Lech Poznań 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Lech Poznań

1

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

• Kolejny zawód sprawili swoim kibicom piłkarze Lecha Poznań! Grali słabo i w sumie zasłużenie stracili gola w końcówce, który skutkuje dzisiejszym remisem. Podbeskidzie wywozi z Poznania cenny punkt. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

• Koniec meczu!!! Remis na Bułgarskiej!

• Lech teraz nawet nie zbliża się do bramki rywala. Ekipa Skorży straci kolejne punkty!

• Cztery minuty doliczone do tego meczu.

• Mamy wyrównanie!!! Fatalnie tuż przed polem karnym z piłką minął się Wołąkiewicz i Śpiączka mocnym strzałem z 16 metrów pokonuje Gostomskiego!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Bartosz Śpiączka!

• Gostomski pewnie łapie płaskie uderzenie z dystansu Śpiączki.

• Żółta kartka dla Sadajewa za niesportowe zachowanie. Rosjanin, podobnie jak Douglas, uzbierał już cztery i za dwa tygodnie nie zagra.

• Ostatnie minuty na Bułgarskiej. Piłka jest jednak daleko od bramki Lecha, który na razie spokojnie utrzymuje ją na połowie rywala.

• Kolejna przerwa w grze, bo problem ze zdrowiem ma Demjan. Słowak utykając wraca do gry.

• PESKOVIĆ! Po akcji Hamalainena, Peskovic kapitalnie zatrzymuje będącego w sytuacji stuprocentowej Sadajewa! Po chwili bramkarz Podbeskidzia świetnie odbija piłkę po sytuacyjnym strzale Hamalainena!

• Sadajew zakręcił w polu karnym rywalem, po czym z około 8 metrów uderzył wysoko nad bramką Peskovicia!

• Żółta kartka dla Wołąkiewicza.

• Przerwa w grze, bo Stano potrzebował pomocy medycznej. Słowak szybko się pozbierał i zaraz wróci do gry.

• Śpiączka wchodzi w miejsce Slobody.

• Patejuk dobrze wpuścił w pole karne Sokołowskiego, ale ten został zatrzymany przez defensywę Lecha.

• Sadajew zmienia w Jevticia.

• Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała

• Słupek!!! Po dośrodkowaniu z prawej strony Lovrencsicsa, Jevtic uprzedził Stano i z kilku metrów uderzył w słupek bramki rywala!!! Po chwili niecelnie głową uderza Hamalainen.

• Iwański z rzutu wolnego uderza wysoko w trybuny stadionu przy Bułgarskiej.

• Dośrodkowanie z lewego skrzydła Douglasa zdołał zamknąć w polu karnym Lovrencsics, ale głową uderzył bardzo niecelnie!

• Kiepskie dośrodkowanie Douglasa. Po chwili piłka wraca do Szkota, ale ten był na spalonym.

• Hamalainen zdobywa rzut rożny dla Lecha.

• Douglas ogląda żółtą kartkę za faul na Chmielu. Czwarta kartka, Szkot nie zagra w meczu Lecha w przyszłej kolejce.

• Demjan! Po rzucie wolnym dla Podbeskidzia piłka przypadkowo spada na 11. metr do Demjana, który huknął ponad poprzeczką bramki Lecha!

• Roszada w Lechu. Z grymasem bólu na twarzy boisko opuszcza Arajuuri, a zmienia go Wołąkiewicz.

• Zmiana w Podbeskidziu. Patejuk za Adu Kwame.

• Korner dla Lecha Poznań kończy się piąstkowaniem Peskovicia i uderzeniem na wiwat z dystansu Douglasa.

• Groźna akcja Podbeskidzia kończy się upadkiem Chmiela w polu karnym po starciu z Kędziorą! Pomocnik gości jest przekonany, że należała się jego drużynie jedenastka.

• Teraz z kolei to Podbeskidzie miało rzut rożny. W drugiej połowie stałe fragmenty gry po obu stronach nie stanowią zagrożenia dla bramki rywala.

• Frekwencja w Poznaniu: 12 991widzów

• Uderzenie Jevticia z 16 metrów zostało zablokowane przez gości. Tylko rzut rożny dla Lecha.

• Pawłowski na lewym skrzydle zdobywa korner dla gospodarzy.

• Długa piłka w pole karne Lecha i zgranie jej głową przez Stano pada łupem Gostomskiego.

• Wznawiamy grę!

• Drewniak z kolei zastąpił Kownackiego.

• Piłkarze wracają na murawę. Tymczasem są dwie zmiany. W Podbeskidziu Demjan zagra w miejsce Korzyma.

• Niezły mecz w Poznaniu. Lech szybko wyszedł na prowadzenie, ale w kolejnych minutach wynik mógł się zmienić zarówno w jedną, jak i drugą stronę. Ostatecznie jednak pozostał bez zmian. Zobaczymy, co będzie się działo po przerwie.

• Z dystansu uderza Iwański, a piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny. Sędzia jednak kończy pierwszą połowę tego meczu.

• Żółta kartka dla Adu Kwame.

• Kolejna szansa Lecha!!! Popędził prawą stroną Lovrecsics i tym razem zostawił piłkę na 15. metrze Hamalainenowi, który technicznie uderzył obok bramki Podbeskidzia!

• Mogło być 2:0! Po szarży prawą stroną Lovrencsicsa, dwóch poznaniaków zostało przed samą bramką uprzedzonych przez Peskovicia!

• Po rzucie rożnym dla Lecha, Dawid Kownacki głową uderzył bardzo niecelnie.

• Jevtić! Kapitalna akcja rozpoczęta na lewym skrzydle przez Pawłowskiego. Po obwodzie piłka doszła w pole karne do Jevticia, ale ten w znakomitej sytuacji nie pokonał Peskovicia!

• Mnóstwo strat notują dziś w środku pola Darko Jevticia i Karola Linettego. To może się zemścić na Kolejorzu.

• Iwański wychodził z kontratakiem i ucierpiał w starciu z Bednarkiem. Faulu nie było, a pomocnik gości szybko się pozbierał.

• Spore zamieszanie w polu karnym Lecha po rzucie wolnym wykonanym przez Iwańskiego. Piłka ostatecznie pada łupem Gostomskiego.

• Bardzo słabe dośrodkowanie Pawłowskiego pewnie łapie Pesković.

• Żółta kartka dla Koniecznego za faul na Lovrencsicsu.

• Bardzo nieudane dośrodkowanie Barry'ego Douglasa z lewej strony boiska.

• Rzuty rożne dla Podbeskidzia nie przyniosły zagrożenia pod bramką Gostomskiego.

• Na spalonym złapany teraz Lovrencsics.

• Pawłowski w polu karnym wycofuje piłkę na 10. metr do Linettego, ale ten uderza wprost w ręce Peskovicia!

• Kolejna szansa Podbeskidzia! Po zgraniu piłki przez Slobodę, Gostomski wygrywa pojedynek z Pazią!

• Peskovic pewnie łapie piłkę po kąśliwym uderzeniu Pawłowskiego z 18 metrów.

• Szybka akcja Lecha! Prostopadłe podanie Kownackiego na wolne pole do Lovrencsicsa, ale ten uderza z kilkunastu metrów bardzo niedokładnie.

• Atakuje Podbeskidzie! Fatalny błąd w obronie Lecha i Chmiel znalazł się z piłką przed Gostomskim, ale to bramkarz Lecha wygrał ten pojedynek!!!

• Nie są w stanie przedrzeć się w pole karne bielszczanie. Lech szuka okazji w szybko wyprowadzanych kontrach.

• Miękkie dośrodkowanie Szymona Pawłowskiego w szesnastkę, ale wybija głową Bartłomiej Konieczny.

• Realizatorzy telewizyjni podobno podają Kędziorę, jako strzelca bramki, ale my jesteśmy prawie pewni, że to trafienie Kownackiego.

• Po rzucie rożnym strzał nogą oddał Tomasz Kędziora, a tuż przed bramkarzem musnął ją lekko Kownacki. Fatalny błąd defensywy Podbeskidzia.

• GOOOOOL!! DAWID KOWANCKI STRZELCEM PIERWSZEJ BRAMKI DLA LECHA!

• Pięknie wbiegł w pole karne Darko Jevtić, uderzył błyskawicznie po długim słupku i piłka po bloku spadła na siatkę! Ależ było blisko.

• Dobre wejście Franka Adu Kwame, który przytomnie zagrał na prawą stronę. Dośrodkowaniu już jednak zbyt mocne.

• Adam Pazio zablokowany tuż przy linii końcowej przez Jana Bednarka, ale sędzia stwierdził, że nie należy się nawet róg.

• Lechici atakują lewym skrzydłem, ale przytomna interwencja Gracjana Horoszkiewicza.

• Rozpoczęli gospodarze.

• Zawodnicy wracają już na murawę po rozgrzewce. Za kilka minut zaczynamy.

• Rezerwowi Podbeskidzie: Richard Zajac, Tomasz Górkiewicz, Artur Lenartowski, Piotr Tomasik, Sylwester Patejuk, Bartosz Śpiączka, Robert Demjan.

• Rezerwowi Lech: Jasmin Burić, Hubert Wołąkiewicz, Luis Henriquez, Szymon Drewniak, Jakub Serafin, Dariusz Formella, Zaur Sadajew.

• Mniej udany weekend mieli natomiast gracze Podbeskidzia, oddając trzy punkty Piastowi Gliwice. Bardzo niskie noty za to spotkanie zebrali obrońcy zespołu Leszka Ojrzyńskiego z Dariuszem Pietrasiakiem i Bartłomiejem Koniecznym na czele. Błędów nie ustrzegł się również Michal Pesković, który m. in. przepuszczając piłkę po pozornie niegroźnym strzale Konstantina Vassiljeva.

• Dopiero ostatni mecz Lecha, ze Śląskiem Wrocław, można sklasyfikować jako dobry występ. Głównie za sprawą Darko Jevticia, który już w drugiej minucie dał prowadzenie swojemu zespołowi, a później jeszcze kilkakrotnie siał popłoch w szeregach defensywnych rywala. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1, bo do wyrównania po błędzie Paulusa Arajuuriego doprowadził Mateusz Machaj.

• Witamy ze stadionu w Poznaniu. O godz. 20.30 rozpocznie się pojedynek miejscowego Lecha z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Zapraszamy na relację na żywo!