0

Legia Warszawa

2

• Koniec meczu! Legia wygrywa po dwóch bramkach Nemanji Nikolicia

• A jednak. Guilherme skrzydłem. Na połowie rywali zatrzymany przez Tetteha i Arajuuriego.

• Hamalainen wyprzedził Arajuuriego i ruszył do przodu. Przed wpisaniem się na listę strzelców powstrzymał go Kędziora

• Ceesay dośrodkował w kierunku nadbiegającego Kędziory. Młody lechita nie odebrał piłki.

• Faul na Ceesay'u. Będzie rzut wolny dla Lecha

• Kownacki fajnie doszedł do piłki na połowie Legii, lecz w skutek krycia Pazdana, oddał niecelny strzał.

• Głośne gwizdy rozeszły się po trybunach. Na boisku pojawił się Kasper Hamalainen. Zmienił Nemanję Nikolicia

• Po stałym fragmencie gry uderzył Arajuuri. Niecelnie

• Jóźwiak po podaniu Kędziory dośrodkował w pole karne.Jevtić wywalczył kolejny korner.

• Nikolić zagrywał w pole karne. Za głęboko. Najwyżej piłki był Aleksandrow, lecz dobrze pilnował go Kędziora

• Jevtić doszedł do piłki pod szesnastką Legii. Odegrał do Ceesaya który dosrodkował pod bramkę. Piłkę przejął Jodłowiec, lecz podał ją do Gajosa. Ten uderzył.Prosto w Malarza

• Pierwsza zmiana w Legii. Zamiast Ondreja Dudy do walki stanie Guilherme

• Gajos próbował coś skonstruować pod polem karnym Lecha, ale jego zamiary odczytał Pazdan

• Żółta kartka dla Ondreja Dudy za faul na Kownackim

• Korner dla Legii jak zwykle wykonany przez Dudę. Do piłki doszedł Prijović, który chciał mu ją oddać. Słowaka uprzedził Kownacki.

• Jevtić wykonywał kolejny staly fragment. Ponownie posłał piłkę w pole karne, lecz jego koledzy bynajmniej tego nie wykorzystali

• Szybka akcja i już rzut wolny dla Lecha. Dośrodkowywał Jevtić. Skierował piłkę pod bramkę. Po uderzeniu Kędziory, piłka wybita na korner.

• Po kornerze, piłkę przejęli gospodarze.

• Okrutny błąd Wilusza wykorzystał Nikolić. Uderzył z linii pola karnego. Burić na róg

• Po kornerze dla Legii, piłkę odebrał Aleksandrow. Podał do Nikolicia. Napastnik zdobył bramkę, lecz był na bardzo wyraźnym spalonym. Trafienie nieuznane

• Faul Trałki na Prijoviciu w środku boiska. Żółta kartka

• Gra została wznowiona

• Dłuższą chwilę lechici nie wychodzili z własnej połowy. Gdy w końcu ta sztuka im się udało, arbiter musiał przerwać spotkanie ze względu na słabą widoczność.

• Duet Ceesay - Trałka zatrzymał pędzącego skrzydłem Prijovicia

• Świetna piłka Jodłowca w kierunku Jędrzejczyka. Ten uderzył głową, lecz trafił w poprzeczkę.

• Prijović w stronę Nikolicia. Górą ze starcia z Węgrem wyszedł Arajuuri

• Po podaniu Ceesaya, piłkę pod własną bramką przejął Pazdan

• Po kornerze Legii, piłke przejął Jevtić po czym podał piłkę do Kędziory. Ten wygrał starcie z Jędrzejczykiem, lecz jego dośrodkowanie w pole karne, zostało odczytane przez rywali

• Dobrze w defensywie zachował się Jóźwiak. Legia będzie miała okazję wykonywać rzut rożny

• Po podaniu Dudy, lewą stroną ruszył Nikolic. Czystym wślizgiem zatrzymał go jednak Arajuuri

• Skuteczne interwencje Arajuuriego zatrzymały kolejne dwie akcje legionistów.

• Na spalonym złapany Nielsen po podaniu Kadara

• Duda odebrał piłkę Nielsenowi i podał ją do Jodłowca. Ten idealnie posłał ją do czającego się przy stoperach Nikolicia. Węgier odebrał podanie, urwał się Wiluszowi i umieścił piłkę w siatce

• To powinien byc gol dla Legii! Pierwszy strzał Prijovicia zakończył sie uderzeniem w poprzeczkę. Dobitka obroniona rzez Buricia

• Bille Nielsen przebił się lewym skrzydłem i wygrał starcie z Lewczukiem. Stoper Legii szybko jednak wrócił na miejsce i koniec końcem, odebrał napastnikowi piłkę

• Po podaniu Jodłowca, techniczny strzał Nikolicia. Przed zdobyciem gola, Węgra powstrzymała tylko świetna interwencja Buricia.

• Aleksandrow wyruszył z kontrą, lecz zatrzymany przez Trałkę.

• Teraz czas na korner dla legionistów. Duda posłał futbolówkę głęboko w pole karne. Najwyżej do piłki wyskoczył Arajuuri.

• Duda daleko posłał piłkę z rzutu rożnego.Blisko dojścia do niej był Hlousek, jednak uprzedził go Gajos

• Kadar powrócił na boisko

• Dobry powrót Trałki do defensywy. Wybił piłkę daleko spod własnego pola karnego

• Rozgrzewa się Kebba Ceesay...

• Kadar ucierpiał w starciu z Jędrzejczykiem. Potrzebna interwencja lekarzy

• Nielsen faulował w ataku Lewczuka. Grę wznowią goście

• Piłka długo krąży w środku boiska.Oba zespoły dają z siebie wszystko, toteż obserwujemy sporo walki. Czy przyniesie ona bramki?

• Po podaniu Kadara, Jóźwiak walczył pod polem karnym z Jędrzejczykiem. górą legionista

• Sędzia Marciniak dłużej porozmawiał z Tettehem oraz Borysiukiem, lecz nie zdecydował się na jakąkolwiek karę

• Faul Trałki na Borysiuku sprokurował kłótnię pomiędzy zawodnikami obu drużyn. Czy posypią się kartki?

• Znowu Prijović. Na połowie rywala skierował piłkę do Nikolicia. Napastnika spokojnie zatrzymał Arajuuri

• Jevtić wykonywał rzut rożny dla Lecha. Posłał piłkę w pole karne, lecz stamtąd pewnie wybił ją Prijović.

• Fanastyczny powrót Hlouska zatrzymał kontrę Trałki prawą stroną

• Strata Dudy na połowie Lecha, zatrzymała akcje legionistów.

• Pierwsi pod polem karnym rywale znaleźli się lechici. Nie zdołali jednak stworzyć żadnego zagrożenia

• I ruszyli! Od środka rozpoczęli gospodarze!

• Michał Pazdan oraz Łukasz Trałka - kapitanowie druzyn wylosowali już strony. Za chwilę premierowy gwizdek sędziego Marciniaka

• Po trybunach rozniósł się głośny doping kibiców obu drużyn. Zapowiada się świetne spotkanie, nie tylko piłkarsko, ale także, jak nie przede wszystkim, kibicowsko.

• Arbiter wyprowadził obie jedenastki na murawę. Emocje rosną, do rozpoczęcia dosłownie chwila.

• Już za nieco mniej niż dwadzieścia minut rozbrzmi premierowy gwizdek w Poznaniu. Przed nami mecz kolejki, jak nie mecz sezonu. Lech podejmie u siebie Legię. Komplet kibiców na trybunach, dwa naprawdę dobrze radzące sobie zespoły. Zapowiada się widowisko jakich mało!

• Lech Poznań - Legia Warszawa LIVE!

Zapowiedź: Lech Poznań – Legia Warszawa LIVE! Czy „Kolejorz” sprawi sobie prezent na urodziny?

W sobotę na Inea Stadionie zmierzą się ze sobą dwa najlepsze zespoły ubiegłorocznych rozgrywek Ekstraklasy. Próbujący doszlusować do uciekającej czołówki Lech podejmie walczącą o mistrzostwo Legię. Wiadomo już, że spotkanie obejrzy komplet widzów.

Legia przyjedzie do Poznania żądna rewanżu, gdyż w rundzie jesiennej na własnym obiekcie musiała uznać wyższość zespołu Jana Urbana. Lech wówczas szybko zdobył bramkę, a później dobrze się bronił, mając przy tym sporo szczęścia oraz wyśmienicie dysponowanego Jasmina Buricia między słupkami. Dzięki temu przetrwał oblężenie rywala i dowiózł minimalne prowadzenie do ostatniego gwizdka sędziego.