1

Legia Warszawa

3

3 1 połowa

• Legia zasłużenie zwyciężyła w Poznaniu i umocniła się na prowadzeniu w tabeli. Trzeba przyznać, że spotkanie, zapowiadane jako hit Ekstraklasy, rzeczywiście takim było. Wysoki poziom gry, mnóstwo goli i sytuacji bramkowych – jak na polską ligę był to naprawdę dobry mecz.

• POLUB NAS NA FACEBOOKU!

• Uderzenie Henriqueza pozwolę sobie przemilczeć...

• Ślusarski i mamy 1:3!!

• Nieco ponad kwadrans zostaje do końca tego spotkania, Lech losów meczu nie odwróci już na pewno ale pojawia się pytanie czy gospodarzy stać chociażby na jednego gola?

• Legia gra dzisiaj bardzo uważnie w obronie, jeżeli Lech stworzył sobie jakiekolwiek okazje to po dobrze przygotowanych atakach

• 40 632 kibiców jest dzisiaj na stadionie, taką informację widzimy na wielkich telebimach

• Lech rozgrywa teraz atak pozycyjny praktycznie od swojej bramki

• Burić broni sytuację sam na sam z Kucharczykiem!

• Ljuboja był przewracany przez Wołąkiewicza, ostatecznie arbiter uznał, że przewinienia nie było

• Trałka chyba źle stanął i zwija się z bólu. Nie jestem pewien czy zdoła wrócić jeszcze na murawę. Chyba to skręcona kostka.

• Piłka nożna bez policji - skandują teraz kibice Legii Warszawa

• Fatalne uderzenie Linetty'ego z dystansu a na murawie kontuzji doznał Ślusarski

• Kibice Lecha nie tracą wiary w swój zespół, cały czas dopingują swoich ulubieńców

• Kosecki biegał przed chwilą od jednego zawodnika Lecha do drugiego i złapał lekką zadyszkę

• Linetty podawał zbyt lekko do Ubiparipa i temu spokojnie piłkę wybił spod nóg Rzeźniczak

• Lech rozgrywa piłkę na swojej połowie, no przecież tak się zawsze robi przy wyniku 0:3...

• Długie podanie od Trałki nie dociera do zamierzonego celu, którym był Tonew

• Tempo meczu cały czas jest niezłe, jednak brakuje w drugiej połowie strzałów na bramki

• Wołąkiewicz powinien otrzymać teraz żółtą kartkę, ale w tej sytuacji mu się upiekło

• Intensywnie rozgrzewają się piłkarze obu ekip

• Kosecki dośrodkował w pole karne do Ljuboi, ostatecznie piłka nie trafiła do Serba

• Po rzucie rożnym do piłki doszedł Tonew, ale jego strzał okazał się niecelny

• Kuciak fantastycznie broni uderzenie Ubiparipa!

• Czy Lech otrząśnie się po 1 połowie? A może to Legia zada kolejny cios?

• Gospodarze próbują od początku drugiej połowy mocno naciskać Legię

• Uderzenie Tonewa zatrzymują obrońcy Legii przed swoim polem karnym

• Tonew wchodzi na boisko w miejsce Lovrencsicsa

• Drugą połowę rozpoczynają gospodarze

• Niesamowita była pierwsza połowa w Poznaniu. Lech, który dysponował najlepszą defensywą w tym sezonie ekstraklasy, grał w obronie tak jakby to był pierwszy mecz tych zawodników w lidze. Inna rzecz, że defensywa Legii też była dziurawa, ale Bartosz Ślusarski nie potrafił tego w ogóle wykorzystać. Choć wynik na to nie wskazuje, to nie buł mecz do jednej bramki.

• Kuciak broni w bardzo dobrym stylu strzał Lovrencisicsa

• Ślusarski zmarnował kolejną doskonałą sytuację! Prawda jest taka, że ten napastnik nie nadaje się do ekstraklasy!

• Ślusarski jak już dostaje podania, to są to tak zwane świece, na walkę z dwoma albo trzema obrońcami

• Na murawie leży jeden z Lechitów, chwilę trwała przerwa w grze

• Takiego wyniku w pierwszej połowie chyba nikt się nie spodziewał... A już na pewno w Poznaniu

• Radović i Lech dostaje niesamowitego łupnia u siebie!

• Lech atakuje niemrawo, bez specjalnej koncepcji i Legia bez problemów zabiera piłkę gospodarzom

• Ślusarski zmarnował doskonałe dośrodkowanie Ceesaya!

• Ubiparip pada na murawę, ale nie było mowy faulu na serbskim napastniku

• W słupek trafia Bartosz Ślusarski! To mogło i powinno być 1:2!

• Jakub Kosecki zaczyna wdawać się w dyskusje z rywalami, na pierwszy ogień Kebba Ceesay

• Legia taka jest prawda powinna prowadzić w tym momencie 5:0! A Lech? Szkoda mówić...

• Wołąkiewicz popełnił katastrofalny błąd! Podał piłkę wprost pod nogi Ljuboi, ten strzela minimalnie obok bramki!

• Po wrzutce Bartosz Ślusarskiego Lech ma drugi rzut rożny w tym spotkaniu

• Lech nie może się otrząsnąć po drugiej bramce dla Legii, która gra dzisiaj jak na razie przynajmniej Fantastycznie!

• Ljuboja uderzał na bramkę z rzutu wolnego, zabrakło kilkunastu centymetrów!

• Za chwilę pokażemy Państwu zdjęcia oprawy przygotowanej przez kibiców Lecha. A przyznamy, że jest bardzo ciekawa ;)

• Burić wybija piłkę, która zmierzała do bramki!

• Ależ piorunujący początek zespołu z Warszawy! Mało kto spodziewał się takiego obrotu spraw

• Murawski dał się Wawrzyniakowi ograć jak dziecko i Legia prowadzi 2:0!

• Spotkanie od środka rozpoczęli goście z Warszawy! Zapraszam na 90 minut emocji

• Ależ atmosfera na stadionie! Kogo nie ma dzisiaj w Poznaniu niech żałuje!

• Piłkarze obu drużyn są już na murawie! Efektowny pokaz konfetti rozpoczyna to miejmy nadzieje wielkie starcie!

• Rezerwowi Legii: Konrad Jałocha, Jorge Salinas, Marko Suler, Tomasz Kiełbowicz, Michał Kucharczyk, Michał Kopczyński, Daniel Łukasik

• Rezerwowi Lecha: Krzysztof Kotorowski, Ivan Djurdević, Piotr Reiss, Szymon Drewniak, Aleksandar Tonew, Bartosz Bereszyński, Mateusz Możdżeń

• Kibice Lecha odśpiewali teraz hymn klubu z Poznaniia. A fani Legii starali się śpiewać swoje piosenki, ale nie było ich słychać

• Murawa jest dzisiaj przygotowana perfekcyjnie! A kibice Lecha skandują wyjściowy skład "Kolejorza"

• Zostało jeszcze kilka minut do rozpoczęcia meczu, zapraszamy zatem do przeczytania zapowiedzi spotkania.

• Znamy już wyjściowe składy obu zespołów. Mariusz Rumak podjął bardzo odważną decyzję i postawił od pierwszej minuty na Karola Linettiego. Siedemnastolatek zagrał dotychczas zaledwie w dwóch meczach Ekstraklasy, ciekawe, jak dzisiaj poradzi sobie z presją.

• Piotr obecnie zajmuje się meczem Warty Poznań, ale powinien dołączyć jeszcze przed pierwszym gwizdkiem arbitra. Swoją drogą władze pierwszoligowca nie pomyślały, organizując mecz dwie godziny przed rozpoczęciem hitu Lech - Legia. Na pewno wpłynie to na frekwencję przy Drodze Dębińskiej, bo przecież najważniejsze wydarzenia będą miały miejsce na Bułgarskiej.

• Dzisiaj wraz z Piotrem Bąkiem będziemy mieli przyjemność relacjonować hit polskiej Ekstraklasy - spotkanie Lecha Poznań z Legią Warszawa. Komplet widzów na trybunach, a na boisku dwie czołowe ekipy ligi - czekamy na wspaniałe widowisko.

• Dzień dobry państwu! Ze stadionu przy ulicy Bułgarskiej w Poznaniu wita was Wojciech Maćczak.