Okocimski KS Brzesko 1 - 4 ROW 1964 Rybnik

Okocimski KS Brzesko

1

ROW 1964 Rybnik

4

• Koniec meczu! Okocimski gładko przegrywa z Energetykiem ROW 1:4, chociaż pierwsza połowa meczu w ogóle tego nie zapowiadała! Marcin Prasoł i jego piłkarze robią kolejny krok w kierunku powrotu do 1. ligi!

• GOL! HONOROWA BRAMKA WOJCIESZYŃSKIEGO Z RZUTU KARNEGO! 1:4!

• Co tu się dzieje! Rybicki odbija strzał Dziadzio, ale decyzją arbitra "jedenastka" będzie powtórzona!

• Grzegorz Fonfara zagrywa ręką w polu karnym! Jedenastka dla gospodarzy i żółta kartka dla obrońcy z Rybnika!

• j.g3: młyn Okocimskiego liczy dzisiaj kilkanaście osób, nie prowadzi dopingu. ROW oprócz kilku przyśpiewek przed i po przerwie również cicho.

• Sędzia zdecydował, że spotkanie w Brzesku potrwa jeszcze trzy minuty.

• Wojcieszyński dobrze pocelował z wolnego, ale na posterunku był niepokonany dzisiaj Rybicki.

• Hłuszko nie składa broni, właśnie wywalczył rzut rożny dla gospodarzy. "Piwosze" w ogóle nie zrobili z niego użytku, ale mają rzut wolny z 25 metrów po faulu.

• Strzał Wojcieszyńskiego po kunktatorskiej akcji Okocimskiego był zbyt lekki, żeby zagrozić bramce strzeżonej przez Oskara Rybickiego.

• kac-klimek: jest ich około 30, nie mają ze sobą żadnych flag.

• Dawid Gojny powoli opuszcza murawę, na boisku melduje się Paweł Mandrysz.

• Koniec meczu dla kontuzjowanego Marcina Grolika (Energetyk ROW) - zastępuje go Serb Petar Borovićanin.

• Patryk Bryła (Okocimski) pojawił się na boisku, zastępując Michała Guję.

• Aż dziwne, że arbiter nie odgwizdał spalonego! Zdawało się, że podanie do Fonfary trafiło do niego z naruszeniem przepisów. Doświadczony zawodnik Energetyka ROW podciął piłkę obok Kozioła i zdobył już czwartą bramkę w dzisiejszym meczu dla gości!

• GOOOOOL! JUŻ 4:0! GRZEGORZ FONFARA!

• Kolejne uderzenie "Wojciecha" tym razem paręnaście centymetrów nad poprzeczką bramki Rybickiego! To było coś!

• Próba Wojcieszyńskiego z dystansu zdecydowanie na wiwat.

• I już żółta kartka dla Konrada Gilewicza (Energetyk ROW) za faul w środku pola.

• Z boiska schodzi Szymon Sobczak (Energetyk ROW), za niego Konrad Gilewicz.

• Szarża Płonki lewym skrzydłem i podanie wzdłuż bramki, nie było tam nikogo, żeby przeciąć płaskie zagranie strzelca pierwszego gola!

• Gojny przebiegł z piłką dobre kilkadziesiąt metrów, zanim futbolówkę odebrał mu Sani. Chwilę później kąśliwe uderzenie Hłuszki dobry metr od słupka.

• Co za komedia... Dynamiczny rajd Saniego kończy się dograniem do Hłuszki - Ukrainiec miękko dogrywa do Pyciaka, a główka tego ostatniego na pustą bramkę kozłuje od murawy i wychodzi za boisko!

• Wszystko rozegrało się w mgnieniu oka - pod bramką Okocimskiego z piłką przy nodze znalazł się Szymon Sobczak. Kąt był ostry, ale uderzenie Sobczaka w samo okienko bramki już perfekcyjne! "Piwosze" tracą trzeciego gola!

• 3:0!!! SZYMON SOBCZAK DOBIJA OKOCIMSKIEGO!

• Na boisku melduje się Sani Goringo Abubakar (Okocimski), na ławkę powędrował Kamil Białkowski.

• Okocimski w pechowy sposób znalazł się w wielkich opałach! Można tylko gdybać, co by było, gdyby zawodnicy "Piwoszy" byli w stanie strzelać gole do pustej bramki...

• 2:0!!! Kozioł wyczekał Muszalika do końca, ale strzal kapitana Energetyka ROW w lewy róg bramki był mocny i precyzyjny!

• [b]RZUT KARNY DLA ENERGETYKA ROW! Przepychanka w polu karnym Okocimskiego kończy się gwizdkiem sędziego - "jedenastka" dla gości po faulu bez piłki! Do futbolówki podchodzi Mariusz Muszalik...

• Mateusz Wawryka w pojedynku z Szymonem Sobczakiem na lewym skrzydle - tym razem lepszy obrońca Okocimskiego.

• Spalony Jurija Hłuszki - Ukrainiec już wychodził na dogodną pozycję przeciwko jednemu jedynemu obrońcy Energetyka ROW.

• Płaska piłka Fonfary z rzutu wolnego zmieniła tor lotu po nogach obrońców Okocimskiego - korner dla gości.

• Mateusz Wawryka (Okocimski) powalił nadciągającego przed pole karne Sobczaka - żółta kartka dla wychowanka "Piwoszy".

• Niebywałe! "Patelnia" dla Kasprzyka i zawodnik Okocimskiego myli się przy strzale na pustą bramkę! Obrona Energetyka ROW była w malinach!

• Marcin Prasoł rezygnuje z Sebastiana Musiolika (Energetyk ROW) i wzmacnia defensywę swojego zespołu Szymonem Jarym.

• Zmiana w zespole Okocimskiego, z boiska zszedł Arkadiusz Lewiński - w jego miejsce napastnik Jurij Hłuszko.

• Gujaaa... strzał zawodnika Okocimskiego z rzutu wolnego rozczarowująco ląduje tylko nad bramką.

• Energetyk ROW w dziesięciu! Adam Wolniewicz zahaczył Wojciecha Dziadzio przed własnym polem karnym, a arbiter pokazał mu drugi żółty kartonik i wyrzucił z boiska!

• Niepewność w interwencjach obrony Okocimskiego jest dziś porażająca. Teraz wykopem musiał ratować się Aleksander Kozioł, w przeciwnym razie Musiolik ograłby go i wpakował piłkę do pustej bramki.

• Rozpoczynamy drugą połowę w Brzesku! Oba zespoły pojawiły się na murawie bez zmian w porównaniu do wyjściowych jedenastek.

• Koniec pierwszej połowy! Niespodziewany gol Michała Płonki daje Energetykowi ROW prowadzenie do przerwy meczu z Okocimskim! Do zobaczenia za kwadrans!

• To musiało być 2:0 dla Energetyka! Fatalne zachowanie obrony "Piwoszy" przy wyprowadzaniu piłki wykorzystał Muszalik, zagrywając w tempo do Płonki - strzelec pierwszego gola tym razem się pomylił i uderzył wprost w Kozioła!

• Okocimski znowu ma problemy ze stałymi fragmentami gry - po rzucie rożnym dla Energetyka umiejętnym szczupakiem główkowal Płonka a piłka wpadła do siatki przy bliższym słupku bramki Kozioła!

• GOOOOOOOL! JEDNAK ENERGETYK ROW RYBNIK! PŁONKA GŁÓWKUJE PO PROWADZENIE DLA GOŚCI!

• I nie ma gola! Jak na ironię składną akcję przeprowadził Energetyk ROW - Wolniewicz nisko dośrodkował do Sobczaka, który półwolejem zmusił Kozioła do interwencji!

• Fatalna próba strzału z dystansu Mateusza Kasprzyka nie zmienia faktu, że Okocimski jest bliżej objęcia prowadzenia przed gwizdkiem na przerwę.

• Korner po odbitym strzale Jacka, który zrobił użytek z wrzutki Wojcieszyńskiego z rzutu wolnego.

• Adam Wolniewicz (Energetyk ROW) ciągnął za koszulkę uciekającego Białkowskiego i obejrzał za to żółtą kartkę.

• Arbiter dał się nabrać na krzyki Marcina Grolika po tym, jak piłkę odebrał mu Dziadzio i popędził już w kierunku bramki Energetyka ROW.

• Kamil Białkowski właśnie zepsuł prostopadłe podanie, które mogło wypuścić Guję sam na sam z Rybickim.

• Kozioł wypuścił piłkę z rąk po miękkim dośrodkowaniu w kierunku Płonki, lecz sędzia dopatrzył się faulu na bramkarzu Okocimskiego.

• Adam Wolniewicz okupił wejście jednego z piłkarzy gospodarzy drobnym urazem i na chwilę opuści boisko.

• Dośrodkowanie Gui z rzutu wolnego ląduje w "koszyczku" Rybickiego. Energetyk wciąż nie jest w stanie zripostować dominujących gospodarzy.

• Dobry rajd Wawryki kończy się na wślizgu Grolika niemal pod samą bramką gości.

• "Agresywniej, agresywniej!" – woła Marcin Prasoł do swoich podopiecznych. Na boisku wcale nie widać, która drużyna walczy o awans, a która okupuje dolne rejony tabeli - Okocimski wyraźnie przeważa nad Energetykiem ROW.

• Gorąco pod bramką ROW-u! Białkowski zgrywał głową do Jacka, a kapitan "Piwoszy" główkował centymetry obok słupka!

• Kibice domagali się "szczura", ale Guja prawie zmieścił piłkę pod poprzeczkę bramki ROW-u! Rybicki końcami palców przenosi futbolówkę nad własną bramkę!

• Szymon Sobczak faulował Pawła Pyciaka, rzut wolny dla gospodarzy z około 25 metrów.

• Ładna wymiana piłki między piłkarzami Energetyka ROW kończy się spalonym Mariusza Muszalika.

• Kolejna próba gospodarzy, tym razem w roli głównej Michał Guja. Mocne uderzenie "Gujowego" zmusiło Rybickiego do okazałej parady!

• Pokazał się Jakub Baran - młody obrońca Okocimskiego zgarnął piłkę przed polem karnym i kąśliwie uderzył w ręce Rybickiego.

• Wśród obrońców znalazł się Muszolik i to on wybił wrzutkę Wojcieszyńskiego z rzutu wolnego.

• Stały fragment gry dla Okocimskiego z podobnego miejsca, z którego przed kilkoma minutami dośrodkowywał Muszalik.

• Próba przedarcia się przez gąszcz obrońców Energetyka ROW-u spaliła na panewce, gdy Białkowskiego dobrze powstrzymał Grolik.

• Na sektorze gości pojawiło się około 25 kibiców Energetyka ROW.

• Precyzyjne dośrodkowanie Muszalika zbite na rzut rożny przez Jacka, ku konsternacji piłkarzy gości sędzia wskazuje na wykop od bramki Kozioła.

• Rzut rożny dla Energetyka ROW niemal z narożnika pola karnego gospodarzy.

• Płaski strzał doświadczonego Mariusza Muszalika ląduje w rękach Aleksandra Kozioła.

• Po dobrej klepce w polu karnym piekielnie mocny strzał Białkowskiego odbija się od Marcina Grolika i wychodzi na rzut rożny. Wygląda na to, że stoper Energetyka ROW trochę ucierpiał.

• Decyzja Pyciaka o strzale z dystansu była trochę pochopna, a sam zawodnik "Piwoszy" wywrócił się na grząskiej murawie - piłka pofrunęła obok słupka.

• Sędzia zauważył, że Kamil Białkowski przyjmował piłkę w polu karnym ręką. Piłkę do gry od własnej bramki wprowadzi Rybicki.

• Złe przyjęcie Kasprzyka na wysokości linii środkowej kosztuje Okocimskiego zmarnowaną okazję na dobry kontratak.

• Białkowski nie odpuścił i wygarnął piłkę z samej linii końcowej, po jego płaskiej centrze nad bramką strzelał Michał Guja. Sytuacyjne uderzenie poszybowało wysoko nad poprzeczką bramki rybniczan.

• Grolik wybija piłkę spod nóg szarżującego Pyciaka i "Piwosze" mają pierwszy rzut rożny.

• Kolejna niepewna interwencja Wawryki w obronie, Musiolik mógł znaleźć się w dogodnej sytuacji, ale "Dixie" na czas naprawił swój błąd.

• Wojcieszyński za wysoko podniósł nogę przy starciu z Rybickim - sędzia odgwizduje faul na bramkarzu Energetyka ROW. Od bramki sam poszkodowany.

• Musiolik przegrał walkę o bezpańską piłkę po kiksie Wawryki. Jeden z jego kolegów faulował - piłka dla Okocimskiego.

• Zaczynamy mecz w Brzesku! Od środka boiska rozpoczynają piłkarze Energetyka ROW Rybnik, ubrani dzisiaj na biało-czarno. Na trybunach zasiada dziś około 80 osób.

• Gramy panowie, gramy, bo tu zamarzniemy! Obie jedenastki już meldują się na płycie boiska Okocimskiego - start meczu za kilka chwil!

• Sędzią dzisiejszego meczu w Brzesku będzie Konrad Gąsiorowski z Białej Podlaski.

• Co wspólnego mają ze sobą zespoły Okocimskiego i Energetyka ROW? Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi dzisiejszego spotkania podTYM linkiem!

• W Energetyku ROW-ie na pewno nie zagrają dzisiaj: Michał Bedronka, Roland Buchała, Edison, Tomasz Gródek, Dawid Jarka, Mateusz Sitnik, Paweł Staniczek i Szymon Popiela.

• Listę nieobecnych w zespole gospodarzy otwierają kontuzjowani Arkadiusz Garzeł i Robert Błąkała. W kadrze zabrakło dzisiaj również Daniela Duszyka i Tarasa Jaworskiego.

• Całkiem inne nastroje panują w szeregach Okocimskiego. "Piwosze" nie wygrali w lidze od... sierpnia, a z ostatniego spotkania w Tarnobrzegu wrócili bez punktów, przegrywając 0:1 po kuriozalnym "samobóju" Radosława Jacka w samej końcówce spotkania.

• Wyjazdowa porażka ze Stalą Mielec dwie kolejki temu nie zmąciła nastrojów piłkarzy Energetyka ROW. Przed tygodniem z pustymi rękami z Rybnika wyjechała Legionovia Legionowo - sami rybniczanie dzięki zwycięstwu 2:1 zostali w ligowej czołówce i obecnie zajmują 4. miejsce w tabeli.

• Potencjalni zmiennicy w zespole Okocimskiego, którzy zasiedli dzisiaj na ławce rezerwowych: Marek Pączek, Aleksander Ślęczka, Sylwester Tokarz, Patryk Bryła, Arkadiusz Ryś, Sani Goringo Abubakar, Jurij Hłuszko.

• Ławka rezerwowych Energetyka ROW to dzisiaj: Daniel Kajzer, Łukasz Bałuszyński, Paweł Mandrysz, Konrad Gilewicz, Szymon Jary, Patryk Dudziński, Petar Borovićanin.

• Wyjściowe jedenastki na dzisiejsze spotkanie pojawiły się już w naszej relacji!

• Witamy bardzo ciepło z chłodnego Brzeska! Stadion Okocimskiego jeszcze zeszłej wiosny gościł zespoły z zaplecza ekstraklasy - "Piwosze" w kiepskim stylu opuścili jednak szeregi pierwszoligowców i nie zanosi się, żeby prędko w nie wrócili. Razem z nimi z 1. ligą pożegnał się Energetyk ROW Rybnik - piłkarze prowadzeni przez Marcina Prasoła są obecnie znacznie bliżej awansu od swoich dzisiejszych rywali. Zapraszamy na relację LIVE z meczu Okocimskiego z Energetykiem ROW!