Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 1 Lechia Gdańsk

Podbeskidzie Bielsko-Biała

1

Lechia Gdańsk

1

• Koniec meczu. Sędzia Gil kończy bardzo dobrą drugą połowę, lecz niestety bez bramek. Sytuacji było sporo, tyle samo co nieskuteczności.

• Żółta kartka dla Stolarskiego.

• Ostatnia minuta, w ataku obecnie Lechia.

• Dobre dośrodkowanie Nazario, ale nie radzi sobie z nim Mila na tyle, by zagrozić bramce Zubasa.

• Dobre uderzenie Borysiuka, po rykoszecie od Kolcaka piłka wychodzi na rzut rożny.

• Zapowiadają się bardzo ciekawe ostatnie miuty spotkania, obie strony chcą strzelić bramkę!

• Również ostatnia zmiana w Lechii, schodzi Wawrzyniak, a na boisku pojawia się Leković.

• Ostatnia zmiana Podbeskidzia. Schodzi Kato, wchodzi Pazio.

• Marić! Po raz kolejny broni uderzenie z dystansu, tym razem próbował Kołodziej!

• Ależ szansa Podbeskidzia! Szczepaniak nie dał rady pokonać Maricia, który fenomenalnie broni, ostatni kwadrans będzie emocjonujący!

• Wchodzi Kowalski, schodzi Adu Kwame.

• Fenomenalne podanie Vranjesa do Mili, który stanął oko w oko z bramkarzem i podał mu piłkę do rąk! Powinno być 2-1.

• Przerwa na uzupełnienie płynów.

• Na boisku pojawi się Vranjes, który zmienia Łukasika.

• Żółtą kartką ukarany Sokołowski, który jako pierwszy uzbierał 4 żółte kartki w sezonie.

• Dobrze zgrywał piłkę Wiśniewski po dośrodkowaniu Stolarskiego, ale poradzili sobie z tym bielszczanie.

• Zmiana w drużynie Lechii, za Haraslina wchodzi Wiśniewski.

• Zmiana w Podbeskidziu, za Możdżenia wchodzi Kołodziej.

• Żółty kartonik dla Borysiuka.

• Ależ piekielne uderzenie Kuświka, Zubas nie drgnął, a piłką obija poprzeczkę. Szansę na poprawkę miał Mila, ale jego strzał zablokowany.

• Ależ szkoda, blisko uniknięcia spalonego był Demjan.

• Sędzia Gil daje sygnał, zaczynamy druga połowę.

• Koniec pierwszej połowy

• Z dobrą akcją wychodziła Lechia, ale niedokładne podanie Nazario łapie Zubas.

• Żółty kartonik dla Haraslina, który faulował Kato.

• Doszedł do sytuacji strzeleckiej Kuświk, ale "na wślizgu" nie dał już rady umieścić piłki w siatce.

• Rzut rożny dla Podbeskidzia.

• Świetną piłkę dostał w pole karne Kuświk, probował sam, ale uderzenie niecelne, piłka spadała pod nogi Stolarskiego, który bez zastanowienia huknął z woleja w kierunku bramki Zubasa, a ten z problemami sparował na rzut rożny.

• Groźnie fauluje Kato, sędzia mógł dać drugą żółtą kartkę. Faul spod narożnika będzie mieć Lechia.

• Ależ zamieszanie! Do sytuacji bramkowej dochodzi Podbeskidzie, ale jakimś cudem nie ma gola!

• Kolejny faul Kato w środku pola, Japończyk pracuje na drugą żółtą kartkę...

• Dośrodkowanie Mójty na skraj pola karnego, do strzału dochodzi Demjan, lecz uderzenie wyłapuje Marić.

• Wracamy do gry.

• Potężne uderzenie Borysiuka sprzed linii pola karnego! Bez szans Zubas.

• GOL DLA LECHII GDAŃSK!

• Ależ setka Kuświka! Powinno być 1-1, ale Zubas broni uderzenie nogą.

• Odważnie poszedł Adu prawą stroną, ale piłkę przechwycili obrońcy Lechii.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Chmiela, który urwał się Wawrzyniakowi, piłkę do siatki skierował Adu Kwame, który wyprzedził Stolarskiego. Bardzo ładna akcja gospodarzy.

• GOL DLA PODBESKIDZIA!

• Drugie dobre dośrodkowanie Wawrzyniaka z lewej strony, ale żaden z zawodników Lechii nie doszedł do piłki.

• Dobre podanie w pole karne do Kuświka, ale po raz kolejny radzą sobie piłkarze Podbeskidzia.

• Ostre wejście Kato, na dodatek bardzo spóźniony Japończyk. Żółta kartka.

• Bez zagrożenia, łapie Zubas.

• W odpowiedzi dobra akcja Lechii, lecz po dośrodkowaniu Mili na rzut rożny głową wybija Kolcak.

• Dobrym podaniem Demjana uruchomił Kato, lecz potem Słowak zagrał zbyt szeroko i z akcji nic nie wyszło.

• Kolejne dośrodkowanie z prawej strony, po którym gospodarze mają rzut rożny, już trzeci.

• Podciągnął piłkę prawą stroną Stolarski pod pole karne przeciwnika, ale dośrodkowanie kompletnie nieudane.

• Przez pierwsze dziesięć minut drużyny nie oddały nawet jednego uderzenia w kierunku bramki.

• Zderzenie głowami Janickiego i Szczepaniaka, w któym boleśnie ucierpiał ten pierwszy.

• Na spalonym Szczepaniak, zupełnie nie pilnował linii spalonego.

• Kolejne dośrodkowanie z prawej strony, kolejne, po którym będzie rzut rożny dla Podbeskidzia.

• Bez zagrożenia pod bramką Maricia.

• Dobre płaskie dośrodkowanie w pole karne dociera do Demjana, który wywalczył rzut rożny dla Podbeskidzia.

• Dośrodkowanie Mójty, ale piłka wychodzi za boisko.

• Pierwsze przewinienie, faul Borysiuka na Szczepaniaku.

• Pierwszy gwizdek sędziego! Oby to było dobre widowisko.

• W swoim domowym komplecie Podbeskidzie, goście dziś w całości na czerwono.

• Zawodnicy już wychodzą na murawę, zaraz losowanie i początek spotkania!

• Do meczu zostało niespełna piętnaście minut.

• Ławka rezerwowych Podbeskidzia Bielsko-Biała: Kaczmarek, Lazarus, Pazio, Kołodziej, Hiszpański, Kowalski, Jonkisz

• Ławka rezerwowych Lechii Gdańsk: Budziłek, Rudinilson, Leković, Mak, Pawłowski, Vranjes, Wiśniewski.

• Po lewej stronie prezentujemy Państwu wyjściowe składy obu drużyn.

• Po sześciu kolejkach sytuacja obu klubów nie należy do najlepszych. Lechia zajmuje dwunaste miejsce w tabeli, a do tej pory udało im się zgromadzić 6 punktów. Podbeskidzie zalicza bardzo słaby start sezonu - 3 punkty w sześciu meczach, razem z Górnikiem Zabrze są jedynymi drużynami, którym jeszcze w tym sezonie nie udało się wygrać.

• Witamy wszystkich zainteresowanych! Na inaugurację 7. kolejki Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała podejmie Lechię Gdańsk. Na relację zaprasza Bartosz Całusiński.