Legia Warszawa

2

Widzew Łódź

0

• Dziękujemy serdecznie za śledzenie relacji. Do przeczytania na kolejnym meczu Legia - Widzew (środa, 23.10, 17:00).

• Mecz był ciekawy tylko momentami, lepszą drużyną okazała się Legia. Warszawianie wygrali 2:0, a mogli (i powinni) dużo wyżej. Widzewiacy okazję do rewanżu będą mieli już w najbliższą środę, kiedy zagrają z Legią w Pucharze Polski.

• Koniec! Legia ogrywa Widzew 2:0!

• Powinno być 3:0! Ljuboja w doskonałej sytuacji strzela ponad bramką. A mógł podać do lepiej ustawionego Radovicia...

• Ljuboja strzela zza pola karnego - wysoko nad bramką Widzewa.

• Druga połowa przedłużona o 3 minuty.

• Rzeźniczak za Kiełbowicza.

• Znakomite podanie Wolskiego do Ljuboi, Serb nie trafia w sytuacji sam na sam, jednak piłka trafia z powrotem do młodego pomocnika Legii, który strzela niemal do pustej bramki.

• Gol! Rafał Wolski!

• Znakomicie lewą stroną popędził Okachi, powstrzymali go obrońcy.

• Ljuboja znów czaruje. Ograł trzech obrońców, piłka jednak opuściła plac gry.

• Schodzi z boiska strzelec bramki Żyro, zmienia go Kucharczyk.

• Ljuboja z ostrego kąta trafia w słupek!

• Żyro wywalczył rzut z autu na wysokości pola karnego.

• Mogło być 2:0! Radović popędził lewą stroną i w sytuacji sam na sam strzelił prosto w Mielcarza!

• I już mamy pierwszą stratę Wolskiego. Jego błąd naprawili obrońcy.

• Zmiana w Legii, Wolski za Rybusa.

• Wybicie piłki przez obrońców Widzewa.

• Ljuboja do Radovicia... Tylko rzut rożny.

• Bartkowski za Ukaha.

• Strzał głową Komorowskiego, niecelny.

• Żółta kartka dla Dudu za niesportowe zachowanie.

• Legia uspokoiła nieco grę.

• Wolny dla Legii z prawej strony, słabe dośrodkowanie Kiełbowicza wybijają obrońcy.

• Dżalamidzde przedzierał się przez obronę rywali, ale powstrzymał go Gol.

• Dalekie podanie do Rybusa, Mielcarz wychodzi poza pole karne i chyba pomógł sobie ręką, arbiter nie reaguje!

• Dośrodkowanie Dudu, główkował Bienuk, Widzewiacy reklamowali rękę jednego z Legionistów ale sędzia każe grać dalej!

• Faul Borysiuka na Pance, rzut wolny z około 40 metrów dla Widzewa.

• Teraz przycisnął Widzew, Legia zepchnięta do defensywy.

• Rajd Borysiuka, ale jego strzał był już beznadziejny.

• Kuciak odważnym wyjściem z bramki wybija piłkę.

• Radović sam na sam z bramkarzem... Spalony!

• Część "Żylety" mocno rozgrzała bramka dla Legii. Na tyle, że dopingują bez koszulek mimo siarczystego ziąbu.

• Moment gry takiej, że aż zęby bolały od patrzenia. Przełamał go Michał Żyro, który doskonale znalazł się w polu karnym i nie dał szans Mielcarzowi mimo asysty dwóch obrońców.

• Gol dla Legii! Michał Żyro!

• Widzew już "stawia autobus" w polu karnym, ciężko będzie im strzelić bramkę...

• Czarował w polu karnym Ljuboja, ale trzech obrońców go powstrzymało.

• "Wejście smoka" Dżalamidze. Faul i żółta kartka.

• Wchodzi na plac gry Dżalamidze, zmienia Oziębałę.

• Ljuboja główkuje po dośrodkowaniu Kiełbowicza, bardzo niecelnie.

• To mogła być sytuacja bramkowa! Radović w pole karne, Ljuboja przepuścił piłkę, ale zaskoczył tym nie tylko obrońców Widzewa, ale i Żyrę, który oddał lekki strzał. Broni Mielcarz.

• Przygotowany do wejścia jest też Dżalamidze.

• Legia Warszawa - Widzew Łódź Jako pierwszy z boiska zszedł dziś Ben Radhia.

• Pierwsza zmiana w zespole gości. Okachi za Ben-Rahdię.

• Żyro w pole karne, strąca piłkę Radović, ale Rybus nie wszedł w tempo i przestrzelił.

• Festiwal błędów z obu stron, najpierw Madera, po chwili Radović tracą piłkę.

• Strzał Gola zbyt lekki, nie sprawił żadnych kłopotów Mielcarzowi.

• Ljuboja znalazł się tuż przed Mielcarzem, ale był na spalonym.

• Bardzo solidnie prezentuje się dziś obrona Widzewa.

• Prostopadle podawał Żyro, ale na swoim miejscu był Bieniuk

• Drugą połowę zaczyna Widzew.

• W przerwie konkurs rzutów karnych i pokaz żonglerki piłką w wykonaniu Krzysztofa Golonki - mistrza świata w kategorii freestyle.

• Bez bramek przy Łazienkowskiej, choć momentami mecz mógł się podobać. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie uda się przełamać niemoc strzelecką.

• Do przerwy 0:0.

• Trochę "siadła" gra w końcówce pierwszej połowy.

• Jędrzejczyk ładnie dośrodkowuje, strzał głową Gola celny, ale zbyt lekki. Mielcarz chwyta piłkę.

• Ostrowski popędził lewym skrzydłem, zatrzymuje go Żewłakow.

• Pierwsza połowa będzie przedłużona o 4 minuty.

• Piłka w siatce po "piętce" Ljuboi, ale sędzia dopatrzył się wcześniej faulu.

• Strzał Rybusa mocny i celny, z problemami broni Mielcarz!

• Ben-Rahdia ukarany żółtą kartką za opóźnianie wykonania rzutu wolnego.

• Uuu, ostre starcie Ben-Rahdii z Golem. Ucierpiał Legionista, będzie rzut wolny z około 30 metrów.

• Bez problemów broni Kuciak.

• Wolny dla gości z lewej strony. Dośrodkowywał będzie Dudu.

• Ben-Radia minął trzech obrońców Legii, powstrzymał go dopiero czwarty - Żewłakow.

• Dobra wrzutka Rybusa, mija się z piłką Mielcarz, ale wyręczają go obrońcy.

• Radović w pole karne... wyjaśnia sytuację Panka. Rzut rożny dla Legii.

• Radović odgrywa piętą do Ljuboi, ten drugi złapany na spalonym.

• Komedia w wykonaniu Oziębały. Padł na murawę po starciu z Golem, pozwijał się z bólu, ale po chwili wstał, bo miał szansę na przejęcie piłki.

• Jak by to powiedział Kazimierz Węgrzyn: Fajna, naprawdę fajna akcja Rybusa. Problem w tym, że dośrodkował już marnie.

• Jędrzejczyk w pole karne... Bieniuk szybszy od Ljuboi.

• Faul Ukaha na Rybusie, żółta kartka.

• Robi się nam fantastyczne widowisko! Oziębała strzela z pięciu metrów, instynktownie broni Kuciak!

• Ależ strzał Gola! Wolej z 18 metrów tuż obok słupka!

• Odpowiedź Legii! Żyro ograł trzech obrońców, ośmieszył Ukaha, po czym wycofał piłkę do Gola. Ten został zablokowany przez Bieniuka.

• Świetna okazja Widzewa! Akcja Ben-Rahdii i Ostrowskiego, dośrodkowania w pole karne wślizgiem próbował wykończyć Mroziński - zabrakło metra.

• Dobry odbiór Gola, ale Legia po chwili traci piłkę. Na strzał z dystansu zdecydował się Ostrowski - pewnie broni Kuciak.

• Strzał Rybusa zza pola karnego, bez problemów broni Mielcarz.

• Radović założył "siatkę" Maderze, ale nikt nie dobiegł do tej piłki.

• Główkował Madera, ale wysoko nad bramką. Wznowi grę Kuciak.

• Wolny dla gości z około 25 metrów. Wykonawcą Dudu.

• Legia konstruuje akcje ofensywne, ale robi to na tyle nieporadnie, że Mielcarz na razie mocno się nudzi.

• Świetny odbiór Dudu, ale Żewłakow przerywa rajd Brazylijczyka.

• Niecelne podanie Gola, aut dla Widzewa.

• Genialne podanie Ljuboi! Serb padając na murawę odegrał jeszcze do wychodzącego na wolne pole Rybusa. Według sędziego był spalony. Kontrowersyjna sytuacja.

• Tym razem Ljuboja nie przeszedł dwóch obrońców. Odbiera mu piłkę Madera.

• Ljuboja przedryblował dwóch rywali, ale trafił wprost w Mielcarza!

• Legia Warszawa - Widzew Łódź Służby porządkowe musiały interweniować na sektorze gości.

• Sytuacja na sektorze gości opanowana, kordon ochrony oddziela kibiców Widzewa od rzędów najbliższych murawie.

• Trzy kornery dla gości, wszystko wybija dziś defensywa Legii.

• Strzelał z dystansu Panka, piłka odbita od jednego z obrońców. Będzie rzut rożny.

• Rzut wolny dla Legii z lewej strony, główkuje Radović, ale był na spalonym.

• Mecz wznowiony.

• Ochrona pacyfikuje kibiców Widzewa. W ruch idą pałki...

• Legia Warszawa - Widzew Łódź Kibice Widzewa palą race

• Jedna raca pofrunęła w stronę kibiców Legii.

• 10 rac odpalili kibice Widzewa. Większość z nich poleciała na murawę. Mecz chwilowo przerwany.

• Rzut wolny Widzewa bez zagrożenia dla bramki Kuciaka.

• Kontra łodzian, fauluje Jędrzejczyk - żółta kartka.

• Pierwszy atak Legii. Kiełbowicz z lewej strony w pole karne, piłkę wybija Bieniuk.

• Zaczyna Legia.

• Bardzo ładne zachowanie zawodników gości, którzy podbiegli do sektora zajmowanego przez ich kibiców i rzucili im kilkanaście szalików.

• Zapełniły się nieco trybuny, choć do kompletu i tak daleko.

• Piłkarze obu drużyn już na boisku.

• Przed meczem uczczono pamięć Kazimierza Deyny, który obchodziłby dziś 74 urodziny.

• "Sen o Warszawie" w wykonaniu kibiców Legii.

• Frekwencja na trybunach nie powala na kolana. "Żyleta" pełna, jednak pozostałe trybuny miejscami świecą pustkami.

• Spora grupa kibiców Widzewa wypełnia niemal cały sektor przeznaczony dla gości. Wszyscy ubrani w czerwone koszulki. Jak do tej pory udaje im się przebijać przez doping "Żylety".

• Rezerwowi Widzewa to: Kaniecki, Okachi, Alves, Dżalamidze, Radzio, Abbes i Bartkowski.

• Na ławce rezerwowych Legii zasiedli dziś Skaba, Choto, Manu, Kucharczyk, Vrdoljak, Rzeźniczak i Wolski.

• Witam serdecznie ze stadionu przy ulicy Łazienkowskiej. Już za około 10 minut rozpocznie się szlagierowy mecz pomiędzy Legią i Widzewem.