treli. Bramkarz Koron bez najmniejszych problemów wyłapał piłkę.

• Kamiński szukał miękką wrzutką Robaka, ale wyżej wyskoczył Dejmek.

• Aura nie rozpieszcza piłkarzy. W Poznaniu znowu zaczęło padać.

• Pawłowski w dryblingu. Zatrzymał się na trzecim z rywali, ale akcja wyglądała bardzo efektownie.

• Korona wycofana, czeka na swoje szansy z kontrataków.

• Lech spokojnie konstruuje akcje z wykorzystaniem obrońców. Poznaniacy będą zmuszeni grać atakiem pozycyjnym.

• Pylypchuk w walce z Kamińskim, stoper Lecha górą.

• Pierwsza składna akcja Kolejorza! Pawłowski prostopadłym podaniem znalazł Jevticia, ale Szwajcar nie dał rady zmieścić piłki w bramce.

• Kadar zaczyna mecz na lewej obronie.

• Piłkarze Lecha od środka, zaczynamy!

• Piłkarze obu drużyn już na murawie. Lada moment zaczynamy!

• Po raz kolejny w wyjściowej jedenastce gospodarzy znalazł się Kadar. Czy tym razem ustrzeże się błędów?

• W Poznaniu od kilkunastu minut ulewa. Kto lepiej odnajdzie się na mokrej murawie?

• Już za 10 minut początek starcia Lecha i Korony. Kto będzie górą w starciu mistrza Polski z kielczanami?