• Koniec meczu. W Poznaniu mamy więc remis 1:1.

• Zółta kartka dla Dąbrowskiego za przedłużanie gry.

• Pawłowski wrzucał do nikogo...

• Kownacki w pole karne do Teodorczyka, ten przyjął na klatkę piersiową i natychmiast uderzył. Niestety dla lechitów niecelnie.

• Douglas zagrał wprost na głowę Teodorczyka, który zdołał oddać strzał. Piłkę w ostatniej chwili z linii bramkowej wybili obrońcy! Po chwili znów futbolówka trafiła pod nogi napastnika Lecha lecz tym razem strzelał on minimalnie niecelnie.

• Zablokowany Pawłowski i będziemy mieli rzut rożny dla Lecha.

• Pawłowski dośrodkował na głowę Douglasa a Szkot przeniósł futbolówkę ponad poprzeczkę bramki gości.

• Kownacki fauluje Dąbrowskiego.

• Dużo walki w środku boiska teraz.

• Matras wchodzi za Okuno.

• Ajj podkręcony strzał Teodorczyka minimalnie niecelny.

• Lech przycisnął nieco w końcówce. Gospodarze mimo słabej gry starają się jeszcze powalczyć o komplet punktów.

• Na krótkim słupku ponownie wyjaśnia Golla.

• Płasko wrzucał Douglas, ale Golla wybija na róg.

• Niezła wrzutka Kędziory, ale nikt nie zaatakował piłki. Po chwili ofensywne wejście Kamińskiego, ale i jego dośrodkowanie nie znalazło adresata.

• Douglas popisał się kapitalnym podaniem do Teodorczyka, który znalazł się oko w oko z Janukiewiczem. Napastnik Lecha dał sobie jednak wybić piłkę spod nóg obrońcom.

• Lech Poznań - Pogoń Szczecin

• Teraz na boisku leży jeden z zawodników Lecha. Piłkarze wykorzystują przerwę na uzupełnienie płynów.

• Ostatnia zmiana w Lechu. Za Lovrencicsa wchodzi Douglas.

• Pawłowski otrzymał piłkę z lewej strony pola karnego, zszedł do środka i uderzył. Futbolówka po rykoszecie wpadła do bramki!

• Gooool! Niespodziewanie Lech wyrównuje za sprawą Szymona Pawłowskiego!

• Teodorczyk chcąc ominąć rywala przy linii końcowej wypuścił sobie piłkę... za linię końcową. Żenujący występ napastnika Lecha.

• Dobra próba Murayamy, ale w jego zamyśle prostopadłego zagrania nie zorientował się Zwoliński.

• Lovrencics zagrywał w pole karne do Kownackiego, ale temu przy przyjęciu odskoczyła futbolówka umożliwiając wybicie jej Hernaniemu,

• Miękko wrzucać próbował Frączczak. Nikt nie zdołał jednak dojść do piłki.

• Kownacki za Linettego.

• Lovrencics uderzając zarył w ziemię... Katastrofa w wykonaniu Lecha...

• Na spalonym Murayama.

• Wrzutka Jevticia pewnie wyłapana przez Janukiewicza na jedenastym metrze.

• Żółta kartka za niesportowe zachowanie dla Małeckiego.

• Ładna, oskrzydlająca akcja Pogoni. Na długi słupek wrzucał Frączczak, ale zgranie Lewandowskiego zablokowane przez Linettego.

• Z rogu centrował Małecki, ale po jego wrzutce piłka w powietrzu przekroczyła linię końcową.

• W polu karnym znalazł się Murayama, mocno wbił piłkę i blisko gola dla Pogoni!

• Henriquez uderzał w okolice drugiego piętra czwartej trybuny.

• Linetty faulował Murawskiego.

• Pawłowski otrzymał piłkę około 30 metrów od bramki, obrócił się i widząc, że ma trochę wolnego miejsca uderzył na bramkę. Piłkę pewnie złapał Janukiewicz.

• Zmiana w zespole Dariusza Wdowczyka. Za Rudola do gry desygnowany Murayama.

• Teraz po kilkudziesięciu podaniach na wrzutkę zdecydował się Pawłowski. Miękko zagraną piłkę zdołał strącić głową Hamalainen, ale nie zdołał skierować jej w światło bramki.

• Korner nie zakończył się żadną korzyścią dla gospodarzy.

• Z autu wyrzucał Henriquez, Pawłowski wystawił sobie piłkę na strzał i huknął potężnie. Janukiewicz zdołał przenieść piłkę nad poprzeczkę!

• Dąbrowski ładnie przechwycił i rozpoczął akcję swojej drużyny. Piłkę z prawej strony wrzucał Frączczak. Futbolówka trafiła do Zwolińskiego, ale odbiła się od jego pleców i opuściła plac gry.

• Lech zaczyna drugą połowę.

• Trochę zaskakująca zmiana. Strzelca gola zmienia Zwoliński. Prawdopodobnie kontuzji doznał Marcin Robak.

• Piłkarze Pogoni są już na boisku. Czekamy na podopiecznych Krzysztofa Chrobaka.

• Chyba nie tego spodziewali się kibice Lecha. Do przerwy na boisku panuje Pogoń, która zdominowała gospodarzy. Można powiedzieć, że 1:0 to minimalny wymiar kary.

• Sędzia Tomasz Musiał kończy pierwszą część gry. Do przerwy 1:0 dla Pogoni.

• Linetty obok bramki z dystansu. .Pokaz bezsilności Lecha

• I znów Pogoń! Tym razem tuż obok słupka Dąbrowski!

• Co za fuks Lecha! Najpierw Małecki w dobrej sytuacji zaplątał się w dryblingu. Po chwili jego zagranie wzdłuż bramki trafiło pod nogi Robaka, który początkowo nie trafił w piłkę by po chwili uderzać piętką obok bramki!

• Składna akcja Lecha z lewej strony. Podłączającego się Henriqueza wykorzystał Pawłowski, ale zagranie Panamczyka nie znalazło adresata.

• Do wybitej piłki dopadł Murawski. Silne uderzenie kapitana gości zablokowane.

• Małecki zablokowany przez Kędziorę i rzut rożny dla Portowców.

• Kolejny kara indywidualna. Żółtą kartkę obejrzał Teodorczyk.

• Dośrodkowanie Murawskiego wybite na aut przez obronę Kolejorza.

• Jevtić ukarany żółtą kartką za faul z boku boiska na Małeckim.

• Linetty świetnie odebrał Małeckiemu, ale po chwili jego niezłą wrzutkę wybił Golla.

• Lovrencics do Teodorczyka. Ten miał dużo miejsca i uderzył z linii szesnastego metra jednak wprost w Janukiewicza...

• Hamalainen ładnie wyprowadzony przez Lovrencicsa wrzuca futbolówkę w ręce golkipera gości.

• Pierwszy celny strzał z dystansu w karierze Karola Linettego. Pewnie łapie Janukiewicz.

• Nieźle zapowiadała się ta akcja Pogoni, ale w pewnym momencie straciła tempo. Najpierw strzał próbował oddać Murawski a po chwili odbita piłka trafiła do Robaka, którego uderzenie było już jednak wybitnie niecelne.

• Robak ładnie zgrał do boku. Piłkę przejął Lewandowski, ale bardzo niecelnie dośrodkowywał.

• Linetty ostro potraktował Robaka. Z wolnego rozpoczęli już goście.

• Rudol ukranay żółtą kartką za faul na Henriquezie.

• Teodorczyk wrzucał do rąk bramkarza...

• Jednak to Wołąkiewicz zniesiony z boiska na noszach. W jego miejsce Wilusz.

• W pole karne ładnie przedarł się Pawłowski, zagrał do Teodorczyka. Ten nie sięgnął piłki, ale dotknął jej Hernani i omal nie wpakował futbolówki do bramki. Ta po słupku przetoczyła się za linię końcową!

• Rozkręca się Pogoń. Teraz sam Małecki uderzał zza pola karnego. Piłka skozłowała i z problemami, ale jednak zdołał chwycić ją Kotorowski.

• Kąśliwa wrzutka Małeckiego, ale nikt nie zdołał przeciąć piłki choć bliski był Dąbrowski. Po chwili z drugie strony zagrywał Małecki, sprzed pola karnego uderzał Rudol, ale zablokowali to defensorzy Lecha.

• I znów szansa dla Portowców. Goście będą wykonywać rzut rożny. Tymczasem z boiska na noszach schodzi Linetty,

• Lech niedokładnie wyprowadzał kontratak. Piłkę przejęła Pogoń. Futbolówka trafiła pod nogi Hernaniego, który nie zdołał wrócić jeszcze na swoją połowę. Brazylijczyk kapitalnie zagrał do Robaka, który w sytuacji sam na sam lewą nogą pokonał Kotorowskiego!

• Goooooool!! Marcin Robak i goście prowadzą 1:0!!

• Długi wyrzut Rudola z autu, w polu karnym przedłużył Robak a piłkę wybijał Kamiński. Na tyle niefrasobliwie, że omal nie pokonał swojego bramkarza.

• Do akcji podłączył się Rudol i nieźle zacentrował, ale nikt nie zamknął akcji.

• W środku boiska faulowany Okuno. Pogoń uspokaja sytuację.

• Jevtić trafia w mur.

• Tym razem nieprzepisowo powstrzymywany Hamalainen. Przydałby się teraz Lechowi Douglas, który mniej więcej z tego miejsca trafił do siatki w meczu z Wisłą.

• Na spalonym złapany Frączczak.

• Po dośrodkowaniu Lovrencicsa zakotłowało się w polu karnym, ale Pogoń wyjaśniła sytuację.

• Niezła wrzutka Jevticia, ale na róg Golla.

• Przy walce o piłkę dobrze zastawiał się Teodorczyk, którego faulem zatrzymał Dąbrowski. Rzut wolny dla Kolejorza.

• Kapitalna prostopadła piłka od Teodorczyka do Hamalainena, który wbiegł w pole karne i nie mając komu zagrać zdecydował się na strzał.Piłka zatrzymała się pod brzuchem Janukiewicza i wybił ją Golla.

• I znów łapie Kotorowski, który tym razem nie był nawet atakowany.

• Kontra Pogoni, Małecki przerzucał do Frączczaka, ale piłkę ściągnął mu Lovrencics wybijając na rzut rożny.

• Zablokowany strzał Lovrencicsa trafił pod nogi Teodorczyka, który niespodziewanie znalazł się w dobrej sytuacji osiem metrów od bramki Pogoni. W ostatniej chwili piłkę zablokował obrońca. Było groźnie.

• Z lewej strony boiska rozgrywali Lewandowski z Małeckim. Ten drugi zdecydował się na wrzutkę. Zrobił to na tyle mocno, że wyszedł centrostrzał. Było blisko gola.

• Kolejna próba Lovrencicsa. Tym razem dobrze interweniował Hernani. Pogoń próbowała wyjść z kontrą, ale faulowany Robak.

• Dobrze w pole karne wbiegał Lovrencics. Węgier zagrał wzdłuż bramki, ale nikt nie zdołał przeciąć lotu piłki.

• O piłkę w środku boiska walczyli Okuno i Kędziora. Przewinił piłkarz Pogoni.

• Teraz niezła akcja gości. Z prawej strony wrzucał Murawski, główkował Robak, ale po plecach Kamińskiego piłka wychodzi za linię końcową. Po rożnym znów pewnie interweniuje Kotorowski.

• Świetny przerzut do Lewandowskiego. Ten mknął lewą stroną, ale nieco zagubił się w dryblingu i na aut zdołał wybić Wołąkiewicz.

• Z lewej strony boiska płasko wrzucał Henriquez, ale zagrał za głęboko i pewnie chwycił tą piłkę Janukiewicz.

• Tym razem pewnie łapie Kotorowski.

• Piłka wrzucona w pole karne, Robak wycofał przed szesnastkę, ale Lewandowski zablokowany i będzie róg.

• Dąbrowski faulowany na połowie Lecha. Z rzutu wolnego wrzucać będzie Małecki.

• Pawłowski ładnie znalazł się w polu karnym, ale niedokładnie dośrodkowywał do Teodorczyka. Po chwili niecelna wrzutka Lovrencicsa.

• Pogoń od początku agresywnie walczy o piłkę.

• Tomasz Musiał dał znak i zawodnicy Pogoni rozpoczynają. Tymczasem z trybun słychać "dobre fury i wypłaty, na boisku zwykłe szmaty". Oczywiście są to uwagi kierowane w stronę piłkarzy Lecha przez kibiców zasiadających w kotle.

• Warto zauważyć, że kapitanem Pogoni jest... były kapitan Lecha, Rafał Murawski.

• Sędzia Tomasz Musiał wyprowadza piłkarzy na boisko.

• Tradycyjna wymiana uprzejmości między kibicami obu zespołów.

• Zawodnicy zeszli już do szatni. Czekamy na rozpoczęcie meczu.

• "Teodorczyk - co najwyżej Wkra Żuromin" , pomysłowe.

• "Dobre fury i wypłaty, od studentów w piłkę baty", "co roku wielkie obietnice, a wielcy w tym klubie są tylko kibice" - takie transparenty wywiesili dziś kibole Kolejorza. Ciekawe czy to przemówi do ambicji piłkarzy.

• Dla zainteresowanych podajemy ławki rezerwowych:

Lech: Gostomski, Douglas, Ubiparip, Drewniak, Arajuuri, Kownacki, Wilusz

Pogoń: Kudła, Kun, Bąk, Murayama, Rogalski, Matras, Zwoliński

• Dzisiejszy mecz będzie dla gospodarzy pierwszym pod wodzą tymczasowego trenera, Krzysztofa Chrobaka. Szkoleniowiec nie miał zbyt wiele czasu by odcisnąć piętno na zespole jednak fani zespołu z Bułgarskiej wierzą, że zawodnicy zwyciężą w dobrym stylu chcąc zrehabilitować się choć trochę za kompromitującą porażkę w Lidze Europy z islandzkim Stjarnanem.

• W ligowej tabeli Pogoń o punkt wyprzedza Kolejorza. Podopieczni Dariusza Wdowczyka nie zaznali jeszcze porażki. Remisując oraz wygrywając po dwa mecze zajmuje obecnie czwarte miejsce w ligowej tabeli.

• Ze stadionu w Poznaniu wita Państwa Bartosz Grzelak. Będę miał przyjemność przeprowadzić dla Was relację z meczu Lech - Pogoń.