Ojrzyński: Ciężko odwrócić losy spotkania z taką drużyną jak Legia

mgs, Agencja TVN/x-news
W ostatnim niedzielnym meczu 22. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Podbeskidzie przegrało na wyjeździe z Legią 0:3. - Ciężko odwrócić losy spotkania z taką drużyną jak Legia - ocenił Leszek Ojrzyński, trener "Górali".

Leszek Ojrzyński (Podbeskidzie Bielsko-Biała): Nie jesteśmy zadowoleni, bo przed meczem zakładaliśmy korzystny rezultat. Zadecydować miała żelazna defensywa, ale już przy pierwszym straconym golu nie zrealizowaliśmy założonych planów. W przerwie powiedzieliśmy sobie, że nie możemy już stracić bramki. Niestety, dodatkowo nie wykorzystywaliśmy swoich szans. W drugiej połowie Legia dostała jeszcze większy prezent w postaci rzutu karnego. Zabrakło nam agresji i ciężko było odwrócić losy spotkania z taką drużyną jak Legia. W końcówce nadzialiśmy się jeszcze na kontrę i przegraliśmy. Mieliśmy sporo stałych fragmentów gry, ale nic nie wpadło.

źródło: Agencja TVN/x-news

źródło: Legia.com